Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  ySense (ClixSense) - Opinie - Poradnik - międzynarodowy serwis z płatnymi ankietami

  Przejdź do serwisu
     (1 opinia)

  image001.png

  Clixsense (ySense) to międzynarodowy serwis, który umożliwia zarabianie poprzez wypełnianie ankiet, wykonywanie prostych zadań (tzw. tasków) oraz korzystanie z ofert. Portal został założony w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych i przez kilka lat swojej działalności płacił użytkownikom za klikanie w reklamy. W 2012 roku właściciele panelu nawiązali współpracę z partnerami zajmującymi się badaniami rynku, a tym samym rozwinęli potencjał zarobkowy programu. Wg oficjalnej strony, Clixsense (ySense) wypłacił swoim członkom już ponad 33 miliony dolarów, co pozwala umieścić go na liście najlepszych internetowych stron zarobkowych. 

  Clixsense (ySense) poradnik

  Jak zarabiać na Clixsense (ySense)? Poradnik

  Zarabianie w Clixsense (ySense) wygląda bardzo podobnie, jak w przypadku innych firm udostępniających płatne ankiety. Wyróżnia się jednak na ich tle dodatkowymi możliwościami uzyskania większych dochodów w postaci płatnych zadań i ofert. W całości przedstawia to poniższy schemat, który w skrócie odczytujemy następująco: płatne ankiety -> oferty gotówkowe ->zadania w Figure Eight -> poleceni, czyli 4 kroki do maksymalizacji swoich zarobków. 

  Clixsense (ySense) zarobki

  Wśród użytkowników największą popularnością niezmiennie cieszą się ankiety, więc na nich skupimy się najbardziej.
  Na początek należy wspomnieć, że serwis jest dostępny w angielskiej wersji językowej. Nie powinno to jednak stanowić bariery dla potencjalnych, przyszłych użytkowników, ponieważ istnieje opcja dokonywania automatycznych tłumaczeń poprzez korzystanie z przeglądarki Chrome. Niezrozumiałe kwestie można także skopiować do tłumacza Google, gdzie zostaną one wyjaśnione. Ponadto otrzymywane przez nas badania ankietowe są przygotowane w naszym ojczystym języku, a zatem nie stanowią problemu w prawidłowym ich zrozumieniu oraz uzupełnieniu.
  Clixsense (ySense) działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Proces, w którym będziemy otrzymywać płatne ankiety jest nierozerwalnie połączony z naszym profilem, a zatem należy go rzetelnie uzupełnić, aby móc korzystać z niżej opisanych możliwości zarobkowych.
  Przejdźmy zatem do omówienia wspomnianych opcji:

  Ankiety – dostępne w zakładce Surveys, dzielą się na 2 kategorie

  Clixsense (ySense) ankiety 
  Ankiety dostępne czasowo

  Pojawiają się ze zmienną częstotliwością i są głównym celem użytkowników z uwagi na wysoką różnorodność pod względem tematyki, czasu trwania oraz wynagrodzenia. Badania ankietowe pojawiają się często, czasami nawet kilka razy dziennie. Zaproszenia do nich przychodzą na nasz adres mailowy, jednak docierają raczej wybiórczo. Podczas korzystania z internetu, warto zalogować się do panelu i co jakiś czas odświeżać stronę, aby ich nie przegapić. Dobrym rozwiązaniem jest również ściągnięcie dostępnego na stronie głównej dodatku ClixAddon – to małe okienko będzie informowało nas na bieżąco o dostępności ankiet, zadań, ofert oraz naszych obecnych zarobkach. 
  Stawki za ankiety czasowe wahają się od kilkunastu centów do nawet kilku dolarów. Oczywiście te najwyżej płatne pojawiają się rzadziej, ale będąc użytkownikiem panelu dłużej niż miesiąc, istnieje szansa na otrzymywanie ich regularnie.

  Ankiety stałe

  Zawsze widoczne w panelu w postaci okienka informującego o ich dostępności (oferowane przez SpeakUp, OpinionWorld, Peanut Labs). Charakteryzują się możliwością samodzielnego wyszukiwania poprzez kliknięcie w wybrane okno. Dostępne są z ograniczoną częstotliwością i stanowią raczej dodatek do standardowych ankiet.
  Clixsense (ySense) ankiety stałe

  Stawki za ankiety stałe wahają się zazwyczaj od kilku centów do dolara.

  Podczas wypełniania ankiet w serwisie Clixsense (ySense) ważne jest udzielanie szczerych, przemyślanych odpowiedzi, które są tożsame z informacjami przedstawionymi w naszym profilu. Takie działania pozwolą nam stać się rzetelnym respondentem, któremu warto wysyłać zaproszenia do badań z większą częstotliwością. Być może brzmi to nieco skomplikowanie, ale w głównej mierze chodzi o to, aby przedstawiać naszą opinię, za którą firmy są gotowe płacić pieniądze, a nie tylko klikać w losowo wybrane pola. Odpowiednie podejście do wypełniania ankiet pozwoli nam na osiąganie pożądanych efektów i wyznaczonych celów.

  Zadania (tzw. taski) 

  Clixsense (ySense) wypłata

  Dostępne w zakładce Tasks. Polegają na wykonywaniu prostych czynności np. znalezieniu adresów firm i przypasowaniu do odpowiedniego odnośnika, rysowaniu ramek wokół produktów, czy wyszukiwaniu informacji w przeglądarce na podany temat wg wytycznych. Taski są dodatkowym źródłem zarabiania w Clixsense (ySense). Stawki za nie wynoszą zazwyczaj kilka centów -  w zależności od poziomu, na którym obecnie jesteśmy (zaczynamy od zerowego, a najwyższy jest trzeci). Zadania przygotowywane są przez zewnętrzną firmę, w której również należy dokonać rejestracji. Podczas ich wykonywania należy zwracać szczególną uwagę na dokładność, która zawsze zostaje podsumowana na końcu etapu i jeżeli spadnie poniżej ustalonego pułapu (przeważnie 70%) zostaniemy odrzuceni z dalszego rozwiązywania zadania. 

  Oferty

  Clixsense (ySense) opinie 2019

  Dostępne w zakładce Offers. To tak naprawdę również zadania lecz przedstawione w nieco innej formie. Polegają m.in. na dokonaniu rejestracji na podanej stronie, wypełnieniu Quizu lub oglądaniu płatnych treści. 
   
  Poleceni

  Clixsense (ySense) jak zarabiać

  To najprościej mówiąc program partnerski, w którym  otrzymamy dodatkowe pieniądze, jeżeli inna osoba zarejestruje się poprzez nasz reflink (link osobisty). Za rejestrację nowego uczestnika uzyskamy 0,10 dolara oraz 20% jego zarobków za każdą wypełnioną ankietę, czy wykonane zadanie. Korzystanie z programu partnerskiego nie jest w żaden sposób obowiązkowe, jednak pozwala nam w dodatkowy sposób zwiększać swoje zarobki.

  Clixsense (ySense) – czy warto?

  Clixense to serwis posiadający wiele zalet:

  • możliwość wypełniania płatnych ankiet poprzez wyrażanie swojej opinii na ciekawe tematy społeczne, polityczne lub dotyczące preferencji zakupowych
  • dodatkowe opcje zarobkowe: zadania, oferty
  • dobry program partnerski
  • zarobki w dolarach, niewygórowane minimum do wypłaty
  • możliwość uzyskania dodatkowego dochodu poprzez wykonywanie nieskomplikowanych czynności

  Czy warto korzystać z Clixsense (ySense)? Zdecydowanie tak – jest to jeden z najlepszych zagranicznych paneli ankietowych, który oferuje różnorodne metody zarabiania. Wieloletnia działalność pozwoliła mu na uzyskanie stabilizacji, a co za tym idzie zapewnienie wypłacalności swoim użytkownikom. Nie zaobserwowano problemów z działaniem serwisu. Wszystkie ewentualne sprawy techniczne można zgłaszać do sprawnie działającego supportu (pionu pomocowego).

  Clixsense (ySense) wypłaty, ile można zarobić?

  Wypłaty w Clixsense (ySense) realizowane są codziennie. Należy jednak mieć świadomość, że po zleceniu takowej, zostaniemy zapisani w kolejce oczekujących do przetworzenia, zatem czas, w którym realnie ją otrzymamy wynosi zazwyczaj 5-7 dni roboczych (w wyjątkowych okolicznościach czas ten może ulec wydłużeniu, w takiej sytuacji serwis zawsze przekazuje odpowiednią informację do wiadomości użytkowników). W przypadku nowych kont (zlecających swoją pierwszą wypłatę) oczekiwanie może wydłużyć się do 15 dni roboczych – jest to podyktowane względami weryfikacyjnymi ze strony panelu.

  Środki zgromadzone na naszym koncie możemy wypłacać na pomocą poniższych internetowych systemów płatności (działających jak PayPal):

  • Skrill – pozwala na dokonywanie płatności online, przelew środków na polskie konto bankowe lub wypłatę z bankomatu za pomocą dedykowanej karty
  • Payoneer – pozwala wypłacać środki na polskie konto bankowe oraz do bankomatów na całym świecie
  • Tango Card – pozwala przenosić swoje środki na cyfrowe karty podarunkowe np. Amazon oraz karty kredytowe np. Visa, MasterCard
  • Czek – dostępny tylko dla użytkowników z kanady oraz Stanów Zjednoczonych

  Clixsense (ySense) Wypłata

  Minimum do wypłaty w Clixsense (ySense) wynosi 10 dolarów. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew. Czasem warto jednak poczekać nieco dłużej i dokonać takiej operacji po uzyskaniu większej sumy, aby jak najmniej wydawać na prowizje.

  Zarobki w Clixsense (ySense) są uzależnione od wielu czynników m.in. rzetelnego wypełnienia naszego profilu, ilości ankiet, którą otrzymamy oraz ile z nich uda nam się wypełnić (do ilu się zakwalifikujemy), ewentualnych zadań, ofert oraz poleconych, a także poświęconego czasu oraz wkładu w postaci naszej pracy. Serwis niewątpliwie oferuje wiele możliwości uzyskiwania pieniędzy i w dużej mierze od nas samych zależy, w jaki sposób je wykorzystamy. Bazując na różnych źródłach można stwierdzić, że w ciągu miesiąca z powodzeniem możemy uzyskać minimum potrzebne do wypłaty (lub jego wielokrotność).

  Clixsense (ySense) Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w Clixsense (ySense) przebiega szybko i bez utrudnień. Wchodzimy na stronę Clixsense (ySense) i wypełniamy tabelę widoczną po prawej stronie. W rubrykach wpisujemy następujące informacje:

   Clixsense (ySense) rejestracja

  1. First name: imię
  2. Last name: nazwisko
  3. Email: adres mailowy
  4. Password: hasło
  5. Username: nazwa użytkownika

  Następnie zatwierdzamy znajomość regulaminu oraz polityki prywatności (po uprzednim przeczytaniu) i naciskamy niebieski przycisk Join Now. Na podany adres e-mail otrzymamy link do rejestracji, po jego kliknięciu nasze konto w panelu zostanie utworzone. W kolejnym kroku logujemy się i przechodzimy do zakładki Surveys – Surveys Profile i uzupełniamy nasz profil, na podstawie którego będziemy przypisywani do poszczególnych ankiet. Od teraz możemy rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem w Clixsense (ySense).

  Clixsense (ySense) Opinie

  Opinie użytkowników Clixsense (ySense) są praktycznie w całości pozytywne. Panel jest darmowy, sprawdzony i wypłacalny. Posiada także polskie forum, na którym można znaleźć wiele interesujących tematów i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Uczestnicy cenią serwis za stosunkowo szybkie osiąganie minimum do wypłaty oraz jego niewielki pułap, udostępnienie dodatkowych opcji zarobkowych, intuicyjność i łatwość w obsłudze. Clixsense (ySense) jest obecnie jednym z najlepszych serwisów ankietowych, w którym warto dokonać rejestracji, jeżeli jesteśmy zainteresowani zarabianiem dodatkowych pieniędzy w internecie.
   

  image001.png

  Przejdź do serwisu

  Edytowane przez Ciamciaj

  • Super 1  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Axjon

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Zarabiam tutaj pierwszy miesiąc, jest dobrze :) Jest co robić w serwisie, ciekawe zadania. 
  image.png.9163fd7003e425a9a07c0718e6dcdf24.png

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .