Skocz do zawartości

[ANDROID] KOŁO FORTUNY 3 OBR/30 MIN MAKS. 20K SATOSHI/OBR


Gość Rotni

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

 

Proszę się nie zrażać ilością postów, jestem raczej obserwatorem. Od jakiegoś czasu przyglądałem się temu wszystkiemu i sam postanowiłem spróbować. Metodami prób i błędów, znalazłem program, który w początkowej fazie wydawał mi się scamem, ale co ciekawe okazało się, że działa on w pełni i możemy cieszyć się jego zaletami. Program, o którym tu mowa to: Wheel of Bitcoins, w którym mamy za zadanie obracać kołem, a te docelowo da nam określoną ilość satoshi. Owe bitsy przesyłane są od razu na twój portfel (docelowo tutaj jest program Xapo, ale z tego, co zdążyłem zaobserwować to jest to bezpieczny portfel) Ogólnie to wygląda to mniej więcej tak:

95ddff1439ac9c073e6379af280ab6f5_screen_


 

Jak zdążyliśmy zauważyć mamy podane różne kwoty, które po wylosowaniu możemy dodatkowo pomnożyć przez x2, a gdy to się uda odbieramy pomnożony pieniądz i albo chowamy go do portfela, albo podkręcamy do x4, co jest ostateczną formą.

Przykładowo:

wylosowałem kwotę 1,600 satoshi, zaryzykowałem i pomnożyłem to przed 2, czyli efektem miałem 3,200, to znowu razy 2 (sumarycznie x4) daje nam

kwotę 6,400 satoshi za jednego roll'a. 

 

Chciałbym napomnieć, że co 30 minut odnawiają Ci się 3 bilety, dzięki którym możemy zakręcić 3 razy kołem za darmo! Później jedyną wadą jest to, że gdy nie będziesz chciał odebrać satoshi, bo będzie to za mała kwota (ja 2 cyfrowych nawet nie biore, rolluje dalej) to bez konsekwencji i utraty biletu rolluje sobie znowu jednak tym razem na początku zaskakuje mnie jakaś reklama.. zazywczaj jest to jakaś reklama, którą można wyłączyć krzyżykiem w górnym lewym rogu. Najgorsza reklama, którą do tej pory spotkałem to 15 sekundówki, dlatego moim zdaniem to nic strasznego, a zdarzało mi się, że kręciłem po 2 bilety 6,400 satoshi, więc bez problemu jest to realne. Tak samo jak pomnożenie swoich pieniążków przez mnożnik.

 

Gdyby przyjąć, że będziesz miał 100 na 100 to w ciągu 30 minut możesz zarobić 19,200 satoshi. (co jest realne) (pomijając FRENZY MODE czyli bonus mnożnika x5, który jak widać na screenie na samym dole cały czas nam się zbiera i gdy osiągniemy 100% zaczniemy kręcić to kwota, która wylosujemy będzie mnożona x5, a tą możesz finalnie pomnożyć jeszcze x2 czyli np. wylosowałem 160, dzięki bonusowi daje mi 800, idąc dalej tym tropem finalnie mogę wyciągnąć z tego 1,600 satoshi)

 

Telefon masz zawsze przy sobie, w ciągu 30 minut jesteś w stanie wyciągnąć ok. 20k kilkoma kliknięciami na telefonie, moim zdaniem to dobry interes. Nie ma problemu z wypłatami z portfela robią to od ręki. Wczoraj trochę pograłem, dzisiaj rano wypłaciłem na inna platformę 0,15USD, gdzie stale pomnażam te pieniądze, cały czas bawiąc się kółkiem. Na ten moment dzisiaj wyciągnąłem z koła 31,210 satoshi, a w cale nie było to jakieś trudne i nie przykładałem do tego większej wagi. 

 

Dowód wypłaty wraz z historią (jak to tam wygląda):

1h2t5e.jpg


 

 

 

Tak jak większość takich programów prowadzi on system poleconych. Z każdego poleconego dostaje ''umowne'' 25% jego zysków. (Nie, nie znaczy to, że będziesz pozbawiony 25%) Chciałbym, aby państwo uszanowali fakt, że podzieliłem się tutaj z wami informacjami i mam nadzieję, że będziemy partnerami, współpracującymi ze sobą. W razie jakiś pytań lub wątpliwości bez problemu pomogę takiej osobie.

Reflink:


 

A tutaj czyścioch:


 

 

Życzę miłego odkładania pieniążków!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .