Skocz do zawartości

6 wspaniałych wydawców i 6 pytań, które odmienią Twoje spojrzenie na afiliację!


FireAds

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

 

Zaczynasz przygodę z marketingiem afiliacyjnym lub szukasz inspiracji?

Zapytaliśmy 6 wydawców o ich przemyślenia i rady na start.

 

Z tego artykułu dowiesz się:
 

·         o czym powinieneś pamiętać zaczynając karierę wydawcy w sieci afiliacyjnej

·         jakie miejsca pod promocję w internecie mogą przynieść Ci dochód

·         na jakie kampanie zwrócić uwagę

·         jak nie spoczywać na laurach i skalować wyniki

 

O poglądy dotyczące marketingu afiliacyjnego zapytaliśmy 6 wydawców o różnym stażu:

 

1. Bazyl

2. Patrykovsky

3. Derciak

4. Rodimop

5. Etokox

6. Rafi91

 

1. Bazyl

 

Marketingiem afiliacyjnym zajmuje się od:

Od około 2012 roku.

Moja rada dla osób startujących z marketingiem afiliacyjnym:

Wiele początkujących osób, które znajdą gdzieś serwis umożliwiający zarabianie na afiliacji nie potrafią się na nim odnaleźć. Jest to dla nich coś nowego. Niestety, ludzie w większości są mało zdeterminowani i już po kilku próbach odpuszczają i zniechęcają się do nauki nowych rzeczy. Dzieje się tak również w przypadku osób zaczynających w świecie afiliacji. Mimo starań, po krótki czasie nowi się poddają. Więc moją radą jest przede wszystkim bycie zdeterminowanym i nie odpuszczaniu po paru porażkach. Nie znam żadnej osoby, która na początku swojej przygody od razu zaczęła zarabiać porządne pieniądze, wszystko przychodzi małymi krokami. Drugą sprawą jest rozmowa, powinniście się pytać bardziej doświadczonych osób, gdzie popełniacie błędy oraz w jaki sposób można to poprawić. Jestem w stu procentach przekonany, że zawsze znajdzie się bardziej doświadczony użytkownik, który z miłą chęcią odpowie na kilka pytań laika. W przypadku FireAds jest wbudowany czat, który właśnie umożliwia prosty sposób na komunikację z innymi użytkownikami. Dodatkowo w tym serwisie działa oficjalnie Mentor, czyli osoba, której praca polega właśnie na pomaganiu nowym użytkownikom. Mówiąc w skrócie, po pierwsze nie zniechęcajcie się brakiem zarobków na początku, jeżeli będzie sumiennie pracować na pewno się one pojawią.  Po drugie rozmawiajcie z osobami bardziej doświadczonymi, które będę mogły pomóc Wam rozwiać Wasze wątpliwości.

Miejsca do promocji kampanii, które moim zdaniem mają potencjał:

Tak naprawdę miejsc promocji jest tyle ile istnieje stron internetowych. Moim zdaniem najskuteczniejsze jest stworzenie własnej strony i pozycjonowaniu jej, aby była na jak najwyższych pozycjach w przeglądarce. Pozwala to wygenerowaniu organicznego ruchu, który tak naprawdę jest najlepszy. Możemy samemu zająć się pozycjonowaniem, albo zlecić to profesjonalnej firmie, która się tym zajmuje (od siebie mogę polecić seo4u.pl). Na drugim miejscu są social media, wiele osób mówi, że nie da się już w takich miejscach jak facebook czy instagram zarobić. Uwierzcie mi, da się, wystarczy trochę pomyśleć poza szablonem. Do tego możemy dorzucić płatne reklamy, które przy dobrej konfiguracji potrafią zapewnić nam spory zysk z inwestycji (ROI).

Moim zdaniem najskuteczniejsze typy kampanii:

Aktualnie najbardziej skutecznymi oraz najbardziej dochodowymi(w stosunku ruchu do zarobków) są to kampanie konkursowe SOI oraz kampanie ero. Oba typy są zaliczane za jedynie poprawne wprowadzenie danych.

Moje długoterminowe cele:

Chyba jak każdy użytkownik w tej branży chciałbym osiągnąć wolność finansową pracując jedynie w domu. Piękna rzecz, gdy po przebudzeniu zamiast lecieć przez całe miasto do pracy, Ty bierzesz jedynie laptopa na kolana i możesz zacząć pracować, o której godzinie Ci się podoba. Po drugie chciałbym zacząć podróżować po świecie utrzymując się jedynie z pieniędzy zarobionych w Internecie, dzięki afiliacji jest to możliwe, wystarczy mieć dostęp do internetu ?

Wybrałem FireAds ponieważ:

Ponieważ jestem związany z tą firmą od początku swojej przygody. Nie wyobrażam sobie aktualnie zarabiania w innym serwisie. Najbardziej cenie sobie support, który jest dostępny 24/7 i w kilka chwil potrafi rozwiązać, każdy problem. Wspaniała jest również atmosfera w community, każdy jest równy, nikt na nikogo nie patrzy w inny sposób, bo więcej zarabia albo jest administratorem. Jak to ktoś kiedyś mądry powiedział „Come as guest, stay as family”.

 

2. Patrykowsky

 

Marketingiem afiliacyjnym zajmuje się od:

 Styczność z afiliacją miałem już w 2013/2014 roku. W tym czasie, jak większość z was pewnie wie, na rynku Polskim (i nie tylko) królowały programy SubSMS, w których także swoją cegiełkę dołożyłem.

Moja rada dla osób startujących z marketingiem afiliacyjnym:

Jeśli zaczynasz zabawę z afiliacją, jestem pewny, że obcowałeś już z wieloma portalami czy aplikacjami typu Facebook, Instagram... jestem także pewny, że nie raz rzuciły Ci się w oczy ogromne liczby lajków pod postami, ogromne liczby osób lubiących dane strony i fanpejdże, czy ogromne liczby osób należące do danych grup. Warto to wykorzystać, bo kto w dzisiejszych czasach nie korzysta z tego typu portali? Masz ogromne pole do popisu! Być może warto zacząć właśnie od social mediów?

Miejsca do promocji kampanii, które Twoim zdaniem mają potencjał:

Ludzie każdego dnia szukają w internecie najróżniejszych rzeczy, często trafiają na różne blogi, fora, czaty itd. Myślę, że największy potencjał mają strony internetowe, które mogą przyciągać nawet tysiące użytkowników każdego dnia przy odpowiedniej promocji i jakości strony. Ale nie zapominajmy o social mediach, czy płatnych reklamach typu Google Ads, Facebook Ads - to zawsze ma potencjał. :)

Moim zdaniem najskuteczniejsze typy kampanii:

W moim przypadku znakomicie sprawdza się erotyka i programy konkursowe... któż nie chciałby wygrać czegoś zupełnie za darmo? Aaa! Ważne, żeby kampania była typu SOI (single opt-in)... nikt przecież nie lubi potwierdzać maila :D

Moje długoterminowe cele:

Tworzenie stron internetowych i budowanie ogromnego zaplecza social media

Wybrałem FireAds ponieważ:

Cóż, tak szczerze to nawet do końca nie pamiętam, ale wiele osób polecało FireAds ze względu na administrację no i to, że nie tną leadów. Mięli rację! :)

 

 

3. Derciak

 

Marketingiem afiliacyjnym zajmuje się od:

Właściwie tak konkretnie zajmuję się od paru miesięcy, a pierwsze kroki stawiałem rok temu.

Zamierzam działać oczywiście dalej, rynek ma spory potencjał i zapotrzebowanie.

Oferuje coraz więcej , a to oznacza więcej możliwości!

Moja rada dla osób startujących z marketingiem afiliacyjnym:

Na samym początku trzeba zdobywać wiedzę. Bez stosownej wiedzy możemy napotykać bardzo dużo komplikacji, których rozwiązania znajdujemy w miarę tego jak bardzo szybko wejdziemy świat afiliacji. Na starcie przygotował bym się z bojowym nastawieniem jako początkujący. Nie ma nic za darmo, a co najważniejsze, nie możemy się poddawać, gdy nasze działania nie przynoszą natychmiastowych zysków. Wystarczy mieć chęci, pracować i testować nowe metody promocji. Zysk z pewnością z czasem się pojawi, potem zostaje już tylko skalowanie wyników i działanie na nowych płaszczyznach w celu jeszcze większych zarobków. Afiliacja to bardzo dynamiczna branża dająca wiele możliwości i to jest bardzo fajne!

Miejsca do promocji kampanii, które Twoim zdaniem mają potencjał:

Zdecydowanie social media to bardzo spore źródło pozyskiwania nowych leadów. Każdy z nas korzysta z nich codziennie, a możliwości są nieskończone. Tym samym początkujący wydawca na pewno skusi się na taką formę promocji. Jest ona moim zdaniem najprostsza. Pozwoli też odłożyć budżet na być może plany innego sposobu promocji typu SEO Które jest dosyć kosztowne a przynosi bardzo dobre zyski.

Moim zdaniem najskuteczniejsze typy kampanii:

Tak naprawdę wszystko jest skuteczne jeżeli posiadasz odpowiednie miejsce promocji i grono odbiorców, jednak kampaniami, które wyróżniają się popularnością jest erotyka oraz kampanie konkursowe. Są one bardzo dobre na początek, ale i nie tylko. Wiele osób działa od samego początku tylko na nich, ponieważ bardzo dobrze się sprawdzają, a odbiorcy chętnie korzystają z tych ofert.

Moje długoterminowe cele:

Na pewno odkrywać wiele więcej metod promocji, aby zarabiać jeszcze więcej! O czym też wspominałem w radach dla początkujących. Celem na pewno będzie zakup fajnego autka, może coś więcej. Jestem jeszcze młody, mam 19 lat i mam sporo czasu na testowanie oraz sprawdzanie nowych metod. Tak więc jako cel stawiam budowanie coraz to lepszego zaplecza co przyniesie jeszcze większy dochód, realizowanie marzeń napędza mnie do pracy!

Wybrałem FireAds ponieważ:

Ogromnym atutem są stawki. Warto też wspomnieć o unikatowym systemie wypłat oraz gwarancji zatwierdzania leadów po 7 dniach na saldo do wypłaty. Zawsze wiemy kiedy i ile będziemy mieć do dyspozycji bez proszenia i pytania o walidację. Dodatkowo bardzo dobry kontakt z supportem - można by powiedzieć, że 24/7 co gwarantuje bardzo szybkie rozwiązywanie wszelkich problemów. Jako patrona posiadają CashGroup pod skrzydłami najlepszego mentora jakiego znam. Tak więc początkujące osoby otrzymują solidne wsparcie i merytoryczną wiedzę totalnie za darmo!

 

4. Rodimop

 

Marketingiem afiliacyjnym zajmuje się od:

Około jednego miesiąca. Tyle wystarczyło, aby osiągać dniówki na poziomie 1000 PLN + przy konkretnej pracy bez wymówek.

Moja rada dla osób startujących z marketingiem afiliacyjnym:

Nie poddawać się, dążyć do celu i szukać nowych rozwiązań. Przede wszystkim rozwijać swoje metody promocji.

Miejsca do promocji kampanii, które moim zdaniem mają potencjał:

Sky is the limit.

Moim zdaniem najskuteczniejsze typy kampanii:

Według własnych preferencji. Osobiście wydaje mi się, że erotyka oraz konkursy.

Moje długoterminowe cele:

Stworzyć pasywny dochód generujący minimum 100 tysięcy złotych miesięcznie.

Wybrałem FireAds ponieważ:

Dobry Mentoring, miły i szybko odpowiadający support. Wielka ilość promocyjnych stawek

 

5. etokox

 

Marketingiem afiliacyjnym zajmuje się od:

Od Marca 2019 roku.

Moja rada dla osób startujących z marketingiem afiliacyjnym:

Bardzo dużym błędem początkującego jest szukanie miejsca do promocji pod daną kampanię. Temu też nowej osobie radziłbym, aby na początku zaczęła od znalezienia miejsca, w którym można promować oferty, a następnie dobrała odpowiednią kampanię pod dany ruch.

Miejsca do promocji kampanii, które Twoim zdaniem mają potencjał:

Moim zdaniem, najlepszymi miejscami do promocji są miejsca, z których ludzie na co dzień korzystają - czyli Social Media / Google.

Moim zdaniem najskuteczniejsze typy kampanii:

Kampanie pożyczkowe, ponieważ kierowane są one w zdesperowane osoby, które potrzebują danego produktu. Przy dobrym dobraniu ruchu naprawdę można zyskać ładną konwersję, a stawki na tych ofertach są naprawdę wysokie.

Moje długoterminowe cele:

Stworzenie własnego produktu, który mógłbym sprzedawać za pomocą sieci afiliacyjnych

Wybrałem FireAds ponieważ:

Jestem związany z tą firmą od 2013 roku.  Nigdy na jej się nie zawiodłem i temu też tu dalej jestem :)

 

6. Rafi91

 

Marketingiem afiliacyjnym zajmuje się od:

Odkąd pamiętam! Od okolo 6 lat :)

Moja rada dla osób startujących z marketingiem afiliacyjnym:

Zaangażowanie i dążenie do celu. Pomimo dniówek "groszowych" nie poddawaj się i szukaj innych możliwości!

Miejsca do promocji kampanii, które moim zdaniem mają potencjał:

SEO, SEO, SEO!

Moim zdaniem najskuteczniejsze typy kampanii:

Wszelkie kampanie CPS dotyczące sprzętu AGD

Moje długoterminowe cele:

Budowa portalu w postaci porównywarki produktów AGD

Wybrałem FireAds ponieważ:

To najlepsza sieć afiliacyjna w Polsce, wypłaty na czas, żadnych problemów w porównaniu do innych sieci nie było, wysokie stawki i zacny support!

 

 

spacer.png

spacer.png

  • Super 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Powiem tak :P Reklama nie kłamie i da się zarobić swój pierwszy milion ;)

Wystarczy chcieć i wiedzieć, że można - wtedy idzie z górki, powodzenia dla wszystkich zaczynających przygodę z zarabianiem w internecie i niech to będzie obowiązkowa lektura z dużą dawką motywacji dla każdego początkującego :)

"Od wszystkich znanych reguł istnieją wyjątki; wyjątki są liczniejsze od reguł; jeśli opanowałeś wszystkie wyjątki, to nie wiesz już, jakich dotyczą one reguł."

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .