Skocz do zawartości

Potrzebuje Rady


MateuszGiża

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Mam na imię Mateusz (15lat) Chciałbym zacząć zarabiać w Internecie.  Interesowałem się wcześniej afilacją. Na tą chwile zarobiłem około 30 zł na Erotyce ale to nie dla mnie, nie chcę sobie paprać psychiki. Do tej pory sprzedawałem gry na G2A. Kupowałem taniej i sprzedawałem drożej. (około 200 zł miesięcznie)

W jaki sposób mogę się motywować do zarabiania? Sprzęt mam dobry i kusi aby pograć w gry, wolę nie marnować na to życia.
Potrafię zrobić prostą strone w programie Mobirse.  Mam Wykupiony hosting i domene. Budżet około 50zł

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .