Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] autorska świeża nisza, zero konkurencji


lutzen

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nazwa przedmiotu:Mój autorski plan dotyczący tej niszy

2.Opis przedmiotu:Jest to bardzo treściwy plan, w którym jest opisany każdy krok, który musi być spełniony. Potrzeba trochę czasu by to wszystko zrealizować - lecz tylko w początkowej fazie. Po pierwszym wykonaniu ich wszystkich - ograniczamy się później tylko do 3 punktów(powtarzamy je i zwiększamy zarobki). Dlaczego ja w to nie wejdę skoro takie pieniądze zwiastuję? Więc tak: praca, kobieta, wakacje i inne projekty. Nie chcę w to wchodzić i zabrać się za to nieodpowiednio i to spier4444lić.

Do ceny całego planu zarobkowego należy doliczyć dodatkowe koszty takie jak:

1.wykupienie serwera oraz domeny

2.zlecenie wykonania strony internetowej(opis jak +/- ma to wyglądać jest w planie)

3.ewentualnie grafiki i zdjęcia na stronę - lecz minimum, równie dobrze można znaleźć lub wykonać coś samemu.

 

Także szukam osób, które wiedzą czego chcą. Nie boją się zainwestować kwoty, która się zwróci. Osób, które coś potrafią i nie spie94olą niszy i nie sprzedadzą jej na lewo, gdy po jednej godzinie od zakupu okaże się dla nich kłopotem by podpiąć domenę do serwera. Nie! Takiej osobie nie sprzedam tego. Wiem co sprzedaję, zrobiłem spory research i jest to unikat. Dodam, że to fake content, a może usługa. Skierowana domyślnie na polskę - lecz myślę, że problemem by puścić to na świat nie powinno być - lecz to kwestia indywidualna.

 

Są 4 kopie i jedna idzie do recenzji. Pole do popisu jest ogromne, nisza obszerna i te 4-5 osób znających te niszę nie narobi sobie szkód i mniejszych zarobków. Uruchomię kanał komunikacji między tymi osobami. Będę Wam doradzał i podpowiadał w razie czego. Komunikacja tam będzie bardzo ważna, to ułatwi Wam pracę i nie będziecie sobie wchodzić w drogę. Będzie to komunikacja via facebook(grupa, bądź czat). Więcej info dla osób zdecydowanych bądź się wahających. Oraz oczywiście dla tych, którzy wejdą w posiadanie tego planu/niszy.

3.Źródło pozyskania:własne

4.Zdjęcia:brak

5.Kontakt:forum

6.Cena:250 zł pierwsza kopia oraz trzy kolejne 300zł / 4 kopie + 1 do recenzji

7.Sposób zapłaty za przedmiot:bank

 

Proszę o zgłoszenie się osób uprawnionych do recenzowania tego typu rzeczy. Osoby, która podejmie się tego od ręki oraz odpowiedzialnej - nie chciałbym, by plan został przekazywany jakoś na lewo.

 

Temat ten zakładam również na tym forum. Ofertę swoją umieściłem także na drugim forum. W sumie na tym i na tym zamierzam sprzedać 4 kopie i nie więcej. Recenzja będzie jedna, także jeśli będzie to ktoś tutaj - recenzja przejdzie także do wglądu na konkurencyjne forum jak i w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Recenzja:

Poradnik jest krótki, ponieważ ma jedynie trzy strony, ale sama treść w nim zawarta jest wystarczająca do wytłumaczenia metody. Sposób zarobku opiera się częściowo na programach partnerskich w sposób dość innowacyjny i wcześniej przeze mnie nie zaobserwowany. Moim zdaniem nawet laik jest w stanie poradzić sobie z zarobkiem w ten sposób, ponieważ jest to bardzo łatwa i przyjemna metoda. Na początek musimy włożyć w nią trochę pracy, jak wspomniał autor, poprzez założenie strony, a potem śmiem twierdzić, że wystarczy niecałe 20 minut pracy dziennie, by mieć z tego całkiem dobry pieniądz. Dodatkowo na końcu poradnika znajdują się przykłady jak wyglądać ma strona internetowa. Sposób jest bardzo elastyczny i można go dopasować pod różne kraje, a nawet cały świat. Osobiście też widzę w nim potencjał do kilku form monetyzacji, nie tylko poprzez PP :)


Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Chcesz zacząć zarabiać w Internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .