Skocz do zawartości
jakubeq13

Szybkie 20€ w Aplikacji Vivid

Rekomendowane odpowiedzi

Do otrzymania jest 20€ za zrobienie transakcji kartą Vivid na minimum 20€. W naszym przypadku jest to doładowanie własnego konta Revolut.

Jak otrzymać bonus?

Jak odebrać bonus 20€?
1. Rejestrujemy się z linku 

https://vivid.money/r/jakubtomaszJ56/ (reflink)

https://vivid.money/en-eu/ (Czysty link)

Wpisujemy swój adres e-mail klikamy "claim your gift" i pobieramy aplikacje, w aplikacji kilikamy "Get started" i zaczynamy wypełniać nasze dane.

2.Dalej uzupełniamy podstawowe dane takie jak imię nazwisko, adres-email, numer telefonu, kraj zamieszkania i obywatelstwo. 

Wybieramy naszą okupację czyli np, Student, czy płacimy podatki w USA (nie płacisz chyba że tam mieszkasz) klikamy add tax number later (jest to zwyczajnie PESEL)

 

3. Wybieramy adres na jaki chcemy otrzymać naszą DARMOWĄ KARTĘ potwierdzamy zgody i przechodzimy do weryfikacji. (przez 3 miesiące karta jest darmowa, a potem możemy mieć jedynie wirtualną. Vivid nie pobierze żadnej opłaty bez twojej zgody oraz zostaniesz zapytany\a, czy chcesz dalej korzystać z fizycznej karty).

 

4. Teraz czas na Weryfikacja KYC - paszportem lub dowodem osobistym na kamerce. (weryfikacja w dwóch językach, angielski i niemiecki - bardzo prosta poprzez IdNow)

Skrót - Pani/Pan pyta nas czy wiemy że zakładamy konto w VIVID - Mówimy że tak, prosi nas o spojrzenie w kamerkę i pomachanie dłonią przed twarzą, potem prosi i pokazanie dokumentu i poruszanie nim wedle jej/jego instrukcji, ewentualnie może także nas zapytać o datę urodzenia i numer ID czyli ten tylny numer na dowodzie np. PWD 123123. Na Koniec otrzymamy kod SMS który musimy wpisać i nasze konto będzie gotowe. 

 

5. Po sukcesywnym założeniu konta vivid Ostatnim krokiem przed otrzymaniem bonusu to wykonaniu depozytu na minimum 20€-21€ można to zrobić z revolut, albo rachunku walutowego w euro.

Klikamy "top up" wybieramy "bank transfer" i w Revolut czy waszym banku wysyłamy do siebie przelew wpisując IBAN z vivid. 

6. Aby otrzymać bonus musimy wydać te wpłacone 20€ lub więcej jednorazowo za pomocą karty VIVID np. Doładowanie czegoś typu. Revolut nasza kartą Vivid itp lub wypłata z bankomatu 20€ po otrzymaniu karty.

1. Pierwsza opcja to depozyt 20€ na vivid, potem dodajemy kartę Vivid w naszym Revolut i wpłacamy 20€ na Revolut kartą Vivid.
2. to zrobienie przelewu na inne konto np. Monese lub nasze osobiste konto za pomocą TransferWise (kartą Vivid).
3. Opcja to wypłata 20€ z bankomatu kartą vivid gdy ta dotrze do nas. 

7. Po dokonaniu płatności Bonus 20€pojawi się na koncie VIVID do maksymalnie 7 dni i możemy go od razu wypłacić na np, Revolut, Pamiętajcie że mamy opcję polecania znajomych bez limitów otrzymamy 20€ za każdą zaproszoną osobę w zakładce "Rewards".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .