Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

kotpe

Od nowego roku Dropshipping

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy dziennik ponieważ ostatni rok był po prostu słaby. Pomimo, że kiedyś zarabiałem spore pieniądze jeszcze przed erą subów to po powrocie po kilku latach w internetową rzeczywistość trochę miałem inne wyobrażenia. Dużo się nauczyłem przez ostatni rok na afiliacji i jednak nie miałem tyle szczęścia, może też zabrakło mi czasem kreatywności albo spóźniłem się z niszą o jakiś czas. Nie ważne, generalnie już pod koniec roku robią sobie rachunek sumienia co zrobiłem a czego nie dałem rady osiągnąć zmusza mnie do decyzji porzucenia czegoś na co szkoda mi czasu. Chociaż jest mnóstwo użytkowników na tym forum, którzy przez ostatni rok osiągnęli spore zyski zdecydowałem nie mamić sobie więcej oczu ponieważ zwyczajnie mi się nie udało. Nawet ostatnimi czasy zacząłem stosować mniej moralne metody i koniec końców patrząc na to z boku idę złą drogą. Chociaż zrealizowałem masę pomysłów i projektów po prostu nie trafiłem w to tak jak działa rynek. Pomimo wielu porażek nie poddaje się i idę dalej.

Z racji tego, że w nowym roku skończę już 27 lat marzy mi się raczej realny biznes. Niestety finansowo aktualnie nie posiadam wielkiego zaplecza więc nie idę w jakiś poważny biznes a raczej skorzystam z pewnych gotowych rozwiązań. Jak przeglądałem internet, forum i bieżące sprawy to szukałem czegoś prostego w starcie, nie wymagającego wielkiego wkładu na początek ( tylko taki, gdzie mogę dorzucać do pieca m.in. pozycjonowanie / marketing ). Na pewno wiele osób mi powie, że wejdę z deszczu pod rynnę ponieważ dropshipping wygląda tylko ładnie na prezentacji. Otóż jestem w tego w pełni świadomy jednak skoro w afiliacji tak długi czas uparcie parłem do przodu nie zrobi to większej różnicy w tego typu biznesie.

Plany:

 • porządny research, zbieranie informacji o dropshippingu, najlepsze rozwiązania techniczne, najlepsi partnerzy na początek (hurtownie)
 • ustalenie konkretnej niszy na początek, cała kategoria lub pojedyncze produkty
 • strategia marketingowa
 • wybranie oprogramowania sklepu e-commerce, instalacja, identyfikacja wizualna
 • ustalenie kwestii formalnych, podatki, założenie DG
 • wybranie procesora płatności, rozliczenia z hurtownią, wszelkie prowizje i koszty związane z transakcjami pomiędzy klient-sklep, sklep-hurtownia
 • pierwszy sklep w Polsce

Oczywiście rozumiem, że dropshipping sam w sobie nie będzie wybawianiem od licznej konkurencji jaka jest aktualnie nawet na rynku afiliacji w Polsce. W dropie konkurencja prawdopodobnie jest jeszcze większa i bardziej agresywna. Jednak działanie całymi dniami jako jeden wielki pic na wodę, oczywiście w segmencie moich działań mamy też afiliacje normalną albo zwyczajnie media-buying. Mam zwyczajnie nacisk od środka, że chcę robić coś, gdzie osiągam zysk i dany człowiek ma z tej biznesowej relacji coś prawdziwego. Możliwe, że właśnie ta cecha charakteru (nie wiem jak określić) jest czymś co przeszkadzało mi w budowaniu dobrego zaplecza wałków pod leady.

Budowanie wiedzy:

 • pełne skupienie na blogach tematycznych z dziedziny e-commerce oraz dropshipping
 • prawdopodobnie w końcu skuszę się na zakup poradnika od @Muraszczyk ponieważ chciałbym mieć lepszą wiedzę o pozycjonowaniu nie tylko ogólnikową
 • pogłębianie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z Google Ads, Facebook Ads oraz inne platformy 
 • pogłębianie wiedzy z social-media i video-marketing oraz budowanie świadomości marki, psychologia zakupowa

Wstępnie ustalone jest, że w rzeczywistości plan jaki tu przedstawiam jest postanowieniem na nowy rok 2020. Bardzo fajna liczba i chciałbym właśnie w nim osiągnąć znaczący sukces. Dlatego też kolejne aktualnie wpisów i konkretne już działania będą opisywane od 1 stycznia. Do tej pory będę bardzo naciskał na wiedzę i informacje niezbędne do dobrego startu.

Zaplecze:

 • posiadam bloga, który jest skupiony na polecaniu danych produktów (ok. 4000 pozycji) i kieruje linkami afiliacyjnymi do stron sprzedażowych; był wstępnie za 500zł pozycjonowany przez @Atomic i jestem zadowolony z tych efektów chociaż sam produkt (strona) nie jest jakimś super wynalazkiem i po pewnych ustaleniach może to być dobra podstawa do przyszłych działań w kwestii dropshipping jak i dopalane afiliacją.
 • umiejętności graficzne, potrafię również wykonywać postprodukcję video
 • potrafię postawić blog/stronę www od zera wliczając w to liczne konfiguracje i modyfikacje

Na chwilę obecną to tyle ode mnie. Temat założyłem ponieważ liczę na budowanie kontaktów w tej branży. Zapraszam na PW lub telegram @kotprezes :)

 • Super 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia!

Na pewno się odezwę do Ciebie na Telegramie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia!

Twój nick pamiętam z czatu na fireads kiedy mialeś ból dupska że druga osoba ma lepsze rzeczy od ciebie, myślę że z tym dropshippingiem dojdziesz do tego samego. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, estetycznie napisany dziennik. Fajne, jasne cele- podoba mi się. Jeszcze jakieś grafiki, wykresy jak to wszystko idzie i będzie bardzo solidny dziennik :)

18 godzin temu, kotpe napisał:

prawdopodobnie w końcu skuszę się na zakup poradnika od @Muraszczyk ponieważ chciałbym mieć lepszą wiedzę o pozycjonowaniu nie tylko ogólnikową

Lubię czytać dzienniki, a te które w jakimś stopniu bazują na moim poradniku (a jest takich kilka) lubię szczególnie. Wspomniałeś o mnie w solidnie zapowiadającym się dzienniku także żeby Cię dodatkowo skusić bardzo proszę -10% od obecnej ceny kiedy tylko się zdecydujesz ^_^

 • Dzięki! 1

Kompleksowy Mentoring Pozycjonowania - SEO - SEM - RANKERX-> Sprawdź Opinie
                                     muraszczyksyg.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, PedziWiater napisał:

Powodzenia!

Twój nick pamiętam z czatu na fireads kiedy mialeś ból dupska że druga osoba ma lepsze rzeczy od ciebie, myślę że z tym dropshippingiem dojdziesz do tego samego. Powodzenia.

Przecież on wyzywał na czacie , że ludzie śmierdzą gejem

 • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło 1,5 miesiąca od założenia dziennika i mogę tylko powiedzieć, że pracę nadal trwają. Jednak cały mój projekt jest czymś nowym i niestandardowym. Realizowany jest w rzeczywistości od 1 września 2019 wtedy właśnie powstał pierwszy koncept biznesu, który nabierał formy przez 3 miesiące. Dopiero w grudniu został opracowany kompletny biznesplan, który liczy 20 stron. Niektórzy mniej rozgarnięci wyjadacze biznesów, którzy swoje kariery budowali na rzeczach typu sub-sms prawdopodobnie uważają, że wchodzenie w dropshipping w Polsce i to jeszcze nie opierając się na aliexpress to bzdura. Kierowanie się szybkim i pewnym zarobkiem z często wysokich prowizji nigdy nie było moim celem jeżeli warunkiem jest nabijanie ludzi na produkty z Chin i wysyłki po 60 dni. Podstawą mojego biznesu ma być polski biznes, polski produkt i właśnie takie elementy będę mocno promował i próbował prowadzić skuteczny kanał sprzedaży.

Powstała testowa strona z pulą produktów, które będą sprzedawane i zostało zainicjowane działania SEO od firmy @SEO4U, którą mogę polecić. Myślę, że dzięki nowym działaniom, które wdrożymy sprawi, że firma Michała może być jednym z filarów przyszłego sukcesu.

wyniki2.thumb.png.ad4077b2a08ff89727281bdf37ef6043.png

 

Kupiłem w sumie biedny pakiet jednorazowo za 500 złotych jeszcze w okolicach września a wyniki moim zdaniem są imponujące jeżeli chodzi o nisze. Także mogę uczciwie polecić działania SEO / linkowanie.

Tak są pierwsze zarobki, sporo włożonej pracy, kilku pod wykonawców i przygotowania do rozpoczęcia działalności pełną parą. Cały projekt to autorskie rozwiązanie.

Ps. Jeden z użytkowników zmotywowany moim dziennikiem rozpoczął karierę w dropshipping od wystartowania sklepu niedawno już zaczął osiągać fajne pieniądze tylko z polskiego klienta. Zaczynam wierzyć, że ten biznes pozwala zarabiać pasywnie przy regularnym zarządzaniu.

 • Super 2
 • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drop.thumb.png.917d208bf6a81da058cff3801eb2c32d.png

Zgonie z tematem pierwszy sklep dropshipping pod Polskę stanie się faktem. Wbrew pozorom jeżeli nie korzysta się z pośredników i gotowych rozwiązań. Zbudowanie takiego sklepu wiąże się z wieloma sprawami.

* Założenie działalności gospodarczej

* Postawienie sklepu od zera na WordPress + Woocommerce

* Integracja z hurtownią oraz zawarcie umowy

* Założenie i weryfikacja bramki płatności

* Sporządzenie regulaminu sklepu, polityki prywatności, polityka ciasteczek, prawo odstąpienia od umowy

* Konfiguracja infolinia, poczta e-mail, livechat

* Dostosowanie stawek sprzedaży, wysyłka towarów, ogólna organizacja pracy

* Stworzenie i rozwijanie kont social-media

* Organizacja pod e-mail marketing, zbieranie maili, mailing

* Przygotowanie kampanii i kreacji reklamowych

Aktualne wydatki:

- Domena internetowa i hosting dedykowany pod Wordpress ok. 160zł

- Płatny theme pod Woocommerce ok. 300zł

- Inne wydatki, np:. opłaty aktywacyjne pod bramki płatności ok. 50zł

- Inne wydatki związane z promocją ok. 120zł

Na chwilę obecną zainwestowałem mniej więcej 630zł i jestem na etapie startowym.

 • Super 4
 • Dzięki! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z reklamowaniem wady konkretnego sprzedanego artykułu? Jak to wyglada w dropshippingu gdy produkt przychodzi nie sprawdzony przez Ciebie bezpośrednio do klienta ? Jest szansa ze przewoźnik mógł w jakimś momencie przesyłkę uszkodzić, jak uznać reklamacje takiego produktu gdy nawet wcześniej fizycznie go nie widziales ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 
Bardzo ciekawy dziennik, będę obserwował, sam od kwietnia otwieram sklep internetowy, natomiast w moim przypadku klasycznie - towar od hurtowni, magazyn i sprzedaż :)
 

Dlaczego nie skorzystałeś z gotowych platform do sklepu internetowego? Jak np shoper itp? Masz tam gotowe regulaminy, bramki płatności itp? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@patttryk  a no siema xD z dropa w PL zrezygnowałem chociaż znam osoby z sukcesami, ale mam gotowy podkład pod zagranicę. Wrócę jeszcze do tego tematu spokojnie. 

Generalnie mogę tylko dodać, że współpraca z hurtowniami "dropshipping" w PL to syf, żart i ubóstwo. Wnoszę oficjalny komunikat do narodu, że jeżeli nie chcesz zarabiać 1zł za sprzedaż ubrania o wartości 100zł na Allegro lub innej torebki nie bierz się za to.

Na Ali pociśniesz w PL, ale kij w to. To już jest indywidualna kwestia niszy. Jestem w trakcie zakładania działalności pod biznes EU. Z PL firmy nie mam zamiaru działać w tym zakresie - za duży dochodowy i za niska kwota wolna od podatku. Idę w UK.

 • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Podobna zawartość

  • Przez mdevo
   Witam, zainteresowałem się ponownie tematem dropshippingu. Kiedyś miałem jakiś tam swój sklepik na Shopify, reklamowany przez FB Ads (nie na PL rynku), lecz bez większego wow. Ostatnio zauważyłem, że są platformy umożliwiające masowy import produktów z hurtowni na Allegro. Zrobiłem mały research i nie trudno zauważyć, że Allegro zalane jest tymi samymi produktami, z tych samych hurtowni. Więc nasuwa się pytanie - opłaca się w to iść? Niby żadnych większych pieniędzy nie da się na tym stracić. Raczej nie szedłbym w masówkę (a jeśli już to tylko po to, aby rozeznać się do którego, konkretnego produktu mam się przyłożyć), a zająłbym się chociażby zmianą głównego obrazka na Allegro, aby zwiększyć jakkolwiek swoje szanse wśród setek innych sprzedawców. Jeśli ktoś siedzi w temacie lub chce podzielić się swoją opinią - zapraszam!
   Jeśli wybrałem złą kategorię, bardzo prosiłbym o przeniesienie.
  • Przez Kazuo
   DROPSHIPPING
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   Chciałbyś zacząć jakąś bardziej stałą i legalną metodę? Oferujemy mentoring dropshipping'u czyli legalnej sprzedaży, którą możesz rozpocząć nie mając żadnego wkładu własnego. Jest to bardzo fajny biznes, na którym idzie robić potężne pieniądze, ale potrzeba sporo wiedzy (stąd cena mentoring'u). Posiadamy setki godzin doświadczenia w e-commerce, wiele szkoleń i oferujemy nasze wsparcie 24 godzin na dobę. Zalety posiadania mentoringu:
   - 4,5h szkolenia na rynek Polski,
   - 1.5h szkolenia na rynek zagraniczny,
   - Nauczycieli dostępnych codziennie,
   - Mnóstwo trafików,
   - Szkolenie z zakresu promocji naszych sklepów/produktów - Fb Ads / Instagram,
   - Po dokonaniu transakcji zostaniesz przeniesiony do specjalnej grupy gdzie będziesz w gronie innych dropshipperów.
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   Pytania I Odpowiedzi
   Pytanie 1: Jaka jest gwarancja, że zarobie cokolwiek?
   Odpowiedź 1: Wystarczy spojrzeć na masę filmików na YouTube, artykułów żeby dowiedzieć, że dropshipping jest niezłym zarobkiem.
   Jeśli będziesz trzymał się naszych porad z lekcji oraz nie poddasz się po krótkim czasie niemożliwym jest żebyś nie zarobił/a nic.
   Wyobraź sobie, że masz dodane 200 produktów przyciągających uwagę na Allegro, a strona ta jest top 5 najczęściej odwiedzaną stroną
   przez Polaków i DZIENNIE chociażby w kategorii dziecko lub dom przewija się tam 17 milionów obrotu. Na pewno cokolwiek ktoś kupi.
   Pytanie 2: Jakich zarobków mogę się spodziewać po waszym szkoleniu?
   Odpowiedź 2: Jeśli masz powyżej 80 IQ to na spokojnie możesz wyciągać 300-500zł dniówki. Jeśli się tym zajarasz i będziesz chciał więcej
   zaczynają się już sumy 10-30k miesięcznie. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania.
   Pytanie 3: Ile muszę zainwestować na sam początek? (Nie licząc ceny mentoringu).
   Odpowiedź 3: Możesz zacząć z grubej rury z własnym sklepem + reklamami na Facebooku bo na spokojnie po naszym szkoleniu
   będziesz miał wiedzę żeby to zrobić. Wtedy koszt takiej inwestycji to około 200zł.
   Jeśli nie chcesz ryzykować na początku to zaczniesz od Allegro i tam nie potrzebujesz żadnych pieniędzy żeby wystartować.
   Pytanie 4: Czy to wszystko jest legalne?
   Odpowiedź 4: Tak. To zwykły model logistyczny sprzedaży przez internet. Czasami nawet w aukcjach Aliexpress możemy wyczytać, że
   mile widziany jest u nich dropshipping.
   Pytanie 5: Ile czasu dziennie trzeba na to poświęcać?
   Odpowiedź 5: Im mniej w tym siedzimy tym więcej. Na początku 3-5h dziennie na Allegro będzie odpowiednie. Jeśli chodzi
   o własny sklep to wystarczy odpalać reklamy i zaglądać raz dziennie w celu wysłania produktów, ogarnięcia znów
   reklam itd. Można powiedzieć, że po części jest to dochód pasywny.
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   CENA: 1,000 PLN
   Czas realizacji: Natychmiast
   Kontakt: Wiadomość prywatna lub kontakt bezpośredni z nauczycielami na discordzie: Novak#3171 oraz me.#2728
    
  • Przez Andrzej13
   Dawno nic nie wrzucałem, lecimy do przodu! ?
   Załączam ostatnie dwa tygodnie.
  • Przez Kasssiaa
   Witajcie!  
   Od jakiegoś czasu intersuje się dropshippingiem. Choć przyznam, że koszta i odpowiedzialność nieco mnie przerażają
   Właśnie odkryłam Mylead i bardzo mnie zaciekawiła ta metoda zarobku online. 
   Czy moge liczyć na jakieś rady? Co musze wiedzieć na początek, jak zacząć. Może macie jakieś sprawdzone sposoby. 
   Życze wam wszystkim miłego dnia ! 
  • Przez Siemko
   Oficjalnie na Aliexpress nie zamówimy "markowych" rzeczy, bynajmniej nie sposobem konwencjonalnym ?. Szczwane żółtki zawsze znajdą obejścia jak zalać cały świat swoimi wyrobami i w tym przypadku nie spoczęli w działaniach. W skrócie chodzi o to, że dostajemy produkt, który nijak ma się do całego ogłoszenia, np. widzimy kabel hdmi za 38 euro, w opisie widnieje jego specyfikacja, ilość centymetrów, obsługiwana rozdzielczość, itp. itd... No zwykły kabel z niezwykłą ceną. Zamawiamy, a za parędziesiąt dni przychodzą nam buty gucci ? 
   Jak decydować o tym co nam przyjdzie i zamawiać konkretne itemy?
   Wszystkie ukryte aukcje znajdziemy tutaj: LINK ( strona nie moja ). Wpisujemy produkt jaki nas interesuje, np. szalik. Po wejściu obowiązkowo czytamy opis:

   Sprzedawcy stosują różne zabezpieczenia. Akurat w tym przypadku przy zakupie musimy podać kod: PROSTO Z CHIN. O sposobach zabezpieczeń u innych sprzedawców również dowiesz się z opisu w tym miejscu. Po kliknięciu w odnośnik na tej stronie, zostałem odesłany do oferty sukienki na Aliexpress; gdyby interesował mnie ten szalik gucci, kupiłbym sukienkę i w późniejszej fazie zakupu wpisał kod PROSTO Z CHIN.
   Co z kolorami / rozmiarami?
   Nie trzeba być geniuszem zbrodni z doktoratem fizyki kwantowej aby się domyślić, lecz jako iż jest to poradnik szczegółowy, tej sprawię również się przyjrzyjmy. Na cel wlatują buty naszej ulubionej marki - Gucii. I ulubiony model gimnazjalistów z hajsem rodziców - ACE

   Na co dzień noszę rozmiar 41, więc pozwolę sobie taki wybrać:

   Jak widzimy kolor odpowiada rozmiarowi, więc chcąc zamówić buty z rozmiarem 41, muszę wybrać szary kwadracik ?
   W tym przypadku sprzedawca w ogóle nie zastosował zabezpieczenia. Po prostu założył, że nikt nie kupi bluzeczki za 73 euro.
   Na koniec chciałbym sprostować, że w poradniku ograniczałem się wyłącznie do Gucci, ale na stronie ukrytych aukcji znajdziemy niemalże każdą Hi-end'ową markę jak Louis Vuitton, Balenciaga, Prada, Burberry, itd. Stronkę polecam używać właśnie do marek Hi-end, bowiem marki typowego zjadacza chleba typu nike, adidas bez problemu dostaniemy na stronie Aliexpres. 
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .