Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Mailshare - szybkie tworzenie dobrych skrzynek mailowych


HAUKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie spora część z Was zna ten sposób, ale nie było jeszcze tematu. Dzięki programowi MailShare utworzymy mnóstwo dobrych skrzynek mailowych, które z pewnością mogą nam się przydać do programów typu GSA Search Engine Ranker. Sam założyłem ok. roku temu jedną z takich skrzynek i do dzisiaj istnieje :) Co należy zrobić?

1. Wchodzimy pod wskazany adres

http://mailshare.pl/MailShare.exe

2. Ściągamy program i go instalujemy.

3. Gdy widzimy główne okno programu, wybieramy Narzędzia>Kreator Kont

4. Wybieramy domenę (dostępny hotmail, aol i inne, z całego świata) i zaznaczamy potrzebne nam opcje.

5. Teraz musimy tylko wpisać captchę by konto zostało utworzone

 

Program zawiera wiele innych funkcji. Służyć miał do usługi Peer2Mail, która jednak się nie rozwinęła. Kreator działa za to wyśmienicie. Jest obsługa proxy, funkcja sprawdzania kont. Także zachęcam do używania, bo szybko stworzymy wiele maili.

 

  • Super 1
  • 2 lata później...
Opublikowano

Zrobiłem tak:

  • zainstalowałem dotNetFxsetup.exe 
  • odinstalowałem wszystkie składniki od .NET Framework 
  • zrobiłem update windowsa 

Pomogło Dziękówa chłopaki!  :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

spacer.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .