Skocz do zawartości
Adamo96

Zostań inwestorem paybtc.io innowacyjnego marketplace’u. !

Rekomendowane odpowiedzi

Zostań inwestorem paybtc.io innowacyjnego marketplace’u, który rewolucjonizuje rynek zakupów online łącząc w sobie cechy wyszukiwarki produktów, cechy ofert typu Hot Deals oraz szybkich i bezpiecznych płatności kryptowalutami.

 

Bez względu na to czy technologia blockchain to twoja codzienność, czy też dopiero zaczynasz się tym interesować, masz niepowtarzalną okazję stać się częścią rewolucji rynku sprzedaży w sieci.

Przyszłość rozpoczyna się dziś!

W bardzo prosty sposób możesz nabyć tokeny PAYB i czerpać z nich dochód pasywny przez cały czas trwania projektu, począwszy od dnia listowania PAYB na giełdzie.

paybtc_sticks_2.thumb.jpg.26d203e622ff1d7bd0e63616196f02e7.jpg

Każdemu inwestorowi, który zakupi tokeny PAYBTC (PAYB) przysługuje określony, proporcjonalny udział w dochodach z tytułu opłaty za pośrednictwo w zakupach poprzez paybtc.io przez cały czas trwania projektu, począwszy od dnia listowania PAYB na giełdzie.

Obecnie nasza opłata za pośrednictwo wynosi 8%.

25% kwoty uzyskiwanej z opłat za pośrednictwo w sprzedaży, czyli obecnie 2% wartości wszystkich zakupionych poprzez paybtc.io produktów będzie rozdzielanych proporcjonalnie pośród posiadaczy tokenów PAYB.

Nagroda będzie wypłacana każdego 15-tego dnia miesiąca za miesiąc poprzedni. Pierwsza nagroda wypłacona zostanie 15 lipca 2021 roku i będzie dotyczyła dochodu uzyskanego z tytułu opłaty za pośrednictwo w sprzedaży w miesiącu czerwcu 2021 roku. Aby mieć prawo do wypłaty nagrody należy umieścić tokeny PAYB na koncie POS. Im więcej tokenów będzie w portfelu inwestora, tym jego dochód pasywny z każdej transakcji będzie wyższy. Możesz też w każdej chwili je sprzedać na giełdzie kryptowalutowej. Każdy inwestor otrzyma też specjalny certyfikat zakupu tokenów.

Aby mieć prawo do wypłaty nagrody należy umieścić tokeny PAYB na koncie POS. Im więcej tokenów będzie w portfelu inwestora, tym jego dochód pasywny z każdej transakcji będzie wyższy. Możesz też w każdej chwili je sprzedać na giełdzie kryptowalutowej.

Każdy inwestor otrzyma też specjalny certyfikat zakupu tokenów.

Jak działa paybtc.io?

 

 • 01    _kupujący wchodzi na paybtc.io, wkleja link i wpisuje wymagane informacje o produkcie, takie jak cena czy kraj dostawy
 • 02    _dostaje od nas wiadomość email z ofertą
 • 03    _akceptuje ofertę, płaci w jednej z 10 kryptowalut

 

 

paybtc_crypto_2.jpg

 

[Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Bitcoin Gold, zCash, Lisk, Dash, Tron]

i czeka na przesyłkę.

Dzięki paybtc.io właściciel sklepu online nie musi:

 • implementować bramki płatności kryptowalutami
 • martwić się jak dotrzeć do nowej grupy klientów jaką są posiadacze kryptowalut
 • zastanawiać się, co zrobić z otrzymanymi kryptowalutami

 

Marketplace paybtc jest tutaj pośrednikiem pomiędzy kupującymi a sprzedającymi. Z każdym rozliczamy się na takich warunkach jakie są dla nich najatrakcyjniejsze. Kupujący płacą kryptowalutą, sprzedający otrzymują zapłatę w walucie jaką do tej pory akceptowali (np: PLN, EURO, USD).

Jakie mamy cele?*

 

 • popularyzacja i swego rodzaju ‘odczarowanie’ kryptowalut oraz technologii blockchain.
 • rozwój projektu paybtc.io [patrz Roadmap].
 • zapewnienie dochodu pasywnego inwestorom.
 • min. 100 transakcji dziennie.
 • wejście na rynki zagraniczne.

paybtc_roadmap_2.thumb.jpg.61737a4a9a83698ab9dad244cfbdb73d.jpg

Internet, handel i kryptowaluty.

Ostatni rok uświadomił wszystkim jak szybko zmienia się nasze otoczenie. Miliony ludzi na całym świecie zmieniło swoje przyzwyczajenia i zwiększyło swój udział w zakupach online. Ograniczona mobilność uświadomiła nam wszystkim jak istotne są nowe technologie umożliwiające nam zaspokajanie codziennych potrzeb. Sklepy oparte wyłącznie na punktach stacjonarnych poniosły ogromne straty. Natomiast podmioty mające zaplecze w sprzedaży przez internet osiągnęły rekordowe zyski.

Z drugiej strony rok 2020 był również rokiem bitcoina. Nie można przecież obojętnie przejść obok faktu, iż kurs bitcoina wzrósł w ciągu minionego roku o ponad 300% i stale rośnie. Kolejne oficjalne instytucje płatnicze (PayPal, Visa, Mastercard) oraz banki i firmy ubezpieczeniowe przekonują się stopniowo do technologii blockchain. To jednak dopiero początek rewolucji w technologii rozliczeń online.

Linki do projektu :

REF (rejestrując się z reflinka otrzymujesz 1% zwrotu inwestycji)

Czysty Link 

 

Projekt paybtc.io jest odpowiedzią na dynamiczne zmiany w świecie handlu online oraz odpowiedzią na wzrost popularności kryptowalut. Stań się częścią tych przemian i zarabiaj na tym!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .