Skocz do zawartości

Reklamy do klikania za dolary, nie ułamki centów


Gość zax7

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.paidverts.com/ref/babooshka76

 

Niesamowicie popłatny program dla wytrwałych klikaczy. Można by go określić jako agencję reklamową, która dzieli się zyskami z użytkownikami.

Po rejestracji, a następnie raz dziennie, otrzymujemy kilka reklam aktywacyjnych, których obejrzenie przynosi nam punkty BAP (Bonus Ad Points) - niejako serwisową walutę. Im więcej ich posiadasz, tym więcej jesteś wart.

Codziennie otrzymujesz płatne reklamy do klikania, które uszczuplają twój zapas BAP, ale przynoszą realne pieniądze. Początkowo są to gigantyczne ilości o niskich sumach 0.0005-0.002$, które wymagają trochę czasu do wyklikania /a jest na to limit czasowy 18h/, ale im więcej posiadasz BAP, tym większe stawki, dochodzące nawet do 200 dolarów za jedną - i tym mniej roboty.

Ja przy ilosci 124000BAP miałam reklamy warte 1-3$.


Jedną z najważniejszych zasad systemu zarabiania w Paidverts jest reinwestycja. Żeby utrzymywać wysoki poziom BAP i szybko zarabiać, należy zyski przeznaczyć na zakupienie w serwisie kampanii reklamowej.
Każdy wpłacony dolar to 3100BAP dla ciebie + reklama twojej witryny czy linków polecających.
Z kolei płatne reklamy o równowartości 1$, które otrzymujesz do klikania uszczuplają twój portfel o 2000BAP.

Z tego wynika, że z wpłaconego dolara zostaje nam po odrobieniu tego dolara jeszcze 1100BAP - za które przyjdą jeszcze reklamy warte 55 centów. Masz gwarantowany zwrot 155% swojej inwestycji (i przy okazji kampanię reklamową).

Czysty zysk, ale wymagający nieco pracy i cierpliwości na starcie (konieczność klikania masy tanich reklam) lub początkowej inwestycji (wtedy idzie jak po burzy).

Paidverts ma tez niesamowity program partnerski. Otrzymujesz 5% od zarobków swoich poleconych... oraz 10% wartości ich inwestycji!!!

http://www.paidverts.com/ref/babooshka76

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

 

 

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .