Skocz do zawartości

Poszukuję osób do współpracy przy projekcie... CPV


Gość Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję osób do współpracy przy projekcie.
Który ma na celu udostępnianie program, który działa w tle, nabijając odwidziny na serwisach typu adf.ly. Całkowicie bez ingerencji osoby która posiada program "świadomie lub nie świadomie" na swoim komputerze. Docelowy target osób z którymi chcę współpracować to osoby zajmujące się uploadem treści do sieci, po przez dodawanie programu przez blinder do innych treści które są przez nie udostępniane w sieci( filmy, muzyka, programy). Każdy partner ma do wyboru,


1.Pierwsza opcja. Program który obsługuję nieograniczoną liczbę stron typu adf.ly, z własnym wygenerowanym linkiem/linkami które są na komputerze "ofiary" otwierane każdego dnia do skutku aż nie zostanie wykorzystana maksymalna ilość otwarć przez jeden numer ip na dzień, przykładowo na adf.ly jest to około 7 wejść w link (szansa wykrycia jest znikoma dlatego że program automatycznie zostaje uruchamiany z włączeniem komputera, jeżeli "ofiara" ma dostęp do sieci, program generuje wejścia w nasze linki).W tej opcji osoba z która współpracuję deklaruje się do zapłaty 200 zł na okres 12 miesięcy za jedno razowe wygenerowanie pliku. Podsumowując:
        

 •  
 • 200 zł za 12 miesiące użytkowania
        
 • Są udostępniane tylko Twoje linki.
        
        
 • Zmniejszone używanie procesora u "ofiar"

2.Druga opcja. Program który obsługuję nieograniczoną liczbę stron typu adf.ly, z własnym wygenerowanym linkiem/linkami które są na komputerze "ofiary" otwierane każdego dnia do skutku aż nie zostanie wykorzystana maksymalna ilość otwarć przez jeden numer ip na dzień, przykładowo na adf.ly jest to około 7 wejść w link. W tym przypadku osoba chcąca zawarcia ze mną współpracy deklaruje się do zapłaty jednorazowej w wysokości 100 zł na nieokreślony czas użytkowania jednorazowo wygenerowanego programu, z jednoczesną akceptacją połączenia mojego konta na w/w stronach (tzn. ref link z użyciem mojego głównego konta) przez które dostaję procent od każdego jednorazowego otwarcia linku współpracownika.
      

 •  
 • 100 zł za nie określoną ilość czasu użytkowania programu
        
 • Są udostępniane tylko Twoje linki.
         
 • Wszystkie linki które udostępniasz są powiązane z moim kontem głównym (czyt. reflinki)
       
 •   Masz nie ograniczony czas użytkowania programu.
        
 • Zmniejszone używanie procesora u "ofiar"
   

3.Trzecia opcja. Pogram który obsługuję ograniczoną liczbę stron typu adf.ly (jest to 2 strony), z własnym wygenerowanym linkiem/linkami które są na komputerze "ofiary" otwierane każdego dnia do skutku aż nie zostanie wykorzystana maksymalna ilość otwarć przez jeden numer ip na dzień, przykładowo na adf.ly jest to około 7 wejść w link. Przy tej opcji osoba "wspólnik" nie ponosi żadnych kosztów w wyniku rozpoczęcia przez nas współpracy. Jedyną korzyścią jaką czerpie, jest to podpięcie się pod moje (ref link) konto oraz udostępnianie moich jak i współpracowników linków w stosunku 1:1 ( jeden do jednego ) maksymalnie 2 strony z ograniczeniem wynikającym na jeden numer ip.
       

 • Program jest całkowicie za darmo
         
 • Są udostępniane Nasze linki.
         
 • Wszystkie linki które udostępniasz są powiązane z moim kontem głównym (czyt. reflinki)
         
 • Masz nie ograniczony czas użytkowania programu.
        
 • Program zabiera więcej zasobów ze względu na otwieranie większej ilości linków na jednym komputerze (zwiększona wykrywalność programu)
      

Dlatego iż program wchodzi dopiero w fazy testów pierwsze 3 osoby dostaną pierwszy pakiet za darmo ( dlatego iż chodzi o promocję programu ) bez ograniczenia czasu trwania sesji.

Kolejne 6 osób dostaną drugą opcję też za darmo.

Oraz następne 9 będą dopuszczone do testów przy trzeciej opcji programu.

Zatem łącznie 18 osób  będzie mogło wziąć udział w testowaniu programu przy jedno czesnym zaangażowaniu do jak najlepszego uzyskania programu.

Proszę o kontakt w komentarzach.


Zapisy do darmowych wersji zakończą się wraz z wyczerpaniem miejsc, oczywiście treść tej wiadomości jest udostępniana na wielu forach jednocześnie dlatego nawet jeżeli zapiszę się mniej osób i następne nie zostaną zaakceptowane, będzie to spowodowane wyczerpaniem miejsc.
Osoby które nie będą brały czynnego udziału w promocji jak i testowaniu programu zostaną usunięte z udziału w akcji bez uprzedniej informacji odnośnie ich nie działania na korzyść programu.
Wszelkie błędy są proszone o zgłaszanie bezpośrednio pod tematem/w komentarzach.
Wszystkie informacje podeśle o zaawansowanych sposobach użytkowania programu podeśle każdorazowo osobach które zostaną wybrane do udziału w "promocji".

Oficjalna strona projektu znajduję się pod stroną http://piotrdudek.blogspot.com

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

 • 4 tygodnie później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - najlepsze narzędzia SEO, SEM, CPA

Chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .