Skocz do zawartości

WorldWideSolutionZ - worldwidesolutionz.com


skylark

Rekomendowane odpowiedzi

WWSZ jest programem działającym offline od ponad 12 lat. Głównym celem programu jest rozdawanie jedzenia potrzebującym, a ich hasło przewodnie brzmi „Prawem każdego dziecka jest móc kłaść się spać z pełnym brzuszkiem„. Wspólnymi siłami chcieliby ten cel osiągnąć. Po ponad 12 latach działalności program wkracza w strefę online, by poszerzyć skalę swojej działalności. Każde 25$ wpłacone do programu Life Jacket przekazywane jest komuś w Afryce Południowej potrzebującemu mikro pożyczki na rozkręcenie interesu, a WWS czerpie z tego korzyści. Ponadto WorldWideSolutionZ otrzymuje prowizje od 2 firm ubezpieczeniowych, firmy motoryzacyjnej, kilku centr szkoleniowych i 4 operatorów telefonicznych.

Program dzieli się na 3 części: The Ultimate Kickstart, The Build a Dream oraz Life Jacket.

 

The Ultimate Kickstart

Udział w tej części programu jest obligatoryjny i wiąże się z jednorazową opłatą wpisową, ale dzięki niej możemy być uczestnikami pozostałych części programu. Poza tym otrzymujemy możliwość zarabiania na prowizjach za każdego zarejestrowanego z naszego polecenia użytkownika aż do 6 poziomów wgłąb. Wypłaty z tej części programu możliwe są po osiągnięciu 20$.

 

The Build a Dream

Kolejna część programu również oparta jest na matrycy, jednak udział w niej jest dobrowolny. Uczestnicząc w niej zobowiązani jesteśmy do comiesięcznej opłaty wynoszącej 50$, dzięki czemu otrzymywać będziemy 5$ za każdego naszego poleconego, który również jest uczestnikiem tej części programu. Poza powyższym wynagrodzeniem, za wypełnienie kolejnych poziomów matrycy otrzymuje się różnego rodzaju bonusy – m.in. wakacje zagraniczne.

 

Life Jacket

Jest to bez wątpienia najlepsze część WorldWideSolutionZ. Udział w niej wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 25$ oraz opłatą w wysokości 10$ uiszczaną co 90 dni. W tej części programu kupujemy tzw. Life Jacket. Każdy Life Jacket kosztuje 25$ i generuje przez 12 tygodni zysk w wysokości 5% jego wartości. Dodatkowo w 90 dniu dostajemy zwrot depozytu – czyli każdy zakupiony za 25$ Life Jacket zarabia dla nas przez 12 tygodni 15$ + otrzymujemy z powrotem nasze wpłacone 25$! 60% zysku w 12 tygodni bez jakiejkolwiek pracy, czy promowania!

 

Program obsługuje takie procesory jak: STP, i-payout, ezybonds, OKPAY, Western Union i Bank Wire. Dodatkowo niedawno wprowadzona została karta debetowa.

 

Niedługo program ma zyskać status prywatnego klubu i rejestracja nowych członków zostanie zamknięta, więc jeśli ktoś chciałby zainwestować to jest to dosłownie ostatni moment.

 

 

Reflink: WorldWideSolutionZ

Czysty: www.worldwidesolutionz.com

Binance - najlepsza giełda kryptowalut z niskimi prowizjami! (pomagam poleconym)

Jak kupić Bitcoin i inne kryptowaluty?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

  • 3 lata później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .