Skocz do zawartości

Origin - Black Friday Sale


19Szumi10

Rekomendowane odpowiedzi

BUbHU0b.png

 

 

 

Wyprzedaż

 

 

 

 

 

TA OFERTA STANOWI CZĘŚĆ SPECJALNEJ PROMOCJI I NIE WIĄŻE SIĘ Z OFERTĄ KARTY KREDYTOWEJ, DEBETOWEJ ANI PODARUNKOWEJ. OFERTA OBOWIĄZUJE DO GODZ. 23.59. PST, 1 grudnia 2014 r. DOTYCZY WYŁĄCZNIE ZAKUPU NOWYCH EGZEMPLARZY WYBRANYCH GIER (ZWANYCH DALEJ „PRODUKTAMI”) W SKLEPIE ORIGIN, ZA POŚREDNICTWEM STRONY www.origin.com ORAZ KLIENTA ORIGIN (www.origin.com/pl-pl/about). PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ WYMIENIONE SĄ POD ADRESEM https://www.origin.com/store/deals/sale/blackfriday-sale. WARTOŚĆ RABATU ZOSTANIE ODLICZONA OD CENY KATALOGOWEJ PRODUKTU W CHWILI ZAKUPU. OFERTA OBOWIĄZUJE WE WSZYSTKICH KRAJACH, W KTÓRYCH SPRZEDAWANE SĄ PRODUKTY. OFERTA NIE MOŻE ZOSTAĆ ZASTĄPIONA INNĄ OFERTĄ, WYMIENIONA ANI SPRZEDANA. W JEJ MIEJSCE NIE MOŻNA OTRZYMAĆ GOTÓWKI ANI ŻADNYCH TOWARÓW BĄDŹ USŁUG. OFERTY NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI OFERTAMI, KARTAMI UPOMINKOWYMI, RABATAMI ANI KUPONAMI ZNIŻKOWYMI. NABYWCA PONOSI KOSZTY WYSYŁKI, OBSŁUGI I PODATKU VAT. Z OFERTY NIE MOGĄ KORZYSTAĆ SPRZEDAWCY DETALICZNI, DYSTRYBUTORZY, PRACOWNICY FIRMY ELECTRONIC ARTS INC. ANI FIRMY/OSOBY Z NIMI POWIĄZANE. OFERTA JEST NIEWAŻNA, JEŚLI TAK STANOWI PRAWO WŁAŚCIWE. STOSOWNE UMOWY UŻYTKOWNIKA ORAZ INNE USTALENIA DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE http://www.ea.com/pl/1/product-eulas.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

  • 3 tygodnie później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .