Skocz do zawartości

Urlop w nowej pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam zamiar iść teraz do nowej pracy tylko mam mały problemik. 26 października mam wizytę u chirurga po operacji a powiedzmy, że udałoby mi się pracę znaleźć dopiero na początku października. Dostanę bez problemu urlop? - Słyszałem, że trzeba 1 miesiąc przepracować na 1 dzień urlopu. Czy to kwestia dogadania?

Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać online!

  • Darmowe poradniki pokazujące krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat e-commerceSEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji, freelancingu i wiele więcej!
  • Bezpośredni dostęp do Get Paid 2.0 w ramach jednego konta na make-cash.pl!
Opublikowano

Jeśli umowa o pracę to możesz załatwić sobie L4 (zwolnienie lekarskie) lecz nie zdziw się jeśli firma się ciebie pozbędzie w miarę szybko bo dziwnie to wygląda gdy nowy pracownik zaraz idzie na chorobowe ;)

Więcej o urlopie wypoczynkowym tutaj: https://gratka.pl/regiopraca/portal/porady/prawa-pracownika/urlop-wypoczynkowy-2018-jaki-wymiar-przysluguje-i-na-jakich-zasadach-jest-ud

Kompleksowy mentoring bezpieczeństwa i anonimowości w internecie   

Kompleksowy mentoring - BEZPIECZEŃSTWO I ANONIMOWOŚĆ
Nie daj się śledzić, ukrywaj tożsamość online i offline, zabezpiecz swoje urządzenia i sporo więcej!

Opublikowano
1 godzinę temu, Soplica napisał:

 26 października mam wizytę u chirurga po operacji a powiedzmy. Dostanę bez problemu urlop?

Gdzie tu jest problem,skoro będziesz u chirurga na wizycie planowanej to jego obowiązek wystawić Ci zwolnienie za ten dzień i nie potrzebujesz do tego urlopu.

Opublikowano

na rozmowie informujesz , że masz kontrole pooperacyjną (chyba że nie możesz się do tego przyznać z uwagi na charakter pracy..) i tyle, z 1 dnia nikt Ci problemu nie zrobi. Będzie to lepiej wyglądało niż później dostarczenie zwolnienia od lekarza (co też nie byłoby tragedią, ale możesz być lepiej odebrany, że wiedziałeś i odrazu uprzedziłeś).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

Mentoring Get Paid 2.0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .