Skocz do zawartości

Globaloilmatrix - Pamiętasz JBP?


Rekomendowane odpowiedzi

468x60.gif

 

 

Jeżeli ktoś pamięta JBP (JustBeenPaid) i jego potencjał to już się domyśla o czym będzie ten projekt. JBP za czasów świetności dał zarobić dla wielu osób.  W tym również i dla mnie. Mam nadzieję że podobnie będzie z Globaloilmatrix. „Stary” JBP przechodził reinkarnacje (JBP>PC>ACX) i w sumie działa do dzisiaj ale to już nie to co kiedyś. Przez dwa lata działań JBP głównym programistą był Carl Pearson. Za jego kadencji ten projekt działał bardzo dobrze. Problemy zaczęły sie gdy Mann (właściciel JBP) sprzedał go a Pearson odszedł.

Dlatego też Carl Pearson „spłodził”  swój system czyli GOM.  Zobaczymy jak będzie z tym programem. Napisze tylko tyle – Jestem dobrej myśli!

 

Reflink:

http://www.globaloilmatrix.com/?ref=poverejay

Czysty Link:

http://www.globaloilmatrix.com

 

 

Podobnie jak w JBP w Globaloilmatrix dostajemy bonus 10$ na zakup pozycji (Ad Pack). Po rejestracji od razu masz te 10$ i możesz za nie kupić pozycję. Z samego bonusu nie uzyskamy jednak realnego przychodu ponieważ służy on do przetestowania działań i funkcjonalności systemu.

Dlaczego?

Ten 10$ bonusowy Ad Pack przyniesie Nam w ciagu 100 dni po 1,5% dziennie, a wiec po 100 dniach ogółem 15$. Po 40 dniach bedzie on jednak odciągnięty co znaczy, że po 100 dniach pracy tego bonusowego Ad Packa pozostanie 5$.  Z tego 70% idzie do Cash Wallet ( 3,50$ ) a 30% idzie do reinwestycji wBalance ( 1,50$). To znaczy tych 3,50$ nie możemy nawet po 100 dniach wyplacić ponieważ minimum do wyplaty to 15$. Nie możemy również poprzez reinwestycję kupić nowego Ad Packa ponieważ najmniejszy Ad Pack kosztuje 10$, a będziemy mieli tylko 3,50$ na koncie w e-Wallet.

Dlaczego tak jest?

Myślę że nie ma potrzeby odpowiadać na to pytanie.

Istnieje natomiast możliwość promocji swojego linka referencyjnego. Osoby takie mogą zbudować sobie strukturę i zarabiać prowizje do 5 generacji. Zarobione w ten sposób pieniądze, będą mogli  wypłacić ( od 15$ ) lub użyć na zakup własnego Ad Packa.

W projekcie mamy trzy plany inwestycyjne:

1. inwestycja 10$ zarabia 135% (można kupic za nie 10$ bonusu).
dostajemy 1500 kredytow na reklame oraz banery.
2. inwestycja 25$ zarabia 150%. Dostajemy 2500 kredytow na strone i banery
3. inwestycja 50$ zarabia 165%. dostajemy 5000 kredytow na strone i banery

Surfowanie w Globaloilmatrix nie jest wymagane.

 Procesory Płatnicze:

 

Perfect Money, SolidTrustPay, EGO Pay, Payeer, Bitcoin

 

 

Program Partnerski:

1. poziom 5%,
2. poziom 3%,
3. poziom 3%,
4. poziom 2%,
5. poziom 2%:

Tylko w ten Weekend zarejestrowało się do GOM ponad 1000 osób na świecie. W Polsce projekt dopiero wystartował  w okolicach 3.08.2014

Darmowi Członkowie zarabiają również prowizje a dodatkowo jest też możliwość zarabiania w matrycy.

Odnośnie Matrycy w GOM:

Z dziennych zarobkow zostaje mam 70% do dyspozycji, które (od 15$) możemy wypłacić lub przeznaczyć na zakup nowych Ad-Paków aby powiększyć nasze dzienne zarobki. Pozostałe 30% zarobionych pieniędzy są przenoszone do Repurchase-Balance. Kiedy tam uzbiera się 25$ możemy wykupić 1 pozycje w Matrix. Kiedy G.O.Matrix się wypełni zarabiamy dodatkowo, ponieważ system wykupuje automatycznie nową pozycję za 35$ w następnej matrycy Pearl i 10$ płaci Wam do e-Walleta, które możemy przeznaczyę do wypłaty (od 15$) lub zakupić nową pozycję. Do tego dochodzi jeszcze 2$ Referal bonus i 1$ Matching bonus. To ciągnie się przez wszystkie poziomy w matrycy z coraz wyższymi zarobkami. Na matrycach więc mamy dodatkowy zarobek. Wielki potencjał zarobkowy – ze sponsorowaniem lub bez sponsorowania!!!

 

 

Dodatkowo:

-Bezpieczny i licencjonowany Skrypt:
- Ochrona – DDoS
- Wsparcie Supportu 24 godziny: Skype, e-Mail lub możliwe również przez telefon:
- Duża stabilność systemu. Naliczenia co 8 godzin.

Jeżeli chcesz mogę Ciebie dołączyć do Naszej Grupy na Skype odnośnie projektu GOM

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

  • 3 lata później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .