Skocz do zawartości

Jak obecnie konwertują grupy na FB?


Xeosnar

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć, jak z Waszego doświadczenia konwertują grupy na FB?

Przykład grupa:

uytkownicy: 25tys,

tematyka grupy: ogłoszenia różnego typu
aktywność na grupie "baaardzo duża"

Brak spamu, kilku moderatorów.

 

Ile Waszym zdaniem można wyciągnać miesięcznie na takiej grupie?

/*Antyspam bot */

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
14 minut temu, Xeosnar napisał:

Ile Waszym zdaniem można wyciągnąć miesięcznie na takiej grupie?

Jeśli dobrze wszystko rozpracujesz i odpowiednio się do tego przygotujesz, to w miesiąc między 600-4000zł. 
Grupa musiałaby stale pozyskiwać nowych członków/odbiorców.

To są tylko moje spekulacje co do zarobków. Każdy z użytkowników forum poda inną szacunkową kwotę miesięczną, zależną od posiadanego doświadczenia w zarabianiu na grupach fb.

15 minut temu, Xeosnar napisał:

aktywność na grupie "baaardzo duża"

Aktywność może być ogromna pod względem dodawania postów, ale czy użytkownicy biorą aktywny udział w dyskusjach/komentarzach?
Jaki jest średni wiek użytkowników? To też jest ważna informacja, o której trzeba pamiętać.

💰 Sprawdź mój mentoring z Afiliacji i Erotyki
spacer.png

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, id-user napisał:

Aktywność może być ogromna pod względem dodawania postów, ale czy użytkownicy biorą aktywny udział w dyskusjach/komentarzach?
Jaki jest średni wiek użytkowników? To też jest ważna informacja, o której trzeba pamiętać.

Moim zdaniem są to 2 najważniejsze kwestie.

Przy takim wolumenie możesz udostępniać sponsorowane posty/grafikę w tle zainteresowanego reklamodawcy - zarobek 200/300zł miesięcznie w zależności od w.w. czynników.

Możesz też zgłosić się do mnie na priv - działam na grupach ogłoszeniowych, w zależności od Twojego ruchu pomogę dobrać odpowiednią kampanię w zamian za % zysków. Realne 2.000-5000+ zł w miesiącu do równego podziału.

Podaj też na priv nazwę grupy - z chęcią zaoferuję stawkę za wykupienie u Ciebie reklamy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

istotne, która ze stron jest aktywna - ogłaszający, czy szukający czegoś.
to raz.

dwa - kontent musi być dobrany stricte pod grupę.
trzy - trzeba potraktować grupę jako punkt wyjścia do pozyskania ruchu, a nie samej (bezpośredniej) konwersji.
potem jedziesz strategią i całym tzw. tunelem sprzedażowym. 

w takim ujęciu zarobki możesz mieć niezłe.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.09.2020 o 10:45, Alledrogo napisał:

Moim zdaniem są to 2 najważniejsze kwestie.

Przy takim wolumenie możesz udostępniać sponsorowane posty/grafikę w tle zainteresowanego reklamodawcy - zarobek 200/300zł miesięcznie w zależności od w.w. czynników.

Możesz też zgłosić się do mnie na priv - działam na grupach ogłoszeniowych, w zależności od Twojego ruchu pomogę dobrać odpowiednią kampanię w zamian za % zysków. Realne 2.000-5000+ zł w miesiącu do równego podziału.

Podaj też na priv nazwę grupy - z chęcią zaoferuję stawkę za wykupienie u Ciebie reklamy.

Hej,

mam grupe 9 k uu - Polska ogloszenia, cos moze sie da razem wymyslec?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Polecana zawartość

    • Jak zacząć zarabiać na płatnych publikacjach artykułów sponsorowanych?
      Zarabianie na artykułach sponsorowanych to obecnie jedna z najbardziej popularnych możliwości zarabiania przez Internet. Latami była to niby oczywista, a jednak bardzo niedoceniana metoda monetyzacji stron internetowych.

      Niby każdy wiedział, że może tak zarabiać.. a jednak właściciele blogów, portali tematycznych czy stron firmowych skupiali się przede wszystkim na afiliacji, google adsense, bannerach, itd.
      • 12 odpowiedzi
    • Afiliacja biur podróży w sezonie wakacyjnym i sposób na tańsze wakacje
      Jak zarabiać na reklamowaniu wakacji i samemu pojechać na nie taniej?

      Reklamowanie wakacji do prostych nisz afiliacyjnych niestety nie należy - natomiast w okresie wakacyjnym, zwłaszcza z wyjazdów last minute kupowanych pod wpływem chwili (czas ucieka = ostatnie wolne miejsca = trzeba się decydować szybko) - można zgarnąć dodatkowe przychody na JUŻ POSIADANYM zapleczu.

      Kolejna możliwość to zakup własnych wakacji poprzez własny link afiliacyjny - oraz zaproponowanie takiej możliwości rodzinie i znajomym. W ten sposób można otrzymać jakiś "zwrot" za wakacje na które i tak by się pojechało.
    • [MENTORING] Oficjalny mentoring zarabiania na Make-Cash.pl! Aktywuj dostęp Get Paid 2.0!
      PRAWDZIWY - PROFESJONALNY - EFEKTYWNY
      MENTORING GET. PAID 2.0

      AUTORZY: Muraszczyk + Snaggy + Id-user + Harry + Cherri + Vasaki + Mysc
      Zarabianie. przez internet - Skuteczna oferta pomocy

      DOSTĘP DO PORADNIKÓW OTRZYMASZ BEZPOŚREDNIO NAMAKE-CASH.PL

      Jedno konto = wszystkie funkcjonalności getpaid20.pl i make-cash.pl
      • 159 odpowiedzi
    • Poradnik podatkowy 2025 - jak rozliczać się z pieniędzy zarobionych przez Internet bez DG?
      Zarabianie w Internecie wiąże się z koniecznością płacenia podatków - a rozliczanie się z urzędem skarbowym nie jest jednoznaczne i proste. Prawo podatkowe w Polsce jest nieujednolicone - co oznacza, że każdy urząd skarbowy może mieć inne interpretacje. Sprawdź jak się za to zabrać!
      • 28 odpowiedzi
    • Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą (JDG) w Polsce w 2025?
      Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
      • 17 odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .