Skocz do zawartości

Janusz Jecek - niewykonanie zlecenia / wyłudzenie pieniędzy, oszustwo


Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

@Janusz Jecek Ostatnia wizyta 16 minut temu. @Atomic czy autor tematu skontaktował się z tobą?

Jeżeli nie, to decyzję zostawiam tobie czy chcesz jeszcze czekać, czy banować z miejsca za ignorowanie tematu.

  • Super 1
Kompleksowy mentoring bezpieczeństwa i anonimowości w internecie   

Kompleksowy mentoring - BEZPIECZEŃSTWO I ANONIMOWOŚĆ
Nie daj się śledzić, ukrywaj tożsamość online i offline, zabezpiecz swoje urządzenia i sporo więcej!

Odnośnik do komentarza

@Atomic On sam umieścił swój numer konta bankowego tutaj, ale screen został skasowany bo dane kont tam były, ale wciąż jest screen przelewu, który wykonałeś, więc raczej nie będzie problemu, inaczej ten screen już byłby skasowany.

 

https://make-cash.pl/uploads/monthly_2021_03/photo_2021-03-23_17-57-15.thumb.jpg.f1d0ce49c803235eb70d5c45aff85295.jpg

 

Odnośnik do komentarza

@Atomic
 

Cytat

Danymi osobowymi mogą być więc: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, NIP, numer telefonu, numer konta bankowego, pseudonim, stan zdrowia, karalność, preferencje seksualne etc. Muszą być jednak na tyle identyfikowalne, aby pozwalać wyodrębnić konkretną osobę.

Przykład

O ile numer konta bankowego nie identyfikuje dla przeciętnego „Kowalskiego” jego właściciela, o tyle w połączeniu z imieniem i nazwiskiem właściciela stanowi już dane osobowe.

Źródło: https://www.zafirmowani.pl/artykuly-i-wideo/prowadzenie-dzialalnosci/rodo-zmiany-w-2018-roku

@Janusz Jecek  - mimo wielokrotnego logowania się na forum i wzywania do JEGO tematu. Sprawę kompletnie olewa, takich użytkowników na forum nie chcemy - ZBANOWANY.

  • Super 1
Kompleksowy mentoring bezpieczeństwa i anonimowości w internecie   

Kompleksowy mentoring - BEZPIECZEŃSTWO I ANONIMOWOŚĆ
Nie daj się śledzić, ukrywaj tożsamość online i offline, zabezpiecz swoje urządzenia i sporo więcej!

Odnośnik do komentarza
  • Harry zmienił(a) tytuł na Janusz Jecek - niewykonanie zlecenia / wyłudzenie pieniędzy, oszustwo
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .