Skocz do zawartości

Własny biznes, erotyka i aplikacja mobilna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ten dziennik nie jest tylko o zarabianiu w internecie. Dużo będzie o biznesach tradycyjnych.

O mnie

Mam 21 lat. Studiuję zaocznie na trzecim roku studiów( finanse i rachunkowość), chociaż jest to tylko dodatek do życia codziennego. Interesuję się wieloma rzeczami, ale przede wszystkim muzyką oraz marketingiem czy finansami. Zakładam ten dziennik bez jakiegoś specjalnego celu, zakładam go od tak żeby mieć gdzie to dokumentować, bo może kogoś to zainspiruję oraz aby systematycznie zliczać zarobki. Wpisy będą w czwartki oraz niedziele. Nawet jeżeli nic się nie będzie specjalnie dziać. Posiadam dwie pseudo działalności. Jedna, to usługa w branży weselno- imprezowej. Jest to nowość na rynku, powoli się rozkręca, do tego co prawda dochodzi leasing, no ale powoli przestaję do tego dokładać! Druga forma mojej działalności, to czysta freelancerka. Social media, pozycjonowanie oraz strony i sklepy internetowe. Mam też pracę! Zatrudniłem się niedawno w call center, tak wiem- nie jest to praca marzeń. Mimo wszystko pracuję tam 3 dni w tygodniu, więc zawsze na to utrzymanie mam. No i do tego wszystkiego dochodzi jeszcze MyLead i prawdopodobnie jakaś aplikacja mobilna, typu Revolut itp. . Niestety doba ma tylko 24 godzin, a dzień 7 tygodni, więc na więcej póki co nie mam czasu :/. Z motywacją oraz z innymi rzeczami nie mam już problemu. Wiem co przynosi ciężka praca, wiem oraz ile trzeba czekać, aż coś się rozkręci itp. Chociaż ostatnio z nią gorzej, bo się rozstałem z kolejną dziewczyną, więc czas wrócić do zarabiania pieniędzy!

Jak będzie wyglądać dziennik?

Bardzo prosto. Zarobki z pracy będę dopiero dodawać 10 każdego miesiąca i będę je wliczać do zarobków ze wszystkiego i nie będę o niej pisał, no chyba że chcecie posłuchać historii z call center, bo niektóre są całkiem ciekawe. Moje biznesy będę opisywać pod koniec tygodnia w niedziele. Natomiast MyLead oraz promowanie aplikacji mobilnych co każdy wpis! 

1. Biznes z branży weselnej

Całkiem ciekawy był ten tydzień. Podpisałem jedną umowę oraz druga jest na dopięciu współpracy, tak więc pobrałem zaliczki. Muszę jeszcze znaleźć miejsce gdzie będzie ten biznes mógł funkcjonować na tygodniu bez mojego udziału. Jest to możliwe i można też na tym zarobić 500- 1000 zł miesięcznie, więc dam znać za tydzień czy coś poszło w tym temacie.

Zarobki w tym tygodniu(03-10.12.2019): 1250 zł

2. Biznes z " agencja interaktywną"

Tutaj mam już pewne zarobki, więc nie muszę już specjalnie w tym temacie działać. Mam stałe zlecenia na rok, dwa oraz miesięcznie telefon sam raz chociaż zadzwoni, głównie jest to z poleceń, ale zaczynam powoli się gdzieś promować. W listopadzie wpadły stałe przelewy za faktury, czyli 1000zł + podpisałem umowę z klientem na 1850 zł. Zamierzam w tym miesiącu zdobyć jeszcze jednego/ dwóch klientów, ale czy da radę? Zobaczymy. 

Zarobki w tym tygodniu(03-10.12.2019): 2850 zł

3. Mylead

No więc tutaj temat jest ciężki. Promuję ero głównie godzinę, dwie dziennie z pomocą Czaq, jednak dopiero teraz skierowałem się do niego o pomoc, po jakimś pół roku, gdyż nie chciałem znowu wchodzić w temat ero, ale co mi tam! Jeżeli ero nie będzie wychodzić do końca miesiąca, to przechodzę na konkursy. Mam pewien pomysł, który według mnie będzie dobrze konwertować, ale zobaczymy co pokaże ten miesiąc! Póki co zarobki na ten miesiąc, to:

Zarobki w tym tygodniu(03-10.12.2019): 27,51zł

4. Aplikacja mobilna

Cóż póki co testuję na sobie oraz na znajomych. Głownie Monese oraz Revolut. Myślę nad promocją Revoluta, ale póki nie ogarnę ero oraz agencji, to jest to promocja tylko po znajomych. 

Zarobki w tym tygodniu(03-10.12.2019): 290zł

Podsumowanie

Taka moja dzisiejsza myśl końcowa, która będzie na końcu każdego postu. A dzisiejsza brzmi tak. Jeżeli masz jakieś umiejętności, dzięki którym możesz zarobić, to nie polecam studiów dziennych. Przeszedłem w tym roku na studia zaoczne, dzięki czemu mam masę czasu na zarabianie pieniędzy i rozwijanie projektów, a zawodu księgowego wciąż się uczę, więc jak wszystko upadnie i zostaną długi, to zawsze mam plan B! Zachęcam bardzo do studiowania, ale zaocznie. 

Zarobki w listopadzie: 4417 zł 

Cel na ten listopad: 6000 zł( w tym miesiącu nie wliczam pracy w call center)

Pozdrawiam!

Edytowane przez cichy3778
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

6 godzin temu, mysc napisał:

Dwie "pseudo działalności", afiliacja, praca w call center + studia. Podziwiam za organizację czasu! Powodzenia :)  

Nie jest łatwo! Czasami tak dzisiaj wstałem o 6 30, praca w call do 16, od 17 jazda że strona tak do 21, od 22 pokminimy z ero godzinke, dwie, no i na piwko na miasto i o 1 do spania i jutro dzień taki sam ?

Odnośnik do komentarza

Callcenter Cie ogłupia w tym wypadku, pracując zdalnie po 8h roboty w CC nie jesteś aż tak wydajny, jakbyś się wyspał i zaczął pracę bezpośrednio z własnymi projektami. Rzuć to!

Edytowane przez Andrzej13
  • Super 1

Zarabiam na Dropshippingu. | Mentoruję w Dropshippingu - KLIK

"Pieniądze nie są ważne, ważna jest duża ilość pieniędzy." ~ Ibra.

Odnośnik do komentarza

@Andrzej13 @darnok734 @0erhaplus 

Ja się z Wami zgadzam. Ale nie we wszystkim. Pracuję w callcenter głownie dlatego, że w dzień moi znajomi też pracują i musiałbym siedzieć w domu praktycznie cały tydzień bez jakiegoś większego kontaktu z ludźmi, a to bardzo zabija u mnie produktywność. Pracuję w call tylko 3 dni w tygodniu, nie więcej, tak jak teraz, bo dzisiaj pracowałem 9 godzin od razu siadam do projektów. Bo właśnie praca parę godzin dziennie mi dzisiaj dała kopa na maksa. A druga sprawa, to planuję w nowym roku otworzyć nowy biznes, rzucić call center, a ów biznes opiera się bardzo na rozmowie z klientem i zbijaniu ich obiekcji, więc to drugi powód dla którego tam pracuję!

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

No niestety wczoraj planowałem jakieś wyjście na miasto, kluby itp, ale padłem o 21:30 i nawet wpisu nie dodałem :P

 

3. Mylead

Zmieniłem sieć z FireAds na MyLead. Mam nowy program do promocji. Przede wszystkim trochę zmieniam system promowania. @Czaq trochę mi rozjaśnił pewne sprawy. Porobię dzisiaj nowe konta jak skończę pracę nad stroną na klienta i myślę że w niedziele pochwalę się chociaż tą stówką zarobioną :P 

Zarobki w tym tygodniu(10-17.12.2019): 0 zł

4. Aplikacja mobilna

Bardzo drobna kwota 33zł wpadła z Revolut, spróbuję dzisiaj kupić domenę i stworzyć trzy zakładki pod Revolut, Monese i jeszcze jakąś apke, następnie na szybko ogarnę boty do promowania, koszt tych botów nie wyniesie więcej niż 50zł na miesiąc plus przeanalizuję pod kątem SEO, a może akurat wpadnie parę złotówek.

Zarobki w tym tygodniu(10-17.12.2019): 33 zł

Podsumowanie

Nie działo się za dużo w tym tygodniu. Poniedziałek leczyłem wątrobę. Od wtorku do czwartku pracowałem w pracy i robiąc stronę dla klienta, więc nie było za bardzo czasu, ale dzisiaj jest tyle rzeczy do zrobienia, że w niedziele powinny być już jakieś wyniki! Jak będzie? Zobaczymy, ale coś na pewno się zarobi! Jeśli chodzi o jakieś przemyślenia, to przez to że jestem maksymalnie zmęczony codziennie pracą po 12-14 godzin, to praktycznie przestałem palić, a o alkoholu, to nawet zapomniałem :P 

Zarobki w listopadzie: 4450 zł 

Cel na ten listopad: 6000 zł( w tym miesiącu nie wliczam pracy w call center)

Pozdrawiam!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Witam!

1. Biznes z branży weselnej

No cóż, tutaj ogólnie nie dzieje się za dużo. Prawdopodobnie wpadnie umowa w tym tygodniu, więc teoretycznie 1000zł do przodu, ale biorąc pod uwagę, że teraz biorę tylko zaliczkę, no to 250zł, ale to dopiero w następnym tygodniu! Plan na ten tydzień, to szukanie miejsca, aby można było na tym zarobić pieniądze również na tygodniu. Myślę, że dochód wyniesie na czysto około 1000zł miesięcznie. Więc jest całkiem okej! Ale jak poszło, to dam znać za tydzień.

Zarobki w tym tygodniu(10-17.12.2019): 0

2. Biznes z " agencja interaktywną"

Jest dobrze. W tym tygodniu będę podpisywał nową umowę, więc szykuję się +/- 2 tysiące oraz umowa na pozycjonowanie na rok, więc całkiem dobrze. Na dodatek wreszcie ruszam moją stronę www + pozycjonowanie jej oraz google ADS, tak więc liczę na jakieś zlecenia prócz poleceń czy własnego wysiłku. Planuję również ruszyć z pozyskaniem klienta na social media. 

Zarobki w tym tygodniu(10-17.12.2019):  0 zł

3. Mylead

Liczyłem, że do dzisiaj zarobię około 100zł w te trzy dni, no ale zarobiłem 3 złote! Jednak i 3 złote cieszy. Mianowicie nie zrealizowałem planów jakie miałem na te trzy dni, a jedynie 1/5 stąd te marne zarobki. Jednak mam nowy pomysł, zupełnie inny i nie widziałem aby ktoś w ten sposób działał i można na tym zarobić pieniądze bardzo małym nakładem pracy po odpowiednim landingu i socialach.

Zarobki w tym tygodniu(10-17.12.2019): 3, 78 zł !!! :D 

4. Aplikacja mobilna

Nie zrobiłem landingu, ale zrobię go w tym miesiącu i podłączę bota. Jednak wpadło parę dyszek w tym tygodniu.

Zarobki w tym tygodniu(10-17.12.2019):  73 zł 

Podsumowanie

Praca po około 14 godzin dziennie daje w kość. I to bardzo, czasami śpię po 3 godziny dziennie, a potem muszę odsypiać w dzień, no ale w głowie mam nowy biznes, taki dość szybki. Mianowicie chce jak najszybciej uzbierać na postawienie bilbordu na działce przy drodze i to takiej drodze mocno pożądanej. Z uwagi, że jest to droga od granicy, to będę celował w pozyskaniu klienta z jakiejś branży telekomunikacyjnej.  Jeśli ktoś miał kontakt z reklamami zewnętrznymi, bilbordami, to proszę o kontakt priv. Jestem bardzo ciekaw czy jest to opłacalne.

Zarobki w listopadzie: 4494 zł 

Cel na ten listopad: 6000 zł - myślę że bez problemu uda się go zrealizować, bo jeszcze dwa tygodnie, więc całkiem sporo

Pozdrawiam!

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .