Skocz do zawartości

L7 Trade - Korzystny arbitraż na krypto


poverejay

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Od kilku dni, w sumie nocy testuję fajną platformę do arbitrażu. Platforma w której na jednej giełdzie kupujemy krypto taniej a na innej sprzedajemy drożej. Robimy to ręcznie lub też automatycznie. Pełny audyt transakcji, język polski, proste działanie, niskie minimum wejścia, brak konieczności weryfikacji.

l7-trade-plakat.jpg


l7-trade-struktura.jpg

 

L7 Trade możemy określić jako platformę typu P2P. Działa od czerwca 2019 roku. Umożliwia ona dokonywanie transakcji arbitrażowych pomiędzy giełdami. Arbitraż polega na jednoczesnym/szybkim zawarciu transakcji zakupu/sprzedaży określonej krypo na dwóch różnych giełdach. Wykorzystujemy w tym przypadku różnice cenowe. Wiemy że rynek oparty o kryptowaluty jest rynkiem bardzo dynamicznym i te różnice są na tyle znaczne, że zazwyczaj wychodzimy w nich na plus. Są to teoretycznie transakcje pozbawione ryzyka, ale z drugiej strony bywa z tym różnie. Np. gdy platforma L7 Trade zniknie z "powierzchni Internetu". Dlatego zawsze zalecam obserwację, własny research każdego projektu aby się upewnić co do swoich decyzji.

   L7 Trade technicznie wygląda bardzo sprawnie, każdą swoją transakcję możemy sprawdzić (TXID). Są one zawieranie dzięki współpracującym z platformą agentom.

Platforma wspiera około 40 giełd a system stworzony został tak, że cała procedura jest stosunkowo przejrzysta i prosta.

Minimalna Inwestycja i Zasilenie:

l7-trade-info-arbitrazowe.jpg


Procedura działania:

Przechodzimy do zakładki portfel/portmonetka. Wybieramy jedną z kryptowalut do zasilenia: BTC, BCH, LTC, ETH, DASH, ZEC, XLM, BSV, BTG, XRP i wybieramy opcję "doładować". Przy wyborze wysokości kwoty warto wziąć pod uwagę limity dla transakcji dla niezweryfikowanych kont.

ARBITRAŻ RĘCZNY
 
Po tym jak dokonamy zasilenia platformy, przechodzimy do zakładki Przetarg - Cykl. Wybieramy kryptowalutę (którą zdeponowaliśmy) i obserwujemy statystykę najwyższej i najniższej oferty dla danej kryptowaluty (Top bid i Lowest ask). Następnie wyszukujemy te wartości pośród dostępnych giełd z prawej strony i zaznaczamy 2 giełdy, z najwyższym top bid i najniższym lowest ask (wg. tego co pokazuje obrazek po prawej, w tym przypadku pokazany został arbitraż dla BTC, identycznie należy zrobić dla innej kryptowaluty) oraz podajemy kwotę (możemy w tym przypadku kliknąć w max.) i klikamy przycisk "Przejdź do sporządzenia zamówienia". Po tym zabiegu pojawi się okienko z estymatem, czyli szacunkowym obliczeniem całej transakcji. Potwierdzamy wymianę i platforma w sposób automatyczny przetwarza cały proces. Uwaga!: Niektóre transakcje mogą być cofnięte, np. z powodu zbyt nagłego ruchu ceny.
Po sfinalizowaniu transakcji możemy w trybie instant wypłacić zysk lub całość kwoty (min. do wypłaty - (np. 0.002 BTC, 0.1 ETH)Oprócz arbitrażu na platformie możemy też dokonywać klasycznej wymiany krypto-krypto

 

2-l7-trade.jpg

 


ARBITRAŻ AUTOMATYCZNY
 
Klikamy "Automatyczne Licytowanie" i tak jak na obrazku obok, wpisujemy ilość automatycznych transakcji . Każda jedna trwa około 5 godzin. Max możemy wpisać 10 transakcji - z 1 zmieniamy na 10 i to wszystko, nic więcej nie ustawiamy. Po zatwierdzeniu, przez najbliższe 2 dni nie musimy nic w automacie pilnować. Po 10 transakcjach które zajmą około 50 godzin wszystko wraca na balans i musimy znów zrobić zakup ręczny, ewentualnie włączyć automat lub po prostu wypłacić


l7-trade-licytowanie.jpg

 


Link bezpośredni do platformy l7 Trade:
https://l7.trade

Mój refflink:
https://l7.trade/?r=090242408

Jeżeli ktoś miałby problem z obsługą paltformy, proszę pisać. W sumie wszystko sprowadza się do kilku kliknięć.
 

Edytowane przez poverejay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

  • 3 tygodnie później...

l7-trade-kalkulator-i-kalkuluj.jpg


Małe podsumowanie moich miesięcznych działań w L7 Trade.


Na platformie arbitrażowej L7 Trade można wystartować już od około 40-55$. Teoretycznie więc, każdy może ją sobie sprawdzić. Ta możliwość jest na kryptowalucie XLM (Stellar). Poniżej tabelka która obrazuje w jakich kryptowalutach oraz jakich “ilościach” możemy rozpocząć swoją pracę w arbitrażu. W sumie ciężko to nazwać “pracą”, ponieważ wykorzystując automat, przez najbliższe 2 dni nie musimy w nic ingerować. Po zakończeniu 10 transakcji, zysk z wkładem wraca na balance z którego ponownie możemy zrobić arbitraż ręczny, automatyczny lub po prostu wypłacić.

 

l7-trade-info-arbitrazowe.jpg


W krypto XLM wrzuciłem 55$ (802 XLM). Biorąc pod uwagę powyższy wykaz kryptowalut, na których możemy robić trading, to w przypadku XLM potrzebujemy 750 sztuk.
750 szt. x 0,06054582 $ (dzisiejszy kurs za 1 XLM 10.09.2019) równe 45,409365 $ a więc jeszcze mniej niż przy mojej inwestycji miesiąc temu.
Jeżeli ktoś chce robić arbitraż na BTC, LTC czy innych kryptowalutach to “wejście” jest już większe. W taki sam sposób można przeliczyć każdą inną cyfrową walutę.
Po miesiącu współpracy z platformą mam 100 % zwrotu. Jak widać na poniższych screenach mam ponad 1600 sztuk XLM, co w efekcie daje około 105 $.


l7-trade-historia-przetarg%C3%B3w-1024x6

 

l7-trade-historia-przetarg%C3%B3w-1.jpg


Bardzo fajne opcje i możliwości daje nam polecanie L7 Trade. Większość z nas “ma wolne” krypto nie tylko w XLM ale np. w Bitcoinie, Ripple, Litecoine, Ethereum czy Dash. Polecając więc (otrzymujemy 21% od transakcji a nie od wkładu poleconego jak to zazwyczaj bywa), otwierają się nam prowizje na portfelach w które inwestują nasze zaproszone osoby. W ten sposób możemy uzbierać na kolejny kontrakt arbitrażowy w innej crypto niż ta z którą startowaliśmy lub po prostu wypłacić. Projekt ten polecam więc jako fajną skarbonkę do np. kumulowania na swoim portfelu “topowych crypto” i czekać do halvingu 2020.


l7-trade-historia-przetarg%C3%B3w-portfe

 


l7-trade-prowizja-6.jpg

 

l7-trade-prowizja-4.jpg

 

l7-trade-prowizja-1.jpg

 

Czy arbitraż w L7 Trade jest w 100% bezpieczny?

Nie. Ponieważ nie znam żadnego, bezpiecznego biznesu dla którego komukolwiek mógłbym dać 100 % gwarancji. Tyczy się to firm online, stacjonarnych, etatów czy własnych biznesów. Po prostu, czasem nie zależnie od Nas i od danego projektu “może coś się wydarzyć”. A czynniki mogą być bardzo różne.
Faktem jest jednak to, że arbitraż sam w sobie jest bezpieczny. Kupując taniej na jednej z giełd, a sprzedając dane aktywo na drugiej drożej – inaczej być nie może. W L7 Trade zarabiają Agenci, Giełdy, oni sami a także i My. Teoretycznie nie ma sensu “zabijać kury która znosi złote jajka”, w praktyce jednak może być różnie. Warto mieć to na uwadze.

Czy arbitraż w L7 Trade jest prawdziwy?

Każdą operację można sprawdzić (TXID) – jako nr. transakcji Paysafe na Blockchain. Paysafe jest firmą która zajmuje się transferami między giełdami
https://www.paysafe.com
Wiecej informacji o powiazaniu L7 Trade z PaySafe można sprawdzić na stronie L7 Trade, klikając na dole odnośnik Company Profile – Profil Firmy
Agenci, partnerzy L7 Trade – klikamy na dole odnośnik Partner Agents – Agenci/Partnerzy

Lustro w L7 Trade

Podobnie jak każdą inną firmę (głównie zarobkową) w Internecie – L7 Trade również atakują hakerzy. Platforma ma na to bardzo ciekawe rozwiązanie o którym dała informacje w naszych backofficach (biurach). Jest ono bardzo proste.
Uruchomiono kopię lustrzaną witryny w innej nazwie domeny. Dokonano tego w celu zapewnienia maksymalnej nieprzerwanej pracy użytkowników na stronie. Jest to ta sama strona, która otwiera się w dwóch różnych domenach. Jeśli z jakiegoś powodu witryna L7 Trade nie otwiera się w jednej z tych domen, można użyć drugiej.
 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .