Skocz do zawartości
rattler

Praca zdalna polegająca na odpisywaniu na wiadomości kupujących

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mogę zaproponować pracę zdalną polegającą na odpowiadaniu na wiadomości kupujących (dotyczące sprzedaży wysyłkowej). Praca na pół etatu, wiadomości nie jest dużo, ok. 5-10 dziennie, najlepiej być dysponowanym w godzinach po pracy czyli np. 16:00 - 20:00 bo wtedy jest najwięcej zapytań. Dobrze też mieć wolne weekendy
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt, przedstawię więcej szczegółów dziękuję

 • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Vpn który nie zapisuje logów + proxy wydaje sie byc jakąś opcją, natomiast nie wiadomo do czego autor konkretnie chce "wykorzystac" osoby. Być może po prostu szuka pracownika 😂 Napisałem w sumie żeby sprawdzić kilka dni temu do niego, ze sie znam itp itd i zależy co zaproponuje. Nie odpisał do tej pory.

 • Super 2

28.png

Odnośnik do odpowiedzi

@Zarabiamy VPN nic Ci nie daje, istnieje wiele wiecej elementow dzieki ktoremu policja potrafi dojsc do sprawcy. Fingerprint przegladarki itd itd

 

W dniu 21.07.2021 o 11:47, stephan2137 napisał:

@sztokula Od tego jest między innymi VPN

to samo co wyzej :D 

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć @sztokula

Piszesz z własnego doświadczenia, czy gdzieś wyczytałeś? Prawdą jest jak wyżej napisano

22 godziny temu, oddawajsanki napisał:

VPN nie daje ci 100% anonimowości

ale znacznie ją zwiększa, więc mimo wszystko warto korzystać.

16 minut temu, sztokula napisał:

policja potrafi dojsc do sprawcy. Fingerprint przegladarki itd itd

Pozbyć się fingerprint, to żaden wyczyn. Interesuje mnie 'itd itd'. Wyjaśnisz temat?

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, sztokula napisał:

@Zarabiamy VPN nic Ci nie daje, istnieje wiele wiecej elementow dzieki ktoremu policja potrafi dojsc do sprawcy. Fingerprint przegladarki itd itd

 

to samo co wyzej :D 

 

Przechwytywanie.PNG

 • Haha 6
Odnośnik do odpowiedzi

@Harry @Id00ser Nie rozumiem do czego pijecie XD.

Napisałem, że odpowiadanie na ogłoszenia na cudzym koncie ogłoszeniowym może zakończyć się przyjazdem służb do domu ponieważ bierzemy udział w przestępstwie. Po czym użytkownik @stephan2137  napisał, że w takim wypadku używa się VPN.
Nie, vpn nic nie daje w "takim przypadku" ponieważ jest fingerprint, korelacje czasowe, wlączone javascripty, trackery i wiele więcej. Dużo się bawiłem trochę się nauczyłem na tej nauc-zabawie ale nie mam zamiaru (wypisalem najwazniejsze) wypisywać CZEMU I CO bo to można bez problemu znaleźć w internecie.
Jeśli chcecie się zainteresować tematem to można to zrobić np tutaj w jezyku Polskim : http://cebulka7uxchnbpvmqapg5pfos4ngaxglsktzvha7a5rigndghvadeyd.onion/ 
Jeśli wchodzisz z chrome na vpnie na olx a pozniej wylaczasz vpna i ponownie przez chrome logujesz sie na swoje konto olx to prosisz się o kłopoty jesli ogłoszenia są lewe i nic vpn nie da.

Po czym wy dalej piszecie, ze w tym przypadku vpn zwiększa ochronę. Nie, nie zwiększa jej i jest to wprowadzanie w błąd.
PS: Cały czas rozmowa tyczy się odpowiadania na wiadomości w ogłoszeniach i tylko tego.
I wystarczył jeden powód "fingerprint" aby zakończyć temat, że vpn nie daje ochrony W TYM PRZYPADKU. Co z tego, że można pozbyć się fingerprinta, @stephan2137 nie o tym wspominał a o samym vpnie. Równie dobrze można zainstalować na wirtualce na osobnym laptopie system chroniacy anonimowosc, dodac obf4 itd i odpisywac na wiadomosci do kupujacych XD ale to nie zmienia tego ze vpn nie daje takiej ochrony o jakiej myśli @stephan2137Dostajesz dane do konta ogłoszeniowego
odpisujesz na zapytania używając vpna
właściciel konta nie wysyła przedmiotów do kupujących
Przyjeżdza policja i rekwiruje komputer
Przesłuchanie w prokuraturze dlaczego używałeś vpna
kolejne przesłuchania a na koncu prawdopodobienstwo ze zostaniesz uznanym za winnym wspolpracy jest dośc wysoka

Dlatego jeśli nie jesteś zatrudniony na firme, któa odprowadza bądź nie za CIebie podatki nie wchodź w takie biznesy.


Za błędy przepraszam, piszę w telefonie i jestem w podróży :D
 

Odnośnik do odpowiedzi

@sztokula gdy o temacie zapomniałem w końcu się odzywasz. Czuje obowiązek odpowiedzieć i sprowadzić cię na ziemie. Po czym twierdzisz, że dużo się nauczyłeś na "nauc-zabawie"? Ja odkąd pamiętam interesuje się bezpieczeństwem w necie i po ponad grubo 20 latach nadal nie mogę powiedzieć, że wiem dużo. Na pewno więcej niż przeciętny Kowalski (do Kowalskich nic nie mam) ale kto zweryfikuje czy moja wiedza jest duża, czy mała? Teraz pierwszy raz sprowadzam cię na parter: jeśli sam twierdzisz, że dużo się dowiedziałeś, to nadal wiesz zbyt mało.

Cebulka nie jest najlepszym źródłem informacji, a "fingerprint, korelacje czasowe, wlączone javascripty, trackery" nie można nawet nazwać podstawą jeśli liczysz na OPSEC. Fakt, są ważne ale bez przesady. Także samo ściągnięcie i zainstalowanie przeglądarki Tor oraz odnalezienie kilku adresów dostępnych w celarnecie nie czyni z ciebie, że jesteś nienamierzalny i wiesz dużo. W TOR jest dużo zamkniętych grup, do których aby się dostać trzeba mieć (nawet) zaproszenie. Te grupki mają bardzo wartościową wiedzę. Oczywiście mowa o zagranicznych forach ale to dygresja tylko. Jeśli twoja wiedza tylko tu się zakończyła to... sprowadzam cię na parter drugi raz!

9 godzin temu, sztokula napisał:

Jeśli wchodzisz z chrome na vpnie na olx a pozniej wylaczasz vpna i ponownie przez chrome logujesz sie na swoje konto olx to prosisz się o kłopoty jesli ogłoszenia są lewe i nic vpn nie da.

Po czym wy dalej piszecie, ze w tym przypadku vpn zwiększa ochronę. Nie, nie zwiększa jej i jest to wprowadzanie w błąd.

...a dlaczego już nie łaska napisać? Czyżby znowu #botakmisiewydaje? Dlaczego Chrome? jest przecież kilkanaście innych przeglądarek zdecydowanie lepszych i bardziej dbających o bezpieczeństwo. De facto Firefox po małych modyfikacjach i Tor Browser odpowiednie skonfigurowany najlepszymi.

Nic takiego nie napisałem, że VPN zwiększa ochronę. VPN zwiększa prywatność i zapewnia w pewnym stopniu anonimowość, a to znacząca różnica. Jak bardzo warta ta anonimowość jest zależy tylko od VPN. Mało tego, nawet minimalnie jest w stanie zapewnić ochronę. Wystarczy dobry VPN - a dokładniej najlepszy na rynku NordVPN i ich usługa Onion Over VPN. Wykorzystując połączenie Onion Over VPN łączę się z serwerem VPN -> TOR (trasowanie cebulowe) -> Internet (docelowa strona).

 1. NordVPN - sam w sobie daje dużą anonimowość i prywatność, bo nie zbiera żadnych logów, a po małej wpadce nie z ich winy (zawinił pracownik serwerowni, z którym od razu zerwali umowę) całą aktywność przenieśli do serwerów bezdyskowych gdzie nic lokalnie nie jest przechowywane. Poczytaj sobie o RAM dyskach. Mało tego, jako jedyni przeprowadzają audyty bezpieczeństwa.
 2. TOR - po połączeniu z siecią TOR. Anonimowość znacząco się zwiększa gdyż zachodzi tu tzw "trasowanie cebulowe".
 3. Internet - dopiero po połączeniu do kilku serwerów (VPN, kilka serwerów w sieci TOR) wchodzę bezpiecznie do internetu.

btw właśnie zostałeś sprowadzony do parteru już 3 razy! Za każdym razem coraz mocniej! :troll:

@stephan2137 wspomniał o VPN, bo być może jego wiedza na tym się kończy. Dobrze, że chociaż wie co to VPN, bo spore grono osób nie zna tego wspaniałego wynalazku.

9 godzin temu, sztokula napisał:

Równie dobrze można zainstalować na wirtualce na osobnym laptopie system chroniacy anonimowosc, dodac obf4 itd

 1. Jesteś całkiem odważny, skoro na maszynie wirtualnej (dla niewtajemniczonych - pogram VirtualBox) chcesz stawiać system, na którym masz zamiar robić wałki :facepalm: Twoje braki w wiedzy kolejny raz wychodzą - poczytaj sobie o Live CD i nie pisz bzur, bo przez ciebie ktoś krzywde może sobie zrobić.
  • Porada: Live CD działa bez dysku twardego.
 2. Po co pisać "system chroniący anonimowość"? Nie lepiej od razu napisać TAILS lub WHONIX, a nawet dopisać? Mało tego! One nie chronią anonimowości! Te systemy zapewniają anonimowość i tu jest znacząca różnica.
  1. Gdyby system (jak twierdzisz) chronił anonimowość, to w trakcie pisania swoich danych zablokowałby w jakiś nieokreślony sposób dalsze wprowadzanie.
  2. System (Tails lub WHONIX) zapewnia anonimowość, bo daje tobie narzędzia i sposobność do jej zachowania, a to znacząca różnica.
 3. Jedyny obf4 jaki znam, to ten z SAP'a. Znam za to obfs4, który jest możliwym mostem do skonfigurowania w Tor Browser pomagającym też ukryć fakt połączenia z ów siecią dla osób obserwujących ruch na exit node'ach. Co w przypadku gdy ISP zablokuje dany most? Czyżbyś nie wiedział, że taka możliwość istnieje? ;a
 4. Kolejny raz 'itd' - może to być dla ciebie dziwne ale nikt nie siedzi w twojej głowie. Pisanie 'itd' jest o tyle śmieszne, że chcesz zabłysnąć, a udowadniasz brak przykładów (patrz wyżej mem).
 5. VPN daje wystarczająca ochronę lecz co z tego, skoro najsłabszym ogniwem zawsze jest człowiek. Człowiek błędy popełnia.

Zostałeś sprowadzony 4 razy do parteru!

Reasumując niestety nie zabłysnąłeś swoją wiedzą, a pisząc 'itd' jedynie udowadniasz, że masz duże braki gdyż brakuje ci argumentów by dalej wymieniać. Coś poczytałeś ale zbyt mało żebyś mógł stwierdzić, że masz dużą wiedzę, a wyżej udowodniłem to czterokrotnie! W tym temacie zahaczyliśmy tylko kwestię bezpieczeństwa, anonimowości i prywatności w internecie, a to i tak kropla w morzu. Zdecydowanie więcej kontekstu jest wliczając w to bezpieczeństwo komputera, urządzeń mobilnych, ogólnopojętego internetu (+darknet, freenet, I2P, usenet) jak i samych stron internetowych. Także jeżeli zamierzasz pisać, to pisz konkretnie i jednocześnie udowadniaj swoją prawdomówność bez 'itd', bo w innym przypadku trochę śmiesznie to wygląda gdy zaczynasz wymieniać, a po dwóch słowach brakuje argumentów :lol: Jak możesz zauważyć w tym poście - wiedzę posiadam - i śmiem twierdzić, że zdecydowanie większą od twojej. Kolejny i ostatni raz ci udowadniając - zobacz na moją sygnaturkę. Chyba nie myślałeś, że bez żadnej wiedzy mógłbym prowadzić mentoring o bezpieczeństwie.

Jeżeli nie masz jak obalić moich powyższych słów, to uszanuj swój oraz mój czas i nie pisz więcej. Dziękuję.

btw

9 godzin temu, sztokula napisał:

Dlatego jeśli nie jesteś zatrudniony na firme, któa odprowadza bądź nie za CIebie podatki nie wchodź w takie biznesy.

To jest jedyna dobra rzecz, którą napisałeś! Podpisuję się pod tym obiema rękami!

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

@Harry no spoko masz rację i co to ma do @stephan2137 "Od tego jest między innymi VPN", nic. Nie rozumiesz co napisałem a 10 razy powtarzałem do czego się odnoszę. Nie interesuje mnie nic innego oprócz tego komentarza. Mógłbym się z Tobą przekrzykiwać ale po co? Niczego nie muszę udowadniać 😃 I nie zamierzam więcej odpisywać. Rozumiem, że ten komentarz może zostać usunięty bo nijako ma się do tematu posta

Edytowane przez sztokula
Odnośnik do odpowiedzi

Nadal brniesz w bagno, z którego wyjść nie potrafisz. Cały temat zacząłeś praktycznie ty pisząc "VPN nic Ci nie daje, istnieje wiele wiecej elementow dzieki ktoremu policja potrafi dojsc do sprawcy. Fingerprint przegladarki itd itd". Zwrócić uwagę warto na jedno istotne słowo, które @stephan2137 napisał. Chodzi mi o "między innymi", nie napisał konkretnie o VPN, a zostawił szerokie pole do popisu nie wchodząc w szczegóły, a przy tym nie wymądrzając się z "itd itd". Za to ty chciałeś pokazać swoją ekspercką wiedzę, wymieniając następne rzeczy i demonizować anonimowość VPN, by na samym końcu z braku argumentów(?) pisać "itd itd". Moja reakcja jest adekwatna do twojego postu... byłem ciekaw, ciekawość zaspokoiłem i przy okazji sprowadziłem cię do parteru. Czy ja pisałem, że musisz udowadniać? Znowu, kolejny raz pisząc w taki sposób, udowodniłeś że twoja wiedza jest minimalna i nie czytasz ze zrozumieniem tego co wcześniej już zostało napisane!

Ten post kończy z offtopiciem.

 • Super 2
 • Dzięki! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .