Skocz do zawartości

Chcesz zostać moderatorem, tutorem, adminem? Sprawdź


Ciamciaj

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz zostać moderatorem, tutorem, adminem?

0779_a065.jpg?c=d7c7

 

 

 

Do administracji forum codziennie pada wiele pytań o to czy szukamy dodatkowych osób do ekipy zarządzającej forum. Odpowiedź na to pytanie to: TAK.

 

Jednak chcemy honorować takim zaszczytem osoby zaufane i zasłużone na forum, więc, jeśli chcesz otrzymać taką posadę u nas to:

 • Udzielaj się na forum, Twoje wypowiedzi muszą być merytoryczne i pomocne.
 • Wyróżniaj się swoją zawartością, twórz pomocne tematy
 • Nie spamuj, bądź kulturalny, nie obrażaj innych użytkowników

 

Na forum pojawią się też systematycznie rozbudowywane odznaki dla grafików, programistów, mentorów - nadaje je administracja i o nie również możesz się starać!

 

Jak widzisz forum rozwija się prędko właśnie dzięki użytkownikom, jeśli chcesz pomóc nam zarządzać forum to pomóż w rozwoju forum.

 

Na pewno Cię zauważymy! 

 • Super 11
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
 • 3 miesiące temu...

Witam, aktualnie forum dosyć prężnie się rozrasta i poszukujemy moderatorów do działów 

 

"Zarządzanie własną stroną internetowa" - Wordpress, Blogger, Webdesign itp.

"Offtopic"

 

Kandydatury proszę umieszczać w tym temacie :) Ważna jest znajomość tematyki danego działu :)

 

Proszę swoje podania pisać trochę bardziej rozbudowane. Opisz kim jesteś, dlaczego właśnie Ty? Jakie masz doświadczenie? Ogon kota ma pół metra, ile waży kilogram śledzi? Co chciałbyś wprowadzić za zmiany w dziale/forum? :)

 • Super 2
Odnośnik do komentarza
Proszę swoje podania pisać trochę bardziej rozbudowane. Opisz kim jesteś, dlaczego właśnie Ty? Jakie masz doświadczenie? Ogon kota ma pół metra, ile waży kilogram śledzi? Co chciałbyś wprowadzić za zmiany w dziale/forum?:

 

Dział: Zarządzanie własną stroną internetowa

Kim jesteś: Nazywam się Marcin, Rzeszów, mój nick jest dziwny, ale jakoś się do niego przyzwyczaiłem. Mam 17 lat, rocznik tegorocznych osiemnastek.

Dlaczego właśnie ja: Interesuje się webmasteringiem od kilku lat, często przeglądam ten dział. Ogólnie, od kiedy zainteresowałem się tematyką PPA lubię przeglądać MC i chciałbym przyczynić się do jego rozwoju.  

Jakie mam doświadczenie: Jeśli chodzi o webmastering, to założyłem już łącznie kilkadziesiąt stron internetowych i forów dyskusyjnych. Nie były to serwisy na darmowych domenach, a niejednokrotnie robiłem strony za pieniądze. Pierwszy serwis na Joomli 1.0 postawiłem w 2007 roku, czyli będąc jeszcze gówniarzem. Jestem związany z tym na co dzień i mam jakąś wiedzę na ten temat... może nie ogromną, ale coś tam wiem. Odnośnie moderowania - raczej mnie to nie kręciło, zwykle skupiałem się na swoich serwisach na których byłem założycielem, chociaż na kilku portalach z grami (chodzi mi tu o większe serwisy, nie o np. forum danego serwera) miałem jakieś tam funkcje redaktora, moderatora, przyjaciela forum. Na tym forum udzielam się od niedawna, ale gdy widzę jakiś wątek w tym dziale na który znam odpowiedź - staram się pomóc o czym zresztą świadczy reputacja wynosząca 50% postów.  

Ogon kota ma pół metra, ile waży kilogram śledzi: kilogram, a ile waży ogon kota i co to za kot, że ma pół metra?  ;a

Zmiany: Jak dla mnie jest ok i nie potrzeba zmian, fora są dobrze podzielone i raczej nie ma potrzeby dodawać nowych czy zmodyfikować obecnych.

Edytowane przez Pieczarkowy

"Wielu myślało, że w internecie da się kokosy zarobić bo przecież inni mają po 200$ dniówki to czemu ja miałbym nie mieć, najlepsi są ci którzy przed założeniem swojej pierwszej strony już myślą co to kupią sobie jak po tygodniu będą dniówki po 100$, tacy najszybciej budzą się ze wspaniałego snu."

 

Odnośnik do komentarza

Podanie na moderatora działu "Offtopic"Azael

 

 

Imię: Dominik

Wiek: 19

Dział: Offtopic

Dlaczego ten dział: Offtopic to dział tak naprawdę o wszystkim, ludzie zadają tam przeróżne pytania, dzielą się zainteresowaniami jednak musimy pamiętać żeby każda dyskusja była na odpowiednim poziomie. Myślę, że w tym dziele jestem w stanie tego dopilnować, ponieważ często czytam co ludzie tam na sercu mają.

Dlaczego ja:  Jestem użytkownikiem tylko i wyłącznie tego forum, swoje wszystkie poradnika publikuje tylko dla ludzi z make-cash.pl to tutaj zacząłem swoją przygodę z zarabianiem, jestem zadowolony i dumny, że mogłem poznać tyle ciekawych osób. Teraz chciałbym dać coś od siebie. Zawsze znajduje czas na pomoc dla wszystkich użytkowników zarówno tych nowych jak i troche bardziej doświadczonych.

Doświadczenie: Prowadziłem kilka swoich for, nie mam problemu z obsługą IPB. Moderowałem kiedyś na sieci serwerów counter strike 1.6 udexa.pl . Swoją przygodę z moderowaniem zaczynałem na zwykłym phpbb2 przema, a skończyłem na IPB :)

Moja ocena działu/forum: Według mnie na forum panuje ład jednak nie jest nigdy tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Uważam, że los tego forum zależ w dużej mierze od użytkowników oraz administracji która powinna być otwarta na nowe propozycje.

 

Pozdrawiam Azael.

 

 • Super 1

“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”
 - Brian Tracy

Odnośnik do komentarza

Imię: Paweł

Wiek: 18 

Dział: Offtopic

Dlaczego to właśnie ja mam zostać wybrany : Lubię udzielać się na forum, dzięki dodatkowej randze poczuje się wyjątkowy co zmotywuje mnie do 10 razy większej aktywności, co mogę zagwarantować tu i teraz :). Na konkurencyjnym posiadam już bardzo dużą reputacje oraz zaufanie wśród użytkowników. Na tym forum również próbuje zbudować to samo. Jeżeli jakiś użytkownik miał do mnie pytanie na pw lub na forum (jest ich dużo na pw) , zawsze próbowałem udzielić informacji/pomocy. 

Chciałbym się przyczynić do rozwoju tej społeczności. Codziennie przeglądam dział offtopic i czytam tematy i posty zamieszczane przez użytkowników. Nie mam dużo wyróżniających cech, lecz w temacie zarabiania przez internet siedzę już od jakiś 3 lat :). Na ppa idzie mi całkiem nieźle, spokojnie mógłbym za te $$ wyżyć na własny rachunek, kupić mieszkanie i zaspokoić jakąś kobitkę ^^

Chętnie będę codziennie kilkadziesiąt razy przeglądał dział którym mam się opiekować. 

Liczę na to, że to właśnie mnie wybierzecie !

 

840j.png

Edytowane przez Pikaczu
 • Super 9

 

Odnośnik do komentarza

Dział: Zarówno pierwszy jak i drugi dział bardzo przypadają mi do gustu. "Zarządzanie własną stroną internetową" oraz "Offtopic" to naprawdę dobre działy, aczkolwiek moimi ulubionymi działami są Poradniki oraz Dzienniki.


O mnie: Kamil, lat 20, upływa mi 21 rok życia. Mieszkam w Poznaniu, interesuję się rozwojem osobistym, sportem oraz różnymi formami zarabiania pieniędzy. Jestem osobą uczciwą, pomocną i potrafiącą zrozumieć cudzy punkt widzenia. Nie rzucam oskarżeń na wiatr i zawsze staram się dojść do konsensusu. Uważam, że każdy, bez względu na to kim jest i skąd jest zasługuje na szacunek. Uważam, że jestem otwarty dla innych i bez problemu można nawiązać ze mną kontakt, co za tym idzie ewentualna współpraca ze mną jako moderatorem powinna być bezproblemowa i z obustronną korzyścią, gdyż nie ukrywam, że forma pracy jako moderator na tym forum byłaby okazją do zdobycia jeszcze większego doświadczenia.


Dlaczego właśnie ja: Każdy temat z działu Offtopic wiąże się z moimi zainteresowaniami. Uwielbiam sport, gry, kino oraz muzykę. Mimo, że nie udzielam się tam zbyt często to regularnie zaglądam. Odnośnie działu Webmasteringu - Stworzyłem kilka stron od zera, które są przeznaczone dla szerszej publiczności. Niektóre z nich upadły aczkolwiek uważam, że moje umiejętności w tej dziedzinie są więcej niż zaawansowane. Dodatkowo regularnie się dokształcam jeżeli chodzi o webmastering w postaci kursów rozmaitych języków i systemów. Uważam, że jestem osobą, która ma dużo czasu i chętnie pomaga innym oraz w razie czego może naprostować pewne sprawy czy ukrócić kłótnie.


Jakie mam doświadczenie: Moderatorem byłem wielokrotnie i uważam, że jest to proste zadanie ale jednocześnie odpowiedzialne.


Dostępność: Przynajmniej 4-5 godzin każdego dnia jestem w stanie poświęcić dla tejże pracy.


Zmiany: Jedyne zmiany jakie chciałbym zaproponować, to zatrudnienie większej ilości tutorów, bo mimo wszystko to potrzebne stanowisko i ludzie powinni mieć wybór w tejże dziedzinie. Jeżeli można to bym zaproponował siebie jako tutora i rzetelnie oceniał rozmaite rzeczy.


Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług!

 

Odnośnik do komentarza

Imię: Damian

O mnie: Jestem Damian mam 19 lat interesuje sie webmasteringiem, historią oraz trzepaniem $$

Dział: Zarządzanie własną stroną internetowa

Dlaczego ten dział: Siedzę w webmasteringu już trochę i to lubię

Dlaczego ja:  Znam się na  datalife engine, wordpress, mybb, blogspota też ogarniam

Doświadczenie: Prowadziłem trzy fora dwa padły przez brak sensu dalszego opłacania serwera, a trzecie padło z powodu braku backupu bazy danych, aktualnie jestem blogerem i korzystam z wordpressa.

Moja ocena działu/forum: Zawsze może być lepiej

Odnośnik do komentarza

Imię: Dominik „ Elijah”
 

O mnie: Studiuje dietetykę, interesuje się kulturystyka,zarabianiem i kobitkami :)

Cele: Zrealizować cele(te z dziennika) i być samowystarczalnym finansowo
 

Dział: Social Media
 

Dlaczego ten dział: Interesuje mnie ten dział najbardziej i posiadam sporą wiedzę w tej dziedzinie, która pozyskiwałem od wielu doświadczonych z forum ale również przez metodę prób i błędów.
Nie jestem w stanie należycie spełnić funkcji moderatora w innych działach ponieważ myślę, że moja wiedza nie jest wystarczalna stąd też ten dział a nie inny.
 

Dlaczego ja:  Myślę, że wiedza która zebrałem w te kilka miesięcy przesiadując godzinami na forum(nie wiem czy jest możliwość sprawdzenia ale jestem pewien, że w rankingu no life jestem w top5) przeczytałem prawie wszystkie tematy, które się pojawiły w szczególności w dziale Social Media.
Na pewno gwarantuje, że nieodpowiednie treści zostaną odpowiednio nagrodzone a zawartość łamiąca regulamin działu zostanie wymoderowana lub w razie konieczności-usunięta.
Stworzyłem kilka przydatnych poradników w tym dziale J
Najnowszy

Obecnie nie gram w nic, całość mojego wolnego czasu poświęcam zdobywaniu wiedzy odnośnie zarabiania w Internecie oraz próbuje zamienić tą wiedzę na $$$, idzie coraz lepiej ale wiadomo, jak to maja nawet najlepsi wzloty i upadki. Obecnie nie jest zbyt kolorowo ale ludzie z forum dodają ogromną motywacje a „przemowa” Ziemnego także daje do myślenia i wiem, że nawet pro-earnerzy mieli gorsze dni zanim doszli do tego kim są teraz…(JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!) :D

Ogólnie rzecz ujmując, zdaje sobie sprawę, że pewne osoby z forum mogą mnie nie lubić z różnych powodów ale na warto mieć na uwadze, że jak znam odpowiedz na nurtujące kogoś pytanie- zawsze udzielam odpowiedzi, sporo osób do mnie pisze na PW, zadaje pytania i zawsze odpowiadam. Podaje publicznie moje GG aby jeszcze bardziej poprawić komfort rozmowy.
 

Doświadczenie: Nigdy nie byłem moderatorem większego forum.
Prowadziłem kilka własnych małych for, które od dawna nie istnieją, byłem moderatorem serwera Metin2 (prywatnego przez kilka miesięcy)i nie było skarg.
Sporo pomagam w tym dziale i myślę, że jeszcze nie raz Was zaskoczę :D
Cały czas coraz bardziej wkręcam się w Social Media i próbuje dojść do perfekcji, która definiuje jako własne filmiki na YouTube na wysokiej pozycji, FanPage z tysiącami fanów i inne, które pomogą dojść do grubych dolców :)
 

Moja ocena działu/forum: 4/5, niektóre tematy warto by było podpiąć(mam pomysł, który niedługo zrealizuje a mianowicie zbiór wszystkich przydatnych poradników w 1 miejscu- będzie daily update więc każdy będzie na bieżąco)


#Jeżeli ktoś popiera moją kandydaturę, miłe wsparcie :)
#Wszelkie sugestie, pytania- śmiało

#Raz na 2 tygodnie mam zjazd studencki i dostępny kilka razy dziennie na chwilę(zjazd trwa prawie 4 dni, ale w razie gdyby pojawiła się treść nieodpowiednia na pewno uzyskam w jakiś sposób dostęp do komputera...

 • Super 3

Poprawiaj konwersje z Elijahem ---> cz 1 poradnika  TU
cz 2 poradnika TU

Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...

Imię: Patryk

Wiek: 16

Doświadczenie w skryptach:

Wordpress, Drupal, Mybb, phpBB3, phpbb by przemo

O mnie:

Chodzę do 1 Technikum jako Elektronik, interesuje się nią jak i innymi rzeczami tj. tworzenie stron WWW, grafika komputerowa, zarabianie w sieci, muzyka, sport. To tylko ułamek moich zainteresowań, hobby i pasji.

Te forum poznałem dzięki Ciamciajowi, bardzo mi się podoba te miejsce ponieważ każdy jest pomocny, miły etc. Na tym forum można wyciągnąć cenne informacje i można wiele się tu nauczyć i to mi się bardzo podoba.

 

Chciałbym być tu moderatorem globalnym (każdy dział), myślę że wiele osób mnie zna z innych for internetowych i wie, że jestem zaufaną osobą, że można na mnie polegać (jak robię coś komuś to bez problemu dają mi wszystkie passy bym coś im to naprawił i nie żałują).

Forum przeglądam codziennie, nie piszę może zbyt dużo postów, ponieważ nie chcę spamować postami jak inni użytkownicy "nabijacze".

Mogę obiecać, że będę trzymał porządek właśnie na tym forum i że użytkownicy będą zadowoleni ze mnie, ponieważ będę udostępniał moje własne skrypty, grafikę itp.

 

Przepraszam bardzo, że napisałem to tak chaotycznie, lecz nie da się tego posegregować według wzoru ;)

Mam nadzieje, że moja kandydatura zostanie przyjęta pozytywnie.. ;)

 

Pozdrawiam

:money:

Odnośnik do komentarza
 • 2 tygodnie później...

nie wiem czy jeszcze można składać, ale chętnie jeszcze dołączę skoro nikt nic nie pisał o zamknięciu rekrutacji :)

Rola: Moderator działu "Zarządzanie własną stroną internetowa"

O mnie: Nazywam się Marcin, mam 19 lat, w tym roku pisze maturkę i wybieram się na studia. Interesuje się informatyką, grafiką komputerową i ekonomią. Lubię zrelaksować się czasem przy dobrym piwku i PS3, pograć wieczorami na hali ze znajomymi w basket lub spotkać się z nimi w jakimś pubie. Jestem wyluzowany, ambitny, potrafią pracować w zorganizowanych grupach jako trybik drużyny, wkręcam się w projekty, które tworzę dzięki czemu potrafię dać z siebie dużo więcej. Komunikatywny, często dostępny (często sprawdzam forum, email itp.), również pod telefonem. 

 

Doświadczenie: Pomagałem w tworzeniu kilku stron, prowadzeniu ich, na forach się wychowałem. Z Wordpressem działam już nie od dziś, nie jestem ekspertem ale ciągle powiększam swoją wiedzę czytając ciekawostki i samemu próbując nowych rzeczy. To samo na temat Webdesignu - grafiką komputerową interesuję się od podstawówki, wcześniej dla zabawy, później jako hobby. Teraz po maturze chce iść na kurs grafiki zdobyć jakiś papier, poszerzyć swoją wiedzę i postarać się o jakieś zamówienia, żeby dorobić co nieco do 'pensji'.

 

Dlaczego ja? Pracowity i często dostępny, przeglądający forum i ambitnie szukający kolejnych sposobów na pomnażanie swojego kapitału. Dodatkowo posiadający już jakaś wiedzę i ciągle ją powiększający. Otwarty na propozycje, zmiany, krytykę. Ceniący sobie znajomych i przyjaciół oraz współpracowników a równocześnie bardzo wyluzowany, rozmowny i towarzyski.

Chętnie chciałbym wam pomóc tworzyć make-cash'a i wybranie mnie na moda na pewno wyszło by serwisowi na dobre! :)

Pozdrawiam!

zygBwel.png

Odnośnik do komentarza
 • 2 miesiące temu...

Witam, wzięliśmy się w końcu na poważnie za moderatorów :)

 

Rangę Junior Moderator oraz dział do moderowania "Offtopic" otrzymał Pikaczu. Serdecznie gratulujemy! 

 

Na dniach kolejne nominacje do działów "Zarządzanie własną stroną internetową" oraz do innych działów (jeszcze damy więcej info).

 

Jeśli są nowi chętni prosimy o składanie tutaj kandydatur! :)

Odnośnik do komentarza

No to i ja zloze swoje podanie :)

 

 

Posada: Moderator, bez znaczenia jakiego dzialu, bo przegladam kazdy z takim samym zapalem i tak samo sie interesuje  :D

 

Cos o mnie: Mam na imie Kamil mam 21 lat, jestem osoba wesola i pogodna. Nie staram sie wiazac w konflikty, a raczej je zwalczac. Lubie pomagac, najbardziej tym mlodym ktorzy jeszcze ucza sie swiata. Staram sie pisac prostym jezykiem, zrozumialym dla kazdego :)

 

Doswiadczenie: Posiadalem kiedys 2 fora cos kolo 2k userow, ale niestety musialem wyjechac i forum padlo... Obecnie prowadze strone, gdzie zarabiam na subskrypcjach sms. W najblizszym czasie bede tworzyl bloga i zajmowal sie PPA. Posiadam dosc spora wiedze na temat zarabiania, staram sie ja przekazywac dalej, caly czas uczac sie nowych rzeczy.

 

Dlaczego chce zostac moderatorem? A dlatego zeby to forum rozwijac, widze w nim potencjal i chcę aby wiecej ludzi nie musialo harowac fizycznie, chcem udowodnic ze nie majac doktora, inzyniera mozna zarabiac calkiem fajne pieniadze. Chcem pomoc przy rozwoju i przypilnowaniu tego wszystkiego. Z czasem gdy bedzie coraz wiecej uzytkownikow trzeba bedzie nad tym wszystkim zapanowac. Mysle ze taka osoba jak ja na pewno by pasowala do Waszego Teamu!

Pisze posty za pijondze.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy jeszcze można składać, ale chętnie jeszcze dołączę skoro nikt nic nie pisał o zamknięciu rekrutacji :)

Rola: Moderator działu "Zarządzanie własną stroną internetowa"

O mnie: Nazywam się Marcin, mam 19 lat, w tym roku pisze maturkę i wybieram się na studia. Interesuje się informatyką, grafiką komputerową i ekonomią. Lubię zrelaksować się czasem przy dobrym piwku i PS3, pograć wieczorami na hali ze znajomymi w basket lub spotkać się z nimi w jakimś pubie. Jestem wyluzowany, ambitny, potrafią pracować w zorganizowanych grupach jako trybik drużyny, wkręcam się w projekty, które tworzę dzięki czemu potrafię dać z siebie dużo więcej. Komunikatywny, często dostępny (często sprawdzam forum, email itp.), również pod telefonem. 

 

Doświadczenie: Pomagałem w tworzeniu kilku stron, prowadzeniu ich, na forach się wychowałem. Z Wordpressem działam już nie od dziś, nie jestem ekspertem ale ciągle powiększam swoją wiedzę czytając ciekawostki i samemu próbując nowych rzeczy. To samo na temat Webdesignu - grafiką komputerową interesuję się od podstawówki, wcześniej dla zabawy, później jako hobby. Teraz po maturze chce iść na kurs grafiki zdobyć jakiś papier, poszerzyć swoją wiedzę i postarać się o jakieś zamówienia, żeby dorobić co nieco do 'pensji'.

 

Dlaczego ja? Pracowity i często dostępny, przeglądający forum i ambitnie szukający kolejnych sposobów na pomnażanie swojego kapitału. Dodatkowo posiadający już jakaś wiedzę i ciągle ją powiększający. Otwarty na propozycje, zmiany, krytykę. Ceniący sobie znajomych i przyjaciół oraz współpracowników a równocześnie bardzo wyluzowany, rozmowny i towarzyski.

Chętnie chciałbym wam pomóc tworzyć make-cash'a i wybranie mnie na moda na pewno wyszło by serwisowi na dobre! :)

Pozdrawiam!

Witaj, no jak chciałeś tak masz :) Gratulujemy pozycji Junior moderatora działu "Zarządzanie Własną stroną internetową" :) Życzymy sukcesów w "pracy" ! :)

 • Super 2
Odnośnik do komentarza
 • 4 tygodnie później...

Rola: Moderator działu "Zarabianie w internecie"

O mnie: Mam na imię Piotrek (średnio lubię te imię). Lat 17. Jestem uczniem w klasie technikum o profilu informatycznym. Moje zainteresowanie to zarabianie w internecie (oh, rly ;a?), anime & manga, gaming oraz w szerokim pojęciu informatyka. Konkretnej specjalizacji jeszcze nie wybrałem ale gdzieś tam mam plany bawić się z grafiką (Photoshop nie jest mi obcy, aczkolwiek mój skill jest na poziome.. no.. niskim, grzecznie rzecz ujmując) lub programowaniem na Androida/iOS (chociaż nie koniecznie musi to być ta platforma). Lubię zagrać w dobrego erpega lub slashera, pograć w czasem w bliarda lub pozamulać ze znajomymi. Jestem szczerym, dość wyluzowanym człowiekiem aczkolwiek szybko denerwującym się. Wbrew pozorom staram się nie odpuszczać. Wydaje się, że nie bywam często na forum ale to dlatego, że wchodzę tutaj tylko gdy mam taki zamiar, nie zostawiam otwartej zakładki et cetera. Często dostępny pod @ i GG (niewidoczny).
 
Doświadczenie: W sierpniu minie dokładnie rok kiedy dostałem swoje pierwsze pieniądze z PPA :) Kiedyś zarabiałem grosze na nie istniejącym już dziś WUpload (ok. 200-300zł łącznie). Aktualnie staram się zwiększać swoją wiedzę nt. SEO. Jak pisałem wyżej mam w planach uczyć się trochę webdesignu oraz programowania (Java lub C++). Po szkolę planuję pójść na studia zaoczne i rozwinąć jakąś działalność gospodarczą.
 
Dlaczego ja? Kiedyś byłem Administratorem (na początku Junior Modem, potem Modem, Super Modem i na końcu Junior Adminem) serwisu SwiatGier.Eu. Dzisiaj już nie istnieje, było to dobre parę lat temu. W kwiecie wieku ten portal (+ forum) był popularniejszy od dzisiejszego giganta MPCForum. Było ok. 30-50k UU, czyli całkiem dużo. Lecz potem pojawiły się komplikacje z domeną i serwis leży. Próbowałem go reaktywować razem z głównym Root'em lecz było ciężko. Lubię się komunikować z ludźmi z forum, wymieniać własne zdania, poglądy et cetera. De facto nie mam masy postów lecz w skali czasu na pewno ulegnie to zmianie ;) Nie chcę wyjść na przesadnie skromnego zatem moje główne zalety to:

 

- pracowitość

- zapał (z początku słomiany, lecz po zobaczeniu pozytywnych efektów chęć i zapał powracają na dłuższy czas)

- otwarty na wszelkie propozycje

- komunikatywny (chyba, że jestem zmęczony :D)

 

 

Mam nadzieje, iż moje podanie o rangę Junior Moderatora/Moderatora zostanie rozpatrzone pozytywnie i będę mógł zawitać w progach Team'u Make-Cash.pl.

Odnośnik do komentarza

Rola: Moderator działu "Programy Partnerskie"

O mnie: Mam na imię Piotrek, lat 17. Jestem uczniem drugiej klasy technikum na na kierunku technik pojazdów samochodowych także niczym nie związane z zarabianiem w internecie. Interesuję się motoryzacją, ogólnie elektroniką i oczywiście wszystkim co jest związane z zarabianiem w internecie. Jestem osobą która konsekwentnie dąży do wyznaczonego sobie celu.

 
Doświadczenie: Moja przygoda z zarabianiem zaczęła się ok 2.5 roku temu, zdarzały mi się jakieś przerwy ale nie były one długie. Zacząłem od inwestycji w JustBeenPaid (jeśli ktoś kojarzy taki program :D) i potem znalazłem fora tematyczne gdzie rozwijałem swoją wiedzę na temat praktycznie wszystkich metod zarabiania. Skorzystałem z wielu metod zarabiania PPA/PPD/PP/Inwestycje/Bukmacherka/ b@xy (jednak to na samym początku i dość krótko bo zrozumiałem że jest to nie opłacalne). Także zarabiałem na wiele sposobów jednak przez całą moja karierę towarzyszy mi PortMMO. Na samym początku nie były to wielkie kwoty a teraz mam co miesiąc co najmniej najniższą krajową w PL jednak często te kwoty przekraczają tę granicę. Aktualnie pracuję nad projektem pod Adult dzięki któremu także mam zamiar zarabiać pokaźne sumki tyle że w $. Były także PP na których się sprzedawało różne rzeczy jednak tam nie osiągałem takich zarobków jak na PortMMO ponieważ ciężko było mi zmotywować ludzi do kupna (możliwe że nie umiem bądź mam nie odpowiednie podejście do tego). Myślę że nie będę opisywał swoich innych zmagań z innymi metodami bo zajęłoby mi to trochę czasu a startuję do działu z PP także chyba odpowiednio to pisałem.

 

Dlaczego ja? Sądzę że jestem dość często dostępny na forum chodź w ostatnim czasie może nie było tego widać ale trzeba było zaliczyć trochę rzeczy w szkole. W razie problemów bądź potrzebnej pomocy związanej z programami partnerskimi mogę bez większych problemów zdradzić rąbek tajemnicy zarabiania tym sposobem jednak wiadomo wszystkiego na tacy nie podam. Często można mnie złapać na GG, PW albo napisać meila.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia  ;)

Pozdrawiam

 • Super 1
Odnośnik do komentarza

Rola: Moderator PPA - Content Locking, Social Media, Portfele internetowe oraz Podatki, prawo, własna firma

 

O mnie: Norbert, 20 lat, student na kierunku Finanse i Rachunkowość. Zainteresowania: sport, nowe technologie. Podobno fanboy Apple. 

 

Dlaczego właśnie Ty: Internet to moje jedyne źródło zarobku. Siedzę w tym od 2009 roku, gdy zaczął się hajp na Lockerz.com, Na forum zaglądam często, przy kompie spędzam sporo czasu. Uważam, że nadaję się na moderatora, przy "robieniu porządków" staram się być bezstronny.

 

Jakie masz doświadczenie:  Przez długi czas byłem global moderatorem na konkurencyjnym forum, które swego czasu było największym forum o zarabianiu w Polsce.

 

Ogon kota ma pół metra, ile waży kilogram śledzi: Kilogram  :troll: 

 

Co chciałbyś wprowadzić za zmiany w dziale/forum: Odznaki, ale tylko za wysokie osiągnięcia. Mejbi poddział na temat Instagrama w SM.

 

:ok: 

 • Super 4
Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .