Skocz do zawartości

Zarabianie na PaidVerts + dowody wypłat!


Gość ourlife

Rekomendowane odpowiedzi

728x90_1.gif

 

Chciałbym Wam przedstawić nowo powstały program PaidVersts(PV) znanego i nieraz cenionego administratora Jo. Nie jest to jego pierwszy projekt w tego typu branży, a co najważniejsze każdy z nich nadal funkcjonuje, co świadczy o jego wiarygodności. Najlepszym tego przykładem jest serwis MyTrafficValue (MTV), który już od sporego czasu działa na międzynarodowym rynku i miewa się całkiem dobrze. Jednakże naszym celem jest jego nowy biznes PaidVersts i to właśnie na nim skupię całą moją uwagę, gdyż strona jest godna podziwu i przede wszystkim szanowana przez osoby zabawiające się w ten rodzaj zarobku.

Jak wcześniej wspomniałem projekt PaidVerts został stworzony na bazie wymienionym już wcześniej serwisie MTV, także z tego względu osoby, które miały styczność z tym projektem będą mogły bezproblemowo korzystać z PV bez rejestracji. Jeśli jednak jesteś nowym polecam założyć konto z mojego reflinka, dzięki temu zarówno ja, jak i ty mamy z tego dodatkowe zyski, co przyczyni się później na większe zyski i przede wszystkim szybsze zarobki.

Projekt od samego początku cieszy się dużą popularnością ze strony użytkowników, dowodem tego są statystki serwisu, w dzień wypuszczenia serwisu na rynek mogliśmy zauważyć okrągłą sumkę liczącą 5000 osób. PV to nic innego jak agencja reklamowa, która dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami. Serwis jest o tyle dobry, że nie musimy się rejestrować na różnego typu stronach, robiąc przy tym multikonta, czy też prosząc innych o zarejestrowanie się by zarobić marne grosze, tutaj nasza inicjatywa kończy się na klikaniu w banery oraz przesiadywaniu na poszczególnych stronach przez 30 sekund. Nic wielkiego prawda? Za to efekty niczym z bajki. Jak już w życiu bywa początki bywają trudne, także się nie zniechęcajcie początkowymi zarobkami, gdyż z dnia na dzień mogą one urosnąć nawet o 100%, oczywiście możecie tą całą maszyną nakręcić i przyspieszyć inwestując w kampanie reklamowe etc. - więcej o zarobkach dowiecie się w późniejszych punktach.

Etap rejestracji:

Wchodzimy w ten link, dzięki reflinkowi oboje na siebie zarabiamy(przy tym nic nie tracąc), co przyczyni się na lepsze zyski http://www.paidverts.com/ref/1badej2

dSQqrlJ.png

Pf4aoIq.pngMam nadzieję, że się już zarejestrowaliście, jeśli jeszcze nie – nic straconego, przechodząc do sedna. Strona posiada dwa panele, główny ten na górze, o którym nie ma co wspominać, ponieważ on zawiera tylko FAQ, kontakt do administracji – czyli tak zwane podstawy. Natomiast boczny panel stanowi główną podporę zarządzania naszymi zarobkami oraz samym kontem. Teraz poszczególne funkcję postaram się jak najjaśniej wytłumaczyć.

Panel główny

c4V3PCb.png

 

Panel boczny

 

in5S9xi.png

 

Pay Ads (x)
To właśnie tutaj ukazują się wszystkie reklamy od systemu. Wpierw, aby cokolwiek zarobić musimy posiadać punkty BAP, jest to nic innego jak e-waluta, dzięki której ukazują się płatne reklamy. Należy pamiętać, im więcej punktów BAP, tym reklamy są bardziej wartościowe, zasada jest raczej jasna i każdemu znana. Tylko jak te punkty zdobyć? Nic bardziej trudnego, będąc w zakładce „Pay Ads” wystarczy kliknąć w poszczególny baner z punktami BAP(oczywiście o ile je posiadamy), następnie przepisujemy poszczególne kody i potwierdzamy wpisanie kodów. System automatycznie przekierowuje nas na promowaną stronę, gdzie musimy odczekać 30 sekund, po czym zatwierdzić całą operację. Dzięki temu na nasze konto zostało przepisane 50 BAP, tą operację należy powtórzyć jeszcze 8 razy, łącznie będziemy mieć 400BP po pierwszym dniu.

(Zapomniałem zrobić ss'a z punktami BAP, wyglądają one tak samo jak te za hajs, tyle że jest na nich określona ilość punktów 8 x 50 BAP) -Jutro dodam jak pojawią się nowe.


Klikamy "view bonus ad" - "recycle" jest to usuniecie wybranej reklamy
3ymkZzV.png


Wypełnianie pustych pól - należy to robić poprawnie!
Zzh6Mss.png

Następną czynnością jest odczekanie 30 sekund....
xKi8Kzl.png

...po czym klikamy "Confirm" i od tego momentu hajs, czy też punkty BAP są na naszym koncie.
BMd5kbP.png

Dzięki punktom BAP, jak już wcześniej wspomniałem możemy zarabiać, co jakiś czas będą się pojawiać nowe reklamy, za które dostajemy $. Dodatkowo dwa razu w ciągu dnia za określoną liczbę BAP możemy dokupić 12 reklam, co łącznie nam daje 24 dodatkowych reklam. Reklamy już płatne działają na tej samej zasadzie co punkty BAP. Co ułatwia sprawę, dodatkowo są zawarte w tej samej zakładce jaką jest „Pay Ads”.

Zadania
8oUh9O2.png

Schemat punktów BAP

 

 1. 100 - 1600

 2. 1601 - 6400

 3. 6401 – 12000

 4. 24k – 48k

 5. 48k – 96k

 6. 96k – 180k

 7. 180k – 360k

 8. 360k – 720k

 9. 720k – 1.5m

 10. 1.5m – 3m

 11. 3m – 6m

 12. 6m i wyżej

Na zarobki wpływa także staż(czyli od jak dawna jesteś zarejestrowany) oraz aktywność(należy klikać we wszystkie reklamy nawet te z najmniejszymi stawkami, dzięki temu nasza aktywność wzrasta)

Buy Ads & My Ad Campaigns
W tych zakładkach możesz zainwestować pieniądze w kampanie reklamowe, aby zwiększyć swój przychód, z góry muszę powiedzieć, że jeśli ma się czas na klikanie w reklamy to zawsze ta inwestycja się zwróci i to z odsetkami. Koszt jednej paczki (kampanii) to 1$, a maksymalny jej zysk to 1.475$. Przy zakupie każdej paczki dodatkowo otrzymujesz 100 wyświetleń banera o rozmiarze 125x125, 25 wyświetleń banera 728x90 oraz 50 wyświetleń naszej strony. Jeśli nie posiadasz, żadnej strony, fanpage, bloga etc. możesz wystawić link przypadkowej strony. Po zakupie ów usługi należy pamiętać, że w przeciągu 18h od pojawienia się reklam trzeba koniecznie na nie kliknąć, w przeciwnym razie po upływie 18 godzin reklamy znikną. I przejmą je osoby z kontem premiu, o których opowiem więcej niżej.

h8xOdd7.png


Cashout Earnings
Depozyt, czyli nasze ciężko zarobione pieniądze możemy wypłacić na kilka sposobów. Do wyboru mamy między innymi PayPal, Money Perfect, EgoPay, Solid Trust Pay, Wersern Union oraz zwykły przelew bankowy. Najlepszą formą depozytu jest PayPal ze względu na bardzo niską prowizję, co pozwoli zaoszczędzić kilko groszy.

Games
Są to nic innego jak mini gierki, w których możesz w szybki sposób powiększyć swoje zarobki, jednakże odradzam grania w te gry, ze względu na to, że zabiera wszystkie punkty BAP, do tego są nikłe szanse na wygraną.

9Tyfl8P.png


My Account
Tak zwane konto premium, dzięki któremu za jedyne 0.05$ możesz znacznie powiększyć swoje zarobki. Nabywcami tego konta mogą być osoby, które mają przynajmniej 2500 punktów BAP, a zaś udogodnieniem dla nabywcy są reklamy z recyklingu, czyli reklamy, które ktoś odrzucić, czy też nie zdążył w ciągu 18h na nie kliknąć. Opłaca się z tego ulepszonego konta korzystać ze względu na reklamy od „grubych ryb” - czyli od użytkowników, którzy sporo w ten biznes włożyli, ze sporym stażem. A takich tu nie brakuje. Konto premium automatycznie się dezaktywuje po osiągnięciu 1$ z reklam, kolejne przedłużenie konta nie ulega zmianie.

Dlaczego wybrałem ten program?
Na mój wybór wnika parę, ale za to bardzo istotnych czynników, przede wszystkim mam zamiar tutaj zainwestować swoje pieniądze, żeby je podwoić, a nawet potroić. Od dosyć dawna szukam serwisu, na którym się nie zawiodę, po obserwacjach oraz statystykach osób inwestujących, jetem jak najbardziej przekonany, że ten PV jest stabilną platformą do inwestowania swoich pieniędzy. Czynniki wpływające na moją decyzję:

-Prowadzi go znany i przede wszystkim ceniony administrator, który w tej branży jest jednym z najlepszych, najlepszym tego dowodem są inne serwisy, które funkcjonują po dzień dzisiejszy.
-Wiele dowodów wypłat, sam się o tym przekonałem na własnej skórze.
-Sporo inwestorów, którzy stanowią podporę dla serwisu.

Dowód wypłaty mojego kolegi, na dniach postaram się dodać moje(tutaj może Was nieco zmylić  Adres klienta, zapewne się zastanawiasz, dlaczego mytrafficvalue.com? Otóż obie te firmy są własnością Jo, a prawdopodobnie PV jest zarejestrowana na działalność MTV.)
2vtqoie.jpg

Jeśli macie jakieś pytania zapraszam na gg:41411924

 

Zastrzegam sobie prawo do kopiowania i wystawiania na innych forach bez mojej zgody!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Niby czemu do kosza? Poradnik jest jednak poradnikiem, a to ze już byl wczesniej poradnik na ten temat to nie przekresla prawa bytu mojego. Może w moim znajdą inne osoby rzeczy, o ktorych nie slyszaly we wcześniejszych, a mogą być to naprawdę cenne porady. Druga kwestia to to, iż nie każdy ogarnia takie serwisy, przrz co musi przeanalizowac kilka poradników, aby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. A piszàc swój poradnik starałem się wszystko wyjaśnić na chłopski rozum, co spowodowało, że tego tekstu jest tak dużo.

Odnośnik do komentarza

Brak czystego linku i zły dział. Zapoznaj się z tym jak działa to forum - potem zacznij działać.


Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .