Skocz do zawartości

Marketing Terminal - - www.marketingterminal.de


zeluzg

Rekomendowane odpowiedzi

Marketing Terminal to program partnerski oparty na realnej firmie reklamowej "Allgäu Consulting Betriebe UG".

Założyciele Marketing Terminal posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie gdyż, od 16 lat w pracują branży reklamowej. Od dwóch lat opierają swoją działalność głównie w internecie.

 

Właścicielem firmy jest Meik Frankenhauser - profil na Facebooku - TUTAJ

 

Marketing-terminal-460x250.jpg

 

Zapis do firmy jest darmowy. Nie ma konieczności wykupu pakiety by czerpać korzyści z programu partnerskiego.

 

Do dyspozycji mamy następujące pakiety, które generują dla nas zysk. Zakup pakietu dokonujemy płacąc przelewem bankowym płacąc w euro.

 

Mamy do wyboru takie pakiety:

 

50 euro - po zakończeniu do wypłaty mamy 100 euro

100 euro- po zakończeniu do wypłaty mamy 200 euro

250 euro- po zakończeniu do wypłaty mamy 500 euro

500 euro- po zakończeniu do wypłaty mamy 1000 euro

1000 euro..............

2000 euro..............

5000 euro..............

10000 euro............

 

Z każdego pakiety mamy szansę zarobić 100% w 120 dni. Pakiety bez względu na cenę zamykają się w tym samym czasie.

Wpłaty czyli zakup pakietów dokonujemy poprzez PayPal lub przelew bankowy.

 

Wypłaty realizowane są na nasze konto bankowe.

Minimum do wypłaty to 30 euro

 

Program partnerski przewiduje prowizję 10% od zakupu brutto, dodam, że prowizję otrzymujemy od każdego zakupu czyli nawet od reinwestycji. Prowizję otrzymujemy tylko z pierwszego poziomu.

 

Strona główna: http://www.marketingterminal.de/

 

Link referencyjny: http://www.marketingterminal.de/AP.aspx?ID=785&EID=15837844
 

Zapraszam na swoją mini stronę gdzie znajdziesz porady i kontakt do mnie: http://pzielinskizgzg.wix.com/marketingterminal

 

 

Dowód wypłaty:

 

potwierdzenie_wyp_aty_Marketing_Terminal

Edytowane przez zeluzg
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Tak jest to program w którym zarabiamy pasywnie. Program partnerski 10% z zakupów pakietów przez poleconych. Też mam za sobą parę nie udanych inwestycji. Aby ich uniknąć trzeba dobrze zbadać temat. Wejść nawet nie niewielką kwotę i przyglądać się. Ja przekonałem się do do tej firmy.  Super kontakt z supportem , wszystko jest na czas. Jak ktoś szuka miejsca gdzie mógłby zarabiać pasywnie to MT jest do tego dobrym miejscem.

 

 

Następne wypłaty pod koniec miesiąca dam znać jak zameldują się na koncie.

Edytowane przez zeluzg
Odnośnik do komentarza
 • 2 tygodnie później...

Witam w klubie sympatyków MT. Zanim się zarejstrowałem czaiłem się dłuższy czas. Przełomowe było dla mnie info z ost. konferencji. Wygląda na to, że firma rzeczywiście dynamicznie się rozwija. Podobnie jak w przypadku BB problemem było dla mnie, czy kasa rzeczywiście jest realnie inwestowana na rynku rekllamy on-line.

Niezależnie od tego, czy firma publikuje dokładne sprawozdania  i gdzie dokładnie ta kasa jest inwestowana, faktem jest, że firma rzetelnie rozlicza się z partnerami.

Edytowane przez ScamKiller

Pomogłem/Napisałem z sensem? Nie bądź menda wciśnij zieloną strzałkę :) Bieżace portfolio: Prawdopodobnie najlepszy projekt 2015' : LucreLab * TafficMonsoonGwarantuję pełne wsparcie w pracy z każdym z w/w. programów. Bezpośredni kontakt GG: 43325284  ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo rzetelnie w piątek dostałem info , że rachunek za mój pakiet jest w trakcie rozliczania. Pewnie w poniedziałek kasa będzie na koncie już. Wracając do ostatniego spotkania stacojnarngo w Niemczech to był to wstęp. 31 listopada koło Frankfurtu nad Menem będzie większe spotkanie. Z tego co obserwuje u naszych zachodnich sąsiadów dużo osób bukuje już hotele.

 

Kilka zdjęć z Niemieckiego bloga z ostatniego spotkania:

 

IMG-20131026-WA0000-300x225.jpg

 

IMG-20131026-WA0008-300x225.jpg

 

IMG-20131026-WA0010-300x225.jpg

Odnośnik do komentarza

W tym przypadku akurat była wypłata z najtańszego pakietu za 50 euro. Pakiet ten zarobił 100 euro. Do wyboru mamy jeszcze pakiety za 100 euro, 250 euro, 500,1000,2500,5000,10000 euro. I np pakiet za 50 euro zarabia 100 euro , pakiet za 250 euro zarabia 500 euro a pakiet za 1000 euro zarabia 2000 euro. Każdy pakiet bez względu na cenę pracuje 120 dni.

 

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że firma jest zarejestrowana w Niemczech ma swoje UID. Ma swoje biura. To wszystko powoduje , że ze spokojem możemy patrzeć na przyszłość Marketing Terminal.

Odnośnik do komentarza
 • 2 tygodnie później...
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .