Skocz do zawartości

mCzat bot imacros download


Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Nie masz prawa dzieciaku udostępniać nie swoich plików. Zrób swój bot/imacros, a następnie udostępniaj pijawko.

Kompleksowy mentoring bezpieczeństwa i anonimowości w internecie   

Kompleksowy mentoring - BEZPIECZEŃSTWO I ANONIMOWOŚĆ
Nie daj się śledzić, ukrywaj tożsamość online i offline, zabezpiecz swoje urządzenia i sporo więcej!

Odnośnik do komentarza

кαzιмιєяzωιєℓкι

 

Sorry ale jesteś żałosny. Śledzę Twoje 'hejty' na Harry'ego i ogarnia mi smutek. Dlaczego hejtujesz kogoś kto udostępnia COŚ SWOJEGO za darmo? Przecież to się kupy nie trzyma i nie ma w tym żadnej logiki. Już samo to, że Ty wrzucasz bez jego zgody skrypt na forum świadczy o tym, że nigdy nie osiągniesz tutaj nic. I nikt nie będzie Cię szanował.

 

Pozdro.

  • Super 3

                                           1839232079_seo.png.55086169b3289bd58df5c1a319c9369d.png                                                                                     

Odnośnik do komentarza

 

 

 udostępniaj pijawko.

pijawko ...... mam większy staż niż ty na tym forum 

 

niemasz żadnych praw do tego skryptu dzieciaczku , stworzyłeś go na gotowym środowisku i jedyne kto ma prawa to iMacros

 

rajza

niestety nie obchodzi mnie to czy kogoś urażę swoim zdaniem

krytyk wszelkich kretynów

Odnośnik do komentarza

uP

 

Jako króla Cię to nie obchodzi? : ) To jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Natomiast to, że udostępniasz coś nie swojego i jesteś tego świadomy to przegięcie. Banik powinien lecieć jak nic. Za głupotę oraz za bezczelność. Takich ludzi tu nie potrzeba.

                                           1839232079_seo.png.55086169b3289bd58df5c1a319c9369d.png                                                                                     

Odnośnik do komentarza

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .