Skocz do zawartości

SmartIndexer.net - nowy skuteczny indexer linków


Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać online!

  • Darmowe poradniki pokazujące krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat e-commerceSEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji, freelancingu i wiele więcej!
  • Bezpośredni dostęp do Get Paid 2.0 w ramach jednego konta na make-cash.pl!
Opublikowano

hej,

mam pytanie - kupowałem podobne pakiety u firmy konkurencyjnej np.:  do indeksacji artykułów kiepskich subdomen wordpress_com  (konta robione automatem, teksty z AI, potem synonimizowane)

co ciekawe linki wpadały w index ,lecz poza wskazanymi nic więcej - ani inne arty, ani nawet strona główna (index)  bloga

Nie specjalnie zauważyłem by G. brał je pod uwagę. Stąd  moje pytanie o realna skuteczność, ponieważ rozumiem, że zaplecze było śmieciowe, jednak zaplecze na domenach indexuje się właściwie samo - większość zapotrzebowania na indexer to linki słabej jakości.

Opublikowano
32 minuty temu, Valdoorf napisał:

co ciekawe linki wpadały w index ,lecz poza wskazanymi nic więcej - ani inne arty, ani nawet strona główna (index)  bloga

To właśnie zmieniło się od czasów problemów indeksacji, musiałbyś tego typu linki wrzucać niestety wszystkie w indexer - inne arty oraz strony główne.

 

33 minuty temu, Valdoorf napisał:

do indeksacji artykułów kiepskich subdomen wordpress_com  (konta robione automatem, teksty z AI, potem synonimizowane)

Jeśli są unikalne to powinny się indeksować i nie powinny wypadać. Pytanie czy ten content jest poprawny i gramatyczny. Kiepskiej jakości content jest od pewnego czasu wykrywany przez Google.

34 minuty temu, Valdoorf napisał:

Nie specjalnie zauważyłem by G. brał je pod uwagę.

Chodzi Ci o wzrosty od tych linków? To już ciężko ocenić bo to zależy od wielu czynników, musiałbyś przetestować na kilku przykładach w praktyce. Ja indeksuje linki ta metodą i mam wzrosty.

35 minut temu, Valdoorf napisał:

większość zapotrzebowania na indexer to linki słabej jakości.

Niekoniecznie, są arty sponsorowane które także potrafią same się nie indeksować, podobnie jakieś lepszej jakości ręczne szeptanki, profile, inne linki.

Smartindexer.net - skuteczna indeksacja linków 60-99%  & Skuteczne pozycjonowanie stron >> Agencja SEOMOOD

 

Opublikowano

Linki z publicznych miejscówek, dodane za pomocą Xneolinks, wrzucone do SmartIndexer.net 16 września.

Już następnego dnia widać solidny wzrost. Indeksacja tą metodą przekłada się na realne wzrosty w serpach.

Frazy ogólnopolskie.

skok-indeksacja-16-wrzesnia.png

Smartindexer.net - skuteczna indeksacja linków 60-99%  & Skuteczne pozycjonowanie stron >> Agencja SEOMOOD

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie wiem jak u was... ale wrzucam do tego indexera linki z for, profili i skutecznosc niemalze 0%... nic sie nie indeksuje ani do GSC, ani w ahrefsie nie widac, ani semrushu - nic. 

Opublikowano (edytowane)
W dniu 15.10.2022 o 09:06, kems napisał:

ahrefsie nie widac, ani semrushu - nic. 

Z tych narzędziach nic nie będzie się indeksować, bo oferowana jest usługa indeksacji linków z Google, a nie Ahrefs, kierujemy Google bota na linki, a nie bota Ahrefs czy Semrush.

W dniu 15.10.2022 o 09:06, kems napisał:

ale wrzucam do tego indexera linki z for, profili i skutecznosc niemalze 0%...

- czym sprawdzałeś zaindeksowanie linków?
- czy domeny, na których dodane są linki nie mają kary site4?

Podeślij na support@smartindexer.net swoje zgłoszenie, w poniedziałek możemy dokładnie przeanalizować Twoje paczki. Stopień indeksacji + dlaczego niektóre linki nie weszły w indeks.

Edytowane przez s_matysik
blad maila

Smartindexer.net - skuteczna indeksacja linków 60-99%  & Skuteczne pozycjonowanie stron >> Agencja SEOMOOD

 

Opublikowano

Wrzucone 2 paczki linków (ta sama kategoria linków), 1 paczka wrzucona dzień wcześniej, druga dzień po. 1 paczka skuteczność 0%, 2 paczka 40%, wychodzi na to, że 1 paczka nie została przerobiona przez system

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

Mentoring Get Paid 2.0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .