Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] [HIT] [AUTOMAT] Skrypt do sprzedaży typów bukmacherskich


Gość enterblocker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość enterblocker

Handel wiedzą
Jeśli jesteś sprzedawcą to na pewno wiesz jak ważny jest czas. Czas którego ciągle nam brakuje, staramy się zautomatyzować wiele rzeczy po to by zaoszczędzić kilka chwil, godzin. Poniżej przedstawię Ci aplikację która ułatwi Ci życie w sprzedaży wiedzy jaką są typu bukmacherskie czy alerty giełdowe. Skrypt jest na tyle uniwersalny że na pewno będzie pasował do większości e-biznesów zajmujących się sprzedażą wiedzy.
 
bukmacher_1.png

Co to takiego
Skrypt który staram Ci się opisać to w pełni automatyczny internetowy program który obsłuży wszystkich Twoich klientów, zadba o to by każda płatność została poprawnie zaksięgowana. Zadba o to by udzielić dostępu do strony tylko osobą którym pakiet się jeszcze nie skończył. Jednak przejeździmy do szczegółowego opisu.
 
 

Panel administratora
To zakładka dostępna tylko dla właściciela. Serce programu, z jego poziomu będziesz w stanie zarządzać dowolnym elementem strony. Naprawdę duża ilość opcji pozwoli Ci na płynną obsługę klientów jak i wprowadzaniu elementów dopuszczonych do sprzedaży.
 

 PA1.png 


Panel administratora / zakłady
 
By dodać zakład wystarczy wprowadzić kilka wartości do pól o które prosi aplikacja. To wszystko po dodaniu aplikacja automatycznie wyśle zakład do każdej osoby która posiada aktywny pakiet. Co ciekawe, aplikacja sama rozróżnia kto posiada dodatkową opcję typu : Wyślij zakład na komórkę i automatycznie wyśle dodany zakład poprzez SMS.
 
 PA2.pngPA3.png


 
Panel administratora / klienci
 
Standardowo większość z osób zajmujących się sprzedażą wiedzy przetrzymuje swoich klientów w arkuszach kalkulacyjnych. Kłopotem zawsze było kontrolowanie tego kto ma nadal dostęp do zasobów a kto powinien zostać już usunięty z listy klientów i powiadomiony o tym oraz w odpowiedni sposób zachęcony by dokonał wpłaty na poczet przedłużenia dostępu.
Aplikacja automatycznie kontroluje to kto posiada dostęp do zasobów oraz automatycznie go powiadamia e-mailem / SMSem w przypadku kończącego się okresu dostępu. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie masy czasu, wszystko wykonuje za nas komputer, my dbamy tylko o dobry wizerunek strony.
 
 PA4.pngPA5.png


 
Panel administratora / zakładki
 
Dynamicznie! Do zarządzania zakładami na stronie głównej wystarczy Ci tylko klawiatura i odrobina tekstu. W mgnieniu oka dodasz nową dowolną zakładkę z poziomu administratora. 
 
 PA6.png


 

Panel administratora / Pakiety
 
By otrzymać dostęp do zasobów strony użytkownik musi dokonać opłaty i to Ty z poziomu administratora możesz ustalić kwotę dostępu oraz czas. Jest to bardzo fajna opcja w przypadku np tworzeniu promocji typu : 30-DNIOWY DOSTĘP W CENIE TYGODNIOWEGO! 
 
 PA7.png


 

Panel administratora / konfiguracja
 
Moduł konfiguracji aplikacji pozwala na bardzo szybkie wprowadzenie zmian na stronie, z poziomu administratora jesteśmy w stanie zmienić najmniejszy element strony w kilka chwil, nie ma potrzeby znać kod HTML czy php, wszystko robimy za pomocą formularzy. 
 
 PA8.pngPA9.png
 
Panel administratora / masowe wiadomości
 
Opcja która pozwala na wysłanie masowej wiadomości SMS lub e-mail do klientów aktywnych lub wszystkich klientów. Skrypt sam rozróżnia kto chcę otrzymywać powiadomienia SMS a kto e-mail, oczywiście wszystko możemy dodatkowo skonfigurować. 
 
 PA10.png


 

To nie wszystko !
 
Optymalizacja
Skrypt został napisany kodzie obiektowym co pozwala na bardzo szybką reakcję ze strony serwera oraz gwarantuje bezpieczeństwo danych jak i ich spójność.
 
Cron
Opcja Cron pozwala na wysyłkę wiadomości e-mail / SMS. W przypadku kończącego się dostępu aplikacja 3 dni wcześniej wyślę informacje o możliwości jego przedłużeniu.
 
Konfiguracja
Lista elementów do własnej edycji jest masa, w ciągu kilku minut możemy przystosować skrypt do zarabiania. Z poziomu administratora możemy nawet zarządzać nadawcą e-maili.
 
Newsletter
Jeśli klient będzie zadowolony to na pewno wróci jednak musisz utrzymywać z nim kontakt to gwarantuje opcja newsletter która pozwala na masową wysyłkę e-maila / SMS do całej bazy klientów.
 
Więcej zrzutów:
 
 PA11.pngPA12.pngPA13.png


 

Aplikacja ma zarabiać
 
Aplikacja została stworzona do tego by zarabiała od pierwszego dnia jej uruchomienia. Jednak zarabianie to nie jest jej główny cel, głównym celem jest kontrola nad bazą klientów oraz ich pozyskiwanie poprzez stronę www. Użytkownik wchodząc na stronę powinien po pierwsze sprawdzić wiarygodność strony czyli rzucić okiem na historię / statystyki oraz bez konieczności kontaktu z administracją dokonać zakupu dostępu. To bardzo ważne, ludzie kierują się chwilą, jeśli uznają że strona jest godna zainwestowania pieniędzy powinni błyskawicznie przelać pieniądze w innym przypadku próbują skontaktować się z administracją jednocześnie w między czasie szukają innych stron tego typu, gdy użytkownik je znajdzie często przechodzi do konkurencji a my tracimy klienta.
 
Dlaczego mam wybrać ten skrypt ?
 
* Stabilny i bezpieczny skrypt
* Gwarancja wsparcia na okres korzystania
* Kontrola czasu dostępu
* Błyskawiczne wysyłanie zakładów na e-mail / sms. Możliwość używania do zakładów LIVE
* Obsługa najpopularniejszych płatności
* Newsletter
* Rozbudowany panel administratora
* Otwarty kod dzięki czemu możesz zmodyfikować skrypt pod swoje potrzeby
 
Za ile i na ile
 
Skoro dotrwałeś już do tego momentu strony to zapewne jesteś zainteresowany skryptem. Skrypt sprzedawany jak na licencji przypisanej do domeny. Licencja określona jest czasem 1 roku, po tym czasie istnieje możliwość przedłużenia jej i zawiera darmowe aktualizacje uznane za konieczne. 
 
Roczna licencja 399 zł netto
Dodatkowy szablon graficzny strony głównej tworzony na zamówienie 99 zł netto
 

Jesteś zainteresowany?
 
Aby zakupić licencję należy się ze mną skontaktować. Obsługiwane formy płatności: Przelew, paypal.
 
Gadu-Gadu: 47893234
Telefon: 881-248-024
E-mail: skrypter21@gmail.com
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .