Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wysokość Twoich zysków

 

Założenia początkowe

 

Stawka gwarantowana codziennej wypłaty zależna jest od obejmowanego stanowiska, które natomiast wyznacza ilość punktów uzbieranych w serwisie. Stanowisko menagera nie wymaga posiadania punktów, możesz więc objąć je bezpośrednio po zalogowaniu na konto wybierając trzeci tryb zarabiania.

Punkty Stanowisko Wypłata 0 Menager 8 pln dziennie 1 Kierownik 20 pln dziennie 8 Dyrektor 32 pln dziennie 30 Prezes 60 pln dziennie 120 Właściciel 200 pln dziennie

(6000 pln / mc)

 

Do kwot podanych w tabeli, doliczane są prowizje oraz gratyfikacje otrzymane od innych użytkowników serwisu. Pełna kontrola Twoich finansów dostępna jest za pośrednictwem panelu raportów finansowych na Twoim koncie.

Każdy otrzymany awans daje Ci 7 punktów (lub 40 pln jeśli wybrałeś tryb kariery). Każdy otrzymany bonus lub premia to dodatkowe 20 pln niezależnie od wybranego trybu zarabiania.

Użytkownik ma dwie możliwości wypłaty zgromadzonych środków:

 • Przelew na konto bankowe (czas oczekiwania do 5 dni, w większości przypadków środki na Twoje konto wpływają do 24 godzin)
 • Przekaz pocztowy na adres (czas oczekiwania do 14 dni)

 

Tryby zarabiania

 

Tryb pasywny

Jeśli z natury rzeczy jesteś leniwy, polecamy tryb pasywny. W tym trybie nie musisz wykonywać zadań lecz Twój przychód nie jest tak szybki jak w pozostałych trybach. Twoim głównym źródłem przychodu jest kurs przedsiębiorstwa, którego wartość dodawana jest do stanu Twojego konta raz na dobę.

 

Tryb kariery

To tryb dla osób, które dobrze czują się działając w zespole. W tym trybie zarabiania główne źródło przychodu stanowią premie, awanse, bonusy i pozostałe gratyfikacje otrzymane od innych użytkowników serwisu z którymi możesz komunikować się za pomocą wbudowanego systemu wiadomości. Powierzone zadania polegają na udostępnianiu treści i linków promocyjnych na wybranych forach lub serwisach internetowych.

 

Tryb szefa

To tryb w którym kontrolujesz pracę innych użytkowników. Otrzymujesz dostęp do panelu zarządzania przy pomocy, którego możesz przydzielać premie, awanse i bonusy swoim podwładnym. Ilość premii do przyznania jest ograniczona dlatego przyznawaj je tylko w celach motywacyjnych bądź nagradzających prawidłowe wykonanie polecenia. Zakres kontroli polega na sprawdzeniu czy treści i linki promocyjne zostały udostępnione przez Twoich podwładnych pod wskazanym adresem w internecie.

Ten tryb zapewnia stałą wypłatę codzienną. Wysokość regularnych wypłat, przedstawiona w tabeli na wstępie, zależna jest od obejmowanego przez Ciebie stanowiska. Choć wciąż możesz otrzymać awans od innych użytkowników to masz więcej możliwości awansu niż umożliwia to tryb kariery gdyż tryb szefa daje najwięcej możliwości zdobywania punktów dzięki którym awansujesz na wyższe stanowisko.

 

Punkty otrzymujesz

każdy awans przyznany Ci przez innego użytkownika daje Ci +7 punktów

za każdego nowego podwładnego otrzymujesz +4 punkty

z wyjątkiem tych punktów, które przydzielisz im sam

Jeśli wolisz punkty możesz także otrzymywać w ramach programu afiliacyjnego, zapraszając znajomego lub używając linków referencyjnych.

 • Od innych użytkowników serwisu
 • Gdy inny użytkownik wybierze Ciebie na swojego szefa
 • Automatycznie otrzymujesz także połowę punktów jakie zdobędą Twoi podwładni
 • W ramach programu afiliacyjnego

Jeśli wolisz punkty możesz także otrzymywać w ramach programu afiliacyjnego, zapraszając znajomego lub używając linków referencyjnych.

 

Polecam każdemu z Was: http://www.szefem.pl/?r=2138

Edytowane przez Monster24
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .