Skocz do zawartości

Smart Capital Concept - Zarabiaj z wielu źródeł!


Rekomendowane odpowiedzi

banner-scc.pngOstatnio „namnożyło” się różnego typu projektów do których podchodzę z mniejszym, lub większym entuzjazmem. Firmę którą obecnie wybrałem a jest nią Smart Capital Concept – SCC zainteresowałem się dzięki mojemu znajomemu który ma pośredni kontakt z jej właścicelem.

Firma zarejestrowana jest w miejscowości Busch w Szwajcarii. Do rejestru handlowego została wpisana 17.10.2008 r. jako firma pod nazwą: Bonus4Life GmbH. Nazwę Smart Capital Concept GmbH przyjęła 20.10.2011 r. Założycielem firmy jest Dario Klisanic, obywatel Niemiec mający duże doświadczenie w marketingu sieciowym. Jego wspólnikiem jest Manuel John. Oficjalnie do Internetu SCC weszła 15.10.2013 roku. Smart Capital Concept ma prosty cel. Dąży do tego aby każdy mógł – bez względu na to, czy potrafi polecać inne osoby czy też nie – zarabiać.


Reflink:


https://scc2000.com?client=poverejay


Czysty Link:


https://scc2000.com


Właściciele SCC inspirowali się swoimi doświadczeniami z marketingu sieciowego, a także powszechnym pomysłem zbierania punktów w placówkach handlowych. Polega to na tym, że klient otrzymuje możliwość gromadzenia tych punktów za każdy zakup w danej placówce, a potem może wymieniać te punkty na bonusy. Twórcy firmy przenieśli ten sposób zbierania bonusów do Internetu i powstał System EPSS, czyli Elektroniczny System Zbierania Punktów.


EPSS1.pngPorównując to do realnych działań takich jak w stacjonarnych firmach, każdy uczestnik po opłaceniu pakietu startowego otrzymuje tzw. Share. Jest to prostokąt składający się z 9 pól do wypełnienia punktami. Po wypełnieniu jednego Share otrzymujemy premię i otwiera się Nam kolejny Share.

Koleżanka Iza przedstawia możliwości oraz zarabianie w SCC. Po obejrzeniu będziesz mógł/ła podjąć decyzję czy ta firma jest dla Ciebie.http://www.youtube.com/watch?v=QVJcrJJhu5ESKĄD BIORĄ SIĘ PUNKTY W SHARES

Punkty otrzymujemy z czterech różnych źródeł:

1. Sponsor Share Punkt

Generują się w następstwie zakupu Share przez osoby bezpośrednio zaproszone przez nas.

2. Community Share Punkt

Punkty przydzielane przez firmę, która dzieli się z nami swoimi zyskami. Przydzielane są od góry do dołu struktury i od lewej do prawej.

3. Personal Punkt

Generowane przez Nas osobiście, na przykład poprzez zakup pakietu startowego lub innych produktów firmy

4. Joker Punkt

Punkty kupowane przez Nas samodzielnie, które można ustawiać w swoich Shares lub Shares naszych partnerów. Punkty te można też otrzymać z systemu.

Zamykając kolejne Shares przechodzimy do kolejnych poziomów, na których zarabiamy coraz większe premie. W zależności od poziomu otrzymujemy różne premie za zamknięcie Share. Od 0,20€ na pierwszym poziomie do 8.000€ na szóstym.

Zarabiamy również na tym, że zapraszamy do systemu kolejne osoby. Za każdy wykupiony pakiet o wartości 35€ otrzymujemy prowizję w wysokości 5€.

Jeżeli któryś z Naszych partnerów dokonuje zakupu produktów firmy to także mamy z tego prowizje.

Dość ciekawym rozwiązaniem ( przyznam że ta opcja podoba mi się najbardziej) jest to że części naszych dochodów firma zatrzymuje w postaci pieniędzy lub złota. Po uzbieraniu jednak odpowiedniej kwoty te „oszczędności” zaczynają dla Nas generować dodatkowe zyski. Zarabiamy również z planu binarnego (tzw. dualplan) oraz multiplan w którym otrzymujemy dochody do dziesiątego poziomu w głąb. Szczególnie kierowany do osób aktywnie pozyskujących partnerów.


scc-logos.pngBARDZO WAŻNE! – ABY AKTYWOWAĆ SWÓJ LINK PARTNERSKI PO ZALOGOWANIU DO SWOJEGO BIURA NALEŻY KLIKNĄĆ

„Please click here to presonalize your Website”

potem:

„Configure My Page”

i na koniec „Submit”

W INNYM PRZYPADKU NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ LINK DO POLECANIA CZYLI REFFLINK.

Instrukcja zasilenia i opłacenia konta w programie SMART CAPITAL CONCEPTWebinary Smart Capital Concept odbywają się w poniedziałki i środy o 20.00

Link do webinaru – Prowadzi Marek Szklanny – Kliknij

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .