Skocz do zawartości

[PŁACI] Cashback Marketing


Gość Inmaculada

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inmaculada

[Obrazek: j8gq3q5.png]

Cashback Marketing (CBM) jest firmą oferującą usługi marketingowe, nie tylko dla właścicieli firm, ale wszystkich użytkowników Internetu, którzy chcą zarabiać pieniądze z marketingu, tak jak miliony użytkowników robią to codziennie.

Cashback Marketing jest częścią Unicorn Network/Perfect Internet - największego projektu w sieci, do którego należy już wiele serwisów i z czasem będzie ich coraz więcej. Cashback Marketing wystartował w kwietniu 2016 r. i w ciągu zaledwie 5 miesięcy wypłacił więcej niż 3 miliony dolarów w postaci cashback’u, prowizji i bonusów swoim członkom.

Dla osób, które posiadają własną firmę lub produkt CBM oferuje 0.13% zwrotu budżetu (tzw. cashback'u) zapłaconego za marketing w postaci jednostek marketingowych (tzw. Marketing Units - MU). Jedna jednostka marketingowa kosztuje US$30. Wszystkie jednostki marketingowe po ich zakupieniu trafiają do Globalnej Puli Marketingowej (Global Marketing Pool - GMP) i dopóki nie zostaną przeniesione przez osobę, która je zakupiła do Personalnej Puli Marketingowej (Personal Marketing Pool - PMP), otrzymuje na swoje konto 0.13% cashback'u dziennie, tj. 4% miesięcznie i maksymalnie 50% na rok. Gdy osoba posiadająca jednostki marketingowe zdecyduje, w zależności od własnej strategii, że już czas skorzystać z instrumentów marketingowych i promować swój biznes lub produkty przeniesie je do Personalnej Puli Marketingowej. Jeśli jednak tego nie zrobi w ciągu 365 dni, wtedy niewykorzystane jednostki marketingowe automatycznie zostaną przeniesione do Personalnej Puli Marketingowej, ponieważ nie mogą już otrzymywać cashback’u, tak więc nie ma potrzeby, aby znajdowały się w Globalnej Puli Marketingowej. Gdy takie nieużyte jednostki zostaną przeniesione do Personalnej Puli Marketingowej pozostaną tam do czasu, aż osoba do której należą zdecyduje co z nimi zrobić. Może je wykorzystać do promowania własnego biznesu przy użyciu instrumentów marketingowych oferowanych przez Cashback Marketing (takich jak banery, artykuły, wydarzenia/imprezy, e-commerce, program lojalnościowy itd.) lub umieścić w jednej lub kilku Specjalnych Pulach Marketingowych, aby otrzymać prowizję.

Liczba jednostek marketingowych, jaką można zakupić jest nieograniczona.

Specjalne Pule Marketingowe (Special Marketing Pool - SMP) zostały stworzone szczególnie dla osób, które nie posiadają własnej firmy i produktów. To co robisz, to po prostu kupujesz jednostki marketingowe (przynajmniej jedną) o wartości US$30 każda, i lokujesz je w jednej lub kilku Specjalnych Pulach Marketingowych. Każda Specjalna Pula Marketingowa ma swoje własne produkty lub usługi do sprzedawania.

W tej chwili dostępne są cztery Specjalne Pule Marketingowe:

- PERNUM - sprzedaż specjalnych niestandardowych numerów Pernum, które są cenione wyżej niż średnio ze względu na ich unikalny charakter
- HAPPY HEALTH - sprzedaż ekskluzywnych produktów i usług związanych ze zdrowiem
- CALL CENTER - sprzedaż produktów i usług powiązanych szczególnie z Perfect Pages
- E-COMMERCE - sprzedaż różnego rodzaju wysokiej jakości produktów za pośrednictwem handlu elektronicznego

[Obrazek: sHO9f7K.png]

Sam decydujesz kiedy, w jakich ilościach i do których Specjalnych Pul Marketingowych przetransferujesz swoje zakupione jednostki marketingowe z Globalnej Puli Marketingowej. Dopóki tego nie zrobisz będziesz zarabiał 0.13% cashback'u dziennie do roku czasu. Jednak o wiele korzystniej jest przenieść swoje jednostki marketingowe do wybranych Specjalnych Pul Marketingowych, ponieważ możesz otrzymać do 3 razy tyle co wartość jednostki marketingowej w ciągu 3 do 6 miesięcy, czyli 90 do 180 dni. Gdy przeniesiesz już jednostki marketingowe eksperci od marketingu wykorzystają Twój budżet marketingowy do promowania produktów i/lub usług ze Specjalnych Pul Marketingowych i za każdy sprzedany produkt/usługę otrzymasz prowizję. I jeżeli eksperci świetnie wykonają swoją pracę, możesz otrzymać US$90.00 zwrotu w postaci prowizji na US$30.00 jednostki marketingowej w ciągu 90 dni, co oznacza średnio US$1.00 dziennie. I mówimy tu tylko o jednej jednostce marketingowej.

Oczywiście celem CBM jest, aby zarobić jak najwięcej. I oczywiście, nie cały zysk będzie wypłacony jako prowizja, ale celem firmy jest, aby na koniec wypłacić Ci 3 razy więcej niż wpłaciłeś jako budżet marketingowy.

Gwarancja zwrotu budżetu

Jeżeli ekspertom od marketingu nie uda się wypracować zakładanego zysku z jednostki marketingowej, tj. przynajmniej kosztu jej zakupu (czyli US$30), wtedy otrzymujesz zwrot budżetu w postaci nowej jednostki marketingowej, którą możesz wykorzystać.

W Cashback Marketing masz prosty wybór - pomiędzy 0.13% w cashback’u lub o wiele większym zwrotem w postaci prowizji. I aby to jeszcze raz podkreślić, jedyną rzeczą, jaką musisz zrobić to umieścić jednostki marketingowe w jednej ze Specjalnych Puli Marketingowych. Eksperci następnie wykonają całą pracę dla Ciebie. To jest usługa CBM, i jako firma oczywiście również otrzyma zyski z tych puli, i co jest charakterystyczne w Unicorn Network ponownie kreuje się sytuacja win-win-win dla każdego.

Dodatkowe korzyści

Na CBM jak i wielu innych stronach Unicorn Network możesz zarabiać w ramach globalnego marketingowego planu kompensacyjnego. Od każdej osoby, którą zaprosisz do CBM i która złoży zamówienie na wybrany produkt, w tym przypadku jednostkę marketingową, za każdym razem otrzymujesz prowizję 20% oraz bonus rodzinny 2% od każdego zamówienia w Twoich 5 generacjach nie tylko w CBM, ale w całym Unicorn Network.

Co ważne, rejestrując się do CBM zyskujesz dostęp do całej sieci stron Unicorn Network. Po rejestracji z wybranego serwisu, w tym przypadku z CBM, logujesz się zawsze tymi samymi danymi na każdy serwis należący do Unicorn Network.

 

gqIGzWP.png

 

Oferta specjalna ograniczona czasowo, gwarantująca otrzymanie US$ 82,50 cashbacku z każdej jednostki marketingowej

Z webinaru z 6.02.2017

"Pozwólcie przedstawić sobie naszą Mega Pulę Marketingową. Jest ściśle ograniczona do 11,111 jednostek marketingowych i jest dostępna przez ograniczony czas do 7 marca 2017; lub jeżeli jednostki zostaną wcześniej sprzedane, zależnie co nastąpi pierwsze.

Oto jak to działa. Za każdą jednostkę marketingową w Mega Puli Marketingowej, otrzymasz od 0,5% gwarantowanego cashbacku do rosnąco 1,0% cashbacku dziennie. To będzie trwało przez pełne 365 dni; tak więc oznacza to, że jeżeli utrzymasz swoje jednostki marketingowe w Mega Puli przez pełne 365 dni, otrzymasz do 275% gwarantowanego cashbacku na swojej jednostce marketingowej.

A oto najlepsza część: zatrzymujesz swoją jednostkę marketingową po 365 dniach, tak więc możesz ją użyć, aby zastosować jeden z instrumentów marketingowych, który oferujemy. Tak jak na przykład, jeżeli chcesz umieścić ją w Specjalnej Puli Marketingowej, możesz zyskać nawet więcej na swoim budżecie reklamowym – i dlatego nazywamy ją Mega Pulą Marketingową: otrzymujesz najwięcej cashbacku ze swojego budżetu marketingowego w Cashback Marketing; wyciągnięcia możliwie najwięcej ze swojego budżetu marketingowego – i to jest MEGA WARTOŚĆ!

Na przykład, przejdźmy przez to jak cashback jest wyliczany przez okres pełnych 365 dni. Pamiętaj, że Twój cashback będzie wzrastał po każdych kolejnych 60 dniach.

Przez pierwsze 60 dni, otrzymujesz 0,5% dziennie cashbacku, co daje razem US$9,00.
Przez następne 60 dni, otrzymujesz 0,6% dziennie cashbacku, co daje razem US$10,80.
Przez kolejne 60 dni, otrzymujesz 0,7% dziennie cashbacku, co daje razem US$12,60.
Przez kolejne 60 dni, otrzymujesz 0,8% dziennie cashbacku, co daje razem US$14,40.
Przez kolejne 60 dni, otrzymujesz 0,9% dziennie cashbacku, co daje razem US$16,20.
Przez ostatnie 60 dni, otrzymujesz 1,0% dziennie cashbacku, co daje razem US$19,50.

To w sumie razem daje US$82,50 cashbacku otrzymanego z każdej jednostki marketingowej w Mega Puli Marketingowej!

I po 365 dniach, ciągle posiadasz swoją jednostkę marketingową, i możesz ją wykorzystać na takie instrumenty marketingowe jak artykuły, banery lub Specjalne Pule Marketingowe, aby wygenerować jeszcze większą wartość!

Więc, gdzie jest haczyk? Cashback będzie naliczany po tym, jak jednostki marketingowe są opłacone; to standard. Tak, jak wspominaliśmy, ta specjalna Mega Pula Marketingowa jest dostępna tylko dla zamówień nowych jednostek marketingowych; i tylko przez określony czas, lub do kiedy zostaną wyprzedane.

Cashback otrzymany z Mega Puli Marketingowej może być wypłacony po 6 miesiącach, od momentu jak jednostka marketingowa znajdzie się w Mega Puli Marketingowej. Jednakże, prowizje i Bonusy Familijne mogą być wypłacone w każdym czasie, zgodnie z naszymi standardowymi procedurami wypłat. To oznacza, że jeżeli zarobisz prowizję ze sprzedaży w dniu dzisiejszym, lub otrzymasz Bonus Familijny możesz wypłacić go dzisiaj, pod warunkiem że nie posiadasz innego oczekującego polecenia wypłaty (ponieważ może być tylko jedno zlecenie wypłaty w danym czasie.)

Pamiętaj również, że jeżeli wypłacisz cashback z Mega Puli Marketingowej po 6 miesiącach, ale przed upływem 365 dni, ta jednostka zostanie przeniesiona do Twojej Personalnej Puli Marketingowej, i nie będzie już naliczany cashback. Oczywiście, jednostkę marketingową z Personalnej Puli Marketingowej możesz wykorzystać na jeden z instrumentów marketingowych, który oferujemy.

Jeżeli jednostka marketingowa pozostanie w Mega Puli Marketingowej przez pełne 365 dni, wtedy jednostka marketingowa jest automatycznie przenoszona do Personalnej Puli Marketingowej; i można ją wykorzystać na dowolny instrument marketingowy. Również, jeżeli chciałbyś przenieść jednostki marketingowe z Mega Puli Marketingowej do Puli Personalnej, aby wykorzystać te jednostki możesz to zrobić w dowolnym czasie.

Jak widzisz, jest to bardzo ekscytująca oferta, i ściśle limitowana, zarówno w czasie (do 7 marca 2017), i co do liczby jednostek marketingowych, czyli maksymalnie 11,111.

Co poza cashbackiem czyni Cashback Marketing tak wyjątkowym w świecie marketingu? Cashback Marketing jest otwarty zarówno dla doświadczonych ludzi biznesu, jak i osób zupełnie początkujących w branży marketingu. Mamy dwie główne grupy docelowe: pierwsza to małe i średnie biznesy, które chcą wykorzystać instrumenty marketingowe (takie jak banery, artykuły itd.); i druga to osoby zupełnie nowe w branży marketingu, które chcą zarobić pieniądze online, i nie mają czasu lub umiejętności, aby odnieść samemu sukces.

Dla osób nowych w marketingu, mamy nasze SMPs (Specjalne Pule Marketingowe), gdzie nie jest wymagane doświadczenie w marketingu, sprzedaży lub nawet w biznesie; i mimo tego mogą odnieść sukces – ponieważ z naszą gwarancją zwrotu budżetu nawet jeżeli (z jakiekolwiek powodu), to co otrzymają będzie mniejsze niż koszt ich jednostki marketingowej, otrzymają ponownie pełną jednostkę marketingową do wykorzystania. Jest to całkowicie unikalne w branży marketingu.

Jestem pewna, że widzieliście już inne programy. Większość innych programów przeznaczonych dla nowych osób w branży, nie jest skonstruowanych tak, aby zarabiać pieniądze dla marketerów. Są zrobione w taki sposób, aby zarabiać dla firm, które je stworzyły, dzięki marketerom. Pomyślcie o tym! Pewnie widzieliście programy: wpłać US$27, wpłać US$47, US$67, US$150, US$1.000 - i naucz się naszego systemu. Potem, i tak musisz wykonać swoją pracę, lub wpłacić jeszcze większą ilość pieniędzy, aby ich zespół zrobił to za Ciebie. A jeżeli ci się nie uda, cóż, albo musisz wpłacić więcej pieniędzy, lub po prostu odebrać twardą lekcję marketingu.

W Cashback Marketing nie działamy w ten sposób. My oferujemy Specjalne Pule Marketingowe; nasi eksperci wykonują swoją pracę; i po prostu zbierasz owoce w postaci prowizji co 90-180 dni!

Wiem, że jesteście ciekawi aby poznać rezultaty pierwszego cyklu naszych Puli Specjalnych, i na pewno będziemy mogli je podać za kilka tygodni, pod koniec marca. W międzyczasie, postarajcie się zrozumieć cały proces i jak to wszystko funkcjonuje; ponieważ jest to coś, co z pewnością każda nowa osoba w marketingu powinna sprawdzić – zamiast wydawać wszystkie pieniądze odbierając później twarde lekcje marketingu.

Dla Partnerów, Mega Pula Marketingowa może być lukratywnym biznesem. Ci którzy chcą promować, mogą to robić. To najlepsza oferta, gdzie cashback jest gwarantowany, i wypłaty będą procesowane zgodnie z naszymi zasadami (mówiąc o prowizjach i Bonusach Familijnych!). Pomyślcie o tym! Jeżeli macie jednostkę marketingową, która kosztuje US$30; jeżeli połączycie prowizje i Bonusy Familijne razem, daje to w sumie razem US$9 na jednostkę marketingową.

W Mega Puli Marketingowej mamy dostępnych 11,111 jednostek marketingowych. Jeżeli pomnożysz to przez prowizje, daje to razem około US$100.000 w postaci prowizji i Bonusów Familijnych, które są w Twoim zasięgu! Wiemy o tym, że ta oferta sprzeda się bardzo szybko! Tylko w ciągu weekendu, kiedy uruchomiliśmy tą ofertę, sprzedaliśmy 240 jednostek. To oznacza, że jednostki zostaną sprzedane przed 7 marca 2017.

To oznacza, dla tych którzy będą aktywni i rozpoczną promowanie Cashback Marketing, i inni zakupią te jednostki marketingowe, otrzymasz część ze US$100.000 w postaci prowizji. Odbierz również swoją część!

Tak jak wspomniałam, prowizje i Bonusy Familijne są dopisywane do konta od razu, i można je wypłacić zgodnie z naszymi standardowymi warunkami wypłat. To oznacza, że zlecenia wypłat środków z prowizji i bonusów ze sprzedaży rozpoczynającej się w sobotę, 4-go lutego, będą procesowane bez żadnych opóźnień (oczywiście potrzebujesz minimum US$50 aby wypłacić przez Payoneera, i musisz mieć pozytywny bilans w WSS, zanim zlecisz wypłatę.)

Inna kwestia to porównanie Specjalnej Puli Marketingowej do Mega Puli Marketingowej: dla normalnej SMP, nie ma gwarancji uzyskania US$90 na jednostkę w ciągu 90 do 180 dni. To może być US$31, lub może być US$40, lub US$90. A jeżeli będzie mniej niż US$30, masz gwarancję zwrotu budżetu.

W przypadku Mega Puli Marketingowej, cashback jest gwarantowany na poziomie US$82,50 na jednostkę, przez pełne 365 dni. Po tym czasie ciągle posiadasz tą jednostkę, która może być wykorzystana na Specjalne Pule Marketingowe, lub na Twój własny marketing dzięki naszym instrumentom marketingowym. W przypadku Specjalnych Pól Marketingowych, nie posiadasz już jednostki po wypłaceniu prowizji.

Tak więc jeżeli chcesz, aby jednostki marketingowe pracowały dla Ciebie, otrzymywać Mega cashback i prowizje, kup jednostki marketingowe teraz, z Mega Puli Marketingowej! Później, po okresie 365 dni, przenieś swoją jednostkę marketingową do SMP, i zbieraj prowizje, lub przeznacz je na instrumenty marketingowe, i niech Twój budżet marketingowy pracuje dla Twojego biznesu, dokładnie tak jak chcesz, aby uzyskać maksimum korzyści.

Pamiętajcie, że jest to bardzo specjalna oferta stworzona właśnie dla Was, naszych cennych członków. Zrobiliśmy to, aby podziękować, i dać naszym członkom Cashback Marketing i klientom, aby zwiększyć ich gwarantowany cashback i wartość w ramach ich budżetu marketingowego."

Zestaw odpowiedzi na pytania związane z Mega Pulą Marketingową w Cashback Marketing:
https://wazzub.com/blogs/megamarketingpo..._id=128751


Rejestracja do Cashback Marketing i równocześnie do całej sieci stron Unicorn Network:
http://www.cashbackmarketing.online/belen

 

Czysty link:
http://www.cashbackmarketing.online/

Edytowane przez Inmaculada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .