Skocz do zawartości

ALL IN ONE PROFITS - Duże możliwości


poverejay

Rekomendowane odpowiedzi

12850902217466697319.png

Bardzo ciekawy projekt. ALL IN ONE PROFITS czyli w skrócie A.I.O.P działa już od około 2 lat. Cały system składa się z kilkunastu narzędzi do e-marketingu. To podstawa aby realnie działać i zarabiać w Internecie.

Są to między innymi:
-hosting
-autoresponder
-rotatory
- Splash Builder
- trackery
itp.

Narzędzia są bardzo konkurencyjne w stosunku do firm o podobnym działaniu.
Według mnie, nawet lepsze. Przykładowo w innej firmie tego typu można podpiąć tylko 4 domeny a w AIOP - bez ograniczeń. W innej na autoresponder jest tylko 1 tys. osób w AIOP - bez ograniczeń.

Koszt miesięczny to 10$ plus 1,5 $ opłaty za procesor, lub 20$ jeżeli wybierzemy drugi plan. Róznica polega na tym że przy drozszym planie mamy dostępnych więcej narzędzi do wykorzystania.

Dostępne procesory: Paypal, OkPay oraz STP.

Wypłaty realizowane są codziennie, 7 dni w tygodniu i czas oczekiwania na wypłatę to z reguły max. 24 godziny (czasem otrzymuje się wypłatę nawet w ciągu godziny).
W All In One Profits jedyny Twój koszt to $10 lub $20 w zależności od wybranego abonamentu, czyli budujesz swój biznes od kwoty ok. 40zł miesięcznie. KAŻDY może sobie pozwolić na takie koszty, jeżeli tylko poważnie podejdzie do tematu.

Oprócz narzędzi dostępnych w firmie mamy bardzo dobry Plan Marketingowy.
Pisząc więc o planie zarobku, zobaczysz bardzo istotny element:
- po pierwsze, że otrzymujesz prowizje z co drugiej osoby, czyli z 1,3,5,7 itd. (od 2,4,6,8 itd. - prowizje otrzymuje Twój sponsor)
- po drugie - przy abonamencie za $10, otrzymujesz 100% prowizji (czyli $10)
Trzeba pamiętać, że dodatkowo jest pobierana opłata procesora płatniczego w kwocie $1,5 czyli łącznie płacisz $11,5.
...czyli z tego wynika, że wystarczy zaprosić jedną osobę do AIOP, która opłaci abonament i masz zwrot $10 - jak zaprosisz 3 osoby, to masz zwrot całej kwoty, którą wydasz + zarobek $8,5... ale nie jednorazowo, tylko co miesiąc, dopóki tamte osoby będą opłacały abonamenty i korzystały z narzędzi AIOP.


W naszej grupie, każdy partner otrzymuje bezpłatnie dostęp do szkoleń w zakresie generowania ruchu i źródeł, skąd go pozyskiwać, tak aby skuteczność naszych działań była jak najwyższa.

W ramach współpracy otrzymasz:
– gotowy system do promowania firmy na rynkach anglojęzycznych
– gotowy system wraz z stronami przechwytującymi do promowania firmy w Polsce i budowania własnej listy mailingowej
– dostęp do zamkniętego systemu szkoleniowego, za pośrednictwem którego, zobaczysz jak się poruszać w swoim biurze oraz jak korzystać z poszczególnych narzędzi marketingowych (których możesz używać do budowy/promowania dowolnego biznesu w Internecie). Dowiesz się gdzie i jak promować Twój dowolny biznes
…i dużo więcej w najbliższej przyszłości…

Bardzo mi się podoba to że nie musimy robic żadnych weryfikacji kont itp. rzeczy. Zarabiamy i bezpośrednio z procesora z którego opłacaliśmy abonament też na niego wypłacamy.

AIOP Reflink:

http://www.allinoneprofits.com/?id=poverejay

AIOP Czysty link:

http://www.allinoneprofits.com

Ps: Osoby zainteresowane zapraszam przed rejestracją w AIOP na PRIV. Przeprowadze w kilku prostych krokach przez proces rejestracji i praktycznie w kilka chwil pokaże jak działamy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

 • 4 tygodnie później...Prosta Metoda Budowania Biznesu Online

Strona na której każdy dowie się konkretów odnośnie firmy AIOP.

http://jakzarobic1.000usd.pl/rejestracja

oraz

moja prezentacja do All In One Profits.Moi partnerzy podobną dostają bez moich danych osobowych oraz dodatkowo masę innych narzędzi, jak plakaty itp możliwości promocyjne do tego oraz innych biznesów.

64603855688414768387.png

Po aktywacji partnera, otrzymuje on również dane do panelu gdzie pokazujemy jak działać oraz promować firmę.

AIOP to świetny biznes, kolejna moja wypłata na Paypal

28491606742444528586.png
Odnośnik do komentarza
 • 1 miesiąc temu...

Nowosci-w-AIOP.jpg

Otrzymaliśmy nowości od firmy All In One Profits na swoje e-maile. Dodano nowe produkty dla użytkowników PRO. Dodatkowa możliwość tworzenia wszelkiego rodzaju stronach powitalnych, stron docelowych, lejków sprzedażowych lub kompletnych stron internetowych, bez umiejętności technicznych. Wszystko zintegrowane z Autoresponderem a także opcją łączenia stron animacji, tła czy stron wideo. Biblioteka "Gotowych szablonów" gdzie też możemy dodać własne, można teraz zbudować praktycznie każdą stronę w ciągu kilku minut ...Wszystkie szablony są łatwo konfigurowalne poprzez proste formatowanie. Mogą zostać opublikowane na Facebook lub publikowane w formacie HTML czy też zapisane na komputerze. Szczegółowe informacje na ten temat a więc instrukcje, każdy znajdzie w swoim Back Office. Wkrótce zostaną dodane nowe rozszerzenia i możliwości do Basic.

platnosc-karta.png

Jeszcze niedawno temu, dla niektórych osób dużym „bólem” była kwestia płatności za abonament przy pomocy procesorów płatniczych – i tutaj jest Dobra Wiadomość ponieważ działa już system płatności kartami kredytowymi/debetowymi w AIOP. Jest to duże ułatwienie choćby nawet w kwestii pozyskiwania nowych partnerów do swojej grupy w AIOP, bo jest mnóstwo ludzi, którzy jeszcze nie mają założonego konta w jakimkolwiek procesorze płatniczym, ale większość ludzi ma kartę debetową lub kredytową MasterCard albo Visa. Niestety nie można wypłacać zarobków na kartę, czyli nowy użytkownik będzie musiał po rejestracji w AIOP i opłaceniu abonamentu, przypisać do swojego konta w AIOP, swoje konto w procesorze płatniczym do wypłat – jest tutaj jednorazowa możliwość przypisania procesora płatniczego, także warto nowemu partnerowi ten fakt uświadomić, aby założył sobie konto w procesorze płatniczym, z którego będzie mu najwygodniej wypłacać pieniądze na konto polskie (czyli w zasadzie raczej PayPal tutaj sprawdzi się najlepiej) – a dopiero później niech sobie przypisze dany procesor do konta w AIOP (ta opcja znajduje się pod zakładką „Your details” lub pod „Request payout”).
 

Odnośnik do komentarza

Strony Sprzedażowe w AIOP:

obrobiona-strona-sprzedazowa.jpg

ALL IN ONE PROFITS to świetna firma. Taką stronkę sprzedażową możesz utworzyć w jednym z ich narzędzi czyli Splash Builder.

http://www.aiopsplashbuilder.com/splash.php?id=11224

W A.I.O.P wypromujesz również każdą inną firmę czy też program partnerski. All In One Profits polecam również dla osób które stawiają pierwsze kroki w e-marketingu sieciowym.
Dlaczego?
To proste.
Chcesz zarabiać?
..Więc..
Musisz mieć blog do promocji swoich biznesów - << Masz to w A.I.O.P>>
Musisz mieć swoje strony przechwytujące - << Masz je w A.I.O.P>>
Musisz mieć swój Autoresponder - << Masz go w A.I.O.P>>
Musisz mieć swój Rotator Stron z możliwością reklamy - << Masz to w A.I.O.P>>
..i na koniec...
Musisz mieć grupę która pomoże dla Ciebie wraz z sponsorem w każdym aspekcie działań w firmie.
...Masz to w...
A.I.O.P TEAM POLSKA
Warto zaryzykować i wypróbować możliwości jakie nam daje ten system. Jak dla mnie..Rewelacja!

Odnośnik do komentarza
 • 5 tygodni później...

 

 

Dla partnerów naszego zespołu AIOP Team Polska wykonałem kolejną prezentację tego biznesu. Pracując ze mną oraz moją grupą otrzymasz najlepsze materiały do promocji tej firmy. Powyższe video będziesz mógł wykorzystywać na swoich stronach, blogach, profilach Facebook i You Tube, podpinając pod niego swój link partnerski.

Obejrzyj video i zadecyduj czy też chcesz zarabiać w stabilnej, innowacyjnej z dużymi możliwościami zarobkowymi firmie. Zobacz jak z partnerami z naszego Teamu wykorzystuję Internet oraz dostępne narzędzia.
Zarabiaj Online w Domu. !
Nawiązuj relacje partnerskie. !
Buduj struktury w swoich biznesach i ucz się e-marketingu !
Internet to „narzędzie” dzięki któremu coraz więcej osób uzyskuje niezależność finansową.
Polecając jakikolwiek produkt w świecie realnym dostaniesz co najwyżej uśmiech lub podziękowanie. Polecając produkty oraz możliwości zarobku w Internecie otrzymasz Uśmiech! Podziękowanie ….i Prowizje!
Pamiętaj że to nie pazerność a cały schemat opiera się na podstawowym fundamencie „F-P-K” czyli „Firma – Produkt – Klient”. Chyba nie wyobrażasz sobie aby jakikolwiek hipermarket w świecie realnym był wypełniony produktami po brzegi a nie miał..Klientów :). Ta sama zasada odnosi się do „świata wirtualnego” – musi być „F-P-K”.
Podstawowa zasada to projekt, system, firma w której już ktoś zarobił, zarabia i będzie zarabiał! A dlaczego tak się dzieje? Bo kupił – spróbował – i poleca to innym otrzymując za to wynagrodzenie.
Stabilność, możliwości, rozwój, etyka oraz wiedza!
Tym się kierujemy promując produkty firmy

All In One Profits!!!

Nie czekaj na emeryturę – Bardzo możliwe że jej nie dostaniesz w ogóle!
Możesz pracować ze mną i zarabiać…
uczyć się jak promować ten oraz inne biznesy i odnieść sukces w Internecie!

Odnośnik do komentarza
 • 2 miesiące temu...

Zapraszam serdecznie osoby zainteresowane współpracą odnośnie tej firmy na naszą partnerską strone gdzie jest dużo informacji dodatkowych. Obecnie są tam dodani również nasi partnerzy. W planie jest także rotator linków partnerskich dzieki którym osoby aktywnie pracujące w AIOP będą miały łatwiej w kwestii swoich osób w tym biznesie.
http://www.aiopteampolska.eu

 

 

 

Aktualizacja 13.06.2015


1-AIOP.png


[align=center]AIOP i nasz TEAM to dobry zespół. Na pewno nie będziesz żałował. Poza tym to nie "krótki temat" tylko stabilna firma z 4 -letnim stażem. Obecnie na naszej stronce partnerskiej założyliśmy rotator gdzie są losowane linki partnerskie z naszej grupy. Ma to pomóc dla naszych partnerów dodatkowo.

Ostatnie Newsy:

Jeszcze w tym roku czekają Nas duże zmiany w All In One Profits. Oczywiście na lepsze i korzystniejsze warunki dla partnerów tej firmy. Pakiety hostingowe ulegną zmianie: użytkownicy kont PRO będą mieć drugie tyle powierzchni dyskowej (czyli zamiast 500MB, będzie 1 GB) + drugie tyle transferu miesięcznie, co na kontach BASIC.

Super Info!

Strona AIOP ma być w kilku językach (również w języku polskim), także powinno być jeszcze łatwiej promować AIOP, budować swoje źródło dochodu w oparciu o tę firmę. Pojawią się również nowe produkty i usługi. Nad tym wszystkim właściciele firmy pracują już od dłuższego czasu i efekty tej pracy powinniśmy zobaczyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Idziemy w dobrym i pozytywnym kierunku – dlatego też warto już pracować w All In One Profits i w niedługim czasie wykorzystać nowe, zbliżające się udogodnienia.

Z ostatniej chwili!

Ostatnio oddaliśmy do użytku członkom naszej grupy AIOP TEAM POLSKA dwie nowe, świetne strony przechwytujące:
http://jakzarobic1.000usd.pl/sp9
http://jakzarobic1.000usd.pl/sp10
Osoby które do nas dołączą, otrzymują wszystkie narzędzia i dostęp do platformy szkoleniowej http://000usd.pl/panel, którą zbudowaliśmy – BEZPŁATNIE (bez jakichkolwiek haczyków). Zarabiamy tylko na prowizjach wynikających z programu partnerskiego w ALL IN ONE PROFITS, ale nie pobieramy ŻADNYCH opłat od osób z naszej grupy za poświęcany przez nas czas na tworzenie narzędzi i różnych rozwiązań (i ponoszone przez nas koszty) wspomagających działanie/zarabianie w Internecie.
Jeśli chcesz – poświęć trochę czasu, zapoznaj się z tą prezentacją i dołącz do naszej grupy.

Zapraszam również do kontaktu osobistego, jeszcze przed rejestracją. Dla swoich partnerów pomagam też indywidualnie.

Pozdrawiam Wiesław Moroz
Skype: poverejay
kom: 505620533 lub 506521498
FB: https://www.facebook.com/morozwieslaw
 

Edytowane przez poverejay
Odnośnik do komentarza
 • 10 miesięcy temu...
 • 4 tygodnie później...
 • 4 miesiące temu...
 • 1 rok później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .