Skocz do zawartości

A może czas nagiąć, do rywalizacji stanąć?


Rożek

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanowiłem się trzy razy, przedwczoraj, dzisiaj i teraz pisząc ten temat.


Oso cho dzi? Administrator, lub lider zabawy** wyznacza niszę. Nie musi być to NAJNOWSZA nisza bo konkurs nie będzie polegał na zarobieniu jak największego pieniążka tylko polega na uzyskaniu bardzo ładnie prezentującej się prezentacji swojego pomysłu.

 

Sam uważam, że będzie to niezłą zabawą, sprawdzeniem własnych sił a także otwarcie się na ocenę innych. W myślach, widzę jak sobie nawzajem się wspieracie czy też pomagacie.
 

*edit*
Zadanie do wykonania: Film 2m, przedstawiającą niszę.
*edit*

 

 

A dla tych najmłodszych, będzie to także frajda.Fabryka reputacji - bo Ja sam wystawie repa za udział w konkursie, a jeżeli w kolejnych edycjach będzie widać efekty wystawią także inni***.

 

** - lider zabawy, osoba która wygrała poprzednią edycje / w ubiegłym tygodniu

*** - Ci którzy, wystawiają rozsądnie reputacje lub do dodania otuchy - prawda?
 

               Zwyciężca konkursu otrzymywał by skromne 10reputacji. Czas tematu niszy/konkursu jeden tydzień              

 

Czekam na dyskusje, bo temat motywacyjno-inspiracyjny użytkowników właśnie się zaczął.

Edytowane przez Rożek
 • Super 4
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Bardzo ciekawy pomysł. Jeżeli dobrze zrozumiałem to miałoby to wyglądać mniej więcej tak że my rzucamy jakąś niszę, wcześniej zapisani do konkursu biorą ją pod lupę i kto więcej wyciągnie z niej w ciągu x czasu ten wygrywa konkurs? Jeżeli tak to ekstra pomysł ;) Będzie trzeba tylko pomyśleć nad jakąś dyskrecją i doborem konkursowiczów tak by osoby zachowywały się fair wobec siebie. 

fb iz my luv

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze zrozumiałem to tak, że design hacka będzie się liczył, a nie tylko ilość pobrań. Ciekawy pomysł. To kiedy zaczynamy?

 

Nie, raczej design czy cokolwiek to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. W konkursach liczy się inwencja uczestnika więc ocenie będą podlegały jedynie wyniki ;) Jeżeli dojdzie do zorganizowania takiego konkursu przez administrację to ja będę raczej zachęcał chłopaków do rzucenia jakiejś legit niszy, a nie hacka (znając Termika to nie będę musiał dwa razy prosić).

fb iz my luv

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli zupełnie co innego. Każdy z nas tworzy VIDEO prezentację filmu, ebooka, programu, gry, hacka do gry itp..

A) Jakość prezentacji oceniamy według:

+ Dobieranych kolorów

+ Dobieranej muzyki

+ Dobieranych efektów, animacji itp

+ Wybranych słów.

B) Opis filmu oceniamy według:

+ Użytych tagów

+ Wybranej kategorii

+ Opis pod filmem

+ Nazwy filmu

C) Dodatkowe atuty takie jak:

+ Strona www/blog itp.

+ Użyte kodeki.

Możemy zrobić także konkurs kto najwięcej zarobił na niszy, ale wtedy za duży kocioł moim zdaniem. Bo raz, że autor może nabijać sobie pobieranie ( co jest dziecinne proste i do tego zwróci mu się hajs ) to dwa wiarygodność niektórych osób może być krucha :)

Edytowane przez Rożek
Odnośnik do komentarza
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .