Skocz do zawartości

[SCAM] Gold Token - Nowy portfel i znani liderzy - 3-10% miesięcznie - goldtokenwallet


Kryptokox

Rekomendowane odpowiedzi

3e36003ae7f4ffb6med.png

 

Cześć wszystkim! Myślałem, że era zarabiających portfeli powoli się kończy, ale jednak nie. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić kolejny portfel zarabiający tym razem z siedzibą w Kijowie. Kijów, Kijów hmm... Kojarzy się z Omegą ;) Projekt jest w sumie w fazie ultra beta. Póki co mamy tylko stronę i całość jest na przeglądarce jednak aplikacja będzie później wdrożona. I co z tym Kijowem zapytacie. Ano osoby, które przymierzają się do pompy w ten projekt to osoby promujące mocno wcześniej Omegę, jedni z największych np. Pan A.K. Sama prezentacja jak i strona przypomina mi nieco dobranie kolorystyczne i design ten z Omegi. Hmm... to czysto teoria spiskowa, ale zazwyczaj tłumacząc strony hyipów translatorem google występuje masa błędów i niespójności. Tutaj wygląda to tak jakby było tłumaczone z Polskiego na Angielski właśnie tym translatorem, bo wszystko trzyma się kupy. Nie wiem, może to tylko złudzenie ;)

Z uwagi na osoby zainteresowane tym tematem postanowiłem wejść na próbę i aktywnie się przyglądać. Zróbmy mały research:

Siedziba: 

Ukraine, Kiev
Business centre Parus
Mechnikova street 2

Strona: https://www.goldtokenwallet.com/
Kontakt: office@goldtokenwallet.com

Twórcy są znani z imion i nazwisk i przedstawiam ich na poniższej grafice:


9311ab36d1a594fdmed.jpg

Okej to lecimy z nimi:

1. CEO: Rickard Balstedt - Jest niemieckim menadżerem posiadającym wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym pomiędzy Europą i Azją. Pracował dla London Metal. Pasjonat złota i jego użyteczności w obszarze finansów

Pana o takim imieniu i nazwisku ciężko dorwać w google. Znalazłem jakiś profil na FB, ale nie jestem przekonany, że to ten sam gość patrząc na zdjęcia i materiały z sieci. Linki poniżej. Obstawiam, że to inne osoby.

https://mcash.world/the-use-of-blockchain-in-fighting-crime/

https://www.facebook.com/richard.balstedt

https://www.linkedin.com/in/richard-balstedt-25865711/

Spróbuję to później zweryfikować

2. Ambasador Marki -  Cagdas Saricimen - Dość znany leader, network marketer z 5 letnim doświadczeniem. Odpowiedzialny za budowę i promocje Gold Token

Jego profil FB: https://www.facebook.com/saricimen

Wśród jego znajomych wielu top globalnych liderów z całego świata. Myślę, że to pozytywny sygnał, że projekt może mieć pompkę.

Profil FB: https://www.linkedin.com/in/cagdas-saricimen/

Twitter: https://twitter.com/cagdas_sa

Instagram: https://www.instagram.com/cagdas.saricimen/

Gość ma dość spore zasięgi. 

3. CTO dyrektor techniczny - Mark Lundberg - Amerykański specjalista IT. Wykształcony w Massachusetts w Instytucie Technologii.
Pracował przez wiele lat z SAP.

4. CFO - dyrektor finansowy Heinz Wanner - Urodzony w niemczech. Ukończył Uniwersytety Ekonomiczny w Londynie. Był dyrektorem Goldman Sachs i odpowidał za pożyczki i depozyty
- Również nie mogę na szybko nic o nim znaleźć.

5. Dyrektor wsparcia - Eliott Hamilton- Posiada doświadczenie w bankowości. Odpowiedzialny za 
dział obsługi klienta

16fef774a85a7d42med.jpg


O projekcie

Jak sama nazwa wskazuje w projekcie oprócz portfela i magicznego Gold Tokenu, firma zajmuje się według legendy złotem! Nie można go dodrukować ani zwiększyć jego ilości. Firma używa złota do zabezpieczenie prawdziwym złotem papierów wartościowych, które tworzy. Zabezpiecza transakcje złotem jako aktywa bezpiecznego przechowywanie funduszy itd. Używają złota do zabezpieczenia ceny GoldToken (taki trochę Reserved Pool jak w Cloudzie haha ) Według twórców cena GoldToken nie może spaść zbyt nisko, ponieważ jest zabezpieczone złotem - najbardziej stabilnym aktywem w historii. 

Chwalą się, że są nie tylko nowoczesną firmą działającą w branży fin-tech. Na cel stawiają sobie zmianę świata finansów. Haha Ambitnie! ;) Podobno posiadają w pełni działającą kopalnię złota w Afryce. Hohoho ;) I pewnie  chcą się z nami podzielić :D Mówią, że nie używają go do sprzedaży, a jako aktywa do tworzenia instrumentów finansowych, tzw. złotych certyfikatów.


Gold Token Wallet

Stworzyli go po 5 latach analizy rozwoju rynku kryptowalut, jego zalet, a także ryzyka. A nie wygląda na 5 letnią pracę... ale dajmy im trochę czasu ;)  Kierują się czterami wartościami tj. RENTOWNOŚĆ, STABILNOŚĆ, UŻYTECZNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.

Firma obserwuje rozwijający się rynek depozytów i pożyczek w kryptowalutach, głównie w BTC i postawil isobie za cel stworzenie jednego z pierwszych cyfrowych banków przyszłości, działającego tylko w obszarze walut cyfrowych. Najstarsze i najpopularniejsze funkcje banku to przyjmowanie depozytów i udzielanie pożyczek.

Rozumieją, że głównym ryzykiem związanym z trzymaniem kryptowalut jest brak stabilności ceny. Kurs wymiany może zmieniać się gwałtownie każdego dnia.
Stworzyli pierwszy na świecie STABILNY PORTFEL. No ciekawe ciekawe jak to będzie z tą stabilnością ;)

Chcą, aby ich portfel był przydatny w prawdziwym życiu i planują wdrożyć klasyczny zestaw każdej zarabiającej przeglądarki portfelowej ;)  Chcą wprowadzić wirtualną kartę do płatności online. Wypłaty na inne karty mają być instant. Mają mieć płatności WeChatPay, Apple Pay, Google Pay

Chwalą się bezpieczeństwem w tym bezpiecznym serwerami w chmurze jak i tym, że większość środków trzymanych jest na zimnych portfelach sprzętowych, dobrze chronionych. 


Uff.... starczy tej paplaniny z ich prezentacji :) Zwracam uwagę, że powyższa wypowiedź to tłumaczenie ich prezentacji i z pewnością jest to legenda.

Zarobki
Firma ponownie mówi o tym, że większość ich zysków pochodzi z udzielanych pożyczek, które zabezpieczone są prawdziwym złotem. Informują nas, że pożyczka to jeden z najbardziej rentownych instrumentów finansowych. Z przyjemnością informują, że dzielą się z nami (partnerami) zyskami w wysokości od 0,10% do 0,33% (średnio 0,166% dziennie, 5% miesięcznie).

Wystarczy zrobić  depozyt i liczyć codzienne naliczenia. Zyski są  w GoldToken (GTO). Oznacza to, że możesz dodatkowo zarabiać na wzroście wartości tokena! Zobaczymy jak to z tym będzie, bo ostatnie przeglądarki portfelowe nie wykazują chęci wzrostu ceny zbyt mocnego

Min. 100$
 

Program afilacyjny
Mamy 15 poziomów poleceń i struktury są nieograniczone. 

1. 50% zarobków poleconego w pierwszej lini

Cała tabelka prezentuj się tak:
1. 50%
2. 25%
3. 15%
4. 10%
5. 5%
6. 5%
7. 5%
8. 4%
9. 4%
10. 4%
11. 3%
12. 3%
13. 3%
14. 2%
15. 1%
Każda bezpośrednia osoba odblokowuje kolejny poziom naliczeń, czyli standardowo.

Mamy też element RANG, który nazywa się tutaj GOLD BOUNS

* Manager - nalezy mieć minimum 3 bezpośrednich poleconych i ponad 300 000 USD obrotu grupy. Odblokowuje nam to to kolejne prowizje tj. 10% za 1 lvl 5% za 2-4 lvl itd. itd.
** Regional Director - Minimum 3 Managerów w zespole.
*** National Director - Minimum 3 Regionalnych dyrektorów
**** Gold Director - Minimum 3 Krajowych dyrektorów 

Prawie jak w Duolife te rangi ;)

Rejestracja:

1. Wchodzimy tutaj: https://join.goldtokenwallet.com/Kryptokox   / bezrefa: goldtokenwallet.com
2. Podajemy nasze dane zgodnie z instrukcją w formularzu i akceptujemy regulamin.
3. Natychmiast otrzymujemy e-mail z linkiem aktywacyjnym. Na aktywację mamy 5 min.
4. Logujemy się na nasze konto i ukaże nam się dashboard.
5. W prawym górnym rogu klikamy Add Funds. Wprowadzamy kwotę min. 100$ lub większą i  klikamy Add Funds. Przesyłamy BTC do portfela. a chwilę obecną wydaje mi się, że depozyt zamieniany jest od razu na USDT.
6. Depozyt aktywuje się automatycznie.

cf7da6cab1870ba6med.jpg

Podsumowanie:

Co tu dużo mówić. Legenda mnie w sumie nie urzekła, twórcy średnio transparentni na chwilę obecną oprócz Pana Cagdas Saricimen który jest znanym networkerem. Dlaczego więc wszedłem. Zaciekawiło mnie zainteresowanie dużych graczy networku, którzy z Omegi nagle przenieśli się tu, w tym Pan A. K i kilku jego kolegów. Jak widać póki co wpłaciłem 110$ i będę śledził projekt, czy jest godny wrzucenia większej kwoty.

W teorii niczym się nie wyróżnia, ale z uwagi na fakt, że pompa na niego nastąpi w najbliższym czasie i mamy okazję być na starcie to czemu by nie spróbować ;)

Oczywiście pamiętajcie, że na 99% jest to ponziak i decyzje inwestycyjne podejmujcie mądrze i na własną odpowiedzialność.

e7660aa9ef185a4amed.jpg

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Po głębszej analizie stwierdzam, że ten projekt to w 101% wyjebka i nie warto w niego wchodzić. Reszta raczej też odpuszcza. Także nie wchodźcie w to.

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .