Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png
Przeglądasz Archiwum. Nie można tu dodawać nowych odpowiedzi.

[KUPIĘ] Sposób na zarobek w internecie


pipi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
1. Nazwa przedmiotu: Sposób na zarobek w internecie
2. Opis przedmiotu: Sposób na zarobek w ktorym ja po prostu wkladam hajs, posiedze nad tym tak max miesiac a potem hajs bedzie sie robil sam, ew z moim lekkim wkladem. 1-2h dziennie. Coś pewnego
3. Cena: do uzgodnienia
4. Kontakt: PW
5. Sposób zapłaty: Przelew/Blik/Paypal
 
Jak ktoś chce się wymądrzać, że nie ma takich sposobow na zarobek to niech daruje sobie odpowiadanie na ten temat. 
Edytowane przez pipi
  • Haha 4
Opublikowano

@pipi, a interesował by cię zarobek na YouTube?

Mało roboty, jedyne początkowo wkład, a potem zarobki możliwe 2-3 tysiące miesięcznie za samo wrzucanie ;D jak tak to podbij pv

Opublikowano
W dniu 31.07.2020 o 18:44, pocto napisał:

Sprzedawaj netflixy , triale itp

próbowałem, słaby pitos. 80zl w 7 dni zarobilem

  • Zdziwiony 2
  • Smutek 1
Opublikowano
Godzinę temu, pipi napisał:

próbowałem, słaby pitos. 80zl w 7 dni zarobilem

To jesteś w tym mega słaby po poświęcając dosłownie chwilkę czasu dziennie jesteś w stanie zarabiać dziesiątki tysięcy miesięcznie. 

  • Super 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 4
  • Smutek 1
Opublikowano
3 godziny temu, rAzEET napisał:

To jesteś w tym mega słaby po poświęcając dosłownie chwilkę czasu dziennie jesteś w stanie zarabiać dziesiątki tysięcy miesięcznie. 

Promowałem oferte na allegro w allegro ads + najdrozsza opcja promowania podczas publikowania ogloszenia i była tragedia. Nie sprzedawalem jednak kont netflix a spotify premium

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
7 godzin temu, KozduS444 napisał:

@pipi

Gdy już znajdziesz sposób gdzie po tygodniu hajs będzie robił się sam a do tego będzie to pewniak to daj znać, również chętnie zakupię ?

Parę już takich udało mi się nabyć, ale ciągle zbieram nowe ?

  • Haha 2
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Nadal nie znalazłeś? 

Podobno parę sposobów kupiłeś już, to po co następne? :D 

Edytowane przez FastFame
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
8 godzin temu, konekpl napisał:

 

Pisałem z Toba, nie jestem zainteresowany okradaniem ludzi i załatwianiem sobie słupów w postaci bezdomnych.

  • Dzięki! 1
  • Haha 3
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

spacer.png

spacer.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .