Mezir

Archiwum
[SPRZEDAM] Stażowe konta FB

5 odpowiedzi w tym temacie

Mezir    39
1. Nazwa przedmiotu: Konta Facebook
2. Opis przedmiotu: Stażowe konta facebook, czyste założone 1 lipca 2011 roku.
3. Źródło pozyskania: Własne
4. Zdjęcia: -
5. Kontakt: PW forum, GG: 1010467
6. Cena: 15zł/szt
7. Sposób zapłaty: PayPal, mBank, PKO BP.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
VanKosiara    1183

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.


Poszukujesz montażysty? Nie umiesz zrobić filmu promującego Twój produkt/LandingPage? Potrzebujesz intro lub outro?
Zapraszam do skorzystania z moich usług

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Harry    1248

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez adek
   Witam Zaproszę do polubienia twojego FP lub dodam do twojej grupy znajomych w zamian za to ze ty dodasz znaj do mojej Grupy (tylko polaków i realne konta) Zainteresowani piszcie ilość znaj jaką możecie dodać Pozdro
  • Przez jax352
   1. Nazwa przedmiotu: 175 wPLN w mintshost.pl / biznes-host.pl 2. Opis przedmiotu: Wiam, mam do sprzedania 170 WPLN na mintshost.pl  3. Źródło pozyskania: Własne 4. Zdjęcia: http://allegro.pl/170-wpln-mintshost-i6916799092.html 5. Kontakt: GG:33661639 // mail: marek1grafik@gmail.com 6. Cena: 150zł 7. Sposób zapłaty: Przelew / PP
  • Przez moneyolek
   Witam sprzedaje subskrypcje, wyświetlenia oraz pozytywne oceny na serwisie YouTube.
   Są to realne, aktywne konta dlatego na jeden kanał można wykupić:
   - Maksymalnie 200 subskrybentów.
   - Maksymalnie 400 wyświetleń.
   - Maksymalnie 200 polubień. 
   Cena jednej subskrypcji:  0.3 zł
   Cena 10 wyświetleń: 0.1 zł
   Cena 10 polubień: 0.2 zł
   Jesteś zainteresowany/a? Napisz na e-mail: wspolpracayt@o2.pl
  • Przez Madskills
   1. Nazwa poradnika/niszy:Poradnik Inwestycyjny 2. Opis poradnika/niszy:Opis i porady jak zarobić duże pieniądze inwestując. 3. Źródło pozyskania:Własna wiedza 5. Kontakt:PW/myjmoore@gmail.com 6. Cena:20zł 7. Sposób zapłaty:Paypal/Przelew bankowy   +Plusy  ~Możliwość pomnożenia swojego kapitału inwestycyjnego w krótkim okresie czasowym ~Brak konieczności spędzania dużych ilości czasu po wstępnym rozpoznaniu ~Brak wysokiego ryzyka stracenia wkładu(chociaż nie każdy by się z tym zgodził :-) ) ~Łatwo przyswajalna wiedza   -Minusy ~Trzeba posiadać własny kapitał (pocieszeniem będzie to że, można inwestować z każdą ilością gótowki)   Witam, poradnik jest dla osób posiadających pieniądze i pragnących je pomnożyć. Opisuję w nim krok po kroku jak prosto i szybko można zarabiać pieniądze wysyłając je do pracy, jakich błędów się wystrzegać patrząc na własne doświadczenia. Już na stronie czwartej poradnika widzimy 100% dowód na potencjał zarobkowy jaki przedstawiam.   Nie strać szansy.