Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  MarketAgent - Opinie - Wypłaty - zagraniczny serwis z płatnymi ankietami

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  MarketAgent - międzynarodowy serwis ankietowy, którego uczestnicy otrzymują możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez wypełnianie płatnych ankiet oraz korzystanie z programu partnerskiego. Właścicielem portalu jest agencja badań i opinii  Marketagent.com online reSEARCH GmbH     z siedzibą w Austrii. Wg oficjalnej strony, w panelu jest obecnie zarejestrowanych 1,4 miliona użytkowników, co pozwala stwierdzić, że jest to marka profesjonalna oraz rozpoznawalna. Witryna MarketAgent działa nieprzerwanie od  2001 roku, czyli w roku bieżącym osiągnęła „pełnoletność”.

  Jak zarabiać na MarketAgent? Poradnik

  marketagent opinie

  MarketAgent udostępnia za pomocą swojej platformy możliwość płatnego wypełniania ankiet poprzez wyrażanie swojej opinii na tematy konsumenckie, społeczne, polityczne, a także związane z naszym zdrowiem i samopoczuciem. Dodatkowe punkty są przyznawane także za zapraszanie znajomych do udziału w panelu (tzw. program partnerski). Panel dostępny jest w kilku wersjach językowych (w tym polskiej), dlatego nie stanowi żadnej bariery dla potencjalnych użytkowników.
  MarketAgent działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Otrzymywanie zaproszeń ankietowych jest ściśle powiązane z naszym profilem, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego dokładne i przemyślane uzupełnienie, aby móc swobodnie korzystać z przedstawionych opcji zarobkowych.

  Możliwości zarobkowe oferowane przez serwis

  marketagent ankiety

  Ankiety standardowe

  To podstawowa i najważniejsza możliwość zarobkowa udostępniana przez portal MarketAgent.
  Ankiety pojawiają się ze zmienną, nieregularną częstotliwością. Ich ilość określana jest jako mała/średnia. Badania są w większości dobrze punktowane i charakteryzują się małą odrzucalnością.
  Zaproszenia do badań otrzymujemy na adres mailowy podany podczas rejestracji. Dodatkowo informacja o dostępnych ankietach jest widoczna także w naszym profilu, dlatego warto czasem logować się samodzielnie.
  Za ankiety otrzymujemy wynagrodzenie w postaci punktów, które po uzyskaniu tzw. minimum do wypłaty (wynoszącego 500 punktów) możemy wymienić na pieniądze (5 Euro). Jak możemy zauważyć minimalny próg punktowy przeznaczony do wypłaty jest bardzo niski, co pomaga osiągnąć go w stosunkowo szybkim czasie.
  Punkty za ankiety wahają się od 10 (za krótkie, niewymagające badanie), do 250 (za badanie dłuższe, bardziej czasochłonne, wymagające większego nakładu pracy). Za samo przystąpienie do MarketAgent również otrzymamy dodatkowe punkty w ilości 100, co w przeliczeniu na pieniądze daje nam równowartość 1 Euro.
  Tematyka przeprowadzanych ankiet jest szeroka i obejmuje głównie ocenę wybranych kampanii reklamowych, produktów i usług pod względem jakościowo - użytecznym, nowości na rynku produktowym, a także informacje dotyczące  zachowań konsumenckich, opinie w kwestiach społeczno – gospodarczych, czy światopoglądowych.

  Ankiety – Sondaż Carousel

  To ankiety dodatkowe, które pojawiają się ze zmienną częstotliwością. Oferowane są przez zewnętrzne rotatory (np. SpeakUp). Wynagrodzenie za ten rodzaj badań wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt punktów. Sprawdzanie dostępności odbywa się samodzielnie poprzez kliknięcie w oznaczoną zakładkę widoczną po zalogowaniu.

  Poleceni

  To najprościej mówiąc program partnerski, w którym  otrzymamy dodatkowe pieniądze, jeżeli inna osoba zarejestruje się poprzez nasz reflink (link osobisty). Za rejestrację nowego uczestnika otrzymamy jednorazowo 50 punktów, czyli równowartość  0,5 Euro - pod warunkiem, że nowy panelista weźmie udział w wypełnieniu jednej ankiety. Korzystanie z programu partnerskiego nie jest w żadnym stopniu obowiązkowe, jednak pozwala nam w dodatkowy sposób zwiększać swoje zarobki.

  MarketAgent – czy warto?

  MarketAgent to serwis oferujący uczestnikom następujące korzyści:

  • możliwość wypełniania płatnych ankiet, a tym samym uzyskiwania dodatkowego zarobku
  • możliwość wyrażenia swojej opinii na ciekawe tematy dotyczące znanych marek, nowych produktów, jakości oferowanych usług oraz kwestie zdrowotne, czy społeczno - polityczne
  • dobry program partnerski zwiększający możliwości zarobkowe
  • zarobki w Euro, niski próg minimum niezbędnego do wypłaty (5 Euro)
  • dodatkowe punkty za okresową aktualizację profilu

  Czy warto korzystać z MarketAgent? Tak – jest to dobry, zagraniczny panel ankietowy, który zrzesza w swoich strukturach ponad milion respondentów z całego świata. Wieloletnia działalność pozwoliła mu na uzyskanie stabilizacji, a co za tym idzie zapewnienie wypłacalności swoim użytkownikom. Serwis działa sprawnie i zapewnia szybką realizację zleconych wypłat.

  MarketAgent wypłaty, ile można zarobić?

  Środki pieniężne zgromadzone w MarketAgent zostają przekazane uczestnikowi w terminie do 3 dni roboczych od momentu zlecenia dyspozycji wypłaty w zakładce ‘Giełda’. Należy pamiętać, że od każdej kwoty poniżej 60 zł (około 14 – 15 Euro w zależności od kursu wymiany walut) zostanie pobrana opłata w wysokości 4 zł (niespełna 1 Euro).
  Środki zgromadzone na naszym koncie możemy wypłacać na pomocą poniższych internetowych systemów płatności:
  - PayPal – najpopularniejszy portfel online, umożliwia dokonywanie bezpłatnych przelewów na polskie konto bankowe
  - Skrill – pozwala na dokonywanie płatności online, przelew środków na polskie konto bankowe lub wypłatę z bankomatu za pomocą dedykowanej karty

  Punkty zgromadzone na naszym koncie zostają zamienione na pieniądze, które  możemy wypłacać na wskazany procesor płatniczy, wymieniać na bony podarunkowe Amazon lub przekazać na cele charytatywne.

  MarketAgent Wypłata

  Minimum do wypłaty w MarketAgent wynosi 500 punktów, czyli w przeliczeniu na wartości pieniężne – 5 Euro. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew.
  Zarobki w MarketAgent są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest ilość otrzymywanych badań do wypełnienia oraz tych, do których finalnie uda nam się uzyskać kwalifikacje i wypełnić w całości. Dodatkową rolę w panelu mogą odgrywać również okresowe aktualizacje profilu, za które również otrzymujemy punkty.

  MarketAgent Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w MarketAgent przebiega szybko i bez problemów. Wchodzimy na stronę marketagent.com i wybieramy opcję ‘Rejestracja’, a następnie wypełniamy wyświetlony formularz rejestracyjny poprzez podanie poniższych danych osobowych:

  1. Imię
  2. Nazwisko
  3. Płeć
  4. Adres e-mail

  W kolejnym kroku zaznaczamy znajomość regulaminu oraz polityki prywatności (po uprzednim przeczytaniu) i wybieramy przycisk ‘Dalej’.
  marketagent rejestracja

  Na podany adres e-mail otrzymamy link do rejestracji, po jego kliknięciu nasze konto w panelu zostanie utworzone. W następnej kolejności logujemy się na stronie i uzupełniamy nasz profil, na podstawie którego będziemy przypisywani do poszczególnych badań. Należy pamiętać, że dokładne wykonanie tej czynności zwiększy nasze szanse na uzyskiwanie większej ilości ankiet. Od tej chwili możemy rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem w MarketAgent.

  MarketAgent Aplikacja mobilna

  market-agent-aplikacja.png

  Serwis MarketAgent wprowadził dla swoich użytkowników aplikację mobilną dostępną zarówno na Smartfony, jak i Iphony (do pobrania w Google Play lub App Store). Aplikacja daje możliwość szybszego dostępu do badań niezależnie od miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Opcja polecana szczególnie dla osób, które mają ograniczone możliwości dotyczące prowadzenia działań ankietowych poprzez korzystanie z laptopa, tabletu, czy komputera stacjonarnego.

  MarketAgent Opinie

  Opinie użytkowników MarketAgent są w większości pozytywne. Panel jest darmowy, sprawdzony (prowadzi wieloletnią działalność na rynku badań marketingowych oraz pozyskiwania opinii) i wypłacalny. Uczestnicy doceniają platformę w szczególności za bardzo niski próg punktowy wymagany do wypłaty, co pozwala na jego relatywnie szybkie osiągnięcie. Market Agent cechuje się również dobrym programem partnerskim, który pomaga zwiększać osiągane dochody. Witryna posiada polską wersję językową, jest intuicyjna i łatwa w obsłudze.
   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .