Skocz do zawartości
tomant

Stakowanie ETH 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

eth-2.0.jpeg.4ccccd0fef5f50dde0fe9578ec95868f.jpeg

ETH 2.0
ETH2.0 to kolejna generacja Ethereum wykorzystująca proof-of-stake (PoS) do zabezpieczania swojej sieci. PoS generuje przychód za staking, ale udział w ETH2.0 wymaga stakowania 32 ETH i technologii obsługi walidatora. Pragnąc obniżyć ten pułap, BinanceStaking pozwala użytkownikom na korzystanie z prostej usługi stakingowej, w której to 100% przychodu za stakingu on-chain zostanie rozdane użytkownikom.

PROCES

1. STAKING ETH
Okres blokowania rozpoczyna się: 1 grudnia 2020 o 12:00 (UTC). Stakowane fundusze nie mogą zostać wypłacone.
Stały StakingBinance
BinanceStaking pozwala użytkownikom na łatwy dostęp do Stałego Stakingu, oferującego wysoką rentowność. Staking ułatwia wzięcie udziału w Ethereum 2.0, jednocześnie zapewniając większe bezpieczeństwo i stabilniejsze zwroty.
Okres blokady
Okres blokady jest określany przez postęp prac rozwojowych nad ETH 2.0, dlatego też może on przekroczyć okres dwóch lat. Podczas tego okresu nie możliwe jest wypłacanie środków, a Binance zapewnia Ci BETH jako tokeny blokady. Nie możesz wyświetlić swoich aktywów na koncie spot dopóki nie otrzymasz BETH na swoje konto spot.
W międzyczasie możesz sprawdzić swoje saldo przechodząc na stronę ETH 2.0.
Dystrybucja zarobków
Zarobione nagrody on-chain podczas okresu blokady są określane na podstawie ilości stakowanych ETH oraz okresu blokady. Nagrody on-chain będą zapisywane jako wartości BETH.

2. DYSTRYBUCJA BETH
W styczniu 2021 r. Twoje BETH zostaną przekazane na konto Spot, a Binance umożliwi wypłaty BETH i funkcje handlowe. Więcej szczegółów na ten temat zostanie podanych w przyszłych ogłoszeniach.

3. ODBLOKOWANIE/WYPŁATA ETH
Dopóki ETH2.0 nie uruchomi funkcji przelewu, będziesz mógł wymienić stakowane ETH na BETH w stosunku 1: 1. Wypłata zostanie ustalona tylko na podstawie ilości BETH, które posiadasz w danym momencie i nie jest związana z kwotą, którą początkowo stakowałeś lub wymieniłeś.

Czyli w skrócie i po ludzku opis tomanta 😀
Jeśli chcesz stakować ETH i zarabiać na tym (całkiem sporo na początku), musisz zablokować 32 ETH ( przy dzisiejszych cenach to równowartość 19 tyś $), oraz dodatkowo utrzymać prawie non stop usługę serwerową walidatora (dodatkowy koszt). Czyli większość z nas może jedynie o tym pomarzyć. Nie dość że trzeba mieć taką kwotę do zamrożenia (być może nawet na 2 lata), to trzeba znać się na obsłudze i uruchomieniu walidatora. Jeśli dodatkowo nie będziemy ze wszystkim na bierząco i nasz walidator nie będzie działał dobrze i przez 100% czasu, możemy zostać ukarani i stracimy albo część albo całość stakowanych Etherium. Dodatkowo, nie mogąc wycofać się ze stakingu, gdy cena wzrośnie do poziomu, gdzie chcielibyśmy nasze ETH sprzedać, nie będziemy tego mogli zrobić.

Dlatego by móc skorzystać z dobrodziejstwa stakingu ETH i przy okazji pozbyć się wspomnianych wyżej niedogodności, możemy zrobić to za pomocą największej giełdy kryptowalut. BinanceStaking daje nam możliwość zrobienia tego wspólnie z nimi. Dodatkowo nie pobiorą za to żadnej prowizji i 100% zysków trafi do nas.Można stakować przez nich już małe ilości ETH. Za te zamrożone ETH, dostaniemy ekwiwalent w tokenie BETH w stosunku 1 token za 1 ETH. Tokeny zostaną rozdane w styczniu 2021r. Będzie można nimi handlować, czyli problem wcześniejszej sprzedaży odpadnie. Posiadacze BETH będą uprawnieni do dostawania nagrody ze stakingu. Czyli jeśli zastakujesz ETH na BinanceStaking w grudniu i swoje tokeny sprzedaż w styczniu następnego roku, to dostaniesz nagrodę tylko za okres posiadania stakingu (od grudnia do stycznia) i dostaniesz pieniądze ze sprzedaży tokena. Kupujący token od ciebie nabędzie prawa do stakingu od momentu kupna.

Zapraszam do rejestracji na Binance z mojego linku (obniżenie prowizji o 20%):
https://www.binance.com/pl/register?ref=UFNHOF48
lub z czystego linku (bez obniżki):
https://www.binance.com/pl/register

Jak znaleźć opcję stakingu?
W lewym górnym rogu na belce wybieramy opcję Finance, z rozwijanego menu wybieramy BinanceEarn i w sekcji Fixed Terms wybieramy ETH2.0 Staking,lub korzystamy z linku (choć nie wiem czy stale będzie taki sam): https://www.binance.com/en/eth2

Edytowane przez tomant

binance.com - największa giełda kryptowalutowa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .