Skocz do zawartości

Podstawowe informacje o RC


Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

 

Nasz FanPage: http://www.facebook.com/RoaringCash | Nasze Forum: https://forums.roaringcash.com/

 

 

 

W temacie zrobił się już bardzo duży bałagan, dlatego postanowiliśmy odświeżyć go i napisać coś o naszym serwisie oraz na samym dole pojawi się Q&A

 

Jesteśmy prężnie rozwijającym się serwisem CPA/PPA. Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższego standardu w tej dziedzinie. Dzięki systemowi napisanemu przez naszych programistów zarabianie nigdy nie było wygodniejsze. Do dyspozycji dajemy mnóstwo narzędzi dla zaawansowanych oraz średnio zaawansowanych earnerów.

 • link locker
 • content locker
 • software downloader
 • file locker
 • video/stream locker

Oprócz tego dajemy wam do użytku bardzo rozbudowany system statystyk, statystyki live, listę leadów oraz wiele więcej. 

 

Bardzo cenimy sobie pozytywne opinie jakie od was płyną, ale bardzo ważne są dla nas również Wasze spostrzeżenia na temat tego co powinno zostać zmienione/dodane w naszym serwisie, dlatego też nasi programiści codziennie pracują nad nowymi funkcjonalnościami serwisu tak abyście czuli się u nas jak u siebie w domu. 

 

Jako iż ważny jest dla nas bardzo kontakt z użytkownikami udostępniamy dla użytkowników naszego serwisu serwer komunikatora głosowego TeamSpeak. Staramy się przebywać tam jak najczęściej się da i odpowiadać na wszystkie Wasze pytania. W ten sposób również budujemy pewnego rodzaju społeczność, ponieważ stali bywalcy TS często wymieniają się różnymi pomysłami, poradami, programami a newet sposobami zarobku (niszami). Adres naszego serwera to ts.roaringbitsmedia.com - od razu uprzedzamy że możliwość wejścia na jakikolwiek kanał dostanie jedynie osoba, która wykazała jakąś aktywność w naszym serwisie. 

 

 

Q&A

 

 

Zanim przystąpicie do rejestracji w naszym serwisie ważne jest abyście dokładnie przeczytali poniższe pytania oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Q: Jak mogę się z wami skontaktować? 
A: Więc, jest kilka sposobów skontaktowania się z nami. Oto one:

 

 • E-Mail

- contact@roaringcash.com

- milosz@roaringbitsmedia.com

- arif@roaringbitsmedia.com

 

 • Skype

- Rbm-Arif

- milosz.suchy

 

 • Aim

- RbmArif

- milosz@roaringbitsmedia.com

 

 

Q: Czy RoaringCash pozwala na fake content?

A: Nie popieramy zarabiania na fake contencie. Jeżeli przystąpi do nas ktoś, kto zarabia na fake contencie i wyrazi chęć zmiany tego to z chęcią pomożemy zmienić metodę. 

 

Q: Jak często wypłacacie?
A: Wszystko zależy od sieci. Ogólnie wygląda to tak że im większy mamy traffic, tym częściej sieci wypłacają. Pieniądze przechodzą z Pending do Balance wg. zasady Pay Upon Collection czyli momencie otrzymania przelewu od sieci. Obecnie wypłaty są realizowane w systemach: weekly, bi-weekly, net0, net7, net15 i net30.

 

Q: Ile wypłat mogę zlecić w miesiącu?

A: Nie ma limitu. Jeżeli masz środki w Balance to możesz zlecać do woli. Zastrzegamy sobie jednak prawo do możliwości skumulowania płatności jeżeli są one zlecone w krótkim odstępie czasowym.
 

Q: Jakie jest minimum do wypłaty?
A: 10$ to minimum jakie możecie wypłacić.

 

Q: Dlaczego mam taką słabą konwersję?

A: Konwersja głównie zależy od contentu. Jeśli po przenosinach do nas twoja konwersja oraz zarobki spadły w stosunku do konkurencyjnego serwisu oznacza to najprawdopodobniej, że należy lepiej dopasować oferty pod twoją niszę. Skontaktuj się z nami a popracujemy nad tym. Jeśli natomiast widzisz inną konwersję ale zarobki oscylują na tym samym poziomie oznacza to, że po prostu jest ona nieco inaczej wyliczana.

 

Q: W jaki sposób mogę się rozliczyć z przychodu z RoaringCash?
A: Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej możesz się rozliczyć sam, dokładny sposób jest opisany na naszym forum lub możesz z nami podpisać umowę. W sprawie umowy skontaktuj się bezpośrednio z nami.

 

Q: Z jakich korzystacie sieci?
A: Dane dot. naszych kontrahentów traktujemy jako tajemnicę biznesową i nie udostępniamy informacji nt. tego z kim i jakie interesy prowadzimy.

 

Q: Ile dajecie procent stawki?
A: Po pierwsze, wolimy aby pozostało to tajemnicą handlową  Po drugie, to ile procent z oryginalnej stawki otrzymuje użytkownik w żaden sposób nie jest wyznacznikiem konkurencyjności a jedynie zwykłym i tanim hasłem marketingowym i należy raczej porównywać konkretne stawki za oferty. Co z tego, że u konkurencji dostaniesz np. 85% z $10 ($8,5) jeśli my tę samą lub podobną ofertę mamy ze stawką końcową np. $9 co wynosi 80% z $11,25 które wypłaca sieć? Nie dajmy się zwariować, wystarczy porównać stawki i samemu podjąć decyzję gdzie jest lepiej.

 

Q: Jaki jest bonus za poleconych?
A: Na chwilę obecną użytkownik dostaje 2% bonusu od sumy zarobków swoich poleconych. Jest możliwość negocjacji wyższego bonusu ale pod pewnymi warunkami. Jeśli uważasz, że masz dość dużo poleconych i jesteś zainteresowany większymi zarobkami skontaktuj się z nami.

 

Q: Na co mogę wypłacić swoje pieniądze?
A: W chwili obecnej wypłacamy na konta bankowe oraz konta PayPal. W najbliższym czasie mamy zamiar dodać nowe opcje wypłaty. 

 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!

logo.png

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .