Skocz do zawartości
pelikan23

Czy nastąpiło przebudzenie forumowych nie szurów?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema forumowe nie szurki i nie foliarze. Jak tam? Dalej wszyscy wierzą w pandemię? Jak się odniesiecie do tych informacji?

"W prasie pojawiają się zbiorcze raporty dotyczące analiz, które demolują sensowność lockdownów. I nie są to jakieś foliarskie niszówki, ale The Telegraph i Wall Street Journal. Pierwsza gazeta cytuje raport naukowców z Harvadu, druga University of Chicago. Argumenty są poważne i oparte na statystykach, ale – rzecz jasna – debaty nie ma i nie będzie."

Debaty nie ma i nie będzie, bo plan musi być realizowany dalej rzecz jasna, czego, jak pokazał mój wcześniejszy temat o koronce, forumowe mózgi nie widzą.

 

"Ponad tysiąc prawników i ponad 10.000 ekspertów medycznych szykuje pozew przeciwko CDC, WHO i grupie Davos za zbrodnie przeciwko ludzkości. Główne zarzuty to dopuszczenie do miana „złotego standardu” testów PCR, a także do zaszczepienia ludzkości nieprzebadanym preparatem. Podstawy prawne: naruszenie Konwencji genewskiej IV z 1949 roku oraz Kodeksów Norymberskich od 1 do 10. Będzie więc druga Norymberga?

Oczywiście ponad 10.000 ekspertów medycznych z najwyższej półki i ponad tysiąc prawników, którzy wygrywali sprawy z największymi korporacjami na świecie się mylą. Tylko kilka osób, które ciągle przewijają się na zmianę w TV ze środowiska medycznego ma rację. No jasna sprawa.

 

"Samuel Eckert i jego zespół ofiarują nagrodę 1 miliona euro temu, kto wyizoluje koronawirusa według obowiązujących od 1905 roku standardów Kocha. Jak dotąd nikt nie zgłosił się po nagrodę. A przecież – patrząc się na oficjalny przekaz od roku – pieniądze te leżą na ulicy. A więc wiemy o wirusie wszystko, jak zabija, jak się go leczy, jaka szczepionka go eliminuje tyle, że nikt go nie widział. "

Może ktoś z forum chce zgarnąć milion i wyizoluje najpopularniejszego wirusa, na którego są już szczepionki, ale nikt go nie wyizolował?

 

Już nie wspominając o tym, że już nawet członków Rady Medycznej przy premierze rusza sumienie i rzucają teksty, że maseczki na zewnątrz nie mają sensu, mimo, że wciskali nam cały czas, że to absolutna konieczność.

 

To jak nie szurki? Poszczepieni? Już odporni? ;D

 • Haha 2

"Twoja ignorancja to ich siła"

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Chciałem przez moment odpisać, wypunktować pewne rzeczy, ale to chyba nie ma sensu bo będzie po prostu kolejna kłótnia i nakręcanie. 

Podchodzisz do ludzi w sposób pasywno-agresywny i oczekujesz merytorycznej dyskusji? Raczej tak się nie stanie.  

Jestem za zamknięciem tematu, mamy już wystarczająco podziałów w społeczeństwie żeby nakręcać je jeszcze na forum. Czas zaoszczędzony na tę dyskusję będziesz mógł przeznaczyć na zgarnięcie tego miliona skoro to tak proste. 

 

 • Super 9
 • Dzięki! 3
SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 
Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Ciamciaj napisał:

Chciałem przez moment odpisać, wypunktować pewne rzeczy, ale to chyba nie ma sensu bo będzie po prostu kolejna kłótnia i nakręcanie.

Nie moja wina, że Ty odbierasz dyskusję dwóch osób o przeciwnych wizjach danej rzeczy jako kłótnię (jak zdecydowana większość osób zresztą). Ja z nikim się na tym forum nigdy nie kłóciłem. Z Tobą też nie. Dlatego śmiało możesz wypunktować.

40 minut temu, Ciamciaj napisał:

Podchodzisz do ludzi w sposób pasywno-agresywny i oczekujesz merytorycznej dyskusji? Raczej tak się nie stanie. 

Co świadczy o tym agresywnym podejściu? Określenie "nie szurki"? Mnie tutaj niejednokrotnie nazwano szurem, foliarzem, a nawet gorzej i jakoś nie określałeś tego słownictwa mianem agresywnego.

 

42 minuty temu, Ciamciaj napisał:

Jestem za zamknięciem tematu, mamy już wystarczająco podziałów w społeczeństwie żeby nakręcać je jeszcze na forum. Czas zaoszczędzony na tę dyskusję będziesz mógł przeznaczyć na zgarnięcie tego miliona skoro to tak proste.

Zamknięcie tematu będzie oznaczało cenzurę, a w to, mam nadzieję, się nie wpiszesz.

Gdzie napisałem, że zgarnięcie tego miliona jest proste?

 • Haha 2

"Twoja ignorancja to ich siła"

Odnośnik do odpowiedzi

Maseczki jedyne do czego się przydały to do łatwiejszych kradieży i rabunków. 

 • Super 3

'If the Spartans livedthen they would pay their tribute to youPoles'
"Atak nie musi być pomysłowy, ale musi być niezwykle szybki"

They say the good die young .

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Excalibur napisał:

Maseczki jedyne do czego się przydały to do łatwiejszych kradieży i rabunków. 

Jak możesz tak twierdzić. Co z tego, że każde niezależne badanie wykazuje to samo - że maseczki nie tylko nie pomagają, a szkodzą. Nie szurki łykną, bo w TV minister powiedział, że trzeba. No a jak minister i to zdrowia powiedział, że trzeba no to przecież musi być prawda. ;D

http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/maski/?fbclid=IwAR0_mag8oUKOE-LIN914-Ea8Gb1pXIaCA2yxGPPg9xRRg_OtMiJ2F-9pcX8

"Twoja ignorancja to ich siła"

Odnośnik do odpowiedzi

@pelikan23 Same obostrzenia zabiją więcej ludzi niż sam koronawirus. Teraz dopiero się zacznie "pandemia" chorób. Już piszą o wielkich falach nowotworów. Ja również choruję przewlekle, przed pandemią miałem robione badan średnio co 2 miesiące. Na tą chwilę, ostatnie badania miałem zrobione w styczniu 2020 roku.  Zamknęli szpitale na długi okres i już widać pierwsze efekty. A to dopiero początek. 

https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8169493,onkologia-fala-nowotwory.html

Zapraszam każdego do zapoznania się z tym pytaniem. Szczególnie tych, którzy popierali lockdown. 

https://youtu.be/nifT08aCxkg?t=1678

Prawda boli...

Edytowane przez Bukmejker
 • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Bukmejker napisał:

@pelikan23 Same obostrzenia zabiją więcej ludzi niż sam koronawirus. Teraz dopiero się zacznie "pandemia" chorób. Już

E tam, ziom, przecież najważniejszy COVID. członek w ludzi z onkologii, z zawałami udarami, którzy zostali bez pomocy. członek w 130.000 ponadnormatywnych zgonów od początku pandemii już odliczając te covidowe, które spowodowane były właśnie obostrzeniami (przypominam, że nie wg mnie, tylko wg ponad 10.000 specjalistów z zakresu medycyny z całego świata, którzy mają odwagę się temu przeciwstawiać) i zablokowaniem ochrony zdrowia, członek w depresje u młodych ludzi, członek w samobójstwa ludzi, którzy stracili dorobki życia, członek w rozbite rodziny, członek w jeszcze bardziej leżącą i kwiczącą edukację, członek w brak socjalizacji młodych osób, członek w końcu w zarżnięcie gospodarki. To wszystko zasadne wobec 500 przypadków ostrzejszej grypy na Podkarpaciu.

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-20/onkolodzy-nieprawdopodobna-fala-nowotworow-ludzie-blagaja-o-pomoc/?fbclid=IwAR1-qdLDyIdgLeOwJncvOnGFaLDINUJ40FZrcnkMfRbjA_v3wWpmtgN7Iqw

 

Aha, żeby to wszystko wróciło do normalności, kochane obozowe zwierzątka, musicie się jedynie zaszczepić nieprzebadanym eliksirem, który jest dobrowolny, ale jak się nie zaszczepisz to nie pojedziesz, nie wejdziesz, nie zrobisz, ale pamiętaj, że jest... jaki? Jest dobrowolny. Jak w marcu tamtego roku mówiłem, że będzie segregacja ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych, że niezaszczepieni nie wejdą do kina, restauracji, nie polecą nigdzie to ludzie mi się kazali w głowę pukać, ze znajomych usuwali, jak idiotę traktowali. Minął roczek i paszporciki szczepionkowe mamy. A to dopiero niewinny początek zabawy moi drodzy.

"Twoja ignorancja to ich siła"

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba jasne że lockdown'y to zbrodnia na Gospodarce..
A Gospodarka to my wszyscy i nasze portfele.

Co do szczepionek to tak, jasne znajdziesz X argumentów, aczkolwiek teraz jest akcja promocyjna, cały "influence" promuje szczepienie się (Lewandowski, Stanowski, Gonciarz, Musiał, Piłkarze, Pazura etc.) , niedługo będzie kampania z nagrodami.
Więc same szczepionki nie powinny być złe, bo jaki sens dla rządku "uszkodzić" 60-90% obywateli w tym swoich gwiazd?
(Biorąc też pod uwagę stan Służby Zdrowia na całym świecie)

Natomiast jeśli chodzi o sam lockdown i maseczki to pełna zgoda.

 • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

@pelikan23 Tak z ciekawości, co Tobą kieruje, żeby poruszać dyskusję w takim sposób ( pasywno agresywny ) odnośnie COVID? Z pewnego powodu poprosiłeś, żeby zamknąć Twój poprzedni temat, ale jednak dzisiaj znowu go poruszyłeś, ewentualnie może "telepie" tak Tobą, że nie możesz się powstrzymać i musisz podzielić się swoją opinią na ten temat, tak jak "memiarski" weganin, który studiuje prawo i musi poinformować innych, że jest weganinem studiującym prawo. 🤔

Ciąglę "marudzisz" na ludzi, którzy podporządkowują się "władzy" i że szkodzą SOBIE nosząc maski i przyjmując szczepionki, czy serio nie masz co robić ze swoim życiem, że tak przejmujesz się losem tych ludzi? Osobiście uważam, że sposobem "dyskusji" nie różnisz się zbytnio od płaskoziemców i antyszczepionkowców.

Natomiast, jeżeli chodzi o skutki pandemii w kontekście np. gospodarki i służby zdrowia to uważasz, że "wylewając swoje żale" na forum coś zmienisz ( chyba, że serio "telepie" tak Tobą, że piszesz te post'y tylko dlatego, że Tobą tak "telepie" )? Jeżeli chcesz spróbować coś zmienić to zainteresuj się w jaki sposób Ryszard Siwiec "protestował" ( raz, a porządnie :troll: ) przeciwko inwazji na Czechosłowację.

 • Dzięki! 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Ciamciaj napisał:

Podchodzisz do ludzi w sposób pasywno-agresywny i oczekujesz merytorycznej dyskusji? Raczej tak się nie stanie. 

No dokładnie, to chyba nie najlepszy sposób aby kogoś przekonać, o ile autorowi chodzi o przekonanie, a nie wylew frustracji.

 • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Kidins napisał:

Co do szczepionek to tak, jasne znajdziesz X argumentów, aczkolwiek teraz jest akcja promocyjna, cały "influence" promuje szczepienie się (Lewandowski, Stanowski, Gonciarz, Musiał, Piłkarze, Pazura etc.) , niedługo będzie kampania z nagrodami.
 

Serio myślisz, że piłkarze kilkanaście dni przed jednym z najważniejszych turniejów by się szczepili? W szczególności Lewandowski, który boi się zjeść czegokolwiek z glutenem, a co dopiero wstrzyknąć sobie coś, co nie jest na rynku dłużej niż kilka miesięcy? Sam producent, nie zaleca aktywności fizycznej po szczepieniu. A druga sprawa, nie wiadomo jak dany organizm może zareagować na szczepienie, ktoś może wylecieć z treningów na więcej niż 1-2 dni. Oczywiście media nic nie piszą, że jakiś piłkarz ma jakieś skutki uboczne, bo byłaby antyreklama ;) Czy piłkarze by tak ryzykowali? 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bukmejker napisał:

Serio myślisz, że piłkarze kilkanaście dni przed jednym z najważniejszych turniejów by się szczepili? W szczególności Lewandowski, który boi się zjeść czegokolwiek z glutenem, a co dopiero wstrzyknąć sobie coś, co nie jest na rynku dłużej niż kilka miesięcy? Sam producent, nie zaleca aktywności fizycznej po szczepieniu. A druga sprawa, nie wiadomo jak dany organizm może zareagować na szczepienie, ktoś może wylecieć z treningów na więcej niż 1-2 dni. Oczywiście media nic nie piszą, że jakiś piłkarz ma jakieś skutki uboczne, bo byłaby antyreklama ;) Czy piłkarze by tak ryzykowali? 

Szur szur, z twojej wypowiedzi wynika że piłkarze nie robią sobie odpoczynku regeneracyjnego, tylko są w ciągłym treningu..
Otóż nie i pewnie Lewandowski czy inni, ustalili sobie dzień szczepień na taki który im pasował.
Akurat podałeś piłkarzy, ale inni akt szczepienia pokazywali, albo jak Krzysztof Stanowski gorąco polecali (Twitter/YT) i to bez dotacji od rządu 😮
Wiesz, sam Lewandowski już dawno miał terminy w swojej grupie wiekowej, ale dopiero niedawno się zaszczepił.. może dlatego że miał czas?


 

 • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś się szczepi Pfizerem, to raczej nie zaszkodzi. Królują na rynku od wielu lat, po co mieliby zaliczyć wtopę? W czasach covidowych fundusze i wszelkie nakłady zostały zwiększone. Inną sprawą są szczepionki typu AstraZeneca, które faktycznie zabijają. Zanim Lewandowski się zaszczepił Pfizerem, to zapewne cały jego sztab przebadał tą sprawę, jest zbyt drogi, żeby popełnić taki błąd. Mimo iż nie popieram tego, co się dzieje, to i tak się zaszczepiłem. Prędzej, czy później wszyscy będziemy musieli się zaszczepić xD.

Swoją drogą po necie krążą informacje, że są już zamówienia na wrzesień na większą ilość testów, obawiam sie, że sytuacja z lockdownem się powtórzy 😕

 • Super 1

NAJTAŃSZE USŁUGI, OPINIE GOOGLE/KONTA DO FB/OBSERWUJĄCY NA INSTAGRAMIE

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.06.2021 o 23:07, Kidins napisał:

Więc same szczepionki nie powinny być złe, bo jaki sens dla rządku "uszkodzić" 60-90% obywateli w tym swoich gwiazd?
(Biorąc też pod uwagę stan Służby Zdrowia na całym świecie)

Taki sens, że elity tego świata otwarcie mówią o przeludnieniu planety i szukaniu rozwiązań na ograniczenie populacji ludzi na Ziemi. Bandyckie elity, które rządzą tym światem wycierają sobie dupcie takimi gwiazdkami. Taki Eminem wprost w swoim utworze zaśpiewał "Illuminati chcą mojej duszy i mojego ciała". Gwiazdki są tylko narzędziami, które mają robić robotę.

W dniu 4.06.2021 o 23:07, iDante napisał:

@pelikan23 Tak z ciekawości, co Tobą kieruje, żeby poruszać dyskusję w takim sposób ( pasywno agresywny ) odnośnie COVID?

Już Ci odpowiadam. Rok temu z hakiem o tej porze byłem dosyć stonowany, próbowałem wytaczać argumenty na spokojnie, bo wiem, że agresywną postawą można jedynie jeszcze bardziej odrzucić od swojej tezy, aniżeli kogoś do niej przekonać. Jeśli jednak po ponad roku od powstania socjologiczno - medycznego eksperymentu na całej ludzkiej populacji pod roboczą nazwą "COVID-19" są jeszcze młodzi ludzie (mający dostęp do różnych źródeł wiedzy), którzy nie dostrzegają tego, że w tej całej grze nie chodzi o walkę z domniemanym wirusem to zmieniam styl. Skoro spokojne argumenty nie działają to może jakiś lekki wstrząs zmusi kogoś do zainteresowania się tematem i poszukania jednak nieco głębiej. Tak jak napisałem wyżej, że jak rok temu mówiłem o segregacji szczepionkowej to byłem szur. Teraz jak ta segregacja wchodzi to nadal jestem szur, a ludzie, którzy kazali się pukać w głowę (że no przecież jak, nie zaszczepisz się i nie pójdziesz do restauracji, nie polecisz na wakacje? Weź już przestań pieprzyć głupoty) nie mają żadnej autorefleksji na zasadzie "no kurwa wspominał o tym, nie wierzyłem, a jednak coś takiego jest", więc może jest coś na rzeczy w tym co mówi. Nie, dla nich ta granica "szurstwa" bardzo łatwo się przesuwa. Jak już jakaś teoria spiskowa staje się praktyką spiskową to ją pomijają i skupiają się na tej, która jeszcze praktyką się nie stała.

 

W dniu 4.06.2021 o 23:07, iDante napisał:

czy serio nie masz co robić ze swoim życiem, że tak przejmujesz się losem tych ludzi?

Tak, jako katolik, uznaję za swój moralny obowiązek ostrzegać bliźniego przed niebezpieczeństwem, dlatego chociażby przeprowadziłem niezliczoną liczbę rozmów nt. maseczek na ulicach, gdzie ludzie bardzo często przy mnie zdejmowali je swoim dzieciom.

W dniu 4.06.2021 o 23:07, iDante napisał:

chyba, że serio "telepie" tak Tobą, że piszesz te post'y tylko dlatego, że Tobą tak "telepie" )?

Jeśli Tobą nie telepie fakt 130.000 ponadnormatywnych zgonów (przy jakichś może 15 - 20.000 stricte covidowych), których nie byłoby, gdyby nie zarżnęli ochrony zdrowia i to, że fundują lekarstwo gorsze od choroby, robią to świadomie i z premedytacją, a na przełomie lata i jesieni zrobią to znowu no to Ci gratuluję spokoju sumienia.

 

W dniu 5.06.2021 o 10:24, czestek napisał:

Swoją drogą po necie krążą informacje, że są już zamówienia na wrzesień na większą ilość testów, obawiam sie, że sytuacja z lockdownem się powtórzy 😕

Oczywiście, że się powtórzy, bo zabawa się dopiero zaczyna. Przygotuj się również na dalsze fale.

 • Haha 1

"Twoja ignorancja to ich siła"

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, pelikan23 napisał:

Oczywiście, że się powtórzy, bo zabawa się dopiero zaczyna. Przygotuj się również na dalsze fale.

Jestem ciekawy ile jeszcze ich będzie xD

25 minut temu, pelikan23 napisał:

Oczywiście, że się powtórzy, bo zabawa się dopiero zaczyna. Przygotuj się również na dalsze fale.

Jestem ciekaw ile jeszcze ich będzie xD

W sumie teraz wiekszosc osob jest zaszczepionych, z drugiej strony watpie w kolejne fale no bo na kogo teraz beda zwalac wine? Przeciez wszyscy sa zdrowi xD

Edytowane przez czestek
 • Super 1

NAJTAŃSZE USŁUGI, OPINIE GOOGLE/KONTA DO FB/OBSERWUJĄCY NA INSTAGRAMIE

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.06.2021 o 11:21, czestek napisał:

W sumie teraz wiekszosc osob jest zaszczepionych, z drugiej strony watpie w kolejne fale no bo na kogo teraz beda zwalac wine? Przeciez wszyscy sa zdrowi xD

I widzisz, to jest właśnie Wasza "świadomość". Raz, że mogą wymyśleć jakąś niespodziewaną, niebezpieczną mutację (lub stworzyć jakąś naprawdę śmiertelną, gdzie serio będziemy padali) i powiedzieć, że te szczepionki nie działają na tak agresywną wersję choroby, której nikt nie przewidywał, a dwa, COVID to nie będzie ostatnia pandemia. Już były symulacje pandemii tzw. SPARS (tak samo jak były symulacje COVIDA na Evencie 201). Także jeszcze kilka lat COVID, może krócej, zrobią część planu, dadzą ludziom może trochę odetchnąć, a potem kolejna i dalsza część planu. O ile dożyjemy. 

"Twoja ignorancja to ich siła"

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, pelikan23 napisał:

 

Spotkałem się z teorią, że covid zostal stworzony, zeby uniknac przeludnienia, co Pan o niej sadzi?

 • Super 1

NAJTAŃSZE USŁUGI, OPINIE GOOGLE/KONTA DO FB/OBSERWUJĄCY NA INSTAGRAMIE

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .