Skocz do zawartości

MateuszBar - rozszczeniowa osoba


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym ostrzec przed transakcjami z użytkownikiem MateuszBar.

Część z Was wie, że prowadzę forumowy kantorek:

 Wymieniłem się tu na forum z kilkadziesiąt osobami i nie było do tej pory jakiś problemów.  

Niektórzy kojarzą mnie również z innego forum. Ale zdarzają się wyjątki... Tak więc zgłosił się do mnie użytkownik MateuszBar w celu wymian PSC na PayPal. Na początku nie było łatwo się z nim dogadać, no ale zgodziłem się na wymiany, choć ze sporą dozą ostrożności. Kilka razy dokonałem z nim wymiany PSC na PayPal, jednak raz  kod PSC, który mi dał został zablokowany. Zwróciłem mu pieniądze z własnej kieszeni, bo do tej pory nie wiem czy to było coś nie tak z jego kodem, czy moim kontem PSC. Ale wywiązałem się z transakcji, bo kod jakby nie patrząc zrealizowałem. W środę wysłał mi kolejny kod PSC do zrealizowania, lecz odpisałem mu  że go nie zrealizuje... no i wtedy się zaczęło. Ma do mnie pretensje, że niby nie wywiązałem się z umowy. Zresztą nigdy nie wysyłam pierwszy pieniędzy, bo dobrze mógł podać fakeowy kod i później wmawiać mi, że go zrealizowałem. W transakcjach typu wymiany zaufanie z obu stron to podstawa.

Wyraźnie w temacie mam napisane:

"Nie odpowiadam za opóźnienia w wymianach oraz problemy techniczne" a także "W razie podejrzenia oszustwa, sprawa może zostać zgłoszona do odpowiednich służb oraz administracji forum.

Tłumaczyłem mu, że nie wymienię tego kodu, ale niestety nic do Niego nie dociera. A kod podał mi od razu, bez kolejnego pytania czy mu wymienię... Pisałem, że gdyby ten kod został zrealizowany to może to zgłosić do PSC. Zresztą jakbym miał Go oszukać, to już dawno bym mógł zrobić spór na PayPalu.

 

Tu ostatnie wiadomości z nim:

spacer.pngNiektórzy k

spacer.png

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

spacer.png

 

Widziałem, że w tematach szuka ludzi do wymian na PayPal, także zanim podejmiecie się na "współpracę" z nim, przeczytajcie ten temat, bo naprawdę nie ma sensu się użerać z takimi osobami później. No i ten tryb rozkazujący "zrób to" . 

 

@Ciamciaj @Harry Jak będziecie mieli chwilę, będę wdzięczny za wypowiedź się w temacie ;)

479e8439a84ec52f2003529de893c775.png

1eb12c950af3d3358a35882c2624d60a.png

 • Super 1

Kantor wymian: Paypal  / Bank / RevolutKryptowaluty  | make-cash.pl/wymiany-paypal-revolut-ecopayz-yetipay-btc-t30697

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

No bilecik trochę za duzo sobie pozwoliłeś.

Po pierwsze to należałoby od początku wkleić rozmowę gdzie wyjaśniłeś dlaczego kod PSC który Ci wysłałem nie przeszedł.
Sposób w który to tu opisałeś to zwyczajne pomówienie.

1111.png

I kwestia kodu. Kwestia tego że wiadomo było z czyjej winy kod został zablokowany a winowajca sie zwyczajnie do tego przyznał.  Także nie chciałbym żeby bilecik przypinał mi że niewłaściwe kody wysyłam

 

11112.png

111123.png

I to jest powód dlaczego był problem z kodem. Bilecik jednak stara sie mnie oczernić. Ustaliśmy że wymieniamy sie transzami. Ja jako pierwszy wpłacałem, on przekazywał pieniądze.

Gdy doszło do większych kwot 100 PLN ja mu dałem kod a on bez powodu nie wykonał swojej części umowy. Wiec kto nie wywiązał się? Kto zachował sie nie fair?

Nie zycze sobie dawać kodu osobom nieuprawnionym, ie chce ryzykować że ktos inny dostanie niepewny kod wymiany. Od początku byłem uczciwy, wywiązywałem sie i czekałem na człowieka który potraktował to jak piaskownice. Dogadał sie na wymianę, nie zrealizował tego, uciekł i gdy wskazałem, że to opisze zrobił to pierwszy.

Fakt jest jeden - byłem ok, wywiązywałem sie z umowy nie tak jak bilecik. Dbam o to by inni otrzymali kody które ja tylko widziałem, jak ktos inny widział to zaradzałem by za ten kod zapłacił. Chyba uczciwe?

Wiec jak przed kimś tu należy przestrzegać to chyba przez bilecikiem który zobaczył czyjś kod i bez powodu za niego nie zapłacił do tego szkalując druga stronę i robiąc szum.

bilecik - to nie piaskownica. Zawierasz z kims transakcje to w jej połowie, gdy ktos Ci płaci nie wycofujesz się.

 

Nawiasem mówiąc to moim zdaniem zrobiłeś mi dobra reklamę. Osoby która dba o kontrahentów by nie dostali kodów które ktos miał w łapkach i w przeciwieństwie do Ciebie dotrzymuje umów i realizuje rozpoczęte transakcje.

 

A teraz skoro już doprowadziłeś do tego że inni będą bali  sie wziać kod 100 który Ci dałem czytając Twoj post czekam na wywiązanie sie z umowy i przelew na Paypal.

W innym przypadku wskażesz, że to ty tworzysz ludziom problemy i to na Ciebie trzeba uważać. Czekam na wywiązanie się z umowy i sie nie znamy.

Odnośnik do komentarza

Grożenie mi nie świadczy o Tobie dobrze, więc reklama Twojej osoby może i jest, to fakt, ale jak nazwa wskazuje w sensie negatywnym. I jak widzę nadal nie czytasz dokładnie tego co piszę... Wspominałem o tej wymianie kodu od Ciebie, który mi dałeś kiedyś i za który oddałem pieniądze z własnej kieszeni po zablokowaniu konta z którego korzystałem. Tego nie ukrywam i rzeczywiście tak było. Bo nie mam pewności czy to była wina kodu, czy mojego konta, więc nie przeiznaczaj faktów ;) Bo podałem tylko możliwe powody. Do tej pory wymieniałem kody PSC i nagle przy transakcji z Tobą taka akcja. Może przypadek? Nie wiem.

W sumie to już wtedy zapaliła mi się też żółta lampka, ale szansę dałem. Jednak po Twojej odpowiedzi na moje pytanie odnośnie doładowania konta PayPal z Twojego konta bankowego, stwierdziłem że to już jest dosyć dziwne. Dlatego ze względów bezpieczeństwa jak i kwestii technicznych (braku możliwości wymiany kodu) nie zrealizowałem ani nie zrealizuje Twojego kodu.

Śmieszy mnie jak sam jeszcze bardziej siebie samozaorałeś postem wyżej, no ale rób jak uważasz, po to są fora by wymieniać się opiniami na różne tematy ;)  Kto mnie zna, ten ze mną wymienia i jakoś tego typu problemów nie było. 

Dałem Tobie rady, a Ty nadal swoje jak ten osioł. Bądźmy poważni, ale też nie zadufani w sobie, bo to nie pokazuje Ciebie z dobrej strony. 

 • Super 1

Kantor wymian: Paypal  / Bank / RevolutKryptowaluty  | make-cash.pl/wymiany-paypal-revolut-ecopayz-yetipay-btc-t30697

Odnośnik do komentarza

Grożenie Ci? Czym Ci człowieku groziłem? Tym że opisze to że nie wywiązałeś się z umowy ?
Wskazałeś że dbam o swoich kontrahentów i nie daje im niepewnych kodów. Wskazałeś że wywiązuje się z rozpoczętych transakcji w przeciwieństwie do Ciebie.

Wskazałeś że jak ktoś wyśle Ci kod to nie znaczy że otrzyma za niego zapłatę.

A z czyjej kieszeni chciałeś płacić za to że używasz niepewnych kont na lewe dane jak wskazałeś które Ci blokują? Ja miałem za to płacić? Nie żartuj.  Możliwe powody podałeś tak? Raczej akcentowałeś jeden powód czyli że mój kod był zły, zapomniałeś dodać to że w rozmowie ze mną wskazałeś że powodem było twoje lewe konto. Nie ośmieszaj się. Chciałem Ci dać zdjęcia kodów lecz nie było Ci potrzebne bo wiedziałeś że to przez Twoja lewizne jest blokada. Forumowicze rozumieją co czytają wiec po co się spinasz by kogos oczernić? 

Po zablokowaniu kodu zapaliła się Ci czerwona lampka? Ty znowu chyba drwisz bo później wziąłeś kod 50 PLN i było wszystko ok. Wiec znowu wpadłeś na pomówieniach. Wielu ludzi chce się tu wymienić, nie wiąże kont bankowych wiec każdy z nich jest wg Twojej logiki podejrzany tak? Łącznie z Tobą bo sam to robisz przecież i przyznajesz się. Znowu sie ośmieszasz.

Przyznałeś sie właśnie, że wymiany były ze mną ok, jeden kod nie poszedł bo zablokowali Ci lewe konto i nie oddasz mi pieniędzy za kod bo tak chcesz i już, zawsze możesz podeprzeć sie jakaś bzdurą niemająca nic wspólnego z rzeczywistością czyli brakiem męczliwości technicznych. Ty nie myślałeś o karierze w polityce? Predyspozycje masz.

Wiesz? Ja potrzebuje kilka PLN na Paypal i stad pójdę. Ta informacja którą tu widzimy jednak tu zostanie i inni będą wiedzieli na co z Twojej strony moga liczyć. Bedą mieli na uwadze że sobie coś uroisz, weźmiesz kod i powiesz że nie wypłacisz środków, a jak poproszą Cie o wywiązanie się z umowy to ich tak jak mnie umieścisz w dziale "Zbanowani/podejrzani użytkownicy" by ich niesłusznie oczernić tak jak robisz to w moim przypadku. Łamiesz zasady człowieku i nie umiesz rozwiązać spraw uczcie.

Sadzisz że mi tym postem zaszkodziłeś czy sobie? Sądzisz, że nie widać tu jak kręcisz i jak załatwiasz rozpoczęte transakcje?

Myślę, że na to pytanie odpowiedz jest oczywista.

Czekam na środki na PayPala za kod który wziąłeś. Za jakiś czas napisze innym czy wywiązałeś się z umowy czy nie by wiedzieli czy Cie omijać czy też nie.

 

P.S Masz 10 pozytywnych reakcje na forum wyrobionych przez dłuższy czas za transakcje. Ja nieznany nikomu tylko w rozmowie z Toba już mam 3 pozytywne reakcje. Nikt mi nic nie zawdzięcza, reakcje sa oparte o moje słowa w stosunku do Ciebie.

Jak sądzisz Sherlocku co to znaczy? ;) Rozumiesz coś z tego czy nadal nie? Bądź facetem i wywiąż sie z rozpoczętej transakcji.

 

Edytowane przez MateuszBar
 • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MateuszBar napisał:

Wskazałeś że jak ktoś wyśle Ci kod to nie znaczy że otrzyma za niego zapłatę.

Jeśli transakcja z danym użytkownikiem jest podejrzana, lub kod, to jak najbardziej i tego nie przeczę. 

 

2 godziny temu, MateuszBar napisał:

Możliwe powody podałeś tak? Raczej akcentowałeś jeden powód czyli że mój kod był zły, zapomniałeś dodać to że w rozmowie ze mną wskazałeś że powodem było twoje lewe konto. Nie ośmieszaj się. Chciałem Ci dać zdjęcia kodów lecz nie było Ci potrzebne bo wiedziałeś że to przez Twoja lewizne jest blokada. Forumowicze rozumieją co czytają wiec po co się spinasz by kogos oczernić? 

I po raz kolejny przeiznaczasz informacje. Pisałem przecież, że konto zostało zablokowane ale nie wiem z jakiego powodu. Jaką mam pewność, że nie zgłosiłeś, że ktoś użył Twojego kodu PSC? No właśnie, żadną, więc zdjęcia nic nie dają. Zresztą sam kupujesz konta PayPal, to tym bardziej mam podstawę do tego, że transakcje z Tobą mogą być podejrzane. Zgodziłeś się na warunki wymiany, które mam w temacie, a teraz próbujesz pisać własny scenariusz. Nikt przecież nie kazał się ze mną wymieniać. Sam narzekałeś, na moją prowizję, pisałeś że zgłosiło się kilka osób do wymiany z Tobą, więc było korzystać z ich usług, a nie mieć teraz do mnie bezpodstawne pretensje.

 

2 godziny temu, MateuszBar napisał:

 Po zablokowaniu kodu zapaliła się Ci czerwona lampka? Ty znowu chyba drwisz bo później wziąłeś kod 50 PLN i było wszystko ok. Wiec znowu wpadłeś na pomówieniach. 

Żadne w pomówienia nie wpadłem, bo do tego typu wymian podchodzę ze sporą dozą ostrożności, zwłaszcza przy kontach, które niedawno zarejestrowały się na forum (tak jak w Twoim przypadku).

 

2 godziny temu, MateuszBar napisał:

Ta informacja którą tu widzimy jednak tu zostanie i inni będą wiedzieli na co z Twojej strony moga liczyć. Bedą mieli na uwadze że sobie coś uroisz, weźmiesz kod i powiesz że nie wypłacisz środków, a jak poproszą Cie o wywiązanie się z umowy to ich tak jak mnie umieścisz w dziale "Zbanowani/podejrzani użytkownicy" by ich niesłusznie oczernić tak jak robisz to w moim przypadku. Łamiesz zasady człowieku i nie umiesz rozwiązać spraw uczcie.

Sadzisz że mi tym postem zaszkodziłeś czy sobie? Sądzisz, że nie widać tu jak kręcisz i jak załatwiasz rozpoczęte transakcje?

Może i bardzo dobrze, że zostanie informacja, bo będzie wiadomo, że nie potrafisz zrozumieć pewnych kwestii o których cały czas Tobie piszę i nie potrafisz zrozumieć. Gdybym rzeczywiście miał oszukiwać ludzi na tym forum, to pojawiłyby się tematy o mnie, jak i negatywne opinie. Ba, nawet mógłbym olać temat i wcale Tobie nie odpisywać w temacie. Tylko po co? Ja nie boję się wymiany zdań, zwłaszcza gdy nie mam nic do ukrycia. 

2 godziny temu, MateuszBar napisał:

P.S Masz 10 pozytywnych reakcje na forum wyrobionych przez dłuższy czas za transakcje. Ja nieznany nikomu tylko w rozmowie z Toba już mam 3 pozytywne reakcje. Nikt mi nic nie zawdzięcza, reakcje sa oparte o moje słowa w stosunku do Ciebie.

Też dostałem reakcję i tym się chwaliłem? Nie. Gdybym miał się czymś takim sugerować, to tak jak w sondażach wyborczych. Patrzcie partia "x" ma 20%, a partia "y" 40%. Zagłosujmy na tą co ma więcej, bo jest z pewnością lepsza.  Tak jak wspomniałem, Twojego kodu nie wykorzystałem, ani go nie zrealizuje. 

 • Super 1

Kantor wymian: Paypal  / Bank / RevolutKryptowaluty  | make-cash.pl/wymiany-paypal-revolut-ecopayz-yetipay-btc-t30697

Odnośnik do komentarza

A ten swoje, znowu manipuluje :)

 

" Jeśli transakcja z danym użytkownikiem jest podejrzana, lub kod, to jak najbardziej i tego nie przeczę.  " - jak narazie to transakcje z Toba sa podejrzane. Masz lewe konta a jak Ci je zablokuja usiłujesz zrzucać na kogos podejrzenia że zły kod dał. Wyżej o tym była mowa.

 

" I po raz kolejny przeinaczasz informacje. Pisałem przecież, że konto zostało zablokowane ale nie wiem z jakiego powodu. Jaką mam pewność, że nie zgłosiłeś, że ktoś użył Twojego kodu PSC? " - własnie o tym mowa :) Wskazał że zablokowali mu konto bo ma lewe a teraz szuka winnych ;). Oj Pinokio :)

" Żadne w pomówienia nie wpadłem, bo do tego typu wymian podchodzę ze sporą dozą ostrożności, zwłaszcza przy kontach, które niedawno zarejestrowały się na forum (tak jak w Twoim przypadku). " - i znowu manipuluje :) Moje konto wprawdzie jest nowe ale wszystko robie ok. Przez nowe konto jako pierwszy wysłałem Ci kod. Rozumiem ostrożność lecz nie tłumaczy to rezygnacji z transakcji gdy wziąłeś od kogos kod. Zdaje sie że na Ciebie trzeba uważać bo tworzysz konta lewe z PSC a gdy Ci je blokująca usiłujesz wskazać że winni sa wszyscy tylko nie Ty.
Jak sie okazało nie ja jeden mam z Toba kłopot.

" Też dostałem reakcję i tym się chwaliłem? Nie. Gdybym miał się czymś takim sugerować, to tak jak w sondażach wyborczych. Patrzcie partia "x" ma 20%, a partia "y" 40%. Zagłosujmy na tą co ma więcej, bo jest z pewnością lepsza.  Tak jak wspomniałem, Twojego kodu nie wykorzystałem, ani go nie zrealizuje.  " - ale go Ci pokazałem. Jak coś będzie z nim teraz nie tak ja będę miał kłopoty. Było przed rozpoczęciem transakcji z niej sie wycofać a nie jak ktos da Ci kod. Logiki trochę. Do tego obsmarować mnie chciałeś gdy okazuje sie że sprawa wygląda zupełnie inaczej.  Do tego zgłaszają sie inni których żle potraktowałeś, nie tylo mnie. Podpierałeś sie transakcjami tu zawartymi i zadowolonymi ludzmi podczas gdy mamy jak widac tu kilku niezadowolonych to odwracasz kota ogonem i piszesz coś o sondażach? Słabe to. Mówie Ci idz na polityka, zawodowo takie akcje bedzi8esz odwalał ;)

Chcesz kantor prowadzić? Żartujesz? Jak wziąłeś kod to trzeba za niego zapłacić i tyle a nie obsmarowywać ludzi i zakładać kłamliwe wątki.
Proste?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MateuszBar napisał:

" Jeśli transakcja z danym użytkownikiem jest podejrzana, lub kod, to jak najbardziej i tego nie przeczę.  " - jak narazie to transakcje z Toba sa podejrzane. Masz lewe konta a jak Ci je zablokuja usiłujesz zrzucać na kogos podejrzenia że zły kod dał. Wyżej o tym była mowa.

A skąd masz pewność, że wszystkie moje konta są lewe? Może dla bezpieczeństwa z osobami, które nie mają stażu na forum, wymiany są realizowane w taki sposób. Weź pod uwagę jeszcze limity :)

Nie pisałem, że to ja jestem winny, ani Ty, tylko że przyczyną zablokowania kodu, może być Twój kod, albo moje konto, więc czytaj wyraźnie to co piszę.

13 minut temu, MateuszBar napisał:

Do tego zgłaszają sie inni których żle potraktowałeś, nie tylo mnie. Podpierałeś sie transakcjami tu zawartymi i zadowolonymi ludzmi podczas gdy mamy jak widac tu kilku niezadowolonych to odwracasz kota ogonem i piszesz coś o sondażach?

Kto taki był niezadowolony z wymiany ze mną, bo jeszcze takiej osoby w tym temacie nie spotkałem, a bynajmniej tego nie napisała.

Rozumiem, gdybym ten kod przyjął i go zrealizował no i byłaby znowu jakaś blokada, lub coś w tym stylu, to bym zwrócił pieniądze, gdyby to było z mojej winy. Ale samo danie kodu w moim rozumieniu nie jest transakcją. Ty to inaczej interpretujesz. To tak jakby dać komuś pieniądze, by kupił coś Tobie w sklepie, ale tego towaru nie ma w nim, to oddaje Tobie pieniądze, które mu dałeś. Proste? Prawda.

 

 

Kantor wymian: Paypal  / Bank / RevolutKryptowaluty  | make-cash.pl/wymiany-paypal-revolut-ecopayz-yetipay-btc-t30697

Odnośnik do komentarza

Jeżeli kod PSC nadal jest aktywny i nie został zrealizowany przez @bilecik nie widzę problemu do anulowania transakcji , wtedy @MateuszBar może dany kod wymienić u kogoś innego. 

Ja również nie widzę żadnych podstaw do zrealizowania takiej transakcji, z zasady przez podaniem kodu czy wysłaniem pieniędzy do wymiany pyta się o tzn " pozwolenie " czy osoba prowadząca " kantorek " faktycznie może i chce wymienić nam określoną rzecz lub walutę, jeżeli ktoś bez żadnej informacji wysyła nam od razu kod lub jakiekolwiek środki do wymiany powinien liczyć się z niezrealizowaną ofertą , osoba prowadząca dany kantor może nie wyrazić zgody na wykonanie usługi danej osobie z rożnych powodów.

W tej sytuacji kod który wysłał Mateusz do Bilecik-a musi zostać "zwrócony " , tak jak napisałem na początku , jeżeli kod PSC nie został wykorzystany ta cała sytuacja jest bez sensowna i tylko zaśmiecacie forum, ponieważ do żadnej wymiany nie doszło i nikt teoretycznie nikogo nie oszukał, jeżeli kod PSC natomiast został wykorzystany przez bilecika to transakcja musi zostać dokonana

PS. "towar macany należy do macanta " większej głupoty już dzisiaj nie przeczytam ani nie usłyszę :D

Edytowane przez Scrox
 • Super 2
 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym poinformować że dla własnego bezpieczeństwa kod został właśnie zrealizowany. Obawiałem się że bilecik go mi zgarnie i nic z tego nie bede miał.

Scrox ale ja nie wysłałem bez uzgodnienia kodu. Zdaje się że masz dobre intencje lecz nie do końca zrozumiałeś kwestie sporną. Uzgodniliśmy wymianę transzami, czekałem na niego jakiś czas az założy nowe konto które mu zablokowano. Po tym wymienialiśmy sie az ni z gruchy, ni z pietruchy przekazałem mu kod a ten odmówił zapłaty za niego. Mógł powiedzieć wcześniej bo miał na to dużo czasu.

Umówiliśmy sie na szereg wymian lecz transzami, ja dawałem kod a on przelewał środki na Paypal. Gdy dałem wyższy kod za 100 PLN, on go sprawdził i odmówił dokończenia zaczętej juz transakcji.

Jak dobrze się wczytasz to obydwaj uzgodniliśmy że nie ma problemu, dalszych wymian nie będzie i chciałem jedynie by dokończył to co zaczął. Gdy już komus przekazałem kod bo byliśmy wcześniej umówieni to ten dla samej higieny pracy winny był za niego zapłacić. Nie wysiada się z jadącego pociągu czy jak ktoś woli towar macany nalezy do macanta ;)
Dla mnie pewne ryzyko przeniósłbym na kolejna osobe której bym dał taki kod, Starałem sie być uczciwy w stosunku do wszystkich i skrupulatnie podchodzić do transakcji czego nie zrobił bilecik.
Jak grasz z kims w pokera, umawiasz sie na grę, podbijasz stawki, wykładasz karty sprawdzając to dla przeciwnika jest juz za późno po poznaniu Twoich kart powiedzieć pass i zabrać swoja kasę ze stołu. Gra była w trakcie i wszystko było wcześnie dogadane. Ja z nim byłem dogadany na szereg wymian i realizacje ich jedna po drugiej. Przerwanie tego oczywiście jest możliwe, była rozmowa, był czas na przerwanie ale nie gdy wyłożyłem kolejny z serii kodów po wcześniejszym zapewnieniu jego że chce się wymieniać. Powinien dokończyć zaczęta transakcje i wówczas zwyczajnie odejść od stołu.

Dokładnie wczytaj się w kwestie sporną.

Jeszcze raz informuje - właśnie kod dla mojego bezpieczeństwa został wykorzystany.

Przestrzegam przed transakcjami z bilecikiem. Nie tylko ja mam z nim problem. Chce się bawić w kantor lecz wycofuje sie bez powodów później starając się szkalować innych. Tak się w piaskownicy dzieci bawią.

bilecik tłumaczy się brakiem fizycznej możliwości realizacji transakcji gdy dowiadujemy się że nie to jest powodem lecz jego widzi mi się. Podważa wiarygodność innych osób i ich kodów jak wcześniej się przyznal że przez jego lewe konta doszło do problemu. Rozlicza ludzi bez podstaw podczas gdy sam ma cos tam za uszami. Ciesze się że mi do portfela czy tez majtek nie chce zaglądać by sprawdzić moją wiarygodność ;). Może on w skarbowce robi? ;)
Pozdrawiam

 

@bilecik Scrox zdaje sie że nie do końca wczytał sie w temat. Podnieciłeś sie że ktoś obsta l za Tobą co? ;)
Niestety jak wczytamy sie w kwestie sporne sprawa nie jest juz tak korzystna dla Ciebie. Inni tez mieli z Toba juz kłopoty :)

 

Odradzam wymiane z tym osobnikiem. Zachowuje sie jak chłopczyk
 

 

Odnośnik do komentarza

@MateuszBar Chłopie ogarnij się, tworzysz dramę, w której tak naprawdę oczerniasz tylko siebie. Wysłałeś kod bez pytania czy @bilecik chce się z tobą tradować (Wystarczyło wysłać do niego wiadomość, że chcesz z nim zrobić trejda i czy wszystko jest aktualne co ustaliliście wcześniej). On nie chciał się z tobą wymienić + nie wykorzystał kodu, który mu podałeś. Jaki ty masz problem ? Napisałeś, że sam wykorzystałeś kod co świadczy o tym, że @bilecik jest uczciwy, a ty chcesz mu tylko zniszczyć reputacje + wydaje mi się, że namawiasz swoich koleżków do wspomagania Cie w tej konfrontacji, bo wiesz, że jesteś przegrany. Dzisiaj wymieniałem się z @bilecik i transakcja trwała 10 minut bez zbędnych problemów. Więc ze swojej strony nie mam mu nic do zarzucenia.

 

 • Super 2
 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

@sample333 na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś tworzy multikonta ? z tego co zaobserwowałem to Ty z Mateuszem podbijacie sobie wypowiedzi i rzucacie sobie wzajemnie reputy w tym temacie, takie oskarżenia zostawiajcie sobie dla siebie , nie wy jesteście na tym forum od tego by wydawać jakieś wyroki na kogoś, 

Zresztą wasza gramatyka wypowiedzi mnie poraża ( nie mówię że moja jest najlepsza ) ale Mateusza czyta się co najmniej ciężko. ;)
"Dla własnego bezpieczeństwa kod został wykorzystany" jakiego bezpieczeństwa ? kto go wykorzystał ? Zawieraj kluczowe i jasne przekazy i nie matacz mi tu proszę ;) jeżeli sam go wykorzystałeś to juz nie ma tematu.  

@Harry , @Ciamciaj Wyjaśnijcie ten spór bo to nie lada szopka której tu dawno nie było, ktoś oskarża kogoś o oszustwo gdzie to oszustwo nie miało miejsca ? ahh kabaret.

 • Super 4
 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MateuszBar napisał:

Chciałbym poinformować że dla własnego bezpieczeństwa kod został właśnie zrealizowany. Obawiałem się że bilecik go mi zgarnie i nic z tego nie bede miał.

Uff, jak dobrze że w końcu posłuchałeś się moich rad, które dawałem Tobie od samego początku. Pisałem, że Twojego kodu nie użyje i tego nie zrobiłem, więc dzięki za opinie, że można mi zaufać ;)

 

5 godzin temu, MateuszBar napisał:

Umówiliśmy sie na szereg wymian lecz transzami, ja dawałem kod a on przelewał środki na Paypal. Gdy dałem wyższy kod za 100 PLN, on go sprawdził i odmówił dokończenia zaczętej juz transakcji.

Trzeba Tobie podawać chyba prostsze przykłady, bo nadal nie rozumiesz. Czy brałeś pod uwagę fakt, że może mnie nie być na forum przez jakiś czas, albo technicznie nie będę mógł zrealizować kod? Nie. Więc nie miej pretensji do mnie, tylko do siebie. Co do sprawdzenia kodu, to go nawet nie sprawdzałem, więc proszę znów nie zmieniaj faktów po raz kolejny.

6 godzin temu, MateuszBar napisał:

Dla mnie pewne ryzyko przeniósłbym na kolejna osobe której bym dał taki kod, Starałem sie być uczciwy w stosunku do wszystkich i skrupulatnie podchodzić do transakcji czego nie zrobił bilecik.

Tak jak wspomniałem wyżej, a co również potwierdziłeś swoim wpisem, do tematu podszedłem uczciwie, więc dziękuje za pozytywną opinie.  Kod był nadal aktywny, nie wykorzystałem go w żaden sposób na nie Twoją niekorzyść. 

6 godzin temu, MateuszBar napisał:

Podważa wiarygodność innych osób i ich kodów jak wcześniej się przyznal że przez jego lewe konta doszło do problemu. 

Pytałem się o to kilka postów wcześniej Ciebie, ale nadal nie dostałem odpowiedzi kogo jeszcze oszukałem, a nadal rzucasz we mnie bezpodstawnymi oszczerstwami. To na przyszłość na forum źle będzie o Tobie dodatkowo świadczyć, no ale skoro sam siebie tak hejtujesz, to proszę bardzo :D Użytkownicy przynajmniej wiedzą, że lepiej Ciebie omijać, bo robisz problemy o nic.

O koncie już tłumaczyłem, więc nie będę pisał po raz kolejny tego samego, że nie wiem do tej pory czy to jest wina konta, czy kodu i to nie będzie już do ustalenia. Ale Ty nadal swoje.

6 godzin temu, MateuszBar napisał:

Scrox zdaje sie że nie do końca wczytał sie w temat. Podnieciłeś sie że ktoś obsta l za Tobą co? ;)
Niestety jak wczytamy sie w kwestie sporne sprawa nie jest juz tak korzystna dla Ciebie. Inni tez mieli z Toba juz kłopoty :)

Odradzam wymiane z tym osobnikiem. Zachowuje sie jak chłopczyk

Wczytał się i jak widać, dobrze rozumie tą sytuację (w porównaniu do innych użytkowników, którzy tylko pisali żeby nie robić ze mną transakcji, sami nie podając żadnych konkretnych argumentów lub dowodów). Właśnie na tym polega stado baranów, jeden ciągnie drugiego, ale w sumie nadal nie wiedzą po co i dlaczego, tylko aby coś napisać.

Podnietę to Ty miałeś z reputów, którymi tak się mi chwaliłeś. Bo to był chyba jeden z głównych pseudoargumentów Twojego bezpodstawnego oskarżenia wobec mnie. 

Po raz enty zapytam się, kto miał jeszcze ze mną problemy? Bo nadal nie wyczytałem tego w tym temacie, oprócz Twoich urojonych problemów, więc nie wiem po co tak piszesz?

Tak czy inaczej chciałbym podziękować Tobie za pozytywną opinię, że warto mi zaufać. Że nie wykorzystuję czyiś kodów, nawet jeśli jest jakiś problem i staram się pomóc jak tylko mogę (o ile ktoś potrafi taką pomoc przyjąć...) 

6 godzin temu, sample333 napisał:

Wszyscy poszkodowani przez użytkownika Bilecik który nie wywiązuje się z transakcji niech tutaj swoje słowa napiszą ;)

Właśnie tak czekam na te osoby z dowodami i nadal ich brak. Może Ty napiszesz, skoro tak się dużo w tym temacie udzielasz? Bo jarasz się tak samo jak MateuszBar. Taki zbieg okoliczności? Niech administracja sprawdzi Wasze powiązania, może coś się ciekawego trafi przy okazji mojego tematu :)

 • Super 2

Kantor wymian: Paypal  / Bank / RevolutKryptowaluty  | make-cash.pl/wymiany-paypal-revolut-ecopayz-yetipay-btc-t30697

Odnośnik do komentarza

@berdi Nie wysłałem kodu bez zapytania. Kod był częścią szeregu transakcji na jakie się umówiliśmy a to różnica :) Jak już się odzywasz to przeczytaj dokładnie treśc rozmowy :)

" On nie chciał się z tobą wymienić + nie wykorzystał kodu, który mu podałeś " alez chcial i zmienił zdanie dopiero gry wysłałem KOLEJNY juz kod z całej sersii, wczesniej miał czas w rozmowie powiedziec że juz dalej sie nie wymienia. Dopiero po wysłaniu kodu zaczął mnie przesłuchiwać i po tymże przesłuchaniu stwierdził że nie dkonczy transakcji. To różnica :) Bilecik - berdi to twoje kolejne konto czy nie? ;) Bo tez zaprzecza faktom wynikającym z wcześniejszej rozmowy :)

 

" Napisałeś, że sam wykorzystałeś kod co świadczy o tym, że @bilecik jest uczciwy, a ty chcesz mu tylko zniszczyć reputacje + wydaje mi się, że namawiasz swoich koleżków do wspomagania Cie w tej konfrontacji, bo wiesz, że jesteś przegrany. Dzisiaj wymieniałem się z @bilecik i transakcja trwała 10 minut bez zbędnych problemów. Więc ze swojej strony nie mam mu nic do zarzucenia. " -oj znowu całkowite zaprzeczenie powyższej rowmowie. Może nie rozumiesz co czytasz? A może Ty analfabeta wtórnym jestes ? ;)
Napisałem, że wykorzystałem kod na zakonczenie konfliktu z bilecikiem. Sprawdz czas. Spór trwa kilka dni a ja wczoraj na koniec rtozmowy dop[iero wziałem dla bezpieczeństwa kod bo bałem sie że bilecik wykorzysta w złosci kod i pomowi mnie ze to ja zrobiłem. Czytaj uwaznie :)
Ja mu psuje reputacje? A weż zobacz kto założył cały wątek - ja czy on? Sprawdz jak próbował mi przypisać że mam lewy kod a zapomiał dodac że miw rozmowie się przyznał że zablokowali mu kod przez jego lewe konto. Uważaj co piszesz :)

"wydaje mi się, że namawiasz swoich koleżków do wspomagania Cie w tej konfrontacji" - haha :) A to dopiero dobre. Jakich kolegów? :) O tym też pisałem. Jestem tu nowy wiec skad Ci moi koledzy się wzieli? :) Cos mi się wydaje że Ty z bilecikiem o ile to nie ta sama rozmowa to właśnie grono wzajemnej adoracji i wpieracie ludziom brednie wbrew faktom :)

@Scrox - broń Boże nie oskarżyłem nikogo o oszustwo. Wyjaśniam wątek niesłusznie założy przez bilecika przeciwko mojej osobie. Chyba, że Twoj wpis odnosi się do bilecika ale tam tez nikt nie zarzucił mu oszustwa. Oszustwo kolego to czyn z art 286 kk wiec prosiłbym o nie nadużywanie tego typu sformowań.

" "Dla własnego bezpieczeństwa kod został wykorzystany" jakiego bezpieczeństwa ? kto go wykorzystał ? Zawieraj kluczowe i jasne przekazy i nie matacz mi tu proszę ;) jeżeli sam go wykorzystałeś to juz nie ma tematu.   "@Scrox  skoro ja to pisze to wiadomo że ja go wykorzystałem a nie wróżka zębuszka. Dla Ciebie trzeba wszystko wprost pisać bo inaczej nie zrozumiesz? Zeby go wykorzystał bilecik to bym to napisał ale to nie on to zrobił i wynika to z mojej wypowiedzi. Nie wiesz dla jakiego bezpieczeństwa? To tez opisałem powyżej wiec nie ma sensu sie powtarzać. Wykorzystałem go bo miał go bilecik, mógł go zuży i mnie oczerniać wiec wziąłem kod i zrobiłem z im porządek by nie zaognić konfliktu. Proste prawda? Logiczne czy nie bardzo? Chyba to było najrozsądniejsze wyjście a poinformowanie o tym na forum było uczciwe wobec zainteresowanych czy sie mylę że masz z tym jakiś problem?

@bilecik " Pisałem, że Twojego kodu nie użyje i tego nie zrobiłem, więc dzięki za opinie, że można mi zaufać ;) " a ten dalej swoje :), Chyba tak można Ci zaufać - ufff ufff :) Nie wywiazałeś się z uzgodnionej transakcji w zamian za to załozyłes watek w którym chciałes przypisać mi że jakies lewe kody Ci podsyłam podczas gdy okazało się, że przez Twoje lewe konta kody sa blokowane. Oszkalowałeś mnie kolego bo chciałem bys wywiązał się z naszej prywatnej transakcji i tyle :) Za taki numer chcesz by uznano Cie godnym zaufania? Przyznam że uczciwie postapiłes rozliczając sie co nie zmienia faktu że w innym zakresie postąpiłeś zle.

A teraz uwaga bomba :) Dowód na manipulowanie faktami przez bilecika!
"
Trzeba Tobie podawać chyba prostsze przykłady, bo nadal nie rozumiesz. Czy brałeś pod uwagę fakt, że może mnie nie być na forum przez jakiś czas, albo technicznie nie będę mógł zrealizować kod? Nie. Więc nie miej pretensji do mnie, tylko do siebie. Co do sprawdzenia kodu, to go nawet nie sprawdzałem, więc proszę znów nie zmieniaj faktów po raz kolejny. " bilecik ale o czym mowa. Byłes co chwila na forum na co dowodem jest że prowadziliśmy ciągła rozmowę najpierw prywatnie która tu wkleiliśmy a następnie w obecnym wątku się wypowiadałeś. Wiec nie kłam bilecik ie kłam. To nie jest przeszkoda lecz wymysłem i dowodem na to jak ściemniasz :). Kłamac to trzeba umiec prawda chłopczyku? Noe obrazisz się że nazywam Cie odpowiednio do Twojej postawy czyli chłopczykiem? ;) Złapany za reke bilcik krzyczy że to nie jego reka. tego jeszcze nie grali ;)

" Pytałem się o to kilka postów wcześniej Ciebie, ale nadal nie dostałem odpowiedzi kogo jeszcze oszukałem, a nadal rzucasz we mnie bezpodstawnymi oszczerstwami. " mieszasz pojęcia tak jak kolega. Nie wskazałem że oszukałes ale że jak dziecko nie wywaiazałes się z umowy. Stary nie było ale jestes marudnym dzieckiem. Umawiasz sie na coś i gdy transakcja jest w trakcie jej trwania przesłuchujesz kogoś jak konfident ze skarbówki a pozniej sie go bez powodu czepiasz, oczerniasz ze ma lewe konta podczas gdy sam lewizna sie posługujesz. A może Ty jesteś jakiś konfident co? :)


 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, MateuszBar napisał:

Napisałem, że wykorzystałem kod na zakonczenie konfliktu z bilecikiem. Sprawdz czas. Spór trwa kilka dni a ja wczoraj na koniec rtozmowy dop[iero wziałem dla bezpieczeństwa kod bo bałem sie że bilecik wykorzysta w złosci kod i pomowi mnie ze to ja zrobiłem. Czytaj uwaznie :)

@MateuszBar Sam sobie przeczysz :)  " Napisałem, że wykorzystałem kod na zakonczenie konfliktu z bilecikiem " - z tego co tu wynika spór się jeszcze nie skończył. Po 2 "Spór trwa kilka dni a ja wczoraj na koniec rtozmowy dop[iero wziałem dla bezpieczeństwa kod bo bałem sie że bilecik wykorzysta w złosci kod i pomowi mnie ze to ja zrobiłem." - Jeżeli @bilecik chciałby ten kod to już dawno, by go wykorzystał. Sam piszesz, że spór trwa kilka dni to dlaczego akurat teraz miałby zużyć twój kod ? To nie trzyma się kupy :)  A pomówienia na temat "multikonta" są najśmieszniejsze. Jeżeli uważasz, że @bilecik używa "multikonta", żeby się obronić to niestety Sherlocku, ale nie zgadłeś. Na moje lepiej samemu się obronić niż prosić jakieś inne osoby lub nawet tworzyć konta, aby utwierdzić kogoś we własnym zdaniu. Jeżeli ktoś nie chce zrozumieć to i tak nie zrozumie Proste.  

 • Super 1
Odnośnik do komentarza

@berdi Dla mnie spór się zakończył. Obecie ustosunkowuje się do rozmowy bp dpotycza ona mojej osoby. Spor zakończył sie pod tym względem że nie prosze bilecika by wywiązał się z dokończenia transakcji.
Sytuacja zaogniła się, bilecik dopiero w tym wątku posunał sie do pomawiania mie że mam jakies niepewen kody wiec nie wiem na co jeszcze mógłbym liczyć. Uciąłem te kwestie, wykorzystałem kod i postąpiłem tak jak powinienem. By być uczciwym poinformowałem o tym. Poważnie Ty jesteś analfabeta wtórnym? Poważnie nie rozumiesz co napisałem i musisz po kilka razy o to samo pytać? :)

Z multikontem to ktos inny to zasugerował ale pod względem sposób pisania to by się zgadzało. Tak samo Ty jak i bilecik palicie głupa i nawiązujecie do kwestii które kilka razy wyjaśniałem. No chyba że nie palicie głupa i jest w tym cos więcej ;) Z każda chwiula utwierdzasz mie w przekonaniu że jednak jest cos na rzeczy ;)
Jak masz znowu powtarzać cos o czym rozmawialiśmy to proszę wcześniej wez głęboki oddech, przeczytaj z 3 razy cała rozmowę ale dla odmiany raz ze zrozumieniem i dopiero wówczas zastanów sie czy masz coś jeszcze do dodania :). Dasz radę? ;)
Bo poważnie nie chce mi się tu siedzieć i się powtarzać. Szkoda życia by tłumaczyć takim jak Ty cos co juz było tłumaczone.

 

A jednak jest coś na rzeczy z towarzystwem wzajemnej adoracji ;)
berdi i bilecik lobią się wzajemnie poklepać po ramieniu bo jest między nimi związek ;) Berdi czy wiesz co to jest "stronniczość"? ;) Powoli przeczytaj literka po literce, ze zrozumieniem. A teraz wpisz to w google i będzie trudniej. Powoli, kilka razy przeczytaj co oznacza stronniczość. Czytaj az zrozumiesz ;) Byłbym skłonny obecnie poprzeć teorie
@sample333 

 

 

 

Edytowane przez MateuszBar
Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy @MateuszBar i @bilecik po co taka długa ta kłótnia, jak dla mnie sprawa mega prosta:

bilecik realizuje transakcje i macie koniec tej waszej "współpracy" - koniec tematu

bilecik dostaje zakaz handlowania jeśli tego nie zrobi (bez znaczenia skąd pochodzi kod psc- siedzę w tym temacie także w sumie z tego beke miałem :P ) 

Dodam że bilecik mówiłeś że wymieniasz się z wieloma osobami, a z tego co widzę to zbytnio nikt się z Tobą nie kontaktował + nadal nie usunąłeś KRYPTOWALUTY mimo że ich nie wymieniasz i jak sam powiedziałeś mi był to błąd

Uważam że opcja zrealizowania transakcji + koniec współpracy + zakaz handlu dla pana bilecika i koniec tematu ^^

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .