Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Nisza +18 + Plan działania krok po kroku


Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa poradnika/niszy: Sprzedam 22 Nisze +18 + Poradnik jak na tym zarobić (blueprint)
2. Opis poradnika/niszy:
 
Nisze:
22 Nisze o bardzo dużej ilości wyszukiwania (minimum 70 000+, poniżej przedstawiam zdjęcie killku nisz, które oferuję Ci w tym poradniku. Nisze są gorące i raczej nie jest możliwe, żeby się wypaliły:
nKXMq5r.png
 
Każda z wyżej wymienionych nisz posiada jeszcze odpowiedniki o bardzo wysokich wyszukiwaniach, każda z nisz na zdjęciu wyżej jest unikalna - nisze się nie powielają. W tym poradniku otrzymasz 22 nisze - będziesz w stanie znaleźć ich więcej.
 
Poradnik:
Poradnik to 38 stron pisanych czcionką 12 Calibri, razem prawie 8000 wyrazów. Cały plan działania podzieliłem na 3 rozdziały:
 • 1 rozdział to objaśnienie działania 22 nisz, legalność działania (cały poradnik jest w pełni legalny), konfiguracja wordpress, miejscówki do zbierania contentu oraz na czym będziesz zarabiał - jakich programach;
 • 2 rozdział to zdobywanie ruchu z social mediów - 7 metod, które przyniosą Ci duży ruch;
 • 3 rozdział - jest to najkrótszy rozdział, ale bardzo ważny - Rozdział związany z ruchem, dzięki któremu uzyskasz duży stabilny traffic;

Cały poradnik to blueprint czyli plan działania dzięki któremu jesteś w stanie zarobić 1000-2000+ zł miesięcznie pod warunkiem, że wykonasz plan działania i będziesz się stosował do kroków opisanych w poradniku. Nisza wymaga przygotowania, ale jesteś w stanie zacząć zarabiać już w pierwszym tygodniu użytkowania tej metody.

Gratisy dla kupujących:
Dla kupujących przewidziałem 2 gratisy:

 • Metoda dzięki, której generuję duży ruch w skali miesiąca:

Statystyki poszczególnych linków z bit.ly

UyVeAFY.png

Cały miesiąc w bitly:

9bu8aK7.png

Jeżeli chodzi o ścisłość to używam bit.ly tylko do tej metody z gratisa!

 • Miejscówki do podlinkowania swojej strony - mocne profile, blogi oraz miejscówki do pisania artykułów

 

a5z6JwK.png

Support:

Każdemu kto dokona zakupu oferuję miesięczny support oraz pomoc we wdrożeniu metod.

Cena:

Dla pierwszej osoby 149 zł, każda kolejna osoba 199 zł. CENA - 249 zł .  W tej cenie otrzymujesz 22 nisze ze zdjęciami z keyword revealer oraz poradnik 7877 wyrazów pisany czcionką 12 Calibri oraz drugą część 1280 wyrazów.  Nie przyjmuję rezerwacji. Zapraszam do zakupu. 

Podsumowanie

Nabywając poradnik otrzymasz plan działania, dzięki któremu będziesz zarabiał 1000-2000+ zł na miesiąc. Tak naprawdę nabywając ten poradnik możesz mieć zwrot kasy już po pierwszym dniu, jeżeli wykorzystasz gratisową metodę w przemyślany sposób - nadaję się do wszystkich metod tutaj na forum. 

Dlaczego tak tanio? Uważam że 249 zł za poradnik to uczciwa cena. Zarabiając tą metodą twoi użytkownicy Cię pokochają, będziesz lubianym blogerem - nigdy więcej oszukiwania czy fake h@acków. 

Jeżeli poradnik nie przyniesie Ci zysków oferuję 30 dniowy zwrot pieniędzy - jednak użytkownik musi udowodnić, że dołożył wszelkich starań aby zarabiać i wykonał wszystkie kroki w poradniku.

Minimalne wymagania finansowe to zakup hostingu + domena - w poradniku są również alternatywne inwestycje, ale nie sa konieczne aby zarabiać pieniądze. Wszystkie metody można zautomatyzować i zarabiac praktycznie na autopilocie.

Poradnik z chęcią oddam do recenzji

 

3. Źródło pozyskania: Własne doświadczenia. W internecie zarobiłem kilkadziesiąt tysięcy złotych. 
4. Zdjęcia/ dowody: zdjęcia wyżej
5. Kontakt: Forum/skype:majin.powers/mail: majinpowers(dot)gmail.com
6. Cena:149 zł dla pierwszej osoby / każda kolejna 199 zł   CENA - 249 zł 
7. Sposób zapłaty: Paypal lub bank
 
8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji
 
Cytuj
Dnia 13.05.2016 o 14:53, Moriarty napisał:

RECENZJA NISZA +18 + PLAN DZIAŁANIA

 

Nie będę zgłębiał się w ilość stron, zresztą wszystko już na ten temat autor tematu napisał. Postanowiłem, że skupię się na meritum sprawy, a więc na niszach.

 

NISZE

 

Tak jak Majinpov wspomina, w paczce, którą otrzymujemy znajdują się 22 nisze, choć tak naprawdę można powiedzieć, że są to jedynie sugestie nisz, ponieważ z jednej strony są nieco ogólne, a z drugiej strony przecież nie musimy z nich korzystać. Jak już było pisane wielokrotnie, nisze znajdują się w branży pornograficznej, co zresztą możemy domyśleć się z tytułu tematu.

 

                Autor dodatkowo powołuje się na „Keyword Difficulty” z KeywordRevealera, która wskazuje, że najcięższa nisza ma konkurencyjność na poziomie 48. Na marginesie dodam, że według KR clash of clans h@ack ma konkurencyjność na poziomie 47. Oczywiście w paczce mamy nisze, których KD jest niższa np. na poziomie 22 jednakże jest to nieco mylne, ponieważ w takiej branży ciężko, aby programy oceniły rzetelnie siłę konkurencji. Wiadomo.

 

Natomiast, jeżeli chodzi generalnie o nisze to uważam, że są one okej, jeżeli chodzi o pewien zamysł i koncepcje na dalsze działania, co kto lubi <lol>

 

SAM POMYSŁ

 

Sam pomysł autora nie jest jakiś super oryginalny, ale wprowadza do niego pewne elementy, które sprawiają, że realizacja go nie będzie tak ciężka jak większość osób myślała. Chodzi przede wszystkim o pewne utrudnienia techniczne, które, jak pokazuje autor są łatwe do obejścia, a dodatkowo można na tym nieźle zarobić.

 

Nie mówię tutaj oczywiście o oszustwach, sposób jest w 100% legalnym sposobem zarobku.

 

PLAN DZIAŁANIA

 

Plan działania przedstawiony przez autora w zasadzie jest planem, który zrozumie każdy i który nie wymaga w większości szerszego komentarza odnośnie kwestii technicznych. Autor wyjaśnia nam sposoby pozyskiwania contentu, który będzie idealnie pasował do naszej niszy.

 

W planie działania także autor bardzo szczegółowo pokazuje nam, w jaki sposób możemy pozyskiwać ruch na naszą stronę, który w zależności od naszej pracy może być naprawdę wysoki. W zasadzie nie ma tutaj niedomówień, ponieważ wiemy dokładnie, w jaki sposób zebrać ruch, jak zachęcić itd. Zwracam uwagę, że poradnik nie porusza kwestii pozycjonowania.

 

INWESTYCJE

 

Jak w każdej niszy, są pewne minimalne inwestycje, które musimy poczynić… Oczywiście i tutaj jest to hosting i domena. W zależności od tego ile chcemy wydać, możemy także zaopatrzyć się w programy i wtyczki, które właściwie całkowicie zautomatyzują naszą pracę.

 

POCZĄTEK

 

Każdy początek jest trudny, dlatego też warto na początku przynajmniej pracować ręcznie, aby zaznajomić się z nisza i jej możliwościami, podkategoriami itd. Nie zachęcam tutaj od razu działać automatami, bo może to przynieść marny efekt.

 

PODSUMOWANIE

 

Na pewno nisze te są nienasycone i z pewnością nie będą po sprzedaniu poradnika nawet w dużych ilościach. Nisze na pewno są dochodowe, ale tak naprawdę musimy włożyć w zarobki trochę pracy, ponieważ rozeznanie się w Waszej niszy będzie wymagało nieco czasu, a ponadto zaznajomienie się i postępowanie z planem działania także. Jednak jestem przekonany, że wszyscy, którzy będą wytrwale nim podążali, a dodatkowo będą korzystali z suportu autora z pewnością zarobią sporą ilość pieniędzy. Cena jest adekwatna do potencjału.

 

 

 

świry wampiry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

SeoTools - najlepsze narzędzia SEO, SEM, CPA

Chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Odnośnik do komentarza

Możesz podać screeny z zarobków ? :] czy to kolejny super opisany poradnik ? Rozpierdalaj* mnie wszyscy którzy sprzedają swoje niby metody za jakieś 200 zł ? Kto normalny takie coś robi ? 

Zresztą nie od dziś wiadomo że najlepsza nisza to właśnie sprzedawanie "hot" poradników. 

EOT

 • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Magram napisał:

super opisany poradnik

Pozwól, że to ja w recenzji ocenie wartość merytoryczną tego poradnika. 
Staram się być na maxa obiektywny, więc jeżeli będzie taki jak mówisz to na pewno o tym wspomnę - ale pisanie o tym nawet tego nie mając trochę mija się z celem.

 • Super 4

DTNS966.png

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Magram napisał:

Możesz podać screeny z zarobków ? :] czy to kolejny super opisany poradnik ? Rozpierdalaj* mnie wszyscy którzy sprzedają swoje niby metody za jakieś 200 zł ? Kto normalny takie coś robi ? 

Zresztą nie od dziś wiadomo że najlepsza nisza to właśnie sprzedawanie "hot" poradników. 

EOT

Magram, możesz kupić poradnik i zobaczysz czy jest ok czy nie jest... daje Ci gwarancje zwrotu 30 dniową pod warunkiem, że będziesz działał. Pozatym jestem na tym forum długo i nie chciałbym stracić reputacji za parę złotych. 

Skoro denerwują Cię poradniki to dlaczego zaglądasz do tego działu ? 

Jak masz odrobinę oleju w głowie, potrafisz zrobić landing pod PPA czy Suby to poradnik zwraca się w 1 - 2 dni na gratisie właśnie. 

To nie jest tak że ja się czegoś pozbywam, potrzebuje poprostu kasy na inwestycję, dlatego usiadłem poświęciłem 2 tygodnie i napisałem poradnik o niszach na których nie dam rady na tą chwilę zarabiać. W gratisie daję Ci metodę na zdobywanie dużego trafficu możesz go wykorzystać do PPA czy czego tam chcesz. Jakbym dał drożej to byś pisał że zdzieram. Są 22 nisze, poznasz je znajdziesz następne mocne nisze :)

 • Super 1

świry wampiry

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, zbyszeq napisał:

A co Ci to da? Równie dobrze takie screeny można podrobić.

Po co miałby to robić ? Skoro to taka super nisza to i zarobki powinny być syte, nie musisz go tak bronić - wiem że żerowanie na poradnikach jest w modzie no ale bez przesady :)

@zbyszeq Nie szukam nic na siłe , po prostu nie mogę zrozumieć idei sprzedawanie swojej metody zarobku z którego sie pewnie utrzymuje , za jakies 200 zl ktore "pewnie według tego poradnika " ma w 1 dzień.

Edytowane przez Magram
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Magram napisał:

Po co miałby to robić ? Skoro to taka super nisza to i zarobki powinny być syte, nie musisz go tak bronić - wiem że żerowanie na poradnikach jest w modzie no ale bez przesady :)

@zbyszeq Nie szukam nic na siłe , po prostu nie mogę zrozumieć idei sprzedawanie swojej metody zarobku z którego sie pewnie utrzymuje , za jakies 200 zl ktore "pewnie według tego poradnika " ma w 1 dzień.

Magram ta dyskusja nie ma sensu. Poradnik jest opisany krok po kroku, potrzebuje jeszcze chwile i podeśle moderatorom poradnik do recenzji. Zbyszek nie chciał przesłać grosza na paypalu w celu weryfikacji. Każdy poradnik sprzedaję ze znakami wodnymi, żeby nie poszło w sieć. 

Działanie w tych niszach wymaga pracy, nie ma nic za darmo, ale mając troche gotówki można wszystko zautomatyzować. 

Czemu sprzedaje? Nie obrobię wszystkich nisz, ale spokojnie mam parę domen pod te nisze, a miejsca jest dla wielu osób :) Jak chcesz żeby odwiedzający twoją stronę Cię pokochali to kup poradnik :) Jak będzie lipa to Ci zwróce kase do 30 dni ok? 

A teraz proszę o nie spamowanie tylko o konkretne pytania to jest post sprzedaży a nie rozmów w toku. 

świry wampiry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .