Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

Ciamciaj

Poradnik [28] Najlepsze darmowe narzędzia SEO (pozycjonowanie i optymalizacja)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Darmowe narzędzia SEO

Lista 28 darmowych narzędzi SEO

To jest lista 28 najlepszych darmowych narzędzi do pozycjonowania stron i optymalizacji. Wiele z nich posiada płatne plany również, ale wymieniliśmy takie z których da się skorzystać za darmo. Wiele z nich jest dostępnych w SeoTools w wersjach premium.  Sam korzystam z tych narzędzi i wiele z nich pomogło mi dojść do projektów w których liczba unikalnych użytkowników miesięcznie przekracza 200k.

Wszystkie te narzędzia ŚWIETNIE spisują się w 2020 roku. Ale najpierw trochę teorii! Jak ktoś ją zna to niech przewinie w dół :)

Czym zajmuje się content marketing? 

Content marketing od lat zyskuje na popularności i jest zdecydowanie najważniejszym z elementów działań marketingowych. Dobrze napisane treści z pewnością pomagają w procesie pozycjonowania strony internetowej. Różnorodne serwisy SEO mogą pomóc w osiągnięciu wyższych pozycji, a także przekonać klientów do danych marek. Content marketing oraz pozycjonowanie stron internetowych często się zazębiają. To dzięki odpowiednim treściom można przekonać potencjalnego klienta do pozostania na stronie oraz zakupu danego produktu lub usługi. 

Odpowiednie narzędzia do pozycjonowania, a także sprawdzone narzędzie do analizy pozwoli na kontrolę zainteresowania potencjalnych klientów oraz doskonalenie strony i treści, by poprawić pozycję według wyników wyszukiwania, Trzeba jednak bardzo często kontrolować treści stron www. By podnieść wyniki wyszukiwania, trzeba posiadać ciekawą ofertę asortymentową, która przemawiać będzie do konkretnego klienta. Nie należy zapominać także o podjęciu działań takich, jak optymalizacja strony i pozycjonowanie. Jednak należy mieć na uwadze fakt, że natychmiastowo nie da się osiągnąć wysokiej pozycji w rankingu. Zatem jak wykorzystywać narzędzia SEO, by przyniosły efekty?

By strony w wynikach wyszukiwania osiągały wysokie pozycje, należy wykonać kilka istotnych kroków, a w tym zdecydowanie pomogą narzędzia SEO. 

Czym jest SEO?

SEO (ang Search Engine Optimization), są to działania promujące serwisy internetowe w wyszukiwarkach. Jest to złożony proces, który ma na celu wspomaganie procesu pozycjonowania witryny internetowej. Działanie to ma celu ulokowanie witryny na najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarki. Dąży się oczywiście do tego, by adres strony znalazł się na pierwszej stronie wyszukiwania. Wyszukiwarka Google dzięki swojej popularności wśród użytkowników, przez co to właśnie w niej pozycjonowanie stron internetowych jest jednym z najważniejszych czynników. Dzięki wyszukiwarce Google pozycjonowanie jest zdecydowanie łatwiejsze, głównie za sprawą dostępnych narzędzi SEO takich jak Serach Console czy wielu innych.

By efekty pozycjonowania były zadowalające trzeba pamiętać o link building. Jest pozyskiwanie zewnętrznych linków do strony. Przykładowo: Jeden link pozyskany ze strony, która ma 20 linków będzie dużo bardziej popularny i zdecydowanie podniesie to pozycje w wynikach wyszukiwania. W związku z tym analizy linków są bardzo istotną częścią działania SEO.
 
Ważny jest także audyt SEO, który jest dogłębną oceną, i weryfikacją strony internetowej pod kątem robotów wyszukiwarki Google. Audyt SEO doskonale radzi sobie z uzyskaniem odpowiedniej reklamy, zważając na stronę www. SEO analiza dokonywana jest również w pakietach darmowych. Warto wiedzieć także, że audyt SEO umożliwia sprawdzenie, czy dana strona jest poprawnie zintegrowana z Facebookiem i Google Maps. SEO obejmuje także pozycjonowanie lokalne, które na wyszukiwanie witryn związanych z danym regionem, najczęściej miastem. Ta usługa sprawdzi się dla przedsiębiorców firm prowadzących działalność wyłącznie na terenie określonego miasta lub dzielnicy. Dzięki pozycjonowaniu stron pod kątem wyszukiwarek internetowych przedsiębiorca wie, co interesuje klientów w danej branży.

Narzędzie SEO może być darmowe lub płatne, w zależności od potrzeb i zasobu finansowego użytkownika.

 

No to zaczynajmy... na liście są głównie zagraniczne narzędzia

 

1. Answer The Public
Znajdź 450+ słów kluczowych w ciągu sekundy!
Większość narzędzi SEO (do pozycjonowania) czerpie informacje z tego samego miejsca: The Google Keyword Planner.
ANSWER THE PUBLIC jest inne i pozwala uzyskać słowa kluczowe powstałe w skutek analizy pytań zadawanych przez ludzi na forach, blogach i mediach społecznościowych.

Answer The Public jest jednym, z darmowych narzędzi SEO, które w prostych raportach daje odpowiedź na to, jakie pytania są wpisywane są w wyszukiwarkę Google, łącząc się z danym słowem. Dla dowolnego zapytania prezentuje różne kombinacje słów kluczowych i formułowanych pytań w wyszukiwarce. Aplikacja dynamicznie generuje wizualizacje i tabele. Dodatkowo można opracować słownik specjalistycznych pojęć i definicji pod własną stronę internetową. W tej platformie dla frazy "pozycjonowanie stron" wyświetla ok. 34 pytania, które można wykorzystać np. do stworzenia wpisów na blogu, słowników pojęć, poradników itd. 

Screenshot_6.png

Najlepsza funkcja: “Porównywanie słów kluczowych”
Zdziwiłbyś się jak dużo osób wpisuje „X vs. Y” szukając informacji w Google (Np. „iPhone vs. Android”) – dlatego właśnie Answer the Public ma całą sekcję na rezultaty skupiające się na słowach kluczowych „Vs. X”.

Screenshot_7.png


2. Woorank’s SEO & Website Analysis Tool (wersja premium w SeoTools)

Będziesz w stanie w ciągu sekund uzyskać listę porad jak usprawnić pozycjonowanie Twojej strony. Jest to dodatek do Chrome, który jest bardzo przydatny. 

Screenshot_10.png

Na początku uzyskasz analizę pozycjonowania Twojej strony – zostaną Tobie również pokazane DOKŁADNE kroki, które musisz przejść, aby to pozycjonowanie usprawnić. Kroki te będą dotyczyły zarówno zmian na Twojej stronie jak i kroków do podjęcia na zewnętrznych stronach.
 Screenshot_8.png
Najlepsza funkcja: “Marketingowa lista kontrolna”
Większość narzędzi do pozycjonowania informuje Cię o problemach… nie rozwiązaniach.
Co jest niesamowicie użyteczne na Woorank to to, że ukaże się Tobie lista czynności, które powinieneś wykonać, aby zaradzić jakimkolwiek problemom, z którymi będziesz się zmagał.

3. Ahrefs’ Backlink Checker (wersja premium w SeoTools)

Wyczerpująca analiza linków

Screenshot_9.png

Darmowa wersja Ahrefs’ Backlink Checker pokazuje top 100 back linków do każdej strony albo URL, które wyszukasz. Razem z tą informacją dostaniesz dane na temat całkowitej liczby back linków oraz linków z innych stron, oceny domen (DR) oraz ocenę URL (UR) o ile te informacje są dostępne.
Rada ode mnie: wyszukaj strony konkurencji aby dowiedzieć się skąd ty również mógłbyś mieć przekierowania na swoją stronę.

4. Detailed.com
Zdobądź informacje wywiadowcze na temat Twojej konkurencji.

Screenshot_11.png

Dzięki Detailed zdobędziesz wyselekcjonowaną listę najpopularniejszych stron w Twojej branży. Tym sposobem będziesz w stanie przekonać się z jakimi konkurentami masz do czynienia (i będziesz miał okazję podpatrzeć i skopiować jakie kroki oni podejmują).

 
Najlepsza funkcja: „Mentions – wzmianki”.

Screenshot_12.png

Ta funkcja pokazuje Tobie kto ostatnio wysłał link (bądź tweetował) związany z Twoją konkurencją.

5. CanIRank (często dostępny w SeoTools w wersji premium)

Zdobądz szybko odpowiedź na pytanie “Czy moja strona pojawi się w wyszukiwarce jak ktoś wpisze to słowo kluczowe?”
CanIRank jest bardzo szczegółowym narzędziem do oceny konkurencyjności słów kluczowych i co nie jest często spotykane CanIrank nie tylko informuje Ciebie czy słowa kluczowe są konkurencyjne czy nie – oprócz tego dowiesz się, czy to słowo kluczowe spowoduje, że Twoje strona ukaże się na liście stron w wyszukiwarce gdy ktoś wyszuka owe pojęcie.
Screenshot_13.png

Super sprawa!
Najlepsza funkcja: “Jak lepiej uchwycić owe słowo kluczowe?”

Screenshot_15.png

CanIRank nie tylko pomoże Tobie ocenić wielkość konkurentów z pierwszych stron wyszukiwarek – da ono również Tobie szczegółowe rady, by Twoja strona pojawiała się w wyszukiwarkach po wpisaniu danego wyrażenia.

6. Google’s Mobile-Friendly Test
Przyszykuj swoją stronę na Mobile-first Indexing Google-a. Jak pewnie już wiesz Google niedawno wprowadził duże zmiany do ich algorytmu (Ta zmiana została nazwana Mobile-First Indexing/Indeksowanie pod urządzenia mobilne).
Po krótce – jeśli Twoja strona nie jest zoptymalizowana pod urządzenia mobilne – masz problem. Całe szczęście nie potrzebujesz pełnoetatowego developera stron, żeby przygotować się na tę zmianę. Wystarczy Tobie przeskanowanie swojej strony przez Mobile-Friendly Test tool.

To narzędzie wykaże czy Twoje strona jest dostosowana pod nowy algorytm Google’a:
Screenshot_16.png

Najlepsza funkcja: “Problemy we wczytywaniu stron”
Ta funkcja pomoże Tobie ulepszyć kod Twojej strony. Dzięki temu mobilny ‘crawler’ (program do systematycznego przeglądania stron WWW i ich indeksowania) Google’a będzie w stanie znaleźć i zindeksować content z twojej strony.

7. Keywordtool.io (wersja premium w SeoTools)
Setki sugestii słów kluczowych wygenerowanych na bazie jednego słowa.

Screenshot_17.png

Wpisując słowo kluczowe Keyword Tool udostępni Tobie masę sugestii potencjalnych słów kluczowych oraz najczęściej wpisywane frazy z tej tematyki.

8. SEMRush (wersja premium w SeoTools)
Podpatrz słowa kluczowe, których używa Twoja konkurencja.

Screenshot_18.png

SEMRush jest moim odwiecznym ulubionym narzędziem pomagającym w pozycjonowaniu. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji trzeba zapłacić, aczkolwiek darmowa wersja również jest niezwykle pomocna. Także – niezależnie czy korzystasz z darmowej czy płatnej wersji – SEMRush wyszukuje słowa kluczowe, które Twoja konkurencja ma dobrze wypozycjowane.
 
Najlepsza funkcja: Magiczny trik ze słowem kluczowym

Screenshot_19.png
Wpisz słowo kluczowe i… uzyskaj listę 78,350 słów kluczowych z nim związanych.
 
Szaleństwo!
9. SERP Robot

Sprawdź jakie masz pozycje w rezultatach wyszukiwarek sprawdzając do pięciu słów kluczowych (więcej w wersji płatnej, bardzo dobry stosunek ilości słów do ceny - sam korzystam z płatnej wersji)

Screenshot_20.png

Sprecyzuj stronę internetową oraz do pięciu słów kluczowych, które chciałbyś na tej stronie sprawdzić i dowiedz się, na którym miejscu znajduje się Twoja strona. Dowiesz się również jak mocno wypozycjonowana jest Twoja konkurencja na te same frazy.

10. Keywords Everywhere

Dostęp do wszystkiego co ze słowami kluczowymi związane – z całego Internetu.
Keywords Everywhere da się polubić bardzo szybko i dlatego jest to jedno z moich ulubionych dodatków do przeglądarki… pewnie zastanawiasz się dlaczego?

keywords-everywhere (1).png

Pokazuje ono liczbę wyszukiwań danego słowa kluczowego, słowa konkurencyjne oraz informacje o CPC (Cost per click)… a wszystko to w Twojej przeglądarce internetowej.
Tak, tak – nie musisz się nigdzie logować, żeby mieć dostęp do tych informacji. Informacje na temat słów kluczowych mogą się Tobie pokazywać gdy kupujesz na amazon.com, oglądasz filmiki na YouTube czy nawet kiedy sprawdzasz statystyki na Google Search Console.
 
Najlepsza funkcja: Możliwość masowego sprawdzania 

Chcesz uzyskać informacje o wielu słowach kluczowych ? Sprawdzić do aż 10k słów kluczowych… i uzyskasz informacje o każdym z nich

11. BROWSEO

Zobacz jak wygląda twoja strona z perspektywy wyszukiwarki internetowej. Jak się okazuje strony internetowe wyglądają ZUPEŁNIE inaczej w wyszukiwarkach niż ty je widzisz. BROWSEO daję Tobie możliwość zobaczenia informacji, na których bazują wyszukiwarki internetowe.
Screenshot_21.png

Najlepsza funkcja: Możliwość zobaczenia tego co pokazane będzie w wyszukiwarce
Uzyskaj możliwość zobaczenia informacji o Twojej stronie, które wyświetlane będą w wyszukiwarkach:
 

Jest to niezwykle przydatne, by sprawdzić czy Twoj opis mieści się w wynikach wyszukiwarek. Będziesz również mógł dostosować tytuł oraz opis Twojej strony, aby zachęcić więcej osób do jej odwiedzenia.

12. Ubersuggest - już chyba nie darmowy

Google Suggest jest swiątynią pomysłów jeśli chodzi o słowa kluczowe. Ubersuggest działa prosto:
Wpisujesz słowo kluczowe, a UberSuggest wychwytuje setki związanych z nim słów kluczowych z Google – specjalnie dla Ciebie (informacje o każdym słowie kluczowym, takie jak CPC, częstotliwość wyszukiwania i wiele innych parametrów również są udostępniane).

 Screenshot_22.png
Najlepsza funkcja: Wybieranie słów, które chcemy wyeliminować z wygenerowanych słów kluczowych.
Ta funkcja umożliwia wyeliminowanie słów kluczowych, które zawierają wyrazy, których nie chcemy, żeby były kojarzone z naszą stroną internetową, np. wszystkie frazy z „free”.

Czym jest Google Search Console?

Google Search Console jest darmową platformą internetową, która została stworzona przez Google dla administratorów stron internetowych. Pozwala to na sprawdzenie statusu indeksowania witryny przez wyszukiwarkę Google. Można zobaczyć wyniki działań SEO, czyli listę fraz kluczowych, dzięki której klienci będą mogli znaleźć Twoją stronę o szybciej i możesz doskonalić swoje zasięgi coraz lepiej. W tym pomoże funkcja monitorowania pozycji, dzięki której można kontrolować frazy wpisywane za pomocą wyszukiwarki Google. 

13. Google Search Console

Zdobądź informacje o pozycjonowaniu prosto z Google. Nie było możliwe, żeby ta lista narzędzi do pozycjonowania nie zawierała Google Search Console jako jednej z pozycji. GSC jest bogate w opcje i, czego nie można powiedzieć o wielu narzędziach online, wszystkie informacje są dokładne  (jest to przecież narzędzie Google’a).
Na przykład, możesz użyć GSC, żeby sprawdzić, którą pozycję zajmuje Twoja strona jako rezultat w wynikach wyszukiwarki.

Google Search Console jest dobrym narzędziem, które zapewnia skuteczne pozycjonowanie, pokazuje najczęściej wpisywane frazy kluczowe, które przyciągną użytkowników do Twojej strony. Dzięki temu ułatwia to zdecydowanie pozycjonowanie stron. 

Istnieje także Google PageSpeed Insights, dzięki któremu można w szybki sposób sprawdzić czas ładowania strony na komputerze i telefonie. Takie darmowe narzędzia wspomagają proces pozycjonowania. Mocną stroną PageSpeed Insights jest optymalizacja stron i tym w głównej mierze się zajmuje. Krótko mówiąc ma to poprawić szybkość ładowania strony. 
 

Screenshot_26.png

Najlepsza funkcja: Raport co jest, a co nie jest indeksowane

Screenshot_23.png
Ten raport ukaże Tobie listę stron, które nie są zindeksowane. Dostępne również są tam instrukcję jak to naprawić.

14. Ahrefs SEO toolbar (wersja premium w SeoTools)

Natychmiastowe statystyki na stronach internetowych i w wyszukiwarce Google.
Zobacz ile odwiedzin rejestrowanych jest na danych stronach każdego miesiąca, jak mocno są one wypozycjonowane i ile podstron się na nich znajduje, a także wiele, wiele więcej. 
Ten toolbar pokazuje również popularność oraz CPC (Cost-per-click) każdego słowa używanego przez Ciebie w wyszukiwarce Google.

 Screenshot_24.png
Alternatywny toolbar: MozBar

15. Screaming Frog (wersja premium w SeoTools)

Znajdź i napraw błędy techniczne w pozycjonowaniu w sekundę.

Faktem jest to, że znajdowanie błędów technicznych w pozycjonowaniu Twojej strony jest BARDZO trudne. Dzięki narzędziu Screaming Frog wygenerowany zostanie raport potencjalnych błędów, jak błędy w nagłówkach http, w JAVIE czy HTMLu.

Screaming Frog, inaczej SEO spider jest stosunkowo niedużą aplikacją, którą trzeba zainstalować lokalnie na komputerze. Screaming frog SEO spider jest dostępne dla systemów: Windows, Mac OS i Ubuntu w dwóch wersjach, darmowej i płatnej. Wersja bezpłatna posiada większą ilość narzędzi, które ułatwiają monitorowanie pozycji.  Niestety, jest to narzędzie do analizy o organicznych wynikach wyszukiwania. Limit analizowanych adresów URL wynosi około 500 podczas jednego sprawdzania. Aplikacja SEO spider jest to narzędzie do analizy, które idealnie sprawdzi się w dużych serwisach, gdzie ręczne wypisywanie fraz do wyszukiwarki Google byłoby fizycznie niemożliwe, a nawet niewykonalne. Dane, które udało się wówczas zebrać można przeglądać, filtrować, a także analizować w programie lub wyeksportować najważniejsze dane do programu Excel. A dodatkowo jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania pozycji. 

Screenshot_25.png
 
Najlepsza funkcja: Znajdowanie zduplikowanych materiałów
Google, jak pewnie słyszałeś, nie toleruje contentu, który jest zduplikowany – całe szczęście, dzięki Screaming Frog, będziesz mógł znaleźć ID stron ze zduplikowanym contentem.

16. Google Analytics

Google Analytics nie jest narzędziem do pozycjonowania, ale jest to prawie niemożliwe, żeby dobrze wypozycjonować stronę bez niego.
Dlaczego? Informacje wygenerowane przez Google Analytics zweryfikują czy Twoje próby pozycjonowania poszły na marne czy nie. Są to informacje jak ruch organiczny na stronie, informacje skąd są nasi użytkownicy przekierowani na naszą stronę, ile czasu na niej spędzają oraz jak szybko nasza strona się im wczytuje.


Najlepsza funkcja: Integracja Google Analytics i Google Search Console

Google Analytics jest jednym z najpotężniejszych z dostępnych narzędzi analitycznych. Fraz kluczowych używa się najczęściej do promocji internetowej, w biznesowych grupach dyskusyjnych, ale też w ofertach interaktywnych. Najczęściej z wybieranych narzędzi SEO przez użytkowników jest właśnie Google Analytics, ponieważ pozwala śledzić statystyki stron internetowych. Mowa tu o ruchu na stronie internetowej oraz generowaniu raportów. Pozwala także na monitorowanie pozycji strony www oraz jest to darmowe narzędzie, z którego może skorzystać każdy użytkownik. Możemy sprawdzić, które fraz kluczowych są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę. 

Google w swojej ofercie ma także narzędzie Google Ads. Jest to system reklamowy, który pozwala na wyświetlanie linków zewnętrznych, które są sponsorowane. Typy takich reklam są bardzo różnorodne. 

Warto także wspomnieć o Google Trends. Za pomocą tego serwisu internetowego, który jest oferowany przez Google, można określić statystyczne wyszukiwania, a także mieć informacje o naturalnych wynikach wyszukiwania przez użytkowników. Google Trends pokazuje wyszukiwania Google z danego dnia. 
 

17. Yoast WordPress Plugin (wersja premium w SeoTools)

Najlepsza wtyczka do pozycjonowania do WordPress’a.
Jeśli Twoja strona bazuje na WordPress’ie – musisz zainstalować YOAST!
Jest to najlepsza wtyczka aktualnie dostępna na rynku, a w dodatku 100% darmowa.
Screenshot_27.png 
Najlepsza funkcja: Generator mapy strony XML
Mapowanie stron pomaga Google i innym wyszukiwarkom znaleźć, przeszukać oraz zindeksować wszystkie podstrony na Twojej stronie. Z dodatkiem Yoast nie będziesz musiał już bawić się z mapą strony za każdym razem jak dodasz nową podstronę, bo Yoast zaktualizuje mapę Twojej strony automatycznie.

Porównując darmowe narzędzia SEO z płatnymi, te pierwsze raczej nie posiadają zbyt wielu funkcji. Yoast jest to darmowe narzędzie, dzięki któremu pozycjonowanie strony jest znacznie prostsze. Przy pomocy tego narzędzia SEO można m.in.: tworzyć mapy witryn, zarządzać nimi, a także dodawać do nich nowe treści, ustawiać i kontrolować tytuły, meta opisy oraz frazy kluczowe, śledzić częstotliwość używania konkretnych słów kluczowych, konfigurować meta robots, edytować pliki .htaccess i robots.txt i wiele innych. 

18. SimilarWeb (alternatywa w postaci SpyMetrics w Seotools)

Sprawdź statystyki strony wybranej domeny

Screenshot_28.png
Użyj tego narzędzia, aby oszacować ruch na wybranej stronie. Sprawdź informacje na temat tego skąd generowany jest ruch, lokalizacji odwiedzających i… wiele więcej. Jest to bardzo przydatne narzędzie, aby sprawdzić konkurencję.

19. Wordtracker Scout (wersja premium w SeoTools)

Ukradnij słowa kluczowe swoim konkurentom. Wordtracker Scout używa unikalnego podejścia do badania słów kluczowych… zamiast wpisywać i wyszukiwać słowa kluczowe – Wordtracker pokazuje najczęściej używane frazy na wybranych stronach internetowych. Tym sposobem możesz wkraść się na strony konkurencji… i podłapać słowa kluczowe dominujące w  ich kontencie. 

Screenshot_29.png
Najlepsza funkcja: Korzyści płynące z dostępnych tu informacji
Wszystkie słowa kluczowe, które mają największą popularność w wyszukiwaniach przez użytkowników oraz w użyciu przez konkurencję będą Tobie udostępnione.

20. LinkMiner

LinkMiner jest wtyczką do Chrome’a, która pomaga znaleźć martwe linki na stronach w mgnieniu oka. Listę owych linków oraz informacje o statusie kodowania i rodzaju linku będziesz mógł wyeksportować do CSV za pomocą jednego kliknięcia.

Jeśli okaże się, że martwych linków na Twojej stronie jest wiele – wyeksportuj listę do CSV, skopiuj ją i wklej do Ahrefs’ Batch Analysis Tool, a następnie posortuj (od najpopularniejszej w dół)  według kolumny z domeną zwrotną (referring domain). Tym sposobem dowiesz się, które linki są używane przez największą ilość domen zwrotnych (możesz przekształcić to w korzyść dla siebie). Check My Links jest również w stanie zrobić to samo.

21. Bing Webmaster Tools

Zoptymalizuj swoją stronę pod wyszukiwarkę Bing. Narzędzia Bing Webmaster to w sumie to samo co Google Search Console… ale pod wyszukiwarkę Bing. Jeśli chcesz, żeby Twoja strona była zindeksowana (i pozycjonowana) w Bing – Bing Webmaster Tools jest tym czego szukasz.

Screenshot_30.png
Najlepsza funkcja: Narzędzie do badania słów kluczowych
Zdobądź pomysły na słowa kluczowe (oraz informacje z tym związane) prosto z Bing. Informacje z Bing, inaczej niż informacje z Google Keyword Planner, dotyczą wyłącznie wyszukiwań w Bing (nie uwzględniają Bing PPC czy Adwords).

22. Dareboost

Analiza Twojej strony pod względem prędkości wczytywania, pozycjonowania, bezpieczeństwa i wielu innych. Dareboost nie jest jedynie narzędziem do pozycjonowania – sprawdza również czynniki, które wpływają na pozycjonowanie strony, prędkość oraz zabezpieczenia na stronie.
 Screenshot_31.png
Najlepsza funkcja: Wskazówki
Przydatną funkcją, gdy nie masz wiele czasu, są wskazówki od czego zacząć.

23. Siteliner

Całkowicie darmowy raport na temat pozycjonowania. Siteliner zeskanuje Twoją stronę w poszukiwania problemów z pozycjonowaniem (np. zablokowane strony czy niedziałające linki).

Screenshot_32.png
Najlepsza funkcja: Porównywanie stron
Bardzo przydatną opcją jest porównywanie parametrów jak np. czas wczytywania strony z innymi stronami w bazie danych Siteliner’a. 

24. KWFinder (wersja premium w SeoTools)

Bardzo sensowne narzędzie do sprawdzania słów kluczowych. Największa zaletą KWFinder jest łatwość z jaką się go używa. Nie myślcie sobie, że skoro nie jest to narzędzie skomplikowane, to nie jest pomocne – to narzędzie ma naprawdę wiele zalet.

Screenshot_33.png
Najlepsza funkcja: LPS (Link Profile Strength – Siła linku)

Screenshot_34.png
Ta opcja poinformuje Cię ile linków będziesz potrzebował, aby być widocznym w wynikach wyszukiwania dla danego słowa. Czyli, jak znajdziesz słowo kluczowe, które ma LPS 50+ będziesz wtedy wiedział, że musisz pobawić się z linkowaniem, aby się wypozycjonować pod tym słowem.

25. Varvy SEO Tool

Darmowe badanie pozycjonowania, dostępne dzięki temu niesamowicie interesującemu narzędziu audytowemu. Większość narzędzi tego typu daje Tobie tylko informacje ogólne – ale dzięki Varvy będziesz mógł uzyskać dostęp do danych unikatowych – jak na przykład analiza robots.txt, tego czy Twoja strona nadaje się, by ją oglądać na urządzeniach mobilnych, brakującego tekstu alt czy ustawień certyfikatu SSL i wielu innych.

Screenshot_35.png
 
Najlepsza funkcja: Zalecenia Google
Varvy nie tylko udostępnia Tobie listę problemów wpływających na pozycjonowanie Twojej strony – daje również dokładne instrukcje co trzeba wprowadzić, żeby naprawić owe problemy.. a te porady są brane prosto z Google’s Webmaster Guidelines.

26. Bulk Google Rank Checker

Proste i dokładne narzędzie do sprawdzania pozycjonowania stron. Jeśli chcesz sprawdzić swoją pozycję w wynikach Google pod względem danego słowa kluczowego – Bulb Google Rank Checker jest narzędziem, które Ci w tym pomoże. Jest to całkowicie darmowe i bardzo proste (tylko do 10 słów kluczowych może być sprawdzonych w darmowej wersji).

Screenshot_36.png
 
Najlepsza funkcja: Przeszukiwanie silników rankingowych
Zobacz, na którym miejscu pozycjonują się Twoje materiały w wyszukiwarce… i porównaj to z wynikami konkurencji.

27. LSI Graph (wersja premium w SeoTools)

Zaawansowana optymalizacja contentu. Słowa kluczowe LSI sprawią, że pozycjonowanie Twojej strony wkroczy na zupełnie inny poziom – i to właśnie do tego ta strona służy – tworzy listę słów kluczowych LSI, które Ty możesz powplatać w swój content.

lsi-graph.png
 
Najlepsza funkcja: Analiza
Analiza daje Tobie możliwość dokładnego sprawdzenia słów kluczowych na liście LSI. Tym sposobem możesz znaleźć jeszcze fajniejsze słowa kluczowe do użycia.

28. Semstorm

Polskie narzędzie do sprawdzania tego jak widoczna jest nasza strona w Google.pl. Pozwala sprawdzić jak rozwija się nasza strona, na jakie słowa rankujemy. Bardzo przydatne narzędzie do analizy konkurencji. Pakiet bezpłatny niestety ma duże ograniczenia. 

Czy darmowe narzędzie SEO są dobre? 

Dostępne są darmowe narzędzia SEO, dzięki którym można korzystać z różnych funkcji oferowanych przez tego typu oprogramowanie bez dodatkowych kosztów. Oczywiście takie narzędzia będą mniej zaawansowane, jednak do podstawowych działań będą wystarczające. Narzędzie Google pozwala określić ruch danej strony internetowej w czasie rzeczywistym, co jest bardzo przydatne dla właścicieli stron.

 

Czy jest coś co pominąłem? Powyższe narzędzia są moimi faworytami jeśli chodzi o pozycjonowanie stron. Jestem bardzo ciekawy czy są jeszcze jakieś inne narzędzia, które Wy uwielbiacie, a które nie znalazły się na tej liście?
A może macie jakieś pytania? Którekolwiek z powyższych by to nie było – nie krępujcie się, aby zostawić komentarze poniżej.

Edytowane przez Ciamciaj
Aktualizacja informacji
 • Super 7
 • Dzięki! 6

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KWFinder polecam gorąco nie tylko do pozycjonowania w Google, ale również np. na YouTube. Bardzo dobre i kompleksowe narzędzie :)

 • Super 2

SeoTools - najlepsze narzędzia SEO, SEM, CPA

Chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2019 o 21:31, Ciamciaj napisał:

Czy jest coś co pominąłem?

Keyword Revealer - darmowa wersja pozwala na sprawdzenie trzech fraz dziennie.
Surfer SEO - z tego co widzę, to narzędzie również posiada darmowy pakiet.
SEO Przybornik - zestaw ponad 20 narzędzi, więcej info na stronie autora.

Dodatkowo moim zdaniem można uporządkować listę kategoriami, analiza słów kluczowych, analiza stron, wtyczki itd. ;) Tak poza tym to świetna lista, sporo przydatnych narzędzi w jednym miejscu. :ok:

 • Super 1
 • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2019 o 10:41, wojci napisał:

SEO Przybornik - zestaw ponad 20 narzędzi, więcej info na stronie autora.

Pobrałem i zainstalowałem ten soft na win 7 i chociaż program się odpala, to niestety nic w nim nie działa.. Nie mówiąc że ręcznie trzeba wpisywać adresy stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziolowytomek sprawdziłem przed chwilą kilka różnych narzędzi i działały. Aby wkleić tekst wystarczy użyć skrótu klawiaturowego ctrl + v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojci Sprawdzałem różne adresy stron przez różne narzędzia i zawsze wychodzą puste wyniki. Jak chcę sprawdzić backlinki to każe przepisać captchę ale jej nie pokazuje... Trzeba mieć prywatne proxy do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecam SEO Spyglass - w pełni darmowa aplikacja do analizy linków

Edytowane przez SEOmocni.pl
 • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ziolowytomek napisał:

Sprawdzałem różne adresy stron przez różne narzędzia i zawsze wychodzą puste wyniki.

Z jakich konkretnie narzędzi chcesz skorzystać? Czy wpisałeś poprawnie adres? W niektórych narzędziach adres musi zaczynać się od http://

20 godzin temu, ziolowytomek napisał:

Jak chcę sprawdzić backlinki to każe przepisać captchę ale jej nie pokazuje...

Sprawdziłem przed chwilą narzędzie "Backlinki do strony", captcha wyświetla się, narzędzie działa prawidłowo, więc problem musi być u Ciebie. Sprawdź czy oprogramowanie antywirusowe nie zablokowało ci jakichś plików. Dodatkowo spróbuj uruchomić program jako administrator, tak jak napisał autor programu tutaj:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/236124-darmowy-seoprzybornik-zestaw-narz%C4%99dzi-seo?do=findComment&comment=1509484

 

21 godzin temu, ziolowytomek napisał:

Trzeba mieć prywatne proxy do tego?

Przy sprawdzaniu większej ilości danych, wskazane byłoby użycie proxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojci napisał:

1. Z jakich konkretnie narzędzi chcesz skorzystać?

2. Czy wpisałeś poprawnie adres?

3. Sprawdziłem przed chwilą narzędzie "Backlinki do strony", captcha wyświetla się, narzędzie działa prawidłowo, więc problem musi być u Ciebie.

4. Sprawdź czy oprogramowanie antywirusowe nie zablokowało ci jakichś plików. Dodatkowo spróbuj uruchomić program jako administrator, tak jak napisał autor programu.

 

1. Najbardziej zależy mi na backlinkach do strony.
2. Tak

3. U mnie nadal captcha się nie wyświetla.

4. Sprawdziłem antywirusa, rzeczywiście coś tam blokował, teraz już to odblokowałem i teoretycznie jest ok. Uruchomiłem jako administrator i dalej patrz punkt 3. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziolowytomek problem na pewno jest lokalny. Możesz opisać problem w temacie który wymieniłem wcześniej i może autor programu pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wojci napisał:

problem na pewno jest lokalny. Możesz opisać problem w temacie który wymieniłem wcześniej i może autor programu pomoże.

Tak zrobię..
Dzięki za link i za pomoc.

EDIT: Zaktualizowałem program i wszystko nagle zaczęło działać :)

Edytowane przez ziolowytomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do semstorma dodałbym przede wszystkim monitoring serpów, analizę poszczególnych słów kluczowych z ilością miesięcznych wyszukiwań, proponowanie podobnych słów kluczowych, generowania tematów na daną frazę.

Oprócz tego bardzo fajny edytor do pisania/optymalizowania tekstów pod kątem seo.


Szybka pożyczka od 300zł https://bit.ly/3f9VJWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keyword Surfer - wtyczka do Chrome z Search Volume i Similar Keywords

https://surferseo.com/keyword-surfer-extension/

 

 • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wartościowa lista darmowych narzędzi. Pamietam jeszcze jak kiedyś ją przeglądałem i stwierdziłem, że totalnie mi się nic nie przyda z wymienionych narzędzi ? w dniu dzisiejszym kiedy zdobywam coraz więcej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie SEO uświadomiłem sobie jak bardzo byłem w błędzie ? Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajne kompedium wiedzy dla początkujących w dziedznie SEO i nie tylko. Warto to znać! : )

Edytowane przez MaGeek
Dodanie sygnatury

Zarabiaj na MyLead z MaGeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keywords Everywhere już od jakiegoś czasu jest płatny, jako bezpłatny odpowiednik jest jeszcze Keyword Surfer o którym wspomniałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny zestawik, szczególnie dla osób początkujących. Które niekoniecznie chcą pozycjonować same swoją stronę internetową ale chcą na przykład zobaczyc jak strona dobrze sobie radzi. Osobiscie najczęsciej korzystam z chyba najpopularniejszego google analitycs.

Jeśli jednak chcecie aby sklep czy Wasza strona zdobyła popularność dobrze będzie jednak skontaktować się z firmą, która zajmuje się pozycjonowaniem stron www. Niestety ale samodzielne pozycjonowanie moze narobić znacznie więcej szkody niż pożytku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze cały komplet programów Seo Powersuite. Teraz można używać za darmo najniższej wersji, ale w większości przypadków wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Podobna zawartość

  • Przez NieMaMnieTu
   Witam,
   przez forum przewinęły się już dziesiątki tematów o najróżniejszych serwisach do promocji yt. Wartościowe wątki są jednak porozrzucane i niekompletne. Własnoręcznie przetestowałem chyba wszystkie serwisy i wybrałem 4 - moim zdaniem najbardziej godne uwagi. Następnie zebrałem do kupy najważniejsze informacje, oraz uzupełniłem o własne wskazówki.
   Mowa tutaj o AddmeFast, Enhanceviews, Hitleap i SYV, od jakiegoś czasu stosuję połączenie tych czterech i efekty wyraźnie mnie zaskakują.
    
   1. Addmefast - znany i lubiany, zdobędziemy tutaj łapki i subskrypcje.

   Rejestrujemy się na:
   Ref - http://admf.cc/?YNVPBLZ
   Czysty link: http://addmefast.com

   Jak to działa? - Najpierw łapkujemy fejsbuki, twitery, yutuby (czy co tam sobie wybierzemy) innych użytkowników, zbierając tym sposobem punkty, które to potem wydajemy na takie same akcje z ich strony.

   A) Zbieranie punktów.
   Dla ludzi ceniących swój czas, wynaleziono coś takiego jak iMacros - przegladarkowy dodatek, który po włączeniu własciwych skryptów wykonuje powyzsze akcje za nas.

   * Instalujemy iMacros (wersja dla ognistego liska): https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/imacros-for-firefox/
   * Pobieramy skrypty do iMacrosa: http://speedy.sh/k3TYr/imacros-skrypty.7z
   * Zawartość archiwum wrzucamy do C:\Users\twoja_nazwa_uzytkownika\Documents\iMacros\Macros
   * Logujemy się na stronie addmefast, klikamy w ikonkę imacros (znajdziemy ją w prawym, górnym rogu przeglądarki )
   w efekcie z lewej strony naszej strony powinien pokazać się pasek imacros a w nim lista naszych skryptów.
   * Zaznaczamy dowolny skrypt, w okienku "Max" wpisujemy żądaną ilość powtórzeń (np 5000) i klikamy w "Play (Loop)"
   * Przez chwilę obserwujemy czy wszystko działa jak należy (rosną nam punkty?) jeśli tak, to minimalizujemy okienko przeglądarki i zapominamy o nim. W trakcie możemy swobodnie korzystać z komputera, internetów, byle nie tykać okienka z addmefastem.
   Coś nie działa? Prawdopodobne problemy i rozwiązania:

   - odpaliłem skrypt do fb, ale nie chce nabijać łapek - a jesteś zalogowany na fb?, nie jesteś? - proponuję to zrobić.
   - jestem zalogowany, ale ciągle nie działa! - zmień język fb na "englisz us"

   Powyzsze odnosi się oczywiście do wszystkich innych serwisów.
   Nie działa coś innego? - pisz pod tematem, a ja to naprawię!

   B ) Wydawanie punktów.
   Kiedy chcemy wreszcie wystartować z promocją, klikamy w Add site/page (taki wielki, zielony przycisk z lewej).

   * Type - tutaj wybieramy co chcemy promowac, np youtube like
   * Worldwide - domyslnie wchodzą do nas ludzie z całego świata, jednak możemy wytypować konkretne kraje, np Francję.
   * Title - wpisz co chcesz, np Metin h@ack
   * Username/Video Url - jeśli wybraliśmy łapki-wklejamy link do naszego filmu, jesli subskrypcje - nazwę kanału (zdobędziemy ją wchodząc w: http://www.youtube.com/account_advanced i klikajac w "utwórz niestandardowy URL" podajemy nazwę jaką ma mieć nasz kanał (np "jestem_złodziejem") i zatwierdzamy. Tą samą nazwę podajemy w addmefast.
   * Total Clicks (opcjonalne) - podajemy maksymalną ilość łapek/subów które chemy sobie nabić.
   * Daily Clicks (opcjonalne, ale zalecane!) - to samo co wyżej, tylko że w skali doby
   * CPC - ilośc kredytów jakie wydamy na każdą łapkę/suba. Czym więcej, tym szybsze efekty. Zazwyczaj optymalne wartości to 5 CPC za lajka i 6 za suba.

   Zatwierdzamy i monitorujemy statystyki w My Sites.

   2. Enhanceviews - serwis wyjątkowy, bo oferujący dowolnej długości wyświetlenia (co przy obecnym algorytmie youtube stanowi bardzo istotny czynnik). Pozyskamy tutaj też komentarze.

   Ref: http://www.enhanceviews.com/rpage.php?r=8OASVoxrZ8U=
   Czysty link: http://www.enhanceviews.com

   A) Ekspresowe zbieranie punktów.
   * Pobieramy autowaczera - Earn free credits-> Youtube -> Youtube Power Watcher -> Go -> Downloadable
   * Pobieramy "piaskownicę"  (dzięki niej odpalimy wiele autowaczerów na jednym systemie)
   paczka z krakiem: http://egofiles.com/HDG0ZwAug9dfHtNh/Sandboxie-v4.04-&-Patch+Extras.rar
   (W zestawie siedzi instrukcja instalacji w jezyku angielskim. Nie znasz angielskiego a google translator uważasz za zbyt skomplikowany? Nic się nie martw! Specjalnie dla Ciebie wypociłem własną "po ojczystemu". Tutaj: http://www73.zippyshare.com/v/23469380/file.html )
    
   * Po pomyślnej instalacji wchodzimy w Sterowanie Sandboxie i dodajemy kilka/naście/dziesiąt (w zależnosci od potrzeb i wydolnosci systemu/internetu) nowych pisakownic. Teraz w kazdej piaskownicy możemy wlączyć osobnego autowaczera (ppm na autowatcher.exe -> uruchom w piaskownicy).
    
   UWAGA! Do każdego autowaczera należy dodać osobne konto youtube! Inaczej będzie nas prześladował komunikat "Cooling down..." albo "no request available" i nici z przyśpieszenia...
    
   UWAGA 2! Po pierwszym podaniu passów do yt w nowej piaskownicy, należy wyczysci ciastka (File-> Clear Browser Cookies) i zrestartować program. Inaczej nowa piaskownica przyjmie domyslnie ustawienia poprzedniej i będzie się logować na niewlasciwe konto.
    
   Wydawanie punktów.
   * Wchodzimu na główną stronę enhanceviews.com -> Redeem Your Credits
   * Wybieramy typ promocji np: youtube views, podajemy link do naszego filmu i w Ammount ustawiamy ilość żądanych wyświetleń.
   * W View Length wpisujemy przez ile sekund nasz film ma być oglądany - najlepiej ustawić tyle czasu ile trwa nasz film.
   * Delay Time - ustawiamy długośc przerwy między dodaniem kazdego wyswietlenia. Jeśli zostawimy pustą wartośc, wyswietlenia będą nabijane z prędkością ok. 1200 na dobę.
    
   Pozostałe opcje warte uwagi:
   * YoutubeComments - dodawanie wybranych przez nas komentarzy (opcja chwilowo niedostępna)
   * Youtube Video Featuring -  Przez 24 godziny nasz film będzie otrzymywać pozytywne komentarze (powyzej 50 znaków) i pełne wyświetlenia. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że takie komenty są zazwyczaj bardzo dobrej jakości. W trakcie jednego cyklu wpada ich średnio 20.
    
   Standardowo możemy zlecić jednocześnie maksimum 5 różnych akcji, a Video Featuring kosztuje 100k kredytów. Możemy jednak awansować swoje konto do statusu Bronze, Silver lub Gold.  Przykładowo miesięczny status gold kosztuje 250k kredytów, ale zwiększa nam limit jednoczesnych akcji z 5 do 25 oraz obniza cenę Video Feathuring o 50%.
    
   3. HITLEAP - Serwis oferujący jedynie wyświetlenia. Viewsy niestety dosyć krótkie (max 60 sec), ale cały bajer polega na tym, że możemy dowolnie określić źródła odwiedzin, np twiiter, facebook, wyszukajka yt/google itp.
   Uwaga! Promocja za pomocą hitlip ma sens tylko przy koncie premium, jeśli nie chcesz płacić 7 euro na miesiąc - przykro mi, zostaw ten serwis.
    
    
    
   A) Nabijanie punktów.
   Niestety, serwis umożliwia odpalenie tylko jednej sesji jednocześnie i nie udało mi się jeszcze żadnymi kombinacjami realnie przyśpieszyć procesu nabijania.
   Chyba zostaje nam tylko pobrać program (http://hitleap.com/traffic-exchange) i tak jak wszyscy - powoli zbierać minutki.
    
   Wydawanie
   * Wchodzimy w http://hitleap.com/submit-website
   * Podajemy link do filmu,
   * ustawiamy Random Duration najlepiej na  50-60 sec
   * w Traffic Source ustalamy źródło odwiedzin, klikamy w "custom referrer url" i wybieramy stronę z prawej listy. Polecam dodać do każdego filmu przynajmniej facebooka i twittera, odwiedziny z portali spolecznosciowych są wiele warte.
   UWAGA! nigdy nie zostawiajmy domyślnego "http://hitleap.com/traffic-exchange"!
   * w MAXIMUM HOURLY HITS ustalamy częstotliwość wizyt, myślę że nie ma co szaleć, zwykle ustawiam 5/h, lepiej miec mniej wizyt, ale regualrnych, niz wszystko wypstrykać na raz.
    
   Jak za pomocą hitlip promowac film, również pod konkretną frazę? - Załóżmy że naszą niszą jest Metin 2 Yang Generator i pod takie tagi chcemy się wypozycjonować, wchodzimy więc na yt, wpisujemy w wyszukajkę metin 2 yang h@ack a nastepnie kopiujemy link strony (w tym przypadku: http://www.youtube.com/results?search_query=metin%202%20yang%20generator). Następnie wklejamy go na hitlip w okienku "Custom Referrer URL"
    
   4. SYV (Share YouTube Videos) - Serwis niegdyś rewelcyjny, coś jak idealne połączenie enhanceviews z hitlipem. Niestety teraz działają tylko wejscia mobilne i taki stan rzeczy utrzymuje się już bodajże od roku... Sens wyświetleń mobilnych to dyskusyjna kwestia, jedni uparcie twierdzą że to bardzo wartosciowe wizyty, inni zaś - że śmieciowe. Osobiście zbyt krótko bawię się z tym serwisem aby wydać jednoznaczy wyrok, jednak blizej mi do stwierdzenia że raczej warto.
    
   Link: http://www.shareyoutubevideos.com/
    
   A) Nabijanie punktów.
   Po prostu pobieramy program i klikamy start. Nie ma magicznych posobów na przyspieszenie tego procesu, możemy co najwyżej dodać konto yt, ale nie zauważyłem aby zwiększało to przyrost credytów.
    
   Wydawanie
   Tutaj też nie ma specjalnie o czym pisać, ustawiamy zawsze wejscia mobilne, bo inne nie działają, więc tylko zmarnowałbyś credyty.
   UWAGA! Jak podał na forum Administrator SYF - Z obserwacji wynika, że otrzymamy lepszy stosunek wejsc do wydanych punktów zlecając jednorazowo 100 wizyt, niż np 1000.
    
    
   Nie odpowiadam na PRIV.
   Jeżeli macie jakieś pytania, lub sugestie - proszę pisac pod tematem.
    
   Pozdrawiam!
  • Przez domino1
   Do niedawna, aby zgrać jakieś mp3 na mój telefon musiałem wykonać kilka operacji, które nie były za wygodne.
   Przedstawię wam szybki sposób na pobieranie MP3/Video z Youtube i innych serwisów
    
   1. Poberamy aTube Catcher
   2. Na swój smartphone pobieramy program AirDroid
    
   Po zainstalowaniu aplikacji wybieramy odpowiedni profil wyjściowy (taki jaki ma być po konwersji). Przechodzimy do ustawień (klikamy USTAWIENIA) pod przyciskiem pobierz i odznaczamy " Zachowaj pliki źródłowe po konwersji" Wybieramy folder do zapisywania naszych nutek Teraz włączamy airdroid na telefonie, oraz w przeglądarce wchodzimy na: http://web.airdroid.com/
   Skanujemy aplikacją kod z w/w strony i możemy zgrywać piosenki bez podłączania telefonu kablem !
    
   Mi to bardzo ułatwiło pobieranie i zgrywanie utworów, polecam sprawdzić oba programy.
   ATube oferuje również nagrywanie dźwięku, ekranu,konwersację zewnętrznych plików i o wiele więcej !
    
    
  • Przez Ciamciaj
   Witam.
    
   Pokażę wam jak dodatkowo możecie chronić swojego bloga przed atakami. Oczywiście poradnik dla osób korzystających z Wordpressa.
    
    
    
    
    
   W głównym katalogu naszego Wordpressa znajduje się plik wp-login.php.
    
    
    
    
    
   Pobieramy plik na komputer i zmieniamy jego nazwe, np. TWOJA-NAZWA.php
    
    
    
    
    
   Teraz otwieramy ten plik notatnikiem i odnajdujemy wiersz numer 671 (polecam Notepad++ jezeli nie masz numeracji wierszy)
    
    
    
    
    
   Ten wiersz wygląda tak:
    
    
   <form name="loginform" id="loginform" action="<?php echo esc_url( site_url( 'wp-login.php', 'login_post' ) ); ?>" method="post">  
   W tym wierszu zmieniamy 'wp-login.php' na 'TWOJA-NAZWA.php' czyli na naszą zmienioną nazwę pliku.
    
    
    
    
    
   Teraz wrzucamy spowrotem plik TWOJA-NAZWA.php na serwer, jeżeli na serwerze został plik wp-login.php to go usuwamy.
    
    
    
    
    
   Logujemy się do panelu sterowania naszego bloga używając:
    
    
   http://adresbloga.com/TWOJA-NAZWA.php  
   Jeżeli się zalogowaliście to wszystko działa poprawnie, jedynie przy wylogowywaniu może wam wyskoczyć że nie ma takiego pliku serwerze czy coś takiego, ale tym się nie przejmujcie wylogowanie jest poprawne. Zresztą możecie to sprawdzić, jak wejdziecie na strone logowania to znów poprosi was o login i hasło 
    
  • Gość OceanFire
   Przez Gość OceanFire
   XRumer – program pod Windows służący do pozycjonowania stron internetowych. Aplikacja automatycznie rejestruje się na popularnych typach forów dyskusyjnych i spamuje je postami z linkiem do wybranej strony, dzięki czemu liczba odwiedzin na stronie wzrasta, podobnie jak pozycja w wynikach wyszukiwarek internetowych. Obsługuje automatyczne rozpoznawanie CAPTCHA, aktywacje e-mailowe przed wysłaniem wiadomości na forum, rejestrowanie nowych e-maili, użycie proxy (tak by administrator forum nie zorientował się po adresie IP że spamuje go ta sama osoba). Potrafi też dodawać wpisy na blogach oraz księgach gości, choć nie jest to jego głównym zadaniem.
    
   Automatyczne zakładanie skrzynki pocztowej na ogólnodostępnych serwisach. Potwierdzania e-maili akywacyjnych, niezbędnych do zakończenia procesu rejestracji na forum/platformie blogowej. Uzupełnianie (tworzenie) danych profilowych użytkownika, których program używa do rejestracji na forum - możliwość używania wielu zmiennych celem tworzenia unikalnych nicków. Możliwość umieszczania linków w danych profilowych - widocznych na stronie profilowej użytkownika. Tworzenie nowych tematów na forum lub odpowiadanie w istniejących już wątkach. Program potrafi wyszukać powiązane tematycznie wątki lub umieszczać posty w kategoriach bez określonego tematu. Możliwe jest zakładanie określonych tematów z jednego konta użytkownika, następnie odpowiadanie na dany temat z odrębnego konta - utrudnia to moderatorom zaklasyfikowanie wpisu jako spamowego (gdy wpisy powiązane są tematycznie). Wysyłanie prywatnych wiadomości do użytkowników forum. Nie jest do żaden fejk.
   Download poprzez AstroCash, by nie narazić się na zbyt dużą ilość pobrań.

   W pliku znajdziesz link do hostingu gdzie znajduje się upload maszyny wirtualnej.
   http://hostujmy.pl/download/287672/DNhY2Y
  • Przez Paweł
   Paweł & Seo4u
   Chciałbym przedstawić wam SeoDuo - projekt który jest wynikiem współpracy programisty i pozycjonera. W skrócie - Michał (@SEO4U) odpowie na wasze wszystkie pytania odnośnie SEO - przeprowadzi audyty, ustali potrzebny budżet, stworzy strategię działań SEO a ja według wytycznych dostarczę wsparcie techniczne co w efekcie zmniejszy ilość wykonywanej pracy do niezbędnego minimum. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do SEO - jesteśmy w stanie zrobić właściwie wszystko co związane jest z marketingiem internetowym.
   Dlaczego My?
   1. Świetna jakość w niższej cenie
   Korzystając z naszych usług (a nie dużych agencji) oszczędzacie pieniądze - nie marnujecie ich na pośredników, sprzedawców, naganiaczy, podwykonawców którzy generują tylko dodatkowe koszty a ich praca nie wnosi nic wartościowego do procesu pozycjonowania.
   2. Indywidualne podejście
   Jest nas dwóch - każdy z nas ma dużą wiedzę w kilku dziedzinach. Jeżeli Twój projekt jest duży lub skomplikowany i nie wiesz gdzie zacząć to kontaktujesz się z nami i znajdujemy rozwiązanie.
   3. Kompleksowe wsparcie
   Interesuje każdy aspekt Twojej działalności - od konkurencji, optymalizacji Twojej strony po rozszerzanie działalności na inne rynki czy techniczne aspekty związane z poszerzaniem asortymentu.
   4. Czas
   Oszczędzacie z nami czas. Nie zastanawiacie się w nieskończoność nad jedną rzeczą - zadajecie pytanie i otrzymujecie odpowiedź i na tej podstawie prowadzicie dalsze działania na swoich stronach. Z nami nie ma czekania dwóch tygodni i chodzenia w kółko myśląc czy będziecie mogli dokonać jakiś zmian na stronie czy nie. Zawsze znajdziemy czas żeby wam odpowiedzieć nawet w wypadku gdy jakaś praca jest w toku.
   5. Tytani pracy 
   Obaj dużo pracujemy - który więcej? Nie wiem. Michał jest osobą sumienną - często niedosypia żeby zająć się sprawami klientów. Jeżeli chodzi o mnie to praca jest jednym z głównych filarów mojego życia. Nawyki które wyrobiłem w ciągu ostatnich kilku lat pomagają mi ogarniać wiele rzeczy którym normalnie bym nie sprostał.
   6. Elastyczność 
   Może nie chcesz kompleksowej obsługi? Interesują Cię konkretne rzeczy i na nich chcesz się skupić? Nie ma problemu. Wyślij do nas zapytanie a zobaczymy co da się zrobić
   7. Brak skomplikowanej umowy 
   Zamawiając u nas jakąkolwiek usługę nie dostaniesz pod nos skomplikowanej umowy na 50 stron. Jeżeli nie odpowiadają Ci nasze usługi to nie musisz się obawiać, że przez następne miesiące będziesz musiał opłacać faktury. Tak jak wspominałem - jesteśmy elastyczni, więc jeżeli chcesz się z nami związać na dłużej to daj znać. Ponegocjujemy i dojdziemy do porozumienia.
   8. Jesteśmy szczerzy do bólu (Ja jestem, Michał jest zbyt uprzejmy żeby czasami powiedzieć co myśli)
   Marketing opiera się w dużej mierze na lekkim oszustwie i manipulacji. Kursy w formie książek reklamowane jako “zmieniające życie na lepsze” to nic innego jak prosta manipulacja oparta na wywoływaniu odpowiednich emocji - gdybym nie wiedział tego co wiem, to temu uśmiechniętemu Panu z reklamy na YouTube uwierzyłbym na słowo. On przecież jest taki miły - serio chce żeby moje życie było lepsze. Taki z niego dobrodziej. Reklama piwa? Zawsze ten sam schemat - pijąc nasze piwo będziesz fajny i poznasz wielu ludzi. Tak - to będziesz Ty! (Jeżeli tylko kupisz czteropak naszego sikacza). Suplement diety wspierający pracę wątroby, ale przy okazji wspomagający odchudzanie? Pewnie. Zadbam o wątrobę i przy okazji się odchudzę. Nie muszę więcej chować tabletek na odchudzanie - te przecież są na wątrobę! Zrzucanie wagi to tylko efekt uboczny, a mi nie o to chodziło (;
   Ja będę z Tobą szczery
   Zajmujemy się tym czym się zajmujemy nie z dobroci serca, chęci zmiany czyjegoś życia na lepsze czy jakiś innych bzdurnych zakłamanych powodów. Czytasz ten temat bo chcesz zainwestować w swój biznes. Interesują Cię pieniądze - tak samo jak nas. Wszystkie działania które będziemy podejmować w ramach świadczonych usług mają na celu sprowadzić naszemu klientowi jak najwięcej dobrze konwertującego ruchu który przełoży się na wyniki finansowe. Więcej zer na Twoim koncie oznacza więcej zer na naszym. Nam taki układ pasuje - a Tobie?

      
   Krótko o usłudze
   Konsultacja jest bezpłatna!
   Odpowiemy na Twoje pytania, przeanalizujemy Twoją stronę pod kątem optymalizacji, ustalimy co trzeba będzie zmienić, co dodać a co wyrzucić aby strona lepiej radziła sobie w walce o pozycje. Oczywiście w cenę usługi wlicza się również profesjonalny link building, monitorowanie wyników i wszystkie inne mniejsze lub większe działania. Cała strategia jest przygotowana pod Ciebie. Usługa jest kompleksowa.

   Co otrzymasz po konsultacji?
   - Widełki miesięcznego budżetu jaki przydałoby się przeznaczyć na pozycjonowanie
   - Informacje jak na ten moment Twoja strona wygląda ogólnie i na tle konkurencji
   - Propozycję kierunku rozwoju strony (Nie tylko pod kątem SEO)
    
   F.A.Q
   1. Jeżeli macie taką ogromną wiedzę to czemu nie prowadzicie wspólnych projektów tylko oferujecie usługi?
   Prowadzimy wspólne projekty. Działamy w specyficznych niszach więc wasze strony nie stanowią dla nas konkurencji. Usługa SEO jest tylko sposobem na dywersyfikację zarobków i pełne wykorzystanie wielu narzędzi które stworzyłem na własne potrzebny.
   2. Czy są rzeczy których nie zrobicie?
   Oczywiście. Na ten moment nie prowadzimy kampanii płatnych reklam np. Google Ads. Nie podejmujemy się również działań na stronach które zawierają nielegalne treści.
            
   3. Czy moje projekty są w waszych rękach bezpieczne?
   Nie jestem w branży od dzisiaj. Wiem o tym, że wiele osób prowadzi bardzo niszowe działalności - musicie sobie radzić sami z wieloma rzeczami, bo zapytanie kogoś nawet o poradę może się wiązać z powstaniem konkurencji. Rozumiem to.
   Dla wszystkich którzy mają jakieś obawy powiem tak - wszystkie rzeczy o których rozmawiam z innymi zawsze zostawiam dla siebie. Nie mam nawet w zwyczaju wdrażać swoich bliskich w to co robię - wiedzą, że pracuję w branży IT i tyle. Nie wrzucam screenów do galerii na forum, nie prowadzę i nie mam zamiaru w przyszłości prowadzić żadnego portfolio. Wszystkie pytania typu - “Czy ten użytkownik korzysta z waszych usług?” z dołączonym screenem z galerii lub linkiem do dziennika na forum będą ignorowane. Jeżeli ktoś z was chce podzielić się opinią o nas - proszę bardzo. Nie masz ochoty tego robić? Nikt nie będzie Cię nagabywał.
   4. Czy zamawiając różne usługi lub usługi dla kilku moich stron mogę liczyć na rabat?
   Oczywiście. W takich przypadkach rabaty są ustalana indywidualnie. Posiadając u nas więcej zleceń możemy ograniczyć koszty związane z ich realizacją!
   5. Czy macie coś w rodzaju systemu poleceń lub programu partnerskiego?
   Tak. Jeżeli masz znajomego któremu chciałbyś polecić nasze usługi to daj nam wcześniej znać. Nie wypłacamy prowizji w tradycyjny sposób - ale możemy zmniejszyć kwoty faktur za Twoje usługi w zamian za polecenie naszego serwisu innym.
   6. Czy możesz podać jakieś przykładowe widełki cenowe kompleksowych usług które nie są ujęte na waszej stronie?
   Oczywiście - pamiętajcie, że wszystko jest ustalane indywidualnie i dla każdego waszego projektu cena będzie inna. Ceny prowadzenia kampanii SEO zaczynają się od 500zł netto za miesiąc.
   Kontakt:
   Michał
   Sprawy: Wszystkie zagadnienia związane z SEO, Afiliacja
   Preferowane formy kontaktu: Email: kontakt@seoduo.pl
   Paweł
   Sprawy: Zagadnienia techniczne, konwersja, analiza domen, analiza konkurencji, automatyzacja, audyty marketingowe, content, wsparcie marketingowe, sprawy ogólne i wszystko inne
   Preferowane formy kontaktu: Wiadomość prywatna na forum, Email: kontakt@seoduo.pl
   Uwaga!
   Dla użytkowników forum przygotowaliśmy coś specjalnego! Jako że serwis jest nowy to dla jednego wybranego przez nas użytkownika poprowadzimy dwumiesięczną kampanię SEO!
   1. Odpowiedz w tym temacie dlaczego właśnie Tobie powinniśmy poprowadzić kampanie. Pisząc swoją odpowiedź bądź kreatywny - przekonaj nas!
   2. Ze względu na pełnioną przeze mnie funkcję moderatora z zabawy muszę wykluczyć z zabawy moderatorów, administratorów, tutorów, mentorów, właścicieli serwisów afiliacyjnych i wszystkich innych pełniących funkcje na forum. W zabawie nie mogą brać udziału także osoby oferujące usługi SEO na forum make-cash. Dodatkowo z mojej strony wykluczam z zabawy użytkowników @ziomgg , @Muraszczyk, @JayD, @zaglebiok, @zbyszeq, @Yoshimitsu - osoby które wymieniłem wykluczam ze względu na osobiste powiązania, prywatną znajomość lub zwyczajną sympatię. Nie chciałbym być oskarżony o bycie stronniczym.
   3. W zabawie mogą brać użytkownicy z elitą i bez elity. 
   4. Nie ma limitu postów ani reputacji.
   5. Osobę której poprowadzimy kampanię wybierzemy z Michałem wspólnie dnia 01.10.2020r
   6. Zgłaszać się można do dnia 30.09.2020r
   7. Zajmiemy się tylko gotową stroną - na Twojej domenie musi coś "stać".
   8. Nie zajmiemy się także stronami z bardzo trudnymi niszami przy których potrzebny byłby ogromny budżet lub wiele miesięcy/lat działań aby zobaczyć jakieś efekty (np. LP z viagrą)
   Co otrzyma wybrana osoba?
   a) Analizę SEO strony
   b) Analizę konkurencji
   c) Informacje o zmianach które trzeba będzie wprowadzić na stronie
   e) Linkowanie strony według ustalonej strategii
   Strona: SeoDuo.pl
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .