Skocz do zawartości

[Wykonam] LP pod nisze, RWD + Własne Skrypty


vel2k

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonam wszelakie zlecenia dotyczące stworzenia Landing Page'a pod niszę wybraną przez Ciebie. Jeżeli kiedykolwiek widzieliście jakiś "bajerancki" generator czegośtam online i sami chcielibyście taki posiadać (lub coś innego) to zapraszam do skontaktowania się ze mną poprzez PW (później możemy ustalić wygodniejszą formę kontaktu). 

 

Do zrealizowania przeze mnie projektu potrzebny Ci będzie:

- Jakiś pomysł, a przynajmniej jego namiastka co chciałbyś aby na Twoim LP się znajdowało, jak działały poszczególne elementy (przykładowo chcę żeby u góry był pasek na którym będą pojawiać się kraje, ip i jakiś tam tekst po czym znikały itp) oraz jak wyobrażasz sobie mniej więcej gotową stronę, możesz nawet posłużyć się istniejącymi już stronami jeżeli chcesz coś "na wzór" tego co zostało przez kogoś zrobione. Jeżeli nie masz gotowej "wizji" jak mógłby czy powinien wyglądać LP pod Twoją niszę to wtedy proszę o zdanie się na mój gust, postaram się stworzyć coś co będzie bardzo dobrze konwertowało co oczywiście przełoży się na dodatkowe $$. Mam "trochę" doświadczenia w takich rzeczach więc myślę, że będę w stanie zaoferować Ci coś co sprawdzało się do tej pory bardzo dobrze (np. jak powinien działać ten element itp.)

 

- Budżet w wysokości $30 minimum - dla zarabiających w CPA/PPD to parę (lub parenaście) lead'ów, a zarobiona kwota zainwestowana w customowe LP może przynieść znacznie więcej co zwróci poniesione koszty aby potem zarabiać dla Ciebie więcej zielonych. Napisałem minimum ponieważ za bardziej złożone skrypty/strony będę oczekiwał większego wynagrodzenia (tutaj w grę wchodzą raczej nietuzinkowe wasze pomysły i zachcianki)

 

- Własny hosting (jeżeli masz jakiś darmowy z którego chcesz skorzystać to super, jednak osobiście nie polecam takiego rozwiązania) + oczywiście domena, jeżeli nie potrafisz lub nigdy nie wgrywałeś czegoś takiego na serwer to służę pomocą. 

 

Oferta dotyczy głównie

HTML/CSS/JS...PHP (pehap.. coś potrafię napisać, zmodyfikować itp ale to nie mój konik więc tutaj ograniczone pole manewru)

Wykonanie (szacowany czas 1-2 dni, maksymalnie tydzień przy poślizgach różnego typu, ostatnio nie miałem łącza przez jeden dzień lub też miałem jęczmień na oku - takie rzeczy których się nie da przewidzieć) 

Raczej małe projekty, strony i bardziej nastawione na "fakeowe zarabianie pod CPA", jeżeli kogoś interesuje coś większego, działającego typu "jackpot CS:GO" (ostatnio dużo się nowych pojawia, co?) czy jakieś Aplikacje FB itp to w miarę możliwości (czas) będę mógł wykonać coś takiego (oczywiście przy innym budżecie)

 

Od nowych użytkowników biorę całość za zlecenie "z góry", zasada ograniczonego zaufania, Ci starsi stażem mogą sami zdecydować czy zapłacić mi teraz, czy 50% zaliczki czy po "demo" ukończonego projektu. Jeżeli nie będę umiał lub z jakiś powodów nie będę mógł się wywiązać z ukończenia zlecenia zwracam 100% kwoty niezależnie od czasu jaki poświęciłem (zwrot jest jeżeli nie wywiązałem się z podstawowych założeń zlecenia, jeżeli nagle się rozmyślisz czy zaczniesz wydziwiać cuda na kiju (np. dorób mi to, to, to, to, to, nie chcesz? oszust) to prawdopodobnie zwrócę Ci pieniążki a projekt wrzucę za darmo na forum)

 

Zapewniam, że Twój LP/Nisza itp pozostanie nieujawniona, nie potrzebuję cudzych pomyslów dla siebie ani też nie zamierzam ich w żaden sposób upubliczniać czy nawet zarabiać na sprzedaży "super nisz za 100zł - no offense". 

 

Od razu zaznaczam, że nie mam gotowego portfolio, wykonywałem już wiele zleceń ale nigdy nie kwapiłem się na budowanie czegoś takiego, zbudowanie gotowego portfolio to nie jest takie "hop siup, wrzucę to co robiłem i gotowe", w przyszłości zamierzam wykupić własną domenę aby tam móc prezentować swoje perełki, do tej pory nie było mi to potrzebne. Tutaj też niektórych gotowych LP nie byłbym w stanie pokazać z racji takiej, że właściciele nisz raczej nie życzą sobie konkurencji. 

 

Dlaczego? Po co?

Niektórym osobom może nasunąć się pytanie "dlaczego?" skoro z wyciągam z sieci więcej niż "$30 za LP", a to czasami kupa pracy i użerania się z ludźmi itp. więc śpieszę z sprostowaniem: otóż zapragnąłem udoskonalić swoje umiejętności, nic więcej. "yhy jasne to jak chcesz się uczyć to rób coś za darmo" tworzę w wolnych chwilach różnego typu rzeczy, co nie znaczy, że mam publicznie karmić pijawki, niejednokrotnie oferowałem już skrypty JS czy PHP czy mówiłem jak zrobić coś na ich stronach itp zupełnie za darmo, a raczej w ten sposób okazywałem swoją wdzięczność lub chęć pomocy. Zakładając temat mam na uwadze połączenie przyjemnego z pożytecznym przy okazji nie narzucając ogromnej kwoty jaką macie wyłożyć na coś "fajnego". 

 

 

Co mogę ewentualnie zrobić/wykonać:

- Małe poprawki do Twojejego LP lub strony, przykładowo jeżeli masz swój theme do WP a nie chcesz żeby wyświetlały się daty komentarzy czy coś tam innego chcesz zmienić/dodać lub po prostu masz już Landing Page ale nie działa on z poziomu telefonu (lub działa ale nie tak jak chcesz żeby to robił)

- Stworzenie theme'a do WP/pluginów (ale tutaj też cena będzie inna w zależności od zlecenia)

- Jakieś programy automatyzujące/boty wspomagające Twoją strategię promocji itp. 

 

Czego nie oferuję*

- Wdrażania na siłę modyfikacji do istniejących już theme'ów/CMS'ów/pluginów/LP (taka zabawka byłaby droższa) jeżeli nie będę w stanie w ogóle ogarnąć "co się z czym je?", dlaczego? Ponieważ wolałbym już chyba pisać coś od nowa niż babrać się z brzydkim kodem, więcej czasu zajmuję wtedy dojście co do czego niż faktycznej roboty, a nie chcę robić nic na siłę. 

- Lifetime supportu w postaci poprawek, jeżeli oddaje w Twoje ręce cokolwiek i nie jest tak jak powinno być to oczywiście wykonam poprawkę, oddam później do weryfikacji i jeżeli wszystko jest okej to na tym kończymy projekt, jeżeli tydzień później zmienisz zdanie bo nie podoba Ci się już kolor czerwony w tym elemencie i w ogóle nie chcesz jakiegoś elementu to nie poprawiam już tego w ramach poprzedniego projektu, wyjątkiem może być jakiś błąd czy fragment kodu który w ogóle nie powinien się znaleźć w projekcie (robocze linijki itp)

 

Jeżeli coś nie jest jasne to proszę mi dać znać, jestem zmęczony dzisiejszym dniem i łóżko wzywa do siebie.

 

Zapraszam! 

Edytowane przez vel2k
  • Super 8

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

 

 

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

<br />

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza

Wszystko ładnie wykonane. Miałem kilka zarzutów, kilka rzeczy doradził mi sam Vel. Zostało to wykonane bardzo dobrze i solidnie a nie na odpier... :) Polecam tego Allegrowicza hehe

Edytowane przez Raichu2
  • Super 1

[Wykonam] Ręczne profile PL, UK, IT, FR, DE, CZ, NL, INTL, WEB 2.0

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, od siebie chciałbym dodać mały update.

Ogłaszam, że nie zajmuję się uzupełnianiem tworzonych przeze mnie stron oraz Landing Page'ów o artykuły, chociaż raczej mam na myśli "wymagany przez was content, który jest związany z niszą". Nie chodzi nawet o to, że nie jest to w cenie, tylko zwyczajnie zaczęło mi brakować czasu. Otóż codziennie dostaję prośby o wykonanie strony która dotyczy najróżniejszych nisz, produktów, tematów i tak dalej. Jako, że poruszam się w dość swobodnie w Internecie oraz łatwo przyswajam wiedzę do tej pory po prostu dokształcałem się z danej dziedziny i w ten sposób mogłem pozwolić sobie przykładowo na artykuł po angielsku bardzo dobrze opisujący działanie produktu przedstawionego na stronie lub coś innego. Niestety zaczęło mi brakować na to czasu, napisanie naprawdę jakościowego arta to nie jest 5 minut. Cena nie jest wygórowana, a powiedziałbym raczej, że jest bardzo niska, ponieważ tak jak już pisałem pragnę szlifować swoje umiejętności w kodowaniu takich zabawek (i cieszy mnie to, że skaczę wam konwersja do góry, ja przy tym nauczyłem się już do tej pory sporo rzeczy, z każdym nowym skryptem ala 'widzimisię to tak natrafiam na ciekawsze, pozornie proste przeszkody które poszerzają moją wiedzę). Dążę do tego, że przyszłe osoby, które chciałby pokierować do mnie swoje 'zachcianki' o swą wymarzoną stronę aby zadbały o odpowiednie przekazanie mi informacji, żeby nie było to gołe "ej chce hacka do clash of clans, dzieki", tylko "to jest gra dostępna na takiej i takiej platformie, generalnie polega na zbieraniu tego i tego, chce generowanie waluty premium ktora sluzy do tego i tego, wiec generator powininen wyglad tak, ze ktos podaje email bo tym sie loguje do gry i robi cos tam zeby dostac ta walute...(...), nie chce żadnego paska z wyborem 99999 czegostam bo to wygląda na fake, zrób mi wybór jednej z 3 paczek z dostępną walutą i potem wypełnienie oferty(...)

 

To nie jest naprawdę trudne, jeżeli kulejecie z artykułem anglojęzycznym to można zlecić komuś za bardzo małą kwotę napisanie czegoś za was, albo po prostu napisanie czegoś po polsku i wrzucenie w translator - jakkolwiek będziecie chcieli to rozwiązać to zostaje teraz po 'waszej stronie'. Ja jeżeli będę miał większą wolną chwilkę to z chęcią pomogę i z napisaniem artykułu itp.

 

Napisałem tą informację żeby nie było po prostu pretensji oraz żeby osoby, które zgłaszają się do mnie wiedziały jasno co powinny mi przekazać :)

 

Jednocześnie dziękuję za zaufanie, poznałem sporo waszych dotychczasowych stron, blogów, nisz, niektórzy koszą naprawdę (ale naprawdę) niezły hajs i zaufali mi, wielkie dzięki, zapewniam, że wszystko zostawiam dla siebie także nie ma obaw, ze zaraz zacznę sprzedawać niszę czy coś ^^ (ej, ale chce ktoś kupić?<jk>)

  • Super 4

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo wszystkim za opinie :) Poprzednia cena (startowa) przestała obowiązywać, po 'starym cenniku' wykonam pracę dla osób z którymi zdążyłem się już 'dogadać' :) Całkiem możliwe, że usługa będzie niedługo trochę bardziej 'urozmaicona', ale o tym wkrótce. 

 

Ja bardzo dziękuję za dotychczasowe zlecenia oraz zaufanie. Czekam na kolejne 'wyzwania',

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .