Skocz do zawartości

Zgarnij do 350 zł za nowe CitiKonto w Citibank Handlowy


Rekomendowane odpowiedzi

Citi Handlowy kontynuuje ciekawą promocję dla nowych klientów konta osobistego. Oferta Citi to szansa na zgarnięcie aż 350 zł! Aby otrzymać nagrodę wystarczy aktywnie korzystać z konta osobistego! Sprawdź jak proste warunki stawia Citibank i weź udział w promocji już teraz!

Link promocyjny lub Czysty link

Co można zyskać w promocji? 350 zł

Do kiedy trwa promocja? 19 kwietnia 2023 roku

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Citi Handlowy z promocją dla nowych klientów

Jeżeli chcesz założyć nowe CitiKonto, to teraz masz idealną okazję! Citi Bank Handlowy rozpoczął promocji konta osobistego „Do 350 zł z CitiKontem”! Warunki otrzymania nagrody są bardzo proste – aż szkoda nie skorzystać! Wystarczy aktywnie korzystać z CitiKonta, a nagrody same spłyną na Twój rachunek.

W promocji Citi Handlowego mogą wziąć udział osoby, które po dniu 31 grudnia 2020 r. nie posiadały konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy w tym banku. Ponadto z promocji nie skorzystają obywatele i rezydenci Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać całą nagrodę?

Pierwszym krokiem do otrzymania nagrody jest założenie konta. Nowe CitiKonto należy otworzyć do dnia 19 kwietnia 2023 roku, jednak najlepiej zrobić to już teraz! Oferta specjalna jest ograniczona do 3000 nowych klientów!

Ważne jest aby w trakcie wypełniania wniosku wyrazić akceptacja zgód marketingowych. Już samo wyrażenie zgody marketingowej i utrzymanie jej do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otworzyliśmy konto zapewni nagrodę 20 zł!

Co trzeba zrobić aby uzyskać pozostałą część nagrody?

Do ostatniego drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto należy dokonać min. 3 płatności BLIK na łączną kwotę min. 300 zł – nagroda 120 zł.

Do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto, przelej na CitiKonto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł – nagroda 120 zł.

Za wykonanie dwóch powyższych czynności – nagroda 90 zł.

Warunki otrzymania całej nagrody są naprawdę proste! Na ich zrealizowanie mamy łącznie dwa miesiące, jednak trzeba pamiętać, że tylko wykonanie obu zadań zapewni całą nagrodę!

0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową. 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi i 4 wypłaty z innych bankomatów.

 

 

 

 

eSprzedajemy.pl - tanie zakupy online. Porównywarka cen.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .