Skocz do zawartości

Livioon - zarabianie na kosmetykach + dostęp do tańszych produktów


kapsiiik

Rekomendowane odpowiedzi

Livioon to firma kosmetyczna sprzedająca kosmetyki i perfumy. Osobiście uważam, że produkty są świetnej jakości (perfumy trwałe i intensywne, skutecznie naśladują firmowe – rozpiska odpowiedników nieco niżej; z kolei kosmetyki oraz produkty do sprzątania domu naturalne, a jednocześnie skuteczne. Nie sprawdzałem jeszcze suplementów, ale ludzie sobie chwalą, ręki za to jednak nie daję :D ).

Kupować w Livioon można na dwa sposoby – albo od kogoś (oczywiście z naliczoną odpowiednią prowizją), albo bezpośrednio ze strony zakładając coś w stylu konta dystrybutora. Druga opcja wydaje się całkowicie lepsza, bo dostajemy już na start 30% rabatu na wszystkie produkty, możemy zamawiać kiedy i ile chcemy. Nie ma żadnych ograniczeń i wymagań co do miesięcznej/rocznej liczby zamówień, można sobie to traktować jako takie konto tylko do zamówień dla siebie :D

Zarabiać można jednak na trzy sposoby:

  • Z punktów z zamówień dokonywanych samodzielnie
  • Z punktów uzyskiwanych przez osoby rejestrujące się z naszego linka
  • Z bezpośredniej sprzedaży zakupionych produktów (cena katalogowa jest 30% wyższa niż dystrybutora)

Przy rejestracji jest jednak jeden warunek – musimy albo dokonać zakupu za 200 złotych, albo kupić zestaw próbek za 150 złotych, albo kupić któryś z dwóch pakietów z bonem, do wykorzystania w ciągu trzech lat.

Do wyboru jest pakiet za 1379 złotych (daje bon do wykorzystania w sklepie o wartości 1279 złotych) lub 3839 złotych (z bonem 3739 złotych). Jednak do końca października jest promocja, w której pierwszy pakiet daje bon 1400 złotych, a drugi 4000.

1640018114_dobrystart.PNG.cfcd25bcd28e5170ac6edc3975e7c5e3.PNG

Na start w tych wykupianych pakietach dostajemy w pierwszym pakiecie 1000, a w drugim 3000 punktów. W zależności od punktów dostajemy od razu progi procentowe zwrotów za zakupy (nawet własne). W pierwszym przypadku jest to 7%, w drugim 10%. Samo zakupienie pakietu już nalicza bonus z procentów, czyli jeszcze dostajemy 70 lub 300 złotych. Przy rejestracji z zakupem dowolnych produktów dostajemy tyle punktów, ile jest przypisanych do konkretnej rzeczy.

 

Tak więc, podsumowując:

- za 1379 złotych dostajemy bon do wydania w ciągu trzech lat o wartości 1400 złotych, zestaw próbek perfumów, 70 złotych bonusu na konto (wypłata od 100 złotych) oraz dożywotni rabat 30% na wszystkie produkty

- za 3839 złotych dostajemy bon do wydania w ciągu trzech lat o wartości 4000 złotych, zestaw próbek perfumów, 300 złotych bonusu na konto oraz dożywotni rabat 30% na wszystkie produkty

 

Różne promocje pozwalające zarobić więcej pojawiają się stosunkowo często. Na przykład teraz jest opcja zdobycia 150 złotych za zarejestrowanie 3 nowych osób z linka lub 300 za minimum 4.

Podczas swojej całej działalności zbieramy punkty, które zwiększają nasze progi uzyskiwanych prowizji. Za każdy zakup swój lub osoby zarejestrowanej poprzez swój link otrzymujemy dodatkowe punkty. Są one dożywotnie, cały czas będą się kumulowały pozwalając uzyskiwać wyższe poziomy, a co za tym idzie - wyższą prowizję od każdego zakupu. Prezentuje się to tak, jak poniżej na obrazku:

2131901178_pktlivioon.thumb.PNG.fee34ac471cf5f3d400a4efdc9c7a244.PNG

Można więc albo starać się sprzedawać samodzielnie zakupione produkt lub budować strukturę osób, które sprzedając produkty będą pozwalały uzyskać nam prowizję.

Nie ma żadnych wymagań, nie ma minimalnych obrotów, każdy może poświęcać na to tyle czasu ile ma ochotę. Zebrane środki można wypłacić na konto lub przeznaczyć na zakup produktów.

Link do rejestracji z mojego polecenia: https://kapsiiik.livioon.com/

Czysty link, bez polecenia: https://sklep.livioon.com/shop.html

W razie pytań - na ile będę potrafił odpowiedzieć to oczywiście odpowiem :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

W dniu 28.10.2019 o 13:53, kapsiiik napisał:

Przy rejestracji jest jednak jeden warunek – musimy albo dokonać zakupu za 200 złotych, albo kupić zestaw próbek za 150 złotych, albo kupić któryś z dwóch pakietów z bonem, do wykorzystania w ciągu trzech lat.

Do wyboru jest pakiet za 1379 złotych (daje bon do wykorzystania w sklepie o wartości 1279 złotych) lub 3839 złotych (z bonem 3739 złotych). Jednak do końca października jest promocja, w której pierwszy pakiet daje bon 1400 złotych, a drugi 4000.

Proszę Cię... takie rzeczy to promuj w grupach na facebooku i olxie. Nie ta grupa docelowa.

  • Super 1

-> Pomagamy w zarabianiu - Kompleksowy Mentoring od A do Z - Darmowy serwer Discordzwiększ swoje wyniki!

[Obrazek: makecash.png]

Odnośnik do komentarza

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .