Skocz do zawartości

(ZLECE) Stworzenie arkuszu w EXEL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Szukam osoby która wykona dla mnie arkusz w programie EXEL 

 

Podaje przykład co ma dany arkusz wykonać

Dostaję arkusz z około 100 pozycjami : miejscowość , ulica itp 

zależy mi na zrobieniu arkusza gdzie mogę wkleić arkusz który otrzymuje, który automatycznie po miejscowości oraz ulicy wyciągnie dane z arkuszu który otrzymuję oraz automatycznie je posegreguje w 5 osobnych tabelkach w których będzie można ustawić które miejscowości i ulice ma w której tabeli segregować

resztę szczegółów chciał bym ustalić indywidualnie na priv 

 

Pozdrawiam  

 

 

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać online!

  • Darmowe poradniki pokazujące krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat e-commerceSEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji, freelancingu i wiele więcej!
  • Bezpośredni dostęp do Get Paid 2.0 w ramach jednego konta na make-cash.pl!

Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających)

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza

spacer.png

Mentoring Get Paid 2.0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .