Skocz do zawartości

KIBO - Twoja własna międzynarodowa loteria


Gość roki

Rekomendowane odpowiedzi

W telegraficznym skrócie:

Powstaje właśnie zdecentralizowana platforma która umożliwia tworzenie własnych loterii online opartych na smart kontraktach ETH. Trwa właśnie ICO na którym można kupić:

Tokeny KIBIT (KBT) które będą nabierać na wartości wraz z rozwojem platformy. Na sprzedaż jest 100 000 000 tokenów, kiedy loteria ruszy każdego dnia, wartość tokenów będzie powiększana o 4% z dziennego obrotu jaki został wygenerowany w loteriach. Minimalny zakup to 5000 KBT = 100 ETH

albo

zakupić oprogramowanie i narzędzia promocyjne dla swojej własnej zdecentralizowanej loterii i zarabiać 10% od obrotu jaki generują gracze którzy się do niej zapiszą. Gracze ci mogą zapraszać swoich znajomych zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną. Ty jako właściciel platformy otrzymujesz 10% od wszystkich zaproszonych graczy aż do 7 poziomu polecenia.  Koszt oprogramowania platformy to jedyne 10 ETH, około 500zł. A tak będzie wyglądać gotowa platforma od strony użytkownikahttps://www.youtube.com/watch?v=cnKM1rqlBLg

Co więcej platforma posiada wielopoziomowy system poleceń, dzięki któremu nasza loteria może zarabiać naprawde spore sumy, jeżeli uda nam się zaprosić aktywne w promocji osoby. Działa on zarówno w fazie ICO gdzie zapraszamy innych do inwestowania w projekt jak i po rozpoczęciu loterii gdzie zapraszamy ludzi do wzięcia udziału i szansy wygrania za darmo.

Dość ciekawy jest ich model marketingowy, gdzie dużą cześć środków z ICO planują przeznaczyć na wygrane w codziennych i co tygodniowych losowaniach. Każdy klient poprzez zapraszanie innych dostaje dodatkowe szanse na wygraną a nowi użytkownicy zamiast płacić za kupony w loterii otrzymują je za darmo (przez 3 miesiące), ma to zapewnić ciągły napływ nowych użytkowników.

Osobiście nie przepadam za takim modelem poleceń, podchodzącym pod piramidę finansową, aczkolwiek ten system wydaje się mieć ręce i nogi, a uwzględniając popularność satoshidice, lotto, i generalną skłonność ludzi do tego typu rozrywek myślę, że projekt ma spory potencjał.

Zachęcam do zapoznania się bliżej z tym projektem, dziś mamy drugi dzień sprzedaży tokenów i platform, jest to więc najlepszy czas aby zbudować sobie potężną sięć loterii zarejestrowanych z Twojego polecenia które będą na Ciebie pracować. W razie potyń chętnie postaram się odpowiedzieć.

Poniżej przygotowałem tłumaczenie oryginalnego wątku na Bitcointalk, więcej informacji o systemie oraz ICO znajduje się na oficjalnej stronie , niestety brak języka polskiego

https://kiboplatform.net

Zespół deweloperów KIBO ogłasza start pierwszej zdecentralizowanej loterii online,  bazowanej na smart kontraktach Ethereum.

Witajcie drodzy przyjaciele
Pragniemy zaprezentować Projekt KIBO społeczności bitcoinowej.

Kilka słów o KIBO
Po pierwsze KIBO jest nową generacją bardzo znanej gry społecznościowej  - Loterii

Jesteśmy zainspirowani technologią łańcucha bloków i możliwościami jakie ze sobą niesie, takimi jak bezpieczeństwo , transparentnośc i nowy sposób interakcji użytkownika na zasadzie "kod jest prawem". Rozpoczęliśmy tworzyć KIBO już w czerwcu 2015 roku. KIedy połączyliśmy siły naszego zespołu dostrzegliśmy jak wielkie zmiany możemy przynieść najpopularniejszej grze społecznościowej świata.

Czas loterii jest teraz
Praktycznie każdy kraj ma swoje narodowe lub komercyjne loterie. Lotto jest ulubioną rozrywką generującą najwyższe obroty wśród wszystkich gier społecznościowych. Średnio co druga osoba, w krajach wysoko rozwiniętych, gra w lotto regularnie. Niezależnie od swojej popularności, gra ma kilka poważnych wad które martwią wielu graczy.

KIBO jest umieszczona na zdecentralizowanej bazie danych komputera Ethereum.

Głównym celem dewoeloperów KIBO jest wprowadzenie pierwszej międzynarodowej loterii. Loterii która nie posiada wad z którymi borykają się gracze z różnych zakątków świata.


Pełna transparentność i czysta gra gwarantowana
Dzisiejsi gracze nie mają możliwości sprawdzenia uczciwości losowań więc muszą opierać się jedynie na zaufaniu. Nadszedł jednak czas gdzie nie ma potrzeby aby ufać organizatorom loterii. Technologia łańcucha bloków zaimplementowana w KIBO pozwala wyeliminować możliwość jakiejkolwiek manipulacji wynikiem losowania. Inteligentne kontrakty zapewniają pełną przejżystość wszystkich wewnętrznych procesów i gwarantują czystą gre w 100%.

Możliwość grania z każdego miejsca na ziemi
Używając nowych form elektronicznych pieniędzy jak Bitcoin, Ethereum czy inne krypto-waluty udało nam się utworzyć prawdziwie globalny dostęp do loterii online. KIBO jest pierwszą międzynarodową loterią, której używać mogą nawet Ci zamieszkujący w krajach gdzie brak
systemu bankowego nie pozwala na to. Dostęp do internetu jest wystarczający by grać.

Natychmiastowe wypłaty każdej kwoty
Proces wypłaty w różnych krajach może zająć nawet do kilku lat i jest obciążany różnego rodzaju prowizjami. KIBO zmienia ten stan rzeczy. Wygrywając w loterii KIBO. Wygrywając w KIBO, natychmiastowo otrzymujesz wygraną na swojego smartfona do każdego zakątka na ziemi.

Decentralizacja i rozwój
Uruchomienie platformy KIBO będzie polegać na równoczesnym uruchomieniu wielu tysięcy niezależnych jednostek KIBO na całym świecie. Jednostki te będą połączone z uniwersalną platformą gry. KIBO jest zbudowane według zasad nowej formy zdecentralizowanych organizacji. Oznacza to, że nie ma pojedyńczego centrum technicznego, które mogło by zawiesić lub zniszczyć całą platformę. Po raz pierwszy gry społecznościowe mogą rozwijać się jako kolektywna, wspólna własność. KIBO jest platformą gdzie każdy może dołączyć na starcie i stworzyć swoją własną loterię jednym kliknięciem.

Jak świat dowie się o KIBO?
Głównym problemem produktów i usług dnia dzisiejszego jest przyciągnąć szeroką widownie na starcie. Mając to na uwadze, postawiliśmy aby rowiązanie tego problemu było naszym głównym priorytetem od samego początku.
Obok pracy nad ulepszaniem kodu, zainwestowaliśmy wiele czasu i sił w marketing. Wykonaliśmy ogromną pracę, promując koncepjcę KIBO na całym świecie. Dziś mamy swoich partnerów w ponad 20 krajach włącznie z Chinami, Wielką Brytanią, USA, Brazylią, Australią, Rosją, Hiszpanią, POrtugalią i Indiami. Ponad 2500 osób weźmie udział przy starcie projektu jako właściciele platform.

W czasie naszych pierwszych działań ukierunkowanych na rozwój platformy udało nam się zebrać 94538 ETH, które zamierzamy wydać na uruchomienie KIBO i kampanie marketingowe. Celem naszych aktywności promocyjnych jest pomoc właścicielom platformy w szybkim przyciągnięciu ich pierwszych klientów. To niewątpliwie będzie silny impuls dla wzrostu widowni KIBO na całym świecie.

Wzrost KIBO bazowany jest na pomyśle wynagradzania  klienta za przyciągnięcie każdego nowego użytkownika do naszej platformy. Używając systemu poleceń, gracz może znacząco zwiększyć swoje szanse na wygraną. Platforma automatycznie zachęca klienta poprzez wypłacanie dla nich części nagrody wygranej przez zwerbowanych graczy. Jedna rekomendacja pozwala Ci na ciągłe otrzymywanie części z wygranych należących do graczy których zaprosiłeś. PO wykonaniu testów na sieci właścicieli platformy, uzyskaliśmy przytłaczające rezultaty, które przyszły nasze najśmielsze oczekiwania i kalkulacje.

Co dalej?
Na jesień planujemy rozpocząć sprzedaż tokenów KIBO. Robiąc to, chcemy zebrać dodatkowe środki na rozwój projektu i realizację strategii marketingowych. Kolejnym ważnym zadaniem jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym dołączenie do nas i utworzenie swojej własnej loterii na bazie połączonej, zdecentralizowanej platformy. POprzez jej rozwój planujemy by stawała się coraz bardziej i bardziej zdecentralizowana. Proces tworzenia platformy od strony technicznej wszedł już w finałową fazę.


Pobierz whitepaper

KIBO w mediach

EconoTimes
Ethereum-based online lottery platform KIBO to launch ICO soon

TheMerkle
Decentralized Ethereum-Based Lottery KIBO Announces September ICO

CryptoCoinsNews (CNN)
KIBO to Provide Integrated Lottery Games Built on Ethereum Smart Contracts

ePeak (nyc)
Decentralized Ethereum-Based Lottery KIBO Announces September ICO

BlockChain.hk
 

CoiNewsAsia
KIBO Takes On the Crypto Markets as the First Blockchain and Ethereum Contract-Based Lotto

Cryptotrials
KIBO Platform offers cryptographically secured investment in decentralized lotto

Wątek na BTC po angielsku

Oficjalna strona oraz ICO
https://kiboplatform.net

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .