Skocz do zawartości

Promocja ofert datingowych - czyli pierwsze kroki z afiliacją erotyki.


Rekomendowane odpowiedzi

Promocja ofert DATINGOWYCH - najaktualniejszy poradnik praktycznej reklamy programów datingowych.

Zbiór aktualnych ofert, wiedzy, sposobów oraz możliwości jakie niesie za sobą afiliacja kampanii erotycznych.

image.png

 

Prowadząc mentoring, otrzymuję coraz więcej wiadomości od użytkowników z chęcią promocji erotyki. Brzmi to naprawdę dziwnie ale biorąc pod lupę wyraz “erotyka” kojarzy się to nam z jednym - spamem lub porno...
W powyższym zdaniu jest znaczna część prawdy. Ewhoring oraz filmiki dla dorosłych to wciąż bardzo popularny temat. Ale jeśli przyjrzymy się bliżej, dostrzeżemy naprawdę ogromne pole do popis… reklamy! No właśnie - bo od tego trzeba zacząć, reklama i analiza naszych możliwości względem tej dziedziny to podstawa naszych dalszych działań. 
Zanim jednak do tego dojdziemy, chciałbym przekazać jeszcze kilka uwag odnośnie poradnika.

Cytat

Przekazywany materiał, jest po prostu częścią poradników-mentoringu przekazywanego moim podopiecznym, zamierzającym wykonywać jakiekolwiek kroki w kierunku promocji erotyki. 
Wiele osób uzna to za solidną podstawę którą warto znać. Inna część być może wpadnie na dalsze rozwinięcia pomysłów, a być może jeszcze dalsza część wykorzysta swoje zaplecze reklamowe i uzyska pierwsze zyski.. Które z biegiem czasu, mogą okazać się jednym z głównych źródeł dochodu.

 

Chciałbym wspomnieć, że na forum znajduje się również wiele poradników nawiązujących do praktycznej promocji afiliacji. 

I ponownie polecić poradnik autorstwa @Wujek Ziemny oraz spora część dalszych materiałów od @Ciamciaj

przedstawiają sporo wiedzy, która może być jak najbardziej rozszerzeniem lub podstawą dla treści które opiszę poniżej. Po zapoznaniu się - osoby zainteresowane dalszą nauką zachęcam do odwiedzenia działu "Poradniki - Poradniki CPA" ;) 

Miejsca promocji, dobór odpowiedniej oferty oraz pierwszy ...


...Naszym pierwszym krokiem do zrozumienia idei naszych działań jest zapoznanie się z zasadami działań afiliacji. Wybierając kampanię reklamową opartą i ukierunkowaną pod dany kierunek erotyki musimy wiedzieć o podziale na:
-kamerki erotyczne
-randki
-inne +18 (zbiór ofert erotycznych programów(sprzedaż zabawek, akcesoriów, oferty dla osób +50 itd))
My skupimy się aktualnie na datingu i ofertach kampanii, w których klientami mają być osoby stricte związane z randkami, spotkaniami sponsorowanymi, dłuższą znajomością.

Znając odbiorców do których musimy dotrzeć:

Wiek - 18-65(w zależności od programu 21-65)

Mężczyźni

Zainteresowania: erotyka, randki, kamerki erotyczny, sex, dłuższa znajomość, stały związek.

Język odbiorców

w znacznie prostszy sposób będziemy potrafili obrać kierunek reklamy.
Dlatego też pierwszorzędnie powinniśmy ustalić miejsce promocji, a dopiero później, wiedząc jakie mamy możliwości, dopasować program afiliacyjny i złożyć podanie do interesującego nas programu. 


Jeśli już jesteśmy przy kampaniach, chciałbym doradzić kilka z pierwszych programów którymi warto się zainteresować.

Prywatnie promuje oferty w MyLead i tym samym poniżej przedstawiam oferty które warto wykorzystać ze względu na prostotę i wysoką globalną konwersję.

Zacznijmy zatem od wybrania jednej z kampanii:
Zakazana miłość  - gdzie stawka w programach wynosi od ~3,5 PLN do 7 PLN za lead.

bądź również alternatywnie:

ofertę Adult Smartlinków przy stawce do 30 PLN za lead!

Przedstawiłem powyżej zaledwie kilka propozycji ofert pod promocję w Polsce. Kampanii jest naprawdę wiele, w zależności od kraju z jakiego posiadamy ruch, możemy dostosować i porównywać go na naprawdę wielu ofertach(Smartlinki, oferty zagranicznych reklamodawców itd)

Liczę, że oferta nie będzie odebrana jako forma reklamy, a po prostu przedstawienie jednych z najlepiej konwertujących form zarobku.

Przypominam:
Przed rozpoczęciem promocji i wybraniem programu należy sprawdzić opisane restrykcję i dopasować możliwości naszej reklamy względem wybranej oferty.

 

 

 

Social media - czyli Facebook, Instagram oraz Snapchat!

image.png

Facebook.
Podstawowe narzędzia do wykonywania działań na FB:

Proxy SwitchySharp - Chrome Web Store - Wtyczka obsługująca zmianę proxy do logowania / rejestracji. Proxy w przypadku działań na większa skalę jest obowiązkowe! 
User Agent Swicher - Chrome Web Store
Jarve - Oprogramowanie do automatyzacji i analizy działań FB/IG

Facebook Ads vs zaplecze własne.
Kampanie reklamowe FBads w przypadku wybranej przez nas niszy są dosyć ryzykowne. Facebook niechętnie akceptuje jakąkolwiek formę promocji erotyki - reklamy musimy dostosować najczęściej unikając wrażliwych słów kluczowych, co przekłada się w dalszym ciągu na zaniżenie wyników, wysoki koszt aktywności. Oczywiście wiele osób nadal wykorzysta potencjał ofert programów ero., i reinwestując może uzyskać całkiem korzystny zarobek pasywny. Niemniej jednak będzie wymagać od nas to naprawdę sporo wiedzy i początkowo również funduszy.

Osoby początkujące natomiast w dużo prostszy sposób mogą uzyskać naprawdę świetny ruch przy prawie zerowym nakładzie pieniężnym.
Pierwszą z możliwości jest:
1. Utworzenie, zweryfikowanie i uzupełnienie danych profilu - w/w wtyczki oraz zasady opisywane w wielu tematach na forum w prosty sposób pozwolą stworzyć nam nawet kilka kont i obsługę nie narażając się na blokady.
2. Rozwinięcie stopniowe, kolejno kont o pożądaną ilość odbiorców - znajomych. (z pomocą przychodzi Jarvee bądź ręczne wykonywanie czynności)
3. Maksymalna ilość znajomych dodawanych przez nas na koncie to 5000. Po przekroczeniu tej ilości użytkownicy mogą nas jedynie obserwować. 
4. Po uzyskaniu pożądanej przez nas ilości znajomych -> przekształcamy konto w fanpage. Zrobimy to przy pomocy tej instrukcji: https://pl-pl.facebook.com/help/175644189234902

Przy profilu 5500 like uzyskałem zasięgi rzędu:

image.png

Oczywiście promocja postów musi budzić zainteresowanie odbiorców, zmuszać do reakcji, a przy okazji w odpowiednim stopniu nakierowywać na ofertę.
Zasięgi są naprawdę świetne, użytkownicy chętnie reagują - to przy planowaniu postów może dać nam to pasywny zarobek. 
Liczyć natomiast się trzeba z faktem, że serwis Pana Zuckerberga jest wyczulony na treści związane z contentem +18. Zachowanie odpowiednich działań, stopniowe reklamowanie to klucz do braku blokad i zgłoszeń naszych stron.

Chatboty!
Innowacyjną oraz ostatnio bardzo popularną metodą dotarcia do odbiorców są chatboty. Czyli aplikacje tworzące w pełni zautomatyzowaną możliwość odpowiadania dla zainteresowanych użytkowników naszych fanpage.
Reasumując zasadę działania, otrzymujemy w zupełności za darmo zautomatyzowany system kontaktu z odbiorcami, promowanie ofert bez przymusu wykorzystania skracaczy, wiele form możliwości dopasowania odpowiedzi dla odbiorców.
O opłacalności wykorzystania tego rozwiązania mógłbym rozpisywać się w wielu zdaniach. 
Największym atutem jest jednak możliwość przełożenia oferty do odpowiedzi PW która jest znacznie bardziej skuteczna względem normalnego posta.
Całość czyli kompleksowy poradnik związany z dostosowaniem i utworzeniem botów znajdziemy tutaj: Kliknij tutaj i zaloguj się aby otrzymać możliwość zgłoszenia się po zupełnie darmowy poradnik.

 

 

 

Instagram.

Instagram aktualnie przechodzi wiele metamorfoz związanych z zabezpieczeniami, utrudniając mocno działania wielu użytkownikom. Częste blokady w ostatnim czasie zniechęcają na wstępie wiele osób co jest jak najbardziej zrozumiałe jeśli mamy do czynienia z pracą w sieci po raz pierwszy.
W pewnym stopniu ma to jednak swoje plusy, gdyż konkurencja być może jest mniejsza a wiarygodność Insta diametralnie może wzrosnąć. 


Standardowych metod na chwile obecną nie widzę sensu przedstawiania - były przerabiane na forum wiele razy - konkretnie przez wiele osób z administracji, a dla osób zainteresowanych polecam po prostu kontakt ze mną lub pytania w tym temacie.

Mimo wszystko, jest jednak kwestia którą chciałbym poruszyć w tym temacie. Najkorzystniejszą aktualnie formą do pracy przy IG są: boty. Mam tutaj na myśli sprawdzone programy desktopowe takie jak:
Jarvee oraz Grammar Multi Tool 2. 
Konfiguracja jak i parametry odpowiednie do działania przekazywane są na bieżąco użytkownikom. Od siebie polecam skorzystać z kompendium wiedzy Jarve na ich oficjalnej stronie bądź śledzić na bieżąco Discord GMT2(Grammar Multi Tool 2) - Klik - a w szczególności kanał #announcements. Uzyskamy w ten sposób konkretne i rzetelne informację o ustawieniach zgodnych z zasadami insta.
Zasada zdobywania odbiorców jest bardzo zbliżona do wcześniej wymienionego Facebooka.
Przy pomyślnym rozwinięciu profilu o konkretną ilość odbiorców w bardzo prosty sposób możemy rozpocząć promocję wykorzystując do tego:

 • Biogram
 • Zdjęcia
 • Relację
 • Treści wideo
 • Direct message - prywatna wiadomość.

Skuteczność osadzanej przez nas reklamy będzie uzależniona w największej mierze od tekstu promocji, jakości wykonanego pre-landingu i materiałów(zdjęć, grafik).

Uwaga! Należy liczyć się z aktualnym faktem braku stabilności w działaniu programów automatyzujących pracę! Żaden z programów nie jest w stanie zapewnić stabilnej pracy oraz działań na IG. 

 

Snapchat
Aktualnie jak informuje investor.snap.com, Snapchat dociera obecnie do:

Cytat

(stan na I kwartał 2019) do 90 proc. osób w przedziale wiekowym 13-24 lata oraz do 75 proc. użytkowników w wieku od 13 do 34 lat(...)

Jako aplikacja wyłącznie mobilna, Snapchat jest jednym z najpopularniejszych miejsc w sieci. Na przełomie 2017 i 2018 roku została dodana funkcja kierowania obserwujących na konkretny link. Co poskutkowało rozwinięciem ogromnych możliwości dla osób promujących oferty afiliacyjne...

Poniższy konspekt opisuje najważniejsze zalety i możliwości jakie przynosi nam ta aplikacja:


-Reklama naszego profilu przy pomocy nazwy użytkownika oraz Bitmoji.
Aplikacja pozwala na poszerzanie grona obserwatorów poprzez promocję indywidualnej nazwy użytkownika lub Snapkodu - tzw. Bitmoji. 

image.png

Pozwala to na wykorzystywanie skutecznego zdobywania odbiorców wszędzie tam, gdzie promocja linków jest zabroniona lub zablokowana. Przykładami takich miejsc mogą być ogłoszenia, tematyczne czaty czy nawet social media. 
Uzyskując odbiorców w jednym miejscu w bardzo prosty sposób możemy przekazać im naszą ofertę.

-Bezpośrednie dotarcie z klikalnym linkiem do odbiorców.
Czyli to o czym wspominałem na wstępie - możliwość załączenia linku do naszych snapów. Największą zaletą załączników są przede wszystkim bardzo rzadkie weryfikacje względem porównywanych Insta i FB.

-Promocja rodziny social mediów.
Połączenie profili posiadanych innych social mediów w celu uzyskania jak największej wiarygodności przez naszych odbiorców. 

-Zebranie aktywnych użytkowników w jedno miejsce - jako znajomych, obserwatorów.

-Mystory czyli 24-godzinny automat - pasywny zarobek.

image.png

Mystory na Snapchacie działa bez żadnych ograniczeń dla nowych kont. Dodatkowo, mimo, że jest to aplikacja mobilna wciąż możemy wykorzystać w/w funkcję do utworzenia całodobowego pasywnego zarobku.

-Niski poziom zabezpieczeń i weryfikacji profili

Oraz coś za co Snapa pokocha każdy: mobilna możliwość zarobku w każdym miejscu.

 

Reasumując...

Przekazane przykłady promocji jak i możliwości wybranych serwisów medialnych stanowią zaledwie wierzchołek góry lodowej. Myślę jednak, że social media są najbardziej znane i bliskie dla każdego użytkownika forum. Z doświadczenia wiem, że każdy zainteresowany wydawca dużo szybciej odnajduje się w portalach w których umie się "poruszać". 
Po zrozumieniu idei reklamy i pierwszych zyskach znacznie łatwiej jest rozwinąć nam swoje zaplecze, zainteresować się kolejnymi metodami jak chociażby przykładowe SEO, portale ogłoszeniowo-randkowe, sexkamerki etc.
Przekazując informację o potencjalnych możliwościach jakie niesie za sobą afiliacja erotyki przede wszystkim miałem na celu zobrazowanie zasady działań rynku jak i przekazać najważniejsze informację dla osób startujących bądź posiadających już zaplecze. 
Wymienione materiały oczywiście będę aktualizował. W najbliższym czasie(jak tylko znajdę wolną chwilę) dodam info. dotyczące:
-Dodawania snapów "live" bez informacji "Dodano z rolki aparatu".
-Promocja alternatywna; ogłoszenia, portale randkowe. 

Uprzedzając; czy promocja ma odbywać się na zasadzie e-whoreingu? Zdecydowanie nie!
Reklamodawcy na bieżąco dbają o zapewnienie naszym odbiorcom jak najlepszych jakościowo treści w serwisach docelowych. Tym samym promocja może odbywać się na dużo wyższym poziomie oraz pełni legalnie, bez obaw rozliczeniowych.
 

Dołącz do praktycznego i profesjonalnego mentoringu!

baner-mini.png

Zachęcam wszystkie zainteresowane osoby mentoringiem do zapoznania się z moją oferta praktycznej pomocy TUTAJ
Doradztwo, najwyższej jakości materiały i poradniki - potwierdzone dziesiątkami opinii. Zapraszam do kontaktu!

Edytowane przez Czaq
Aktualizacja 14.01.2020
 • Super 1

ghePj0l.png

Dołącz już teraz do społeczności zarabiających użytkowników.  -> Sprawdź mój temat na forum. <-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

 • 1 miesiąc temu...

Zachęcam do zapoznania się z aktualizacją w punkcie "Instagram." Aktualnie żaden program ani bot nie jest w stanie zapewnić stabilnego działania z czym należy się liczyć wybierając docieranie do odbiorców przy pomocy Instagrama.

ghePj0l.png

Dołącz już teraz do społeczności zarabiających użytkowników.  -> Sprawdź mój temat na forum. <-

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .