Skocz do zawartości

Moonce.Space - Bot Tradingowy, Gry i Inne Narzędzia Krypto


Rekomendowane odpowiedzi

Moonce.Space to platforma łącząca wiele narzędzi przydatnych w świecie kryptowalut, takich jak Trading Bot, Platforma reklamowa dla serwisów krypto, Gry Web3 na blockchainie i kilka innych produktów, które zostaną opisane w niedalekiej przyszłości. Obecnie jest w fazie startupu i niedługo wypuści wstępne produkty w fazie testnetów. Projekt wypuści swój własny token MCE, który będzie pomostem pomiędzy produktami. Planowane są również nagrody dla osób zaangażowanych wypełniających zadania na Zealy, pomagające w budowie społeczności.

Link: https://moonce.space


Obecne produkty w fazie developmentu:

1. Boty Tradingowe
Boty tradingowe na kontach SPOT i FUTURES to zautomatyzowane oprogramowanie, które pomaga w handlu. Głównym celem bota jest zwiększenie przychodów i redukcja strat. Jest w pełni zautomatyzowany. Algorytm obliczania zysków wyświetla rzeczywisty zysk na podstawie kapitału i otwartych pozycji. Nasz system oferuje możliwość łatwego uruchomienia gotowych strategii na rynku spot, strategii grid DCA, a także opcję kopiowania innych traderów lub tworzenia unikalnych strategii na podstawie symulacji rynku przy użyciu danych historycznych. Mają plany stworzenia wielu botów, każdy oparty na innych zasadach działania. Niektóre skupią się na spadkach, inne na szybkich ruchach, a jeszcze inne na długoterminowym uśrednianiu wejścia (DCA). Wprowadzimy także opcję kopiowania tradera i jego strategii. Obecne boty tradingowe nad którymi pracują to Tradify oraz BuyTheDip.

2. Platforma i Narzędzia Marketingowe
DefiMarketing i inne narzędzia stanowią idealne rozwiązanie dla osób poszukujących możliwości zarabiania online, zarówno poprzez reklamę, jak i współpracę na swoich stronach internetowych lub kanałach. Ponadto oferują kompleksową platformę marketingową, która łączy YouTuberów i influencerów, wraz z szerokim zakresem narzędzi promocyjnych i wsparcia biznesowego. W przyszłości planują rozszerzyć usługi o promowanie firm i dotarcie do potencjalnych klientów, kończąc na kampaniach dostosowanych do konkretnych firm. Obecne produkty marketingowe w trakcie tworzenia to między innimi Boostify czy DeFiMarketing.

3. Gry na blockchainie
Ekipa Moonce jako priorytet stawia doświadczenie gracza, opcje rozrywki, rozwijanie profilu, rozbudowę w grze i potencjalne zarobki. Integruje te elementy w całym ekosystemie, napędzanym przez token MCE - fundamentalny składnik obecny w każdej z gier i produktów. Plan rozwoju sięga daleko w przyszłość, z ciągłymi dodatkami, aktualizacjami i innowacjami, by zapewnić ciągle ewoluujące doświadczenie w grach. Gry od Moonce.Space wykorzystują potencjał technologii sztucznej inteligencji i blockchain, aby zapewnić niezrównaną jakość, efektywność i przejrzystość. Obecne gry w produkcji to między innymi Gra Ekonomiczna oraz Menadżer sportowy e-football.

4. Crypto Manager
Narzędzie skupiające najważniejsze kwestie przy starcie każdego krypto projektu. Dzięki niemu postawisz w dość łatwy i szybki sposób od podstaw swój własny token, stworzysz swoje własne NFT oraz dostaniesz pełne instrukcje i wsparcie w zakresie promowania i dalszego postępowania w rozwijaniu swojego własnego Startupu. Prace nad produktem będą rozpoczęte w 2024r.

Pozostałe produkty widoczne w Whitepaper, po ich aktualizacji zostanie dodany opis również tutaj.
Whitepaper: https://whitepaper.moonce.space/

 

AirDrop od Moonce.Space

Data airdropu od Moonce.Space nie jest dokładnie znana.

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: 5% tokenów.

Co trzeba zrobić aby się zakwalifikować:

1. Wejść na stronę: https://zealy.io/c/mooncespace/
2. Pierwsze zadanie to dołączenie do Discorda
3. Po pierwszym zadaniu zaczną nam się odblokowywać następne.

Moonce.Space to platforma z narzędziami, grami i botem tradingowym. Premarketing wystartował tutaj 1 Maja wraz z Zealy i zadaniami pod AirDropa. W tokenomii jest dość spora część wpisana na różnego rodzaju nagrody także warto się tym zainteresować.

Strona główna platformy: https://moonce.space/

 

Edytowane przez tomek019
Łącze dwa posty w jeden opisujący całość
  • Super 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Kryptowaluta:

Data airdropu od Moonce.Space : 31.12.2023

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: Obecnie nie jest znana dokładna ilość która będzie rozdana, jednak w tokenomii jest rozpisane 10% na wszelkiego rodzaju REWARDS (nagrody) więc w to również jest wliczany AirDrop.

Co trzeba zrobić:

Reflink: https://zealy.io/c/mooncespace/

Czysty link: https://zealy.io/c/mooncespace/

Dodatkowe informacje: 

Moonce.Space to platforma z narzędziami, grami i botem tradingowym. Premarketing wystartował tutaj 1 Maja wraz z Zealy i zadaniami pod AirDropa. W tokenomii jest dość spora część wpisana na różnego rodzaju nagrody także warto się tym zainteresować.

Czas trwania kampanii na Zealy do 31 Grudnia 2023, także AirDrop'a prawdopodobnie można się spodziewać na początku następnego roku, a do tego czasu wykonywać zadania.

Co trzeba zrobić ?
1. Wejść na stronę: https://zealy.io/c/mooncespace/
2. Pierwsze zadanie to dołączenie do Discorda
3. Po pierwszym zadaniu zaczną nam się odblokowywać następne. Warto zrobić wszystkie które tylko się pojawią i tak aż do 31 Grudnia 2023.

Strona główna platformy: https://moonce.space/

Edytowane przez tomek019
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ciamciaj odblokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...

 

Aktualizacja!
Zespół Moonce pracuje z pełnym zaangażowaniem, chociaż nie zawsze jest to widoczne na pierwszy rzut oka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje:

Faza SEED:
Najważniejszą informacją jest rozpoczęcie sprzedaży tokena MCE. Faza seed rozpocznie się za kilka dni. W tej fazie dostępne będzie 2% tokenów, co stanowi 2 000 000 MCE o wartości 80 000$. Jak możesz zauważyć, pula jest ograniczona, więc może się szybko wyczerpać.
Aktualnie działa wersja w testnecie więc możesz zobaczyć jak wygląda cała procedura kupna MCE. 
https://token.moonce.space/seed/0xa7ea136a422ea9dd6575eecf0728139a4ebeffdd

Testnetowe BNB oraz USDT możesz odebrać z tego kranika https://testnet.bnbchain.org/faucet-smart

Airdropy:
Od dłuższego czasu na Zealy możesz wykonywać zadania, które zakwalifikują cię do odebrania Airdropa. Niedawno wystartował także Sprint, w ramach którego prowadzona jest osobna klasyfikacja. Osoby, które nie wykonywały wcześniejszych zadań, mają równe szanse na zdobycie nagród.

Image

 

AI Economy Game:
Gra jest już od jakiegoś czasu w testnecie. Każdy może ją testować, co może zakwalifikować Cię do otrzymania nagrody w postaci NFT.
Na Twitterze Moonce trwa również konkurs na finalną nazwę dla tej gry.

BEAST World:
Pozostając w temacie gier, wczoraj projekt pochwalił się na Twitterze, że pracuje nad grą karcianą. Wkrótce beta-testerzy będą mogli przetestować tę grę.


Image

 

Bot BTD (Buy the Dip):
Jesteśmy w końcowej fazie przygotowania dla Ciebie bota, który wykrywa zjawisko zwane FLASH CRASH. Narzędzie jest w pełni funkcjonalne i było testowane przez długi czas.
Gdy tylko zostanie udostępniony dostęp do panelu, poinformuję Cię o tym.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

5 i 6 grudnia w Berlinie odbyło się kolejne Next Block Expo, jeden z największych wydarzeń na temat kryptowalut.

Moonce Space miało oczywiście swoje stoisko w strefie gamingu, gdzie można było porozmawiać z całym zespołem.

Projekt również miał swoje wystąpienie na scenie, podczas którego zaprezentowano Moonce Space przed pełną salą.

Odbyło się również wiele rozmów z dużymi projektami, o czym Moonce będzie się chwalić na swoim Twitterze

Poniżej znajdziesz kilka zdjęć z wydarzenia.

 

408908296_7085719641486029_4061141422167928024_n.jpg

406792317_7086632931394700_8567610138106304213_n.jpg

408593306_7086632861394707_179949330745938358_n.jpg

408599219_7086632984728028_6336944936441623853_n.jpg

385524991_720326316687705_2333427990996686059_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .