Skocz do zawartości

CIVIC - AIRDROP 15$-750$


Rekomendowane odpowiedzi

AIRDROP 15$ - 750 $

Projekt Civic pozyskał w 2017 roku w ramach ICO ponad 33 miliony dolarów. Wartość jednego tokena CVC podczas hossy 2017/2018 wyniosła ponad $1,35.


Wysokość nagrody zależy od zajmowanego miejsca w drabince polecających. Im więcej ich zdobędziesz, tym nagroda może się okazać wyższa (nawet do 25000 tokenów CVC!). Osoby, które nie wezmą udziału w akcji polecającej, a jedynie się zarejestrują, prawdopodobnie znajdą się w przedziale TOP 25001-100000, w którym nagroda rozstanie rozdzielona pomiędzy użytkowników z tego szczebla.

 Za udostępnianie aplikacji otrzymasz dodatkowe CVC wg.schematu:
* Top 500 polecających – 25000 CVC każdy
* 501 – 5000 polecających – 5000 CVC każdy
* 5001 – 25000 polecających – 1000 CVC każdy
* 25001-100000 polecających – 500 CVC każdy.

 

INSTRUKCJA opisowa:


Zarejestruj się z tego linku;

1.Przejdź na stronę projektu, a następnie kliknij na przycisk “I’m In“ Zarejestruj konto podając swoje imię, nazwisko, email i kraj pochodzenia.

2.Po wykonaniu rejestracji zweryfikuj swoje konto klikając na email z potwierdzeniem. Zostaniesz przekierowny/a do panelu zawierającego Twój własny link polecający. Po otwarciu wiadomości, potwierdź rejestrację klikając w "Confirm Subscription"
3.Udostępniaj go znajomym, na Facebooku, Twitterze itp. aby piąć się w drabince i mieć szanse na jak najwyższe nagrody! Wykonaj KYC po oficjalnym udostępnieniu aplikacji

 

Edytowane przez Ciamciaj
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Również polecam! 

Przy 3 Refach mam 2635 miejsce.

Jak otrzymać darmowe CVC?
Kliknij w ten link:
https://www.civic.com/wallet-waitlist/?r=GZLJ8
i zapisz się na listę klikając „i’m in„
Zarejestruj konto podając swoje imię, nazwisko, email i kraj pochodzenia
Po rejestracji zweryfikuj swoje konto klikając na email z potwierdzeniem.
Wysyłaj znajomym Twój własny link polecający.
Możesz to robić np. na Facebooku, Twitterze i innych social mediach.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zarejestrowałem się, nie widzę jednak nigdzie informacji, kiedy te środki zostaną wypłacone oraz na stronie widzę informacje o konieczności pobrania ich aplikacji i zweryfikowania tożsamości, aby otrzymać jednostki. Jak to w końcu jest? U góry w tym temacie nie ma nic o tym mowy.

Zapraszam na mojego bloga z aktualnymi i wypłacalnymi bonusami (nawet do 550zł za jedną akcję!): https://returneo.pl
 

Odnośnik do komentarza
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .