Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

W drodze do finansowej wolności cz.2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Salam Alejkum, Szczęść Boże, Dzień Dobry,  Witam i Cześć!  ?

Większość z was może mnie kojarzyć pod nickiem Sewirus, ale już od dawna praktycznie z niego nie korzystam. Wiele razy już podchodziłem do prowadzenia swojego dziennika, ale czasami życie się tak pochrzani, że z planami wychodzi jedno wielkie g*wno :ph34r:

Rok powoli się kończy a jeden z głównych moich celów został już spełniony: od 5 miesięcy nie ćpam

Postanowiłem spróbować czegoś innego, dlatego moje kroki poszły ku serwisowi  

logo_small.png

 

Nie ustalam sobie celu, żeby później nie użalać się że go nie spełniłem. Chciałbym jedynie na tyle się rozwinąć aby być w stanie spłacić wszystkie swoje długi, oraz móc chociaż raz w roku zabrać dziewczynę na jakieś fajne wakacje. Zaczynam działać pod czujnym okiem @Atomic Pozdrawiam ziomek! :D 

 

 

  • Super 1
Opublikowano
56 minut temu, Matrosky napisał:

Salam Alejkum

Aleykum selam! Życzę powodzenia, obyś miał wystarczająco determinacji, mam nadzieję, że będziesz regularnie relacjonował postępy w dzienniku ;)

  • Super 1
Opublikowano

Dzięki, sprawdzę ten film. 

Dzień 1: Strona gotowa, czekam na akceptację kampanii. Więcej rano napiszę bo padnięty po robocie jestem.

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

spacer.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .